dowolna

Nieruchomości Nowy Sącz - Oferty sprzedaży nieruchomości

403 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

403 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nowy Sącz,małopolskie

185 000 zł57 m² 3 245,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedmiotem sprzedaży jest prawo partycypacji do lokalu mieszkalnego przy ul. 29 Listopada. Mieszkanie z zasobów stbs o powierzchni 57m2 usytuowane jest na II piętrze w bloku II piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Nowy Sącz

Barskie,Nowy Sącz

200 000 zł24 m² 8 333 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka o powierzchni 24m2 zlokalizowane na 3 piętrze, w IV piętrowym bloku na os. Sucharskiego w Nowym Sączu. Czynsz ok. 100zł. Ogrzewanie miejskie. miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

185 000 zł44 m² 4 205 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44m2 z zasobów stbs zlokalizowane na II piętrze, w III piętrowym bloku w Nowym Sączu na ul. 29 Listopada. W skład mieszkania wchodzą: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zyndrama

Dąbrówka,Nowy Sącz

241 000 zł1 180 m² 204,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro az nieruchomośći , prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną położona w Nowym Sączu przy ulicy Zyndrama ( przy skrzyżowaniu ulic Zyndrama i Bohaterów Orła Białego) -osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gołąbkowice

Gołąbkowice,Nowy Sącz

310 000 zł48 m² 6 458 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 48m2, zlokalizowane na VIII piętrze w wieżowcu na os. Gołąbkowice w Nowym Sączu. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje, jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Brygady

Nowy Sącz,małopolskie

345 000 zł48 m² 7 177 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 48,07m2 zlokalizowane w Nowym Sączu na osiedlu I Brygady. Mieszkanie usytuowane na IV piętrze w IV piętrowym bloku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Nowy Sącz,małopolskie

259 348 zł28 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta bez prowizji! Nowa inwestycja na os. 29 Listopada komfortowych apartamentów w 4-kondygnacyjnym apartamentowcu z windą oferuje mieszkania o powierzchni od 28,19m2 do 59m2. Oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Millenium

Millenium,Nowy Sącz

299 000 zł48 m² 6 229 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 48m2 zlokalizowane na III piętrze w IV piętrowym bloku na osiedlu Millenium w Nowym Sączu. W skład mieszkanie wchodzą :2pokoje, jasna kuchnia, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Armii Krajowej

Nowy Sącz,małopolskie

215 000 zł24 m² 8 958 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polcamy!na sprzedaż kawalerka z pięknym widokiem na okoliczne góry o powierzchni 24m2, zlokalizowane na VII piętrze w wieżowcu z windą przy ul. Armii Krajowej w Nowym Sączu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Wólki

Wólki,Nowy Sącz

275 000 zł820 m² 335 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 8,2ar, zlokalizowana na os. Wólki w Nowym Sączu. Media: dostępne przy granicy działki. Działka o regularnym kształcie, zbliżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lwowska

Nowy Sącz,małopolskie

1 900 000 zł240 m² 7 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Nowy dom , umeblowany W pełni wyposażony , bezkosztowy/samodzielny ,pompa ciepła vailant ogrzewanie/chłodzenie ,rekuperacja vailant, fo-towoltaika 10 kw. Własne stacja uzdatniania wody , własna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Iszkowskiego

Kaduk,Nowy Sącz

450 000 zł262 m² 1 562,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:279 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie szeregowej piętrowy z użytkowym poddaszem w Nowy Sączu na osiedlu Kaduk przy ulicy Iszkowskiego. Budynek budowany tradycyjnie z pustaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Dunajcowa

Helena,Nowy Sącz

1 150 000 zł4 200 m² 273,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod inwestycje o powierzchni 4200m2, położona w miejscowości Nowy Sącz osiedle Helena. Działka położona jest w trzeciej linii zabudowy od głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lwowska

Kochanowskiego,Nowy Sącz

125 000 zł34 m² 3 676,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 1 piętrowej, odnowionej kamienicy usytuowanej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piątkowa

Piątkowa,Nowy Sącz

270 000 zł49 m² 5 526 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Mamy do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 48,86 m2 położone w budynku wolnostojącym położone na I piętrze znajdujące się w Piątkowej około 4 km od Rynku. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Piątkowa

Piątkowa,Nowy Sącz

195 000 zł35 m² 5 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zostały jeszcze tylko 4 mieszkania! Ofertą sprzedaży są 4 apartamenty wyremontowane do wejścia, o powierzchni od 35m2-58m2. Mieszkania usytuowane w budynku wolnostojącym, czterokondygnacyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wojska Polskiego

Wojska Polskiego,Nowy Sącz

364 000 zł49 m² 7 429 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

PO generalnym remoncie atrakcyjne mieszkanie, gotowe do zamieszkania w pełni wyposażone, umeblowane o powierzchni 49m2 zlokalizowane na IV piętrze, w IV-piętrowym bloku na os. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Promienna

Piątkowa,Nowy Sącz

1 150 000 zł50 000 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Więcej info telefonicznie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przydworcowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

265 000 zł48 m² 5 521 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 48m2 lokalizowane na II piętrze w II piętrowym bloku na os Przydworcowym w Nowym Sączu. W skład mieszkania wchodzą : Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Ruchu Ludowego

