Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Nowy Sącz Osiedle Nawojowska

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 300 000 zł143,10 m² 9 084,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 061 m²

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji. Zdjęcia zamieszczone w ogłoszeniu przedstawiają aktualny, rzeczywisty stan nieruchomości nie są to wizualizacje. Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 144 m² 192,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w Nowym Sączu, przy ul. Nawojowskiej. Nieruchomość posiada powierzchnię 1144 m i kształt prostokątny, co znacznie ułatwia jej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

265 000 zł60,80 m² 4 359 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie stbs, 60,8m2 z tarasem i ogródkiem os. 29 listopada w Nowym Sączu. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie z zasobów stbs o powierzchni 60,8m2, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

281 064 zł28,68 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Klimczak Nieruchomości jako jedyne biuro sprzedaży dewelopera pik invest w ramach wyłącznego zlecenia ma przyjemność zaprezentować nowoczesne nieruchomości w standardzie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem Mieszkanie Nowy Sącz ul. 29 Listopada ( Osiedle Błonie) od zaraz. Komfortowe i wyposażone mieszkanie o pow. 50m2. położone III piętro w bloku III piętrowym. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

512 000 zł48,05 m² 10 655,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Klimczak Nieruchomości jako jedyne biuro sprzedaży dewelopera pik invest w ramach wyłącznego zlecenia ma przyjemność zaprezentować nowoczesne wykończone mieszkanie zlokalizowane przy ul. 29.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

447 480 zł50,85 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 272 zł42,56 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł105 m² 6 657,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie blizniaczej położony w spokojnej części miasta osiedle Nawojowska Nieruchomość o powierzchni 105 m2, usytuowany na działce 4 ary. Dom przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²5 m² 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Klimczak Nieruchomości oferuje miejsce postojowe zewnętrzne nr. 11 - ul. 29 Listopada 20f dogodna lokalizacja łatwy wjazd i wyjazd idealne dla mieszkańców okolicy lub osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł168,72 m² 3 378,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:416 m²

187D okazja inwestycyjna: przedwojenna Kamienica w Nowym Sączu os. Nawojowska! Cena: 570 000 zł Szukasz nieruchomości z duszą , która od pierwszego dnia może na siebie zarabiać? Biuro Obrotu.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł55 m² 4 163,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedstawiamy Państwu piękne mieszkanie stbs (sądeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego) o łącznej powierzchni 55,10 m . Mieszkanie znajduje się przy ul. Janusza Kusocińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 29 Listopada

Nawojowska,Nowy Sącz

2 850 zł59 m² 48,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Biuro Klimczak Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni ok. 59m2 w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. 29 Listopada w Nowym Sączu. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 29 Listopada

Nawojowska,Nowy Sącz

1 800 zł29 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia! Wyjątkowa kawalerka w świetnej cenie o powierzchni ok.29 m - położona na parterze w 3 piętrowym budynku z windą przy ul. 29 Listopada. W cenie: miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 29 Listopada

Nawojowska,Nowy Sącz

290 000 zł60 m² 4 794,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie z zasobów stbs o powierzchni 60,49m2 znajdujące się na nowoczesnym osiedlu przy ulicy 29 listopada. Nieruchomość składa się z 2 sypialni, salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 29 Listopada

Nawojowska,Nowy Sącz

1 850 zł29 m² 63,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Tylko U nas! Wyjątkowa kawalerka w świetnej cenie o powierzchni ok.29 m - położone na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą przy ul. 29 Listopada. W cenie: miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 29 Listopada

Nawojowska,Nowy Sącz

1 850 zł29 m² 63,79 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Tylko U nas! Wyjątkowa kawalerka w świetnej cenie o powierzchni ok.29 m - położone na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą przy ul. 29 Listopada. W cenie: miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 29 Listopada

Nawojowska,Nowy Sącz

629 000 zł65 m² 9 989,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Idealna propozycja dla wymagającego singla lub pary, którzy cenią sobie komfort, nowoczesny design oraz dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej w spokojnej, zielonej okolicy. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nawojowska,Nowy Sącz

1 450 000 zł334 m² 4 640,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:960 m²

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 212 m2, wykończony w 2017 roku, położony na 9,6 a działce w spokojnej i świetnie skomunikowanej części Nowego Sącza, w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 29 Listopada

Nawojowska,Nowy Sącz

2 600 zł64 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Wyjątkowe 3-pokojwe, nowoczesne- mieszkanie o powierzchni 64,91 m - położone na IV piętrze w IV piętrowym budynku z windą i zielonym tarasem na dachu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 29 Listopada

Nawojowska,Nowy Sącz

1 850 zł49 m² 38,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Klimczak Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 48,57 m2 w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. 29 Listopada w Nowym Sączu. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nawojowska

Nawojowska,Nowy Sącz

550 000 zł47 m² 11 777 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 47 m, położone na 3. piętrze nowoczesnego bloku przy ul. Nawojowskiej w Nowym Sączu. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Nowy Sącz

Nawojowska,Nowy Sącz

849 000 zł80 m² 10 679,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż gotowe do zamieszkania, starannie wykończone i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 79,5 m z dodatkowym poddaszem do zagospodarowania (ok. 50 m ). Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kusocińskiego

Błonie,Nowy Sącz

309 000 zł55 m² 5 623,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta naszego biura wzbogaciła się o mieszkanie o powierzchni 55,95 m2 położone na osiedlu Błonie na I piętrze w bloku III piętrowym przy ulicy Kusocińskiego. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 29 Listopada

Nawojowska,Nowy Sącz

429 000 zł48 m² 8 845,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Klimczak Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,57 m2 w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. 29 Listopada w Nowym Sączu. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Błonie,Nowy Sącz

50 zł/m²100 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W naszej ofercie pojawił się lokal do wynajęcia na os. Błonie o powierzchni 100m. Znajduje się w budynku szeregowym na parterze z wejściem od ulicy. Lokal do wykończenia przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nawojowska,Nowy Sącz

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest mieszkanie na wynajem z wyjściem na ogródek usytuowane na parterze w bloku III piętrowym w nowym bloku przy ulicy Nawojowskiej o powierzchni 38 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nawojowska,Nowy Sącz

650 000 zł52 m² 12 548,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam nowe mieszkanie własnościowe, położone w Nowym Sączu przy ul. Nawojowskiej o powierzchni 51,80 m. Mieszkanie znajduje się na trzecim, ostatnim piętrze bloku z windą. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krajewskiego

Nawojowska,Nowy Sącz

700 000 zł120 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na spokojnej ulicy w centrum Nowego Sącza! Niewątpliwym atutem jest jego lokalizacja, dzięki której możesz spokojnie zrelaksować się w zaciszu ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. 29 Listopada

Nawojowska,Nowy Sącz

190 000 zł900 m² 211,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro az Nieruchomości poleca działkę rod przy ulicy 29 listopada w Nowym Sączu. Działka ma powierzchnię 9 a i kształtem przypomina literę L. Cały teren jest płaski, zakrzewiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 29 Listopada

Nawojowska,Nowy Sącz

675 000 zł65 m² 10 399 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Tylko U nas! Wyjątkowe dwu-pokojowe nowoczesne- mieszkanie o powierzchni 64,91 m - położone na IV piętrze w IV piętrowym budynku z windą i zielonym tarasem na dachu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jana Pawła II

Nawojowska,Nowy Sącz

7 792 500 zł1 745 m² 4 465,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Syndyk m. up. Nox-pol sp. z o.o. w up. ogłasza o sprzedaży - prawa uż. wiecz. nier. gruntowej położonej w Nowym Sączu przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. 29 Listopada

Nawojowska,Nowy Sącz

85 000 zł12 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż: miejsce postojowe + komórka lokatorska - ul. 29 Listopada w budynku E, os. Sadyba - Nowy Sącz Lokalizacja: nowy Sącz, ul. 29 Listopada budynek "e', osiedle "sadyba" Garaż podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 29 Listopada

Nawojowska,Nowy Sącz

499 000 zł44 m² 11 374,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Tylko U nas! Wyjątkowe dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,87 m - położona na IV piętrze w IV piętrowym budynku z windą i zielonym tarasem na dachu budynku przy ul. 29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 29 Listopada

Nawojowska,Nowy Sącz

499 000 zł44 m² 11 213,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Tylko U nas! Wyjątkowe dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44.50 m - położone na IV piętrze w IV piętrowym budynku z windą i ZIELONYM TARASEM NA DACHU BUDYNKU przy ul. 29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Grunwaldzka

Nawojowska,Nowy Sącz

54,72 zł/m²212 m² 11 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem nowo wybudowany budynek z dużym parkingiem, ogrodzony i pełną infrastrukturą. Powierzchnia użytkowa do wynajęcia łącznie 210m2. Wysokości pomieszczeń 3m, parter - 100m2 Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 29 Listopada

Nawojowska,Nowy Sącz

233 000 zł46 m² 5 035,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż! tylko U nas! 2 pokojowe mieszkanie przy ul. 29 Listopada w Nowym Sączu. Budynek Oferowana nieruchomość znajduje się na I piętrze w 2 piętrowym budynku. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nawojowska

Nawojowska,Nowy Sącz

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest wynajem mieszkania z ogródkiem usytuowane na parterze w bloku III piętrowym w nowym bloku przy ulicy Nawojowskiej o powierzchni 38 m2. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nawojowska

Nawojowska,Nowy Sącz

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest wynajem mieszkania z balkonem usytuowane na I piętrze w bloku III piętrowym w nowym bloku przy ulicy Nawojowskiej o powierzchni 37 m2. Na powierzchnię.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij