dowolna

Nieruchomości Nowy Sącz - Oferty sprzedaży nieruchomości

403 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

403 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gwardyjska

Kochanowskiego,Nowy Sącz

455 400 zł51 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,60 m2 w nowo powstającym apartamentowcu przy ul. Gwardyjskiej w Nowym Sączu. Mieszkanie w stanie deweloperskim, dostępne na parterze oraz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Nowy Sącz

Wojska Polskiego,Nowy Sącz

408 867 zł41 m² 9 936,01 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 41,15 m2 os. Wojska Polskiego brak prowizji od kupującego! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 41,15 m2, mieszczące się w apartamentowcu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Węgierska

Dąbrówka,Nowy Sącz

505 000 zł65 m² 7 751,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nowoczesne apartamenty w stanie deweloperskim na sprzedaż, zlokalizowane na prywatnym osiedlu przy ul. Węgierskiej w Nowym Sączu. "Bliska Węgierska" to kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Gwardyjska

Kochanowskiego,Nowy Sącz

317 520 zł35 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,28 m2 w nowo powstającym apartamentowcu przy ul. Gwardyjskiej w Nowym Sączu. Mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Barskie,Nowy Sącz

365 000 zł49 m² 7 448,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Dostepne od wiosny Mieszkanie do wejścia, dwustronne, jasne,dobrze utrzymane,ciepłe, uklad pomieszczen: korytarz z pojemną szafą i lustrem, po prawej przestronny salon ok 25 m.kw., po lewej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

569 000 zł72 m² 7 945,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 71,61 m na osiedlu Wojska Polskiego: jest ono położone na parterze w jednej z najbardziej spokojnych części miasta. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gołąbkowice,Nowy Sącz

335 000 zł48 m² 6 918,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe, dwustronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48,42 m , zlokalizowane na parterze czteropiętrowego bloku mieszkalnego przy ulicy Armii Krajowej w Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Wolności

Nowy Sącz,małopolskie

449 540 zł38 m² 11 880 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji od kupującego! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 37,84 m2 w nowo powstającym apartamentowcu przy Alejach Wolności w Nowym Sączu. Mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowy Sącz

Barskie,Nowy Sącz

800 000 zł120 m² 6 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:735 m²

Dom na sprzedaż zlokalizowany w Nowym Sączu na osiedlu Barskim. Trzykondygnacyjny dom o powierzchni użytkowej 120m2 + ( 75m2 część usługowa) działka 7,35ar + wiata Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Sącz

Kaduk,Nowy Sącz

650 000 zł220 m² 2 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowa niższa cena! 650 000zł Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalny o powierzchni 220 m2 usytuowany na 11 arowej działce w Nowym Sączu. Nieruchomość idealny pod inwestycję ( pokoje dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Nowy Sącz,małopolskie

345 000 zł60 m² 5 719 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 60,32 m, położone na IV piętrze wieżowca z windą przy ul. Armii Krajowej w Nowym Sączu. Lokal wymaga remontu i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Przetakówka,Nowy Sącz

9 000 000 zł15 700 m² 573,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna o powierzchni 1,57 ha zlokalizowana w Nowym Sączu przy ul. Zdrojowej. Oferta przeznaczona dla dewelopera planującego zabudowę mieszkaniową. Ta przestronna działka oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Nowy Sącz

Wólki,Nowy Sącz

735 000 zł95 m² 7 737 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferta dotyczy sprzedaży segmentu środkowego zlokalizowanego na osiedlu Wólki. Powierzchnia całkowita domu wynosi 95m2, użytkowa 74m2 oraz działka- taras 100m2. Składa się z: *parteru, gdzie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Brzeziny

Zawada,Nowy Sącz

790 000 zł300 m² 2 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący Z garażami na atrakcyjnej dużej działce W centrum nowego sącza! już dziś zostań jego nowym właścicielem! Działka o powierzchni 16,76ar przy ulicy Brzeziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Naściszowska

Kochanowskiego,Nowy Sącz

390 000 zł72 m² 5 446,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! 4-pokojowe mieszkanie do remontu z dużym potencjałem! dostępne od zaraz! Budynek Oferowana nieruchomość znajduje się na parterze w 4 piętrowym bloku przy ul. Naściszowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

399 000 zł55 m² 7 254,55 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania lub miejsca na inwestycję kapitału w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 1. piętrze w -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Lwowska

Nowy Sącz,małopolskie

75 000 zł535 m² 140,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o pow. 5,35 ar w miejscowości Nowy Sącz ul. Lwowska. Działka znajduję w okolicy lasu z dostępem do rzeki na terenie płaskim. Nieruchomość w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gołąbkowice,Nowy Sącz

420 000 zł60 m² 6 962,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rozkładowe trzypokojowe mieszkanie z balkonem w świetnej lokalizacji - Nowy Sącz, ul. Lwowska, położone na IV piętrze w IV piętrowym bloku bez windy. Ulokowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dunikowskiego

Nowy Sącz,małopolskie

390 450 zł55 m² 7 099,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt kr1s/gup/37/2024 ogłasza konkurs na sprzedaż z wolnej ręki prawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Juranda

Zawada,Nowy Sącz

340 000 zł1 050 m² 323,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Klimczak Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową działkę budowlaną znajdującą się w prestiżowej lokalizacji w Nowym Sączu! Nieruchomość znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Helena,Nowy Sącz

575 000 zł59 m² 9 755,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! rodzinne mieszkanie marzeń - zapraszamy do zapoznania się Z ofertą! idealne I komfortowe dla każdego 3-pokojowe przytulne mieszkanie przy ul. Dmowskiego w Nowym Sączu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Brygady

Wojska Polskiego,Nowy Sącz

395 000 zł49 m² 8 110,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie o powierzchni 48,70 m znajdujące się w Nowym Sączu przy ul. I Brygady 14 os. Wojska Polskiego Układ mieszkania: korytarz, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

330 000 zł1 515 m² 231,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dla kogo: dla osób, które szukają zacisznego miejsca pod zabudowę jednorodzinną Atuty: - lokalizacja w popularnej dzielnicy, świetnie skomunikowanej z miastem Nowy Sącz - działka płaska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

949 000 zł125 m² 7 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom z bali z pięknym widokiem na Piwniczną Zdrój przy Słowackiej granicy. Doskonale nadaje się jako miejsce wyciszenia lub baza noclegowa dla wynajmu krótkoterminowego. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Browarna

Wojska Polskiego,Nowy Sącz

525 000 zł57 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***zostań nowym właścicielem 3-pokojowego mieszkania w Nowym Sączu przy ul. Browarnej. Jeśli szukasz wygodnego, cichego mieszkania z 3 sypialniami i balkonem poświęć kilka minut na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Bema

Wólki,Nowy Sącz

735 000 zł95 m² 7 736,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Sprzedam bezczynszowy segment środkowy (pełna własność z księgą wieczystą bez obciążeń), pow. 95 m2, parter/i piętro/ poddasze, balkon, dwa miejsca postojowe, ogródek. Powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Gorczańska

Poręba Mała,Nowy Sącz

275 000 zł1 121 m² 245,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną, położoną w Nowym Sączu! Przedmiotem sprzedaży jest działka położona przy ul. Gorczańskiej w miejscowości Nowy Sącz, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jamnicka

Falkowa,Nowy Sącz

328 125 zł190 m² 1 726,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości, położonej przy ul. Jamnickiej 143, 33-300 Nowy Sącz. Opis nieruchomości: nieruchomość w postaci budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Browarna

Wojska Polskiego,Nowy Sącz

540 000 zł57 m² 9 474 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Polecamy! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57m2, zlokalizowane na III piętrze w III piętrowym bloku przy ul. Browarnej. W skład mieszkania wchodzi: salon z aneksem kuchennym, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dunajcowa

Helena,Nowy Sącz

635 000 zł117 m² 5 431,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:198 m²

Ostatni wolny dom - A1! Ul.Dunajcowa 159/1 - BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA! Apartament NR A1 UL.Dunajcowa 159/1 pow.użytkowa -(116.90 m2) -Działka ( 198 m2 ) Kontakt i sprzedaż bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dunajcowa

Nowy Sącz,małopolskie

635 000 zł117 m² 5 431,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:198 m²

Ostatni wolny dom - A1 - Ul.Dunajcowa 159/1- BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA! Dunajcowa Park to projekt realizowany przez Spółkę Lach Development w oparciu o zabudowę domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Helena,Nowy Sącz

411 000 zł54 m² 7 611,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Osiedlowa

Zawada,Nowy Sącz

570 000 zł3 223 m² 176,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa działka budowlana zlokalizowana w Nowym Sączu, przy ul. Osiedlowej. Nieruchomość nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Barskie,Nowy Sącz

360 000 zł48 m² 7 444,17 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, położone w bloku zlokalizowanym na os. Barskim w Nowym Sączu. Mieszkanie jest bardzo jasne, posiada duże okna skierowane są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Nowy Sącz

Zawada,Nowy Sącz

659 000 zł2 500 m² 264 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka inwestycyjna o powierzchni 25ar w dzielnicy Zawada. świetna lokalizacja, posiada wszystkie media(prąd, gaz, kanalizacja, woda). dojazd drogą asfaltową. Oferta godna uwagi!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Falkowska

Gołąbkowice,Nowy Sącz

350 000 zł991 m² 353 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Więcej informacji Paulinalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną znajdująca się w Nowym Sączu o powierzchni 9.91 ar. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nowy Sącz

Centrum,Nowy Sącz

499 000 zł65 m² 7 677 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Kamienicy dwupoziomowe o powierzchni 65m2 + 60m2 strych do adaptacji + Piwnica w Centrum Nowego Sącza. Mieszkanie składa się z otwartego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Wolności

Centrum,Nowy Sącz

399 000 zł39 m² 10 241,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż okazja inwestycyjna! Wyjątkowe dwu-pokojowe mieszkanie po totalnie generalnym remoncie o powierzchni 38,96 m - położona na II piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Aleje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lwowska

Nowy Sącz,małopolskie

199 000 zł29 m² 6 862,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Oferta naszego biura wzbogaciła się o komfortową kawalerkę o powierzchni 29 m2 usytuowaną na IV piętrze w bloku IV piętrowym przy ul. Lwowskiej w niedalekiej odległości od Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowy Sącz

Kochanowskiego,Nowy Sącz

697 000 zł108 m² 6 454 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecamy! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość usytuowana w samym centrum Nowego Sącza na oś: kochanowskiego. Dom o powierzchni 108m2 położony na 3 arowej działce. W bryle domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Nowy Sącz,małopolskie

330 000 zł48 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy! Mieszkanie z pięknym widokiem o powierzchni 48m2, zlokalizowane na X piętrze w wieżowcu z windą przy ul. Armii Krajowej w Nowym Sączu. W skład mieszkania.