dowolna

Nieruchomości Nowy Sącz - Oferty sprzedaży nieruchomości

403 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

403 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Podbielowska

Nowy Sącz,małopolskie

285 000 zł1 537 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Polecamy! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 15,37ar, położona w atrakcyjnej dzielnicy Nowego Sącza przy ul. Podbielowskiej. Działka płaska, wymiarowa w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

3 500 000 zł5 000 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja dla inwestorów! Działka inwestycyjna położona bezpośrednio przy trasie Nowy Sącza- kraków. Nieruchomość zlokalizowana w bardzo atrakcyjnym terenie, ok 4 km od centrum. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje mjr. Henryka Sucharskiego

Barskie,Nowy Sącz

320 000 zł50 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Perfekcyjne mieszkanie dla osób ceniących sobie spokój oraz dobre rozwiązania komunikacyjne. Okolica: mieszkanie znajduje się na spokojnym, przestronnym osiedlu. W okolicy dwa duże place zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wojska Polskiego

Wojska Polskiego,Nowy Sącz

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy! Mieszkanie o powierzchni 56m2 zlokalizowane na parterze w dwupiętrowym bloku na os. Wojska Polskiego. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny jasny salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Gołąbkowice,Nowy Sącz

1 119 000 zł429 m² 2 608 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Os. Gołąbkowice W naszej ofercie pojawił się dom o powierzchni użytkowej 269 m2, całkowitej 429 m2, położony na działce 8 ar znajdujący się w prestiżowej dzielnicy Nowego Sącza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

650 000 zł318 m² 2 044,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Z nami kupisz najtaniej, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 35 lat na rynku! Do sprzedania atrakcyjny i funkcjonalny dom, do wykończenia, dwie kondygnacje. Na pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Poręba Mała

Poręba Mała,Nowy Sącz

1 100 000 zł160 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 926 m²

Budynek wybudowany z pustaka ceramicznego typu max. Odbiór w 2010 roku. Dom ocieplony styropianem 15 cm Budynek nie jest podpiwniczony, mała piwniczka pod tarasem. Dach: pokryty dachówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzków,Nowy Sącz

580 000 zł66 m² 8 788 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mamy do zaoferowania mieszkanie po generalnym remoncie znajdujące się na osiedlu Gorzków położone na II piętrze w IV piętrowym bloku z cegły. Powierzchnia mieszkania wynosi 66,6m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Kochanowskiego

Kochanowskiego,Nowy Sącz

490 000 zł93 m² 5 269 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta mieszkania dwupoziomowego o powierzchni 93 m2 znajdującego się na osiedlu Kochanowskiego w budynku wielorodzinnym na który składa się całkowicie 5 mieszkań. Na piętrze mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

380 000 zł2 166 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 21,66ar, zlokalizowana przy ul. Długoszowskiego w Nowym Sączu. Media: dostępne przy granicy działki. Działka o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tatrzańska

Szujskiego,Nowy Sącz

830 000 zł181 m² 4 585,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 116 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny przy ul. Tatrzańskiej (os. Szujskiego) w Nowym Sączu. Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 137 m2 (całkowita 181 m2) usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dunikowskiego

Helena,Nowy Sącz

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Мы также говорим на русском! Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu apartament w inwestycji z 2011r położony w zielonej i spokojnej okolicy, otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Millenium,Nowy Sącz

359 000 zł48 m² 7 479 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Super oferta I piętro Z balkonem! Pragnę przedstawić Państwu mieszkanie znajdujące się na os. Millenium o pow. 48m2 składające się z ustawnego słonecznego salonu z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

324 000 zł3 500 m² 93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest prostokątna działka budowlana o powierzchni 35 arów, położona w Porębie Małej. Dojazd do działki drogą asfaltową i polną. Działka lekko pochylona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piątkowa

Piątkowa,Nowy Sącz

270 000 zł49 m² 5 510,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 48,86m2, wyremontowane do wejścia, usytuowane w budynku wolnostojącym w Nowym sączu/piątkowa. Na 48,86m2 składa się: -kuchnia -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Węgierska

Biegonice,Nowy Sącz

1 290 000 zł500 m² 2 580 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nowy, bardzo atrakcyjny budynek usługowy 258m2 w wysokim standardzie w okolicy galerii Sandecja. 2 linia zabudowy ulicy Węgierskiej. Budynek posiada 3 wejścia w tym 2 przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barska

Barskie,Nowy Sącz

255 000 zł38 m² 6 711 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Mieszkanie o powierzchni 38m2 zlokalizowane na parterze w bloku oś. Barskie. W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje, wyposażona kuchnia, przedpokój, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Przydworcowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

750 000 zł170 m² 4 412 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Osiedle Przydworcowe Mamy do zaoferowania dom mieszkalny z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej o powierzchni 171m2 znajdujący się na działce 4 ary. Dom składa się z 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Stefana Batorego

Szujskiego,Nowy Sącz

280 000 zł45 m² 6 270 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Mieszkanie o powierzchni 44,66 zlokalizowane na I piętrze w bloku przy ul. Aleje Batorego w Nowym Sączu. W skład nieruchomości wchodzą: 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Barskie

Barskie,Nowy Sącz

315 000 zł48 m² 6 514 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Nowym sącz oś Barskie. Mieszkanie o powierzchni 48,36m2 zlokalizowane na VII piętrze w X piętrowym bloku W skład mieszkania wchodzą : - Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Browarna

Wojska Polskiego,Nowy Sącz

480 000 zł68 m² 7 058,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania mieszkanie własnościowe o powierzchni 67,79 m2 w Nowym Sączu na oś. Wojska Polskiego. Mieszkanie składa się z otwartego salonu połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sienkiewicza

Nowy Sącz,małopolskie

380 000 zł46 m² 8 175,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tel.   .Oferta właściciela. Dostępne W każdej chwili!. Cena do negocjacji. Mieszkanie własnościowe na ul. Sienkiewicza 86 (od ul. Kolejowej) w Nowym Sączu położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tatrzańska

Nowy Sącz,małopolskie

990 000 zł146 m² 6 780,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom położony w centrum miasta Nowego Sącza, w bardzo spokojnej okolicy, z pięknym widokiem na panoramę Beskidu Sądeckiego. Dom posiada piwnice, składająca się z 3 pomieszczeń (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Wrześniowska

Wólki,Nowy Sącz

56 000 zł430 m² 130,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam ogródek działkowy rod, nowy Sącz Wólki - 4,3 ara Sprzedam prawa do użytkowania działki rod przy ul. Wrześniowskiej. Działka o powierzchni 4,3 ara, ogrodzona, obsadzona tujami, kwiatami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wojska Polskiego

Wojska Polskiego,Nowy Sącz

270 000 zł35 m² 7 686 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! Mieszkanie o powierzchni 35,13 m2 (wg kw) zlokalizowane na II piętrze, w IV piętrowym bloku na os. Wojska Polskiego w Nowym Sączu. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

430 000 zł60 m² 7 167 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta godna uwagi! Apartament z pełnym wyposażeniem wraz z tarasem i ogrodem o powierzchni 60 m2, zlokalizowane na I piętrze w II piętrowym budynku pięciorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Millenium

Millenium,Nowy Sącz

330 000 zł47 m² 7 021 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy! Mieszkanie o powierzchni 47,49m2 zlokalizowane na IV piętrze w IV piętrowym bloku na osiedlu Millenium. W skład mieszkania wchodzą: kuchnia, salon z wyjściem na balkon, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

495 000 zł93 m² 5 323 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy! Bezczynszowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 93m2 zlokalizowane na I piętrze przy ul. Kochanowskiego w Nowym Sączu. W domu wielorodzinnym składającym się z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Zawada,Nowy Sącz

650 000 zł100 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mamy do przedstawienia nową inwestycję domów w zabudowie bliźniaczej znajdującej się na osiedlu Zawada. Inwestycja obejmuje 3 budynki razem 6 domów o powierzchni od 100 m2 do 120m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowy Sącz,małopolskie

275 000 zł57 m² 4 812,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni 57m2 wraz z piwnicą, powierzchnia użytkowa to 49 m2. Na powierzchnię mieszkania składa się oddzielna sypialnia z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piątkowa

Piątkowa,Nowy Sącz

315 000 zł56 m² 5 577 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Mamy do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 56,48 m2 położone w budynku wolnostojącym znajdujące się w Piątkowej około 4 km od Rynku. Mieszkanie po generalnym remoncie wykończone pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wieniawy-Długoszowskiego

Gołąbkowice,Nowy Sącz

2 450 000 zł220 m² 11 136,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dzień dobry, do sprzedania nowy dom wolnostojący jednorodzinny na ulicy Długoszowskiego w Nowym Sączu w pełni umeblowany i wyposażony o powierzchni użytkowej 205m2. Wysoki standard:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Millenium

Millenium,Nowy Sącz

370 000 zł47 m² 7 872 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Super oferta! Os. Millenium Komfortowe mieszkanie do wejścia o powierzchni 47,6m2 położone na wyższym parterze w bloku IV piętrowym z cegły. Składa się z 2 pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Barskie

Barskie,Nowy Sącz

355 000 zł60 m² 5 917 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Polecamy!przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 60m2 zlokalizowane na III piętrze, w IV piętrowym bloku na os. Barskim w Nowym Sączu. W skład mieszkania wchodzą: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Barskie

Barskie,Nowy Sącz

320 000 zł45 m² 7 111 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super oferta! Mieszkanie o powierzchni 48m2 zlokalizowane na parterze w IV piętrowym bloku na os Barskie w Nowym Sączu. W skład mieszkania wchodzi: przestronna jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Grunwaldzka

Nawojowska,Nowy Sącz

3 900 000 zł910 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Budynek znajduje się w południowej części obszaru miasta Nowego Sącza, w dzielnicy " Nawojowska". Działka położona jest po południowej stronie ul. Grunwaldzkiej, pomiędzy niską zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Krakowska

Helena,Nowy Sącz

1 499 000 zł4 476 m² 334,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż duża, foremna działka budowlana położona w Nowym Sączu. Nr. ewid.: 560 obręb 118 Nowy Sącz. Powierzchnia: 4476 m2 Działka znajduje się poza mpzp dla miasta Nowy Sącz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dunikowskiego

Helena,Nowy Sącz

690 000 zł110 m² 6 244,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Мы также говорим на русском! Czy marzysz o mieszkaniu w zielonej i spokojnej okolicy, otoczonej górami a do tego w wyższym standardzie nieopodal centrum?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

450 000 zł26 700 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 2ha 67a z zabudowaniami położona w Rożnowie. Działka posiada kształt nieregularny. W planie zagospodarowania działka znajduje się na terenach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nowy Sącz,małopolskie

185 000 zł57 m² 3 245,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedmiotem sprzedaży jest prawo partycypacji do lokalu mieszkalnego przy ul. 29 Listopada. Mieszkanie z zasobów stbs o powierzchni 57m2 usytuowane jest na II piętrze w bloku II piętrowym,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij