dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Nowy Sącz - Sprzedaż i najem

96 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

96 ogłoszeń

495 000 zł67,52 m² 7 331,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,52 m z dwoma słonecznymi balkonami oraz dużą, 12 m2 piwnicą, położone w dzielnicy Gorzków. Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł67 m² 49,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny apartament o powierzchni 67m2 zlokalizowany na ul. Barbackiego. Położenie: piętro 2, mieszkanie z 2 balkonami. Przestronny parking pod budynkiem Wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł124 m² 5 161 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2024

Lokale gotowe do sprzedaży! Do sprzedania 2 poziomowe mieszkanie (lokal mieszkalny) o pow. 124m2 położony na I piętrze oraz poddaszu w nowo wybudowanym budynku mieszkalnym(4 lokale).

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł30 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bez prowizji do biura! Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe położone na parterze w bloku na os. Kaduk Kuchnia połączona z salonem, sypialnia, łazienka z wc. Kuchnia wyposażona w kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

398 000 zł49,66 m² 8 014 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow 56,82 m2 (49,66m2 użytkowe) położone na parterze w bloku ivp na os. Przydworcowym. Kuchnia duża wyposażona w meble w zabudowie ze sprzętem agd oraz stół.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

313 545 zł30,56 m² 10 259,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Prezentujemy Państwu mieszkania w stanie deweloperskim, w wyjątkowej inwestycji w Nowym Sączu - odbiór w IV kwartale 2027 roku Bez podatku pcc/ bez dodatkowych kosztów/ Prowizja 0%.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł46,89 m² 9 597 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,89 m, parter/iv p., z 5-metrową loggią, os. Kochanowskiego, nowy Sącz. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, jasnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 876 zł39,53 m² 14 390,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowy budynek mieszkalny W samym centrum nowego sącza! -> sprzedaż Z rynku pierwotnego - brak podatku pcc 2% oraz brak prowizji! -> mieszkanie nowe, w stanie wykończonym "pod klucz" - gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

620 000 zł68,60 m² 9 038 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

W naszej ofercie pojawiło się komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 68,60 m2 położone w kameralnym budynku na osiedlu zamkniętym w Chełmcu. Znajduje się na I pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Węgierska

Nowy Sącz,małopolskie

715 000 zł102,20 m² 6 996 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1980

Nowa niższa cena! Komfortowe mieszkanie do wejścia w domu wielorodzinnym! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w budynku w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 102,20m2 z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł62 m² 9 339 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta mieszkań w stanie deweloperskim. Nowy Sącz os. Kochanowskiego Oferowane mieszkanie o powierzchni 62m2 z ogródkiem o powierzchni 2 ar położone na parterze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł40,12 m² 3 988 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania lokal o pow. całkowitej 40,12m2, położony na parterze w budynku jedno piętrowym na os. Zabełcze w Nowym Sączu.W skład lokalu wchodzi pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł55 m² 4 163,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedstawiamy Państwu piękne mieszkanie stbs (sądeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego) o łącznej powierzchni 55,10 m . Mieszkanie znajduje się przy ul. Janusza Kusocińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 711 zł40,49 m² 14 267,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł58,02 m² 8 014 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na ul. Dunajcowej W nowym sączu! 0% Prowizji od Kupującego! Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Zapraszamy Państwa do odkrycia nowej, unikalnej inwestycji mieszkaniowej przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Klimczak Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej na wynajem o powierzchni 50m2 w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Długoszowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł68,71 m² 8 150,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pragniesz uwolnić się od rosnących czynszów za mieszkania zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży bezczynszowych apartamentów o powierzchni 68,71 m2 zlokalizowanych na oś.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł25,50 m² 11 725 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka o pow.25,50m2 położona na IIp w bloku w centrum miasta Nowego Sącza. Kuchnia w formie aneksu połączona z pokojem, łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie o powierzchni 33m2, z piwnicą 15 m2, usytułowane na 1 piętrze w budynku wielorodzinnym mieszkalnym w Nowym Sączu. Położenie: nieruchomość położona na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł100 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Niższa cena! 1711 M N. Sącz ul. Matejki, nowoczesny apartament na sprzedaż, 100m2, iiip, 3 pokoje, 2 balkony. Cena: 1 150 000 zł oferta na wyłączność! jedyna taka oferta W naszym biurze!.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

270 000 zł59,82 m² 4 513,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Polecamy! 1789M Nowy Sącz- ul. 29 Listopada- stbs, mieszkanie 3-pokojowe, pow. 59,82 m2, miejsce postojowe, balkon. Cena: 270 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest cesja praw do 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł61,98 m² 8 389,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Naszą propozycją jest prestiżowa inwestycja na rynku nieruchomości w Nowym Sączu, znajdująca się na oś Gołąbkowickie to idealna lokalizacja dla ludzi, którzy cenią sobie zalety mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 804 zł47,80 m² 9 180 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł50,43 m² 11 282,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Tylko U nas! Wyjątkowe, nowoczesne i bezczynszowe - dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50.43 m - położone na III piętrze w III piętrowym budynku przy ul. Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 429 zł75,19 m² 7 520 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkania w kameralnej inwestycji - Nowy Sącz, os. Mała Poręba Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę nowych, przestronnych mieszkań w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 000 zł58 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł47 m² 9 787 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania mieszkanie (lokal mieszkalny) o pow. 47m2, położony na I piętrze w 10 lokalowym budynku mieszkalnym w Nowym Sączu zlokalizowanym os. Falkowa przy ul. Wieniawy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 522 zł47,05 m² 14 144,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł57,47 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Nowym Sączu ul. Szujskiego 18 Lokalizacja: nowy Sącz, ul. Szujskiego 18- piętro: 1/3 - Powierzchnia: 57,47 m2 - Balkon: tak Opis mieszkania: mieszkanie po gruntownym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

596 830 zł41,83 m² 14 267,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł37 m² 7 027 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m, położone na 3. piętrze w bloku przy ul. Broniewskiego w Nowym Sączu. Lokal wymaga kapitalnego remontu, co daje możliwość pełnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł53,42 m² 14 957 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53,42 m, usytuowane w nowoczesnym apartamentowcu z 2021 roku przy Alejach Wolności w Nowym Sączu. Lokal został przearanżowany.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł30 m² 9 967 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow.30m2 położone na parterze w niskim bloku okolice Wólek. Kuchnia połączona z salonem w formie aneksu, jedna duża sypialnia ,łazienka z wc, schowek. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 38m2 2 pok. Ip./IVp. na os. Kochanowskiego w Nowym Sączu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, aneksu kuchennego, łazienki wraz z wc.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł46,27 m² 7 023,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Imperium zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 34 m2 na os 29 Listopada w Nowym Sączu. Mieszkanie na 1 piętrze w niskim budynku, parking dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł100,13 m² 5 683 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2024

Lokale gotowe do sprzedaży! Do sprzedania 2 poziomowe mieszkanie (lokal mieszkalny) o pow. 100,13m2 położone na I piętrze oraz poddaszu w nowo wybudowanym budynku mieszkalnym(4 lokale).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

592 726 zł78,82 m² 7 519,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Nowy Sącz,małopolskie

528 000 zł62,60 m² 8 434,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,6 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1995 roku, przy ul. Batalionów Chłopskich. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł65,69 m² 8 677,12 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pragniesz uwolnić się od rosnących czynszów za mieszkania zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży bezczynszowych apartamentów o powierzchni 65,69 m2 wraz ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 437 zł59,54 m² 9 395,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł41,15 m² 70,47 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

007mw N. Sącz ul. Piłsudskiego, nowoczesne mieszkanie na wynajem, 41,15 m2, ivp, 2 pokoje, balkon, miejsce postojowe. Cena: 2900 zł Do wynajęcia bezczynszowe mieszkanie o wysokim standardzie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij