dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Nowy Sącz - Oferty sprzedaży i najmu

57 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

57 ogłoszeń

255 000 zł35 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż - 2 pokojowe mieszkanie 35 m2, IV piętro w czteropiętrowym bloku, nowy Sącz os.Barskie, ul.Broniewskiego, blok nr 10. Świetna lokalizacja, zagospodarowane duże osiedle, centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł53,34 m² 9 167,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Iconic Home to nowoczesny projekt mieszkaniowy, który przenosi klimat luksusowego kurortu do codziennego życia jego mieszkańców, zlokalizowany na osiedlu Wólki w Nowym Sączu, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł65,89 m² 9 075,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

1791M Na sprzedaż komfortowe 3 -pokojowe mieszkanie, usytuowane na prestiżowym osiedlu Wólki! Cena: 598 000 zł Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego, przestronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł49 m² 7 959,18 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na osiedlu Gołąbkowice. Mieszkanie położone jest na 11 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie kilka lat temu przeszło generalny remont. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

325 000 zł44,56 m² 7 293,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Imperium zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w Nowym Sączu 44,56m2 na oś Wólki. Mieszkanie znajduję się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł42 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowość tylko U nas! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku osiedle Szujskiego salon osobna sypialnia kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł160 m² 3 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwóch mieszkań w Nowym Sączu na osiedlu Wólki. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Są to 2 mieszkania na tym samym.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł62,60 m² 8 753,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,6 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1995 roku, przy ul. Batalionów Chłopskich. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł58,10 m² 10 499,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro Nieruchomości Imperium ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży apartamentu o powierzchni 58,10 m2, usytuowane na I piętrze w bloku na os. Kaduk w Nowym Sączu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Gwardyjska

Nowy Sącz,małopolskie

670 680 zł69 m² 9 720 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja! promocyjna cena 9000 zł/m2. 1658M N. Sącz ul. Gwardyjska/ ok. Galerii Trzech Koron, mieszkanie w stanie deweloperskim, II piętro, 3-pokoje, pow.69 m2, balkon. Cena: 670 680 brutto.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł36 m² 9 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 36 m gotowa inwestycja z najemcą | stabilny dochód od pierwszego dnia Na sprzedaż ustawna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 36 m , zlokalizowana w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

306 277 zł31,51 m² 9 720 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najnowsza inwestycja W nowym sączu! Nowoczesne apartamenty z widokiem na góry | Ogródki lub balkony | Garaż podziemny | ul. 5 kresowej, nowy Sącz Prezentowane mieszkanie (nr 03) z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł89,26 m² 7 058,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości imperium oferuje na sprzedaż apartament położony w ścisłym centrum Nowego Sącza o powierzchni całkowitej 77 m2. Lokal dwustronny, położony jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł54,71 m² 9 120,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Imperium oferuje Państwu mieszkanie w centrum Nowego Sącz 54 m2 o niskim czynszu ok 200 zł. Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w świetnej lokalizacji blisko.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł37 m² 11 351,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Biuro Nieruchomości Imperium ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 37 m2, usytuowane na III piętrze w IV piętrowym bloku na os. Sienkiewicza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł56,08 m² 9 985,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania bezczynszowego zlokalizowanego w Nowym Sączu na osiedlu Helena. Mieszkanie jest zlokalizowane w zacisznej dzielnicy o powierzchni 56,08.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nowy Sącz,małopolskie

490 000 zł52 m² 9 370,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,29 m2 z dużym tarasem zlokalizowane na zamkniętym osiedlu przy ul. Jana Pawła II w Nowym Sączu. Lokal usytuowany jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nawojowska

Millenium,Nowy Sącz

527 000 zł63 m² 8 365,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Nowego Sącza ul. Nawojowska 29 obok sklepu Alfa. Mieszkanie na drugim piętrze w budynku trzy piętrowym z cegły i pustaków. Na każdym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

460 000 zł56 m² 8 280,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam/ wynajmę przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 55,55 m , położone na 3. piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy, przy ul. Aleje Batorego w Nowym Sączu doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Nowy Sącz,małopolskie

534 000 zł59 m² 8 991,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z balkonem o powierzchni 59,39 m2 zlokalizowane w Nowym Sączu przy ul. Rokitniańczyków 32. Lokal usytuowany jest na II piętrze w IV piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batalionów Chłopskich

Barskie,Nowy Sącz

500 000 zł63 m² 7 936,51 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedane!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grunwaldzka

Kaduk,Nowy Sącz

556 000 zł58 m² 9 553,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 58 m , wykończone w wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. Lokal położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Partyzantów

