dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Nowy Sącz - Oferty sprzedaży i najmu

40 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

40 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

290 000 zł38,80 m² 7 474,23 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38,80 m2, położone na IX piętrze, w X piętrowym bloku z windą na osiedlu Millenium w Nowym Sączu. Rozkład pomieszczeń: *.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł38 m² 7 763,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do kupienia mieszkanie 38 m2 z dwoma piwnicami na III piętrze niedaleko galerii 3 korony. W mieszkaniu znajduje się: osoby pokój sypialny Łazienka z prysznicem Otwarty salon Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł38,20 m² 10 863,87 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 38,20 m , zlokalizowane na pierwszej kondygnacji w zadbanym budynku przy ul. Hugo Kołłątaja w Nowym Sączu.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł50,10 m² 7 584,83 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Opis mieszkania Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o łącznej powierzchni 50,10 m (w tym 46,9 m powierzchni użytkowej oraz piwnica), zlokalizowane na 3. piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

409 500 zł44,60 m² 9 181,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni użytkowej 44,60 m , położone na 1. piętrze w bloku zarządzanym przez spółdzielnię Grodzką. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Węgierska

Nowy Sącz,małopolskie

715 000 zł102,20 m² 6 996 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1980

Nowa niższa cena! Komfortowe mieszkanie do wejścia w domu wielorodzinnym! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w budynku w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 102,20m2 z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

315 000 zł42 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Aleje Batorego Na sprzedaż mieszkanie własnościowe (wspólnota Posesja) o powierzchni 42 m2 położne na parterze w bloku IV piętrowym. Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł38 m² 7 368 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Pragnę przedstawić 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,10m2 położone na IV/IV piętrze znajdujące się w doskonałej lokalizacji os. Kochanowskiego. W pokojach i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł45,65 m² 6 987,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Jeśli szukasz miejsca, które łączy wygodę życia w centrum miasta z cisza, zielenią i spokojem kameralnego osiedla, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł155,79 m² 5 064,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1989

Dom czy mieszkanie? Na Wólkach nie musisz wybierać. 155 m z ogrodem, 7 minut rowerem od Rynku. Większość osób szukających nieruchomości w Nowym Sączu staje przed trudnym wyborem: albo dom.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł47,49 m² 8 317,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Imperium zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w Nowym Sączu na osiedlu Millenium. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł59,98 m² 8 319,44 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Imperium Nieruchomości ma przyjemność zaoferować mieszkanie o powierzchni całkowitej 59,98 m2 usytuowane na II piętrze w IV piętrowym bloku zlokalizowane w Nowym Sączu na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Nowy Sącz,małopolskie

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest lokal mieszkalny o powierzchnii 60 m2, znajdujący się w bloku 4 piętrowym na III piętrze. Na powierzchnię mieszkania składają się trzy oddzielne pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł46,89 m² 9 597 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,89 m, parter/iv p., z 5-metrową loggią, os. Kochanowskiego, nowy Sącz. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, jasnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł44,97 m² 7 783 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Nowy Sącz na Starym Mieście, ul. Matejki 27 Mieszkanie na I piętrze kamienicy. Duży balkon. Miejsce parkingowe. 44,97 m2 wyodrębnionej własności Sprzedaż prowadzi: inez Fryźlewicz tel. 882 832.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł172,83 m² 8 621,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości imperium oferuje na sprzedaż bezczynszowy apartament położony w ścisłym centrum Nowego Sącza o powierzchni 173 m2, lokal dwustronny, położony jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł57,30 m² 8 202,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości jaką jest mieszkanie 50 m2 na parterze w 4 piętrowym bloku, położone na oś Przydworcowym w Nowym Sączu. Stan nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

362 000 zł60,13 m² 6 020 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o pow.60,13m2 położone na IVp /IVp w bloku na os. Sucharskiego. Kuchnia ustawna z oknem, salon, sypialnia, pokój mniejszy. Mieszkania wymaga remontu. Bardzo dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka umeblowana, ul. Szkolna

Nowy Sącz,małopolskie

1 300 zł25 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia: kawalerkę o pow. 25,5m2. Położona na drugim piętrze w budynku 4 piętrowym. Lokalizacja: nowy Sącz ul. Szkolna, ścisłe centrum miasta. Mieszkanie po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł56,40 m² 7 960,99 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości imperium oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,4 m2 położone na dziewiątym piętrze, które oferuje komfort życia w sercu miasta z pięknymi widokami na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Nowy Sącz,małopolskie

