dowolna

Domy z poddaszem Nowy Sącz - Ogłoszenia wynajmu i sprzedaży

79 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

79 ogłoszeń

1 390 000 zł252,70 m² 5 500,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:810 m²

Dom z potencjałem w prestiżowej lokalizacji - Gorzków, nowy Sącz! Marzysz o przestrzeni, komforcie i możliwości czerpania realnych zysków z wynajmu? Albo szukasz domu dla dwoch.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł143 m² 6 083,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:406 m²

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą naszego biura dom wolnostojący dwa niezależne mieszkania nowym sączu na osiedlu gołąbkowice Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł240 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom na przedmieściach Nowego Sącza. Okolica ulicy Gajowej w Chełmcu, sąsiedztwo Zielonego Gaju. Nieruchomość znajduje się pod adresem Świniarsko 332. 3 000 zł / m2! Na płaskiej działce 10 ar.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł180 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:541 m²

Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny o powierzchni ok 180 m , położony w spokojnej dzielnicy Nowego Sącza na ul. Opłotki. Idealna propozycja dla rodziny szukającej komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

750 000 zł106,78 m² 7 024 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa inwestycja! Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni: 106,78m2, dodatkowo przynależny ogród.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł130 m² 6 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny, położony w budynku kamienicy w Nowym Sączu, gmina Nowy Sącz Miasto, powiat Miasto Nowy Sącz, województwo małopolskie. Budynek z początku XX wieku, ok.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł105 m² 6 657,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie blizniaczej położony w spokojnej części miasta osiedle Nawojowska Nieruchomość o powierzchni 105 m2, usytuowany na działce 4 ary. Dom przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł277,53 m² 4 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Wyłączność! Nowa oferta już dostępna w naszym biurze. Pełne wyposażenie w cenie! Jeśli szukasz nieruchomości w prestiżowej dzielnicy Nowego Sącza to zdecydowanie dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł136,05 m² 4 697 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:441 m²

Nowa inwestycja W trakcie realizacji! Przewidywany termin zakończenia prac budowlanych (odbiór budynku) koniec roku 2026r. Do sprzedania 2 domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł225 m² 2 711,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

- lokalizacja: nowy Sącz - Powierzchnia działki: 10.5ar - Powierzchnia domu: 225mkw - Parter: przedpokój, kuchnia, salon, sypialnia oraz łazienka - Piętro: cztery pokoje (w tym dwa z balkonem),.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł220 m² 3 995,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Tylko u Nas - Dom wolnostojący 220 m2 przy galerii Gołąbkowice na 5 arowej działce z możliwością usług. W skład domu wchodzi: parter: wiatrołap, hol, łazienka, wc, kuchnia ze stołem.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł80 m² 6 738 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 80m2, z poddaszem użytkowym częściowo podpiwniczony, po kapitalnym remoncie w samym centrum Nowego Sącza składa się: z salonu, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł115 m² 5 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż funkcjonalne domy w zabudowie bliźniaczej, położone w spokojnej i atrakcyjnej części Chełmca. Każdy segment o powierzchni użytkowej ok. 115 m usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł398 m² 3 241 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:622 m²

Oferta na wyłączność. Do sprzedania dom wolnostojący 3 kondygnacyjny o pow. użytkowej ok 300m2 usytuowany na działce 6,22 ar w Nowy Sączu na os. Gorzków. Pierwsza kondygnacja wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł196,83 m² 3 703,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:533 m²

Uwaga! nowa niższa cena! 729000 zł! Biuro Nieruchomości gcn Gorlice, ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej, usytuowanego, w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł250 m² 2 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

- lokalizacja -ścisłe centrum Nowego Sącza - Dwie kondygnacje po ok. 60 m + piwnica + poddasze - Działka ok. 4 ar - Duży potencjał inwestycyjny - Możliwość wydzielenia kilku lokali pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł158 m² 5 379,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:385 m²

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą naszego biura, na sprzedaż budynek w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 158 m2 zlokalizowany w prestiżowej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł305 m² 5 246 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny wolnostojący o pow. użytkowej 191m2, zlokalizowany na działce o pow. 10ar w okolicy ul. Grunwaldzkiej w Nowym Sączu. Dom parterowy z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł237,83 m² 4 835,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Dom gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż budynek wolnostojący o powierzchni użytkowej 237,83 m2 z garażem (24,12 m2) posadowiony na 11 arowej działce, zlokalizowany w Nowym Sączu okolice.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł239 m² 3 723,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalny jednorodzinny, w zabudowie bliźniaczej, piętrowy, z użytkowym poddaszem. Powierzchnia całkowita 239 m2 oraz użytkowa to 139,5 m2. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł240 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:805 m²

Wyjątkowa oferta - dom Z potencjałem W jednej Z najlepszych dzielnic - nowy sącz, ul. Ogrodowa - 240 m na działce 8 ar Szukasz przestronnego domu w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł136,05 m² 4 696,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy do sprzedaży domy bliźniacze wraz z ogrodem w stanie deweloperskim. Bezczynszowe, o powierzchni użytkowej 100,75 m2 ( powierzchni całkowitej 136,05 m2). To wygodna przestrzeń na.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł122 m² 7 868,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Klimczak Nieruchomości ma ogromna przyjemność zaprezentować nietuzinkową nieruchomość na sprzedaż - Nowoczesny bliźniak z 2018r. w prestiżowej lokalizacji - ul. Stadnickich, nowy.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł140 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:296 m²

NA sprzedaż budynek mieszkalny Z możliwością prowadzenia usług- nowy sącz ul.ZYGMUNTOWSKA Na sprzedaż oferujemy jasny, przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni 140 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł168,72 m² 3 378,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:416 m²

187D okazja inwestycyjna: przedwojenna Kamienica w Nowym Sączu os. Nawojowska! Cena: 570 000 zł Szukasz nieruchomości z duszą , która od pierwszego dnia może na siebie zarabiać? Biuro Obrotu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł122,40 m² 6 127,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:31 m²

Biuro Nieruchomości Imperium zaprasza do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej na oś Grunwaldzka. Jest to dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 122,40 m2 z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł126 m² 6 341,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Nowego Sącza na osiedlu Zawada. Budynek wykonany został z wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł137 m² 4 598,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:518 m²

Okazja! niższa cena! 180D! N. Sącz os. Wólki, na sprzedaż dom parterowy z poddaszem + murowany garaż, pow. 137m2, działka 5,18 ar. Cena: 630 000 zł oferta godna polecenia! prestiżowe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł238,80 m² 2 219,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej części miejscowości Nowy Sącz os.Helena - idealny dla rodziny poszukującej przestrzeni, ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł225 m² 7 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 225mkw na działce o powierzchni 10ar. Parter: przedpokój, kuchnia, salon z kominkiem, sypialnia oraz łazienka z toaletą. Piętro: 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

985 000 zł123 m² 8 008,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Nowy, wspaniały, nieduży dom zlokalizowany na kameralnym osiedlu nowoczesnych domów jednorodzinnych, nazwanym przez nas Zielonym Zakątkiem, z uwagi na położenie w wyjątkowo malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł120 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 m²

Okazja duża działka ok 8 ar .wszystkie media. Jako 2- rodzinny lub inwestycyjny dom , super lokalizacja. 3 linia zabudowy, duży potencjał np:2 oddzielne mieszkania, biura, księgowość. Wszędzie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł178,54 m² 4 228,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowy dom wolnostojący z widokową działką o pow.11ar. Boguszowa k. Piątkowej | 5 minut od Nowego Sącza. Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł177,80 m² 5 905,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:8 m²

Biuro klimczak Nieruchomości oferuje na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny, położony w spokojnej okolicy w miejscowości Nowy Sącz, przy ulicy Sportowej - idealny dla rodziny ceniącej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł141,39 m² 6 011,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Biuro Nieruchomości Imperium zaprasza do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej na oś Grunwaldzka. Jest to dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 141,39 m2 z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

673 000 zł88 m² 7 647,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Biuro Nieruchomości Imperium zaprasza do prezentacji oferty domu w stanie deweloperskim położonym w Nowym Sączu na os Zawada. Dom o powierzchni użytkowej 88 m2 z ogródkiem z 3.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł349,91 m² 2 844 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:731 m²

Nowy Sącz, osiedle Wojska Polskiego okazyjne dwa budynki mieszkalno - usługowe 394.91 m2 + prywatny parking na ok. 8 samochodów tylko 2.520 zł za m2! W imieniu właściciela, sprzedaż na zleceniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł470 m² 2 872,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:953 m²

Oferujemy Państwu komfortowy dom wolnostojący o powierzchni całkowite 470m2 usytuowany na działce o powierzchni 950 m2 położony w prestiżowej dzielnicy Nowego Sącza osiedle Wólki.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Wólki,Nowy Sącz

1 180 000 zł269 m² 4 386,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:762 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 269 m (powierzchnia użytkowa: 141 m ), zlokalizowany na cenionym osiedlu Wólki w Nowym Sączu, przy ul. Ogrodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Sącz

Poręba Mała,Nowy Sącz

1 550 000 zł206 m² 7 539 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 m²

Dom o powierzchni 205,60m zlokalizowany na osiedlu Poręba Mała w Nowym Sączu. Na sprzedaż komfortowy, funkcjonalny dom jednorodzinny, położony na 11,62 arowej, zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nawojowska

Zawada,Nowy Sącz

900 000 zł124 m² 7 258,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:749 m²

Atrakcyjna oferta Przedmiotem oferty jest: dom jednorodzinny wolnostojący w Nowym Sączu przy ul. Nawojowskiej (osiedle Zawada) jednej z najpopularniejszych i najlepiej skomunikowanych ulic.