Nowy Sącz,małopolskie

610 000 zł74 m² 8 243,24 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Sprzedam mieszkanie 74 m , 3 piętro. Odświeżone / wymalowane - od razu do zamieszkania. Wyposażone. Więcej info pod nr telefonu.   Piotr

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Gołąbkowice,Nowy Sącz

350 000 zł35 m² 9 861,93 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam na sprzedaż mieszkanie o pow 35.49m całkowicie wyremontowane w 2018 roku. Mieszkanie usytuowane na osiedlu Gołąbkowice przy ulicy Armii Krajowej. Chętnie zamienię na większe 72 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konstanty

Wólki,Nowy Sącz

675 000 zł84 m² 8 083,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe 83,50 M2 z przynależnym ogródkiem i balkonem na osiedlu Wólki w Nowym Sączu. Mieszkanie składa się z: parter to :wiatrołap,otwarta kuchnia,salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

499 000 zł55 m² 9 120,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Nowego Sącza, na osiedlu Przydworcowym. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w zadbanym, ogrodzonym budynku z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nowy Sącz,małopolskie

620 000 zł69 m² 9 038 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

W naszej ofercie pojawiło się komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 68,60 m2 położone w kameralnym budynku na osiedlu zamkniętym w Chełmcu. Znajduje się na I pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Barskie,Nowy Sącz

345 000 zł48 m² 7 187,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu mieszkanie do remontu na sprzedaż o powierzchni 48m w Nowym Sączu przy ul. Broniewskiego To idealne miejsce zarówno do komfortowego życia, jak i pod inwestycję -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Nowy Sącz,małopolskie

715 000 zł102 m² 6 996 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Nowa niższa cena! Komfortowe mieszkanie do wejścia w domu wielorodzinnym! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w budynku w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 102,20m2 z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kochanowskiego,Nowy Sącz

280 000 zł38 m² 7 368 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Pragnę przedstawić 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,10m2 położone na IV/IV piętrze znajdujące się w doskonałej lokalizacji os. Kochanowskiego. W pokojach i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Millenium,Nowy Sącz

382 000 zł48 m² 7 958,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam lub zamienię na mniejsze. Na sprzedaż umeblowane mieszkanie własnościowe 3-pokojowe o powierzchni 48 m2. Położone jest na II piętrze w bloku IV-piętrowym na osiedlu Millenium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowy Sącz,małopolskie

398 000 zł60 m² 6 595,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia o powierzchni 60,34 m2 zlokalizowane w Nowym Sączu przy ul. Sucharskiego 11. Mieszkanie składa się z: * przestronnego salonu, *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

275 000 zł32 m² 8 593,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest część nieruchomość zabudowana domem jednorodzinnym w zabudowie wolnostojącej przeznaczonym na całoroczne zamieszkiwanie. Oferta dotyczy 1 lokalu mieszkalnego (w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nadbrzeżna

Gołąbkowice,Nowy Sącz

355 000 zł36 m² 9 861,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie (posiadające założoną księgę wieczystą) 2 pokojowe o powierzchni 36 [m2] na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym. Do mieszkania przynależna piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Gołąbkowice,Nowy Sącz

459 000 zł60 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po remoncie | 60 m | Gołąbkowice, nowy Sącz Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Broniewskiego

Nowy Sącz,małopolskie

390 000 zł61 m² 7 253,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,00 m , położone na I piętrze w budynku zlokalizowanym przy ul. Broniewskiego w Nowym Sączu. Do lokalu przynależy piwnica ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 29 Listopada

Nawojowska,Nowy Sącz

629 000 zł65 m² 9 989,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Idealna propozycja dla wymagającego singla lub pary, którzy cenią sobie komfort, nowoczesny design oraz dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej w spokojnej, zielonej okolicy. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barbackiego

Wólki,Nowy Sącz

730 000 zł75 m² 9 733,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w wysokim standardzie Na sprzedaż nowoczesne, elegancko wykończone mieszkanie w wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Wolności

Centrum,Nowy Sącz

739 000 zł50 m² 14 642,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 50,47 m2 wraz z przynależnym miejscem parkingowym w garażu podziemnym, usytuowane w nowoczesnym apartamentowcu z 2023 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowy Sącz,małopolskie

425 000 zł60 m² 7 122,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przestronne i eleganckie mieszkanie na sprzedaż w Nowym Sączu ul. I Brygady, zlokalizowane na IV piętrze o łącznej powierzchni 59,67m oraz dostępnym miejscem parkingowym (forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Węgierska

Nowy Sącz,małopolskie

690 000 zł96 m² 7 213,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu nowoczesne apartamenty w stanie deweloperskim na sprzedaż. Znajdujące się na prywatnym osiedlu przy ul. Węgierskiej w Nowym Sączu. ,Bliska Węgierska' to kameralna.