Poręba Mała,Nowy Sącz

195 000 zł1 012 m² 192,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest przepiękna działka budowlana zlokalizowana w Nowym Sączu, przy ul. Ruchu Ludowego z pięknym widokiem na miasto i Beskid Sądecki. Możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Barskie

Barskie,Nowy Sącz

240 000 zł35 m² 6 857 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 35m2 zlokalizowane na II piętrze w IV piętrowym bloku w Nowym Sączu os Barskie. W skład mieszkania wchodzą, dwa pokoje jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Nowy Sącz,małopolskie

310 000 zł54 m² 5 744 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy!przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 53,97m2 zlokalizowane na IV piętrze, w IV piętrowym bloku przy ul. Lwowskiej w Nowym Sączu. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przydworcowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

285 000 zł36 m² 7 849 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

PO generalnym remoncie atrakcyjne mieszkanie, gotowe do zamieszkania o powierzchni 36,31m2 zlokalizowane na II piętrze, w III-piętrowym bloku na os. Przydworcowym w Nowym Sączu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zabełecka

Zabełcze,Nowy Sącz

219 000 zł700 m² 312,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowana znajdująca się w miejscowości Nowy Sącz, dzielnica Zabełcze, oddalona o 3 km od centrum miasta Informacje dotyczące działki: - powierzchnia: 7 ar - media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Podbielowska

Nowy Sącz,małopolskie

495 000 zł113 m² 4 395 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Okazja do sprzedaży nieruchomość Dom jednorodzinny, w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 112,63m2, (dodatkowo poddasze 40 metrów do zaadaptowania) zlokalizowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

510 000 zł60 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Polecamy! Bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 60m2 zlokalizowane na parterze w miejscowości Chełmiec. W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje, przedpokój, salon otwarty na kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grunwaldzka

Kaduk,Nowy Sącz

990 000 zł115 m² 8 608,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 115 m2, zlokalizowany w cichej i spokojnej a zarazem dobrze skomunikowanej części ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Batalionów Chłopskich

Nowy Sącz,małopolskie

55 000 zł24 m² 2 291,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Przedmiotem sprzedaży jest garaż jednostanowiskowy z gruntem prywatnym. Budynek znajduje się przy ul. Batalionów Chłopskich w Nowym Sączu - bardzo dobra lokalizacja! Bezpieczne miejsce oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Barskie

Barskie,Nowy Sącz

390 000 zł60 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 60m2 zlokalizowane na I piętrze, w IV piętrowym bloku na os. Barskim w Nowym Sączu. W skład mieszkania wchodzą: 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

168 000 zł1 091 m² 154 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 10,88 ar położona w Nowym Sączu. Dojazd do działki drogą asfaltową. Wszystkie media na działce. Spokojna okolica. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Matejki

Nowy Sącz,małopolskie

285 000 zł42 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie o powierzchni 42 m2 usytuowane na parterze w wyremontowanej kamienicy w Centrum. Na powierzchnię mieszkania składa się 1 pokój, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

350 000 zł48 m² 7 292 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 49m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku, osiedle zamknięte, monitorowane. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

165 000 zł44 m² 3 713 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie o powierzchni 44,44m2 z zasobów stbs zlokalizowane na II piętrze w III piętrowym bloku w Nowym Sącz na ul. 29 Listopada W skład mieszkania wchodzą : - przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Dąbrowskiej

Zawada,Nowy Sącz

380 000 zł80 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą bezczynszowych domów w zabudowie bliźniaczej. Prezentowany dom to projekt, cechujący się nowoczesną bryłą, a przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Sącz

Stare Miasto,Nowy Sącz

1 000 000 zł760 m² 1 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:760 m²

Na sprzedaż duży dom bliźniak na ul. Granicznej w Nowym Sączu. Połowa obiektu przystosowana w pełni do prowadzenia działalności gastronomicznej/ produkcyjnej. Powierzchnia całkowita:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

172 000 zł35 m² 4 914 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! Mieszkanie o powierzchni 35m2 z zasobów stbs, zlokalizowane na III piętrze, w III piętrowym bloku w Nowym Sączu na ul. 29 Listopada. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Biegonice

Biegonice,Nowy Sącz

160 000 zł1 100 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 6 działek budowlanych w atrakcyjnej dzielnicy Nowego Sącza os. Biegonice. -powierzchnia 10-12 arów -ukształtowanie terenu: prostokątne/lekko nachylone -działka dobrze nasłoneczniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Millenium

Millenium,Nowy Sącz

353 000 zł47 m² 7 433 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 47.49m2 zlokalizowane na IV piętrze w IV piętrowym bloku na osiedlu Millenium. W skład mieszkania wchodzi : - Jasna kuchnia - Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Radziecka

Nowy Sącz,małopolskie

84 000 zł700 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest piękny ogródek działkowy z domkiem rekreacyjnym o pow. 35 m . Nieruchomość znajduje się w Nowym Sączu przy ulicy Radzieckiej. Powierzchnia działki to 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Zawada,Nowy Sącz

495 000 zł113 m² 4 395 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

W naszej ofercie pojawił się bliźniak w stanie deweloperskim o powierzchni 112,63m2 położony na 2 ar działce. Na parterze znajduje się ustawny salon z oknem balkonowym i wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Nowy Sącz,małopolskie

471 000 zł65 m² 7 219,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferuję do sprzedaży bezpośredniej, piękne, funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie + garderoba + duży balkon. Przygotowana instalacja pod klimatyzację - należy dokupić klimatyzator naścienny.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij