dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Nowy Sącz - Sprzedaż i najem

96 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

96 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

360 000 zł48,80 m² 7 377,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 48,8 m2 położone w Nowym Sączu na osiedlu Wólki. Atuty i standard: - kameralny budynek przy ślepej ulicy w otoczeniu domów.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł38,20 m² 10 863,87 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 38,20 m , zlokalizowane na pierwszej kondygnacji w zadbanym budynku przy ul. Hugo Kołłątaja w Nowym Sączu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowy Sącz,małopolskie

315 000 zł42 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Aleje Batorego Na sprzedaż mieszkanie własnościowe (wspólnota Posesja) o powierzchni 42 m2 położne na parterze w bloku IV piętrowym. Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł53,34 m² 9 167,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Iconic Home to nowoczesny projekt mieszkaniowy, który przenosi klimat luksusowego kurortu do codziennego życia jego mieszkańców, zlokalizowany na osiedlu Wólki w Nowym Sączu, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

380 000 zł50,10 m² 7 584,83 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Opis mieszkania Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o łącznej powierzchni 50,10 m (w tym 46,9 m powierzchni użytkowej oraz piwnica), zlokalizowane na 3. piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 400 zł60,72 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dotyczy budynku nr.2 przy ul. Szerokiej w Chełmcu oferta sprzedaży bez-czynszowych mieszkań, apartamentów I domów W nowym sączu Luksusowe i energooszczędne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

562 500 zł75 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe mieszkanie w Nowym Sączu przy ul. Tarnowskiej (posiadamy kilka mieszkań na wynajem w tej lokalizacji, również z ogródkiem i balkonem). Do wynajęcia nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł56,43 m² 9 746,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,43 m , położone na osiedlu Helena w Nowym Sączu, w kameralnym budynku czterorodzinnym. Nieruchomość idealna dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

409 500 zł44,60 m² 9 181,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni użytkowej 44,60 m , położone na 1. piętrze w bloku zarządzanym przez spółdzielnię Grodzką. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł74,24 m² 7 004,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta sprzedaży bez-czynszowych mieszkań, apartamentów I domów W nowym sączu Luksusowe i energooszczędne mieszkania i domy przy ulicy Batalionów Chłopskich w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł44,97 m² 7 783 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Nowy Sącz na Starym Mieście, ul. Matejki 27 Mieszkanie na I piętrze kamienicy. Duży balkon. Miejsce parkingowe. 44,97 m2 wyodrębnionej własności Sprzedaż prowadzi: inez Fryźlewicz tel. 882 832.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

192 000 zł47 m² 4 085,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie stbs o powierzchni ok. 47 m , położone na 2 piętrze nowoczesnego bloku z 2012 roku przy ul. Kusocińskiego w Nowym Sączu. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł75 m² 8 386,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Sprzedam przestronne, funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o wysokim standardzie, zlokalizowane w Nowym Sączu przy ul. 29 Listopada. Lokal znajduje się na ostatnim, III piętrze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł56,08 m² 9 985,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania bezczynszowego zlokalizowanego w Nowym Sączu na osiedlu Helena. Mieszkanie jest zlokalizowane w zacisznej dzielnicy o powierzchni 56,08.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł54,83 m² 4 559,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Polecamy! 1794M Nowy Sącz- ul. Kusocińskiego- stbs, mieszkanie 2-pokojowe, pow. 54,83 m2, miejsce postojowe, balkon. Cena: 250 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest cesja praw do dwupokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

362 000 zł60,13 m² 6 020 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o pow.60,13m2 położone na IVp /IVp w bloku na os. Sucharskiego. Kuchnia ustawna z oknem, salon, sypialnia, pokój mniejszy. Mieszkania wymaga remontu. Bardzo dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł38,10 m² 7 060 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwustronne, 38,10 m2, 2-pokojowe, os. Kochanowskiego. Przedstawiam Państwu mieszkanie spółdzielcze, własnościowe położone na IV piętrze w bloku IV piętrowym ( IV piętro jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

462 000 zł58 m² 7 965,52 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Naszą propozycją jest prestiżowa inwestycja na rynku nieruchomości w Nowym Sączu, znajdująca się na oś Gołąbkowickie to idealna lokalizacja dla ludzi, którzy cenią sobie zalety mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 150 zł65,10 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży bez-czynszowych mieszkań, apartamentów I domów W nowym sączu Luksusowe i energooszczędne mieszkania i domy w miejscowości Niskowa. Zespół dwóch budynków.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł67 m² 37,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

013mw N. Sącz ul. Jagiellońska, mieszkanie na wynajem w centrum miasta pow. 67,78 m2, 3 pokoje, balkon, miejsce parkingowe. Cena: 2500 zł Przedstawiamy Państwu najnowszą ofertę naszego biura, na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iszkowskiego

Nowy Sącz,małopolskie

135 000 zł40,01 m² 3 374,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! 1795M Nowy Sącz- ul. Iszkowskiego-, mieszkanie z zasobów stbs, pow. 40,01 m2, balkon, piwnica. Cena: 135 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest cesja praw do mieszkania z zasobów stbs.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

280 000 zł35,90 m² 7 799 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o pow35,9m2 położone na iiip w bloku przy ul. Lwowskiej. Kuchnia -oddzielna, 2 pokoje, przedpokój, łazienka z wc ,piwnica. Mieszkanie słoneczne, ustawne w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł44,40 m² 11 126,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

_____________ Biuro Klimczak Nieruchomości prezentuje nietuzinkowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Nowym Sączu przy ul. Sienkiewicza. Nieruchomość niezwykle elegancka, funkcjonalna i z.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Lwowska

Nowy Sącz,małopolskie

2 700 zł58 m² 46,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

012mw N. Sącz ul. Lwowska, 3 pokojowe bezczynszowe mieszkanie z dużym tarasem i ogrodem! 58 m2, parter, miejsce postojowe. Cena: 2700 zł Do wynajęcia mieszkanie o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

365 625 zł56,25 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł59,67 m² 6 687 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Do sprzedania mieszkanie (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego) o pow. 59,67m2, położone na IV piętrze bloku w Nowym Sączu na os. Sucharskiego. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł71 m² 49,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu nowoczesny apartament na wynajem. Znajdujące się na prywatnym osiedlu przy ul. Węgierskiej w Nowym Sączu. Apartament to idealne rozwiązanie dla osób szukających komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł69,08 m² 6 644,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament O powierzchni 69,08M2 + poddasze O wysokości 3,8m, pozwalające na powieszenie powierzchni O dodatkowe 58M2 pełnowartościowego mieszkania. Inwestycja "brzezna Residence", brzezna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł100 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Bezczynszowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 100m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł47,49 m² 8 612,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 47 m , położone na 4. piętrze w bloku przy ul. Królowej Jadwigi w Nowym Sączu. Lokal jest dwustronny, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

733 661 zł51,42 m² 14 268,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowy budynek mieszkalny W samym centrum nowego sącza! -> sprzedaż Z rynku pierwotnego - brak podatku pcc 2% oraz brak prowizji! -> mieszkanie nowe, w stanie wykończonym "pod klucz" - gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł60 m² 8 833 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie w centrum Nowego Sącza 60 m Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m, zlokalizowane na parterze w centrum Nowego Sącza. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł45,78 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o pow. 45,78m2, zlokalizowane przy Alei Wolności w Nowym Sączu. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym- w skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Nowy Sącz,małopolskie

428 000 zł44 m² 9 727,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku z cegły, w ścisłym centrum miasta przy ul. Matejki. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł72 m² 6 597,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej 72 m w bardzo dobrej lokalizacji oś. Nowa Kolonia w nowym Sączu. Nieruchomość posiada dwa niezależne wejścia, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł31 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 31 m2, usytuowane w samym sercu Starego Miasta Nowego Sącza. Lokal przeszedł niedawno kapitalny remont (2023/2024 rok), podczas którego wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł83,50 m² 8 083,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z dużym, narożnym ogródkiem, położone w bardzo dobrej lokalizacji osiedle Wólki w Nowym Sączu. Lokal o powierzchni 83,58.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

396 340 zł56,62 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dotyczy budynku nr. 6 przy ul. Batalionów Chłopskich w Chełmcu oferta sprzedaży bez-czynszowych mieszkań, apartamentów I domów W nowym sączu Luksusowe i energooszczędne.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł52,37 m² 6 301,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nowa Oferta oferta sprzedaży mieszkania - nowy sącz osiedle Przydworcowe Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,26 m , zlokalizowane na 2. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł48,07 m² 6 844 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Mieszkanie 48,07 m | 2 pokoje | loggia 5 m | os. Barskie | Nowy Sącz Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,07 m zlokalizowane na osiedlu Barskim w Nowym.