448 000 zł44 m² 10 181,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku z cegły, w ścisłym centrum miasta przy ul. Matejki. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Nowy Sącz,małopolskie

450 000 zł63,32 m² 7 106,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o pow. 63,32 m2, znajdujące się na Ip. w bloku 4-piętrowym przy ul. Lwowskiej. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 25 m2 zlokalizowane w Nowym Sączu na oś Kochanowskiego na Kołłątaja. W skład nieruchomości wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł38,80 m² 8 737,11 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Imperium zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w Nowym Sączu 38,8 m2 na oś Millenium. Mieszkanie znajduję się na parterze w 11 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł57,47 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Nowym Sączu ul. Szujskiego 18 Lokalizacja: nowy Sącz, ul. Szujskiego 18- piętro: 1/3 - Powierzchnia: 57,47 m2 - Balkon: tak Opis mieszkania: mieszkanie po gruntownym.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł45,76 m² 9 156,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Świetna propozycja dla rodziny szukającej komfortowego mieszkania blisko centrum miasta. Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie składające się z trzech pokoi, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł35,90 m² 7 799 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o pow35,9m2 położone na iiip w bloku przy ul. Lwowskiej. Kuchnia -oddzielna, 2 pokoje, przedpokój, łazienka z wc ,piwnica. Mieszkanie słoneczne, ustawne w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł60,40 m² 8 692 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 60,4 m2, 3-pokojowe z balkonem os. Gołąbkowice w Nowym Sączu. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w wieżowcu z windą. Dwustronny układ zapewnia świetne doświetlenie,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł52,37 m² 6 301,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nowa Oferta oferta sprzedaży mieszkania - nowy sącz osiedle Przydworcowe Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,26 m , zlokalizowane na 2. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł36 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia - duża i ustawna kawalerka w centrum Nowego Sącza - ul.Grota Roweckiego nr 4. Mieszkanie położone na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Świetna lokalizacja, zagospodarowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta naszego biura wzbogaciła się o Loftowy bezczynszowy lokal mieszkalny o powierzchni 40 m2 na parterze w kamienicy przy ul. Romanowskiego w ścisłym Centrum. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł72,37 m² 8 567,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Poszukujesz mieszkania do wejścia bez nakładów finansowych lub z braku czasu na remont. Ta oferta jest dla Ciebie. Przedmiotem sprzedaży jest spółdzielcze, własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł50,95 m² 7 262,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości imperium ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,95 m2 położone na 4 piętrze w IV piętrowym bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł35 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż - 2 pokojowe mieszkanie 35 m2, IV piętro w czteropiętrowym bloku, nowy Sącz os.Barskie, ul.Broniewskiego, blok nr 10. Świetna lokalizacja, zagospodarowane duże osiedle, centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł47 m² 27,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia M2 po odświeżeniu o powierzchni użytkowej 47 m2 na dzielnicy Barskie. W skład nieruchomości wchodzi: pokój, łazienka wanna osobna kuchnia salon piwnica. Mieszkanie w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Nowy Sącz,małopolskie

225 000 zł40 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Przedmiotem sprzedaży jest własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego na I w kamienicy przy ulicy Kolejowej. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 40,5 m2 na którą się składa 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł49 m² 7 959,18 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na osiedlu Gołąbkowice. Mieszkanie położone jest na 11 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie kilka lat temu przeszło generalny remont. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł82 m² 8 121,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Cicha bezpieczna przystań dla rodziny, która chce żyć na uboczu miasta w otoczeniu przyrody w tym rzeki, a jednocześnie być blisko jego centrum. Mieszkanie to składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł37 m² 11 351,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Biuro Nieruchomości Imperium ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 37 m2, usytuowane na III piętrze w IV piętrowym bloku na os. Sienkiewicza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł248 m² 3 165 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupoziomowe, bezczynszowe położone na parterze I i II piętrze plus poddasze w bliźniaku na os. Biegonice. Do mieszkania przynależy garaż. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje mjr. Henryka Sucharskiego

Barskie,Nowy Sącz

329 000 zł60 m² 5 471,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Biuro Klimczak Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ul. Sucharskiego w Nowym Sączu z przeznaczeniem do remontu. Powierzchnia i układ mieszkania: powierzchnia:.