dowolna

Domy na sprzedaż Nowy Sącz - Oferty sprzedaży domów

105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

105 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

880 000 zł130 m² 6 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 130 m , usytuowany na wyjątkowo dużej działce ok. 10 arów, w prestiżowej i spokojnej części Nowego Sącza,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 000 zł110 m² 6 700 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przytulny, 5-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej, składający się salonu z aneksem kuchennym, dwóch łazienek, czterech sypialni, 2 balkonów i ogródka, mieszczący się w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł217 m² 4 101,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:412 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Nieruchomość spełnia warunki uzyskania Rodzinnego Kredytu Mieszkaniowego dzięki temu zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł116 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż domy w stanie deweloperskim Mystków 631, 106 m + ogródek + parking! 6 km od granicy Nowego Sącza. Ogrodzone z bramą wjazdową z wideo-domofonami. Na sprzedaż nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

550 000 zł109 m² 5 045,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Witam serdecznie zapraszam do zakupu wspaniałego domu ,wykonanego w najwyższym standardzie, spełniający oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Domy dubai prestige 144m2, to komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł126,46 m² 7 504,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:38 m²

Iconic Home to nowoczesny projekt mieszkaniowy, który przenosi klimat luksusowego kurortu do codziennego życia jego mieszkańców, zlokalizowany na osiedlu Wólki w Nowym Sączu, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł200 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:454 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: wolnostojący, przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł106 m² 1 885,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom w Libuszy 106 m , działka 1200 m 199 900 zł Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Libusza (woj. małopolskie). Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 709 zł117,27 m² 6 700 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy Łazy Biegonickie, nr działki 317 Zakończenie inwestycji planowane do końca roku. Dostępne lokale: lokal A Lokal B Parametry inwestycji: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 709 zł117,27 m² 6 700 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy Łazy Biegonickie, nr działki 316 Dostępne lokale: lokal A dostępny od ręki Lokal B sprzedany Parametry inwestycji: powierzchnia domu: 117.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 709 zł117,27 m² 6 700 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł116,90 m² 7 177,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej | 116,9 m | ogród | 2 miejsca postojowe Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 116,9 m , położony na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł143,10 m² 9 084,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 061 m²

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji. Zdjęcia zamieszczone w ogłoszeniu przedstawiają aktualny, rzeczywisty stan nieruchomości nie są to wizualizacje. Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł133 m² 4 661,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:745 m²

Na wstępie chciałbym podziękować pośrednikom. Nie jestem zainteresowany współpracą z agencją nieruchomości. Link do zdjęć Oferuję na sprzedaż połowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł70 m² 1 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Uroczy, całoroczny dom drewniany 70m2 + zadaszony taras 14 m2 Marzysz o porannej kawie w promieniach słońca i zapachu naturalnego drewna? Oferujemy na sprzedaż piękny, solidnie wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł74,24 m² 7 004,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferta sprzedaży bez-czynszowych mieszkań, apartamentów I domów W chełmcu Luksusowe i energooszczędne mieszkania i domy przy ulicy Magazynowej w miejscowości Chełmiec na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł125 m² 6 392 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:306 m²

Na sprzedaż nieruchomość w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim: -Metraż: 125 m -powierzchnia działki: 304 m -liczba pokoi: 5 -rok budowy: 2026 Charakterystyka ekologiczna.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł250 m² 5 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:793 m²

Najważniejsze cechy prezentowanej nieruchomości: - pełne wyposażenie - możliwość natychmiastowego użytkowania nieruchomości; - lokalizacja bezpośrednio przy Parku Strzeleckim idealnym miejscu do.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

850 000 zł140 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:296 m²

NA sprzedaż budynek mieszkalny Z możliwością prowadzenia usług- nowy sącz ul.ZYGMUNTOWSKA Na sprzedaż oferujemy jasny, przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni 140 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

985 000 zł123 m² 8 008,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Nowy, wspaniały, nieduży dom zlokalizowany na kameralnym osiedlu nowoczesnych domów jednorodzinnych, nazwanym przez nas Zielonym Zakątkiem, z uwagi na położenie w wyjątkowo malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł151 m² 4 172,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:403 m²

Imperium Nieruchomości ma przyjemność zaoferować dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 151 m2, użytkowej 105 m2 zlokalizowany w Nowym Sączu na osiedlu Przydworcowym. Oferowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł257,93 m² 5 777 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy Sącz / Paszyn Dom dla osób szukających spokoju i ciszy Urządzony, do wejścia Działka 10 ar Sprzedaż prowadzi Inez Fryźlewicz, tel.   Jako pośrednik działający na zleceniach.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 150 000 zł122 m² 9 426,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Idealna nieruchomość dla osób chcących zamieszkać w zielonej, spokojnej okolicy, jednocześnie nie opuszczając granic miasta. Prezentowana nieruchomość to dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł170 m² 10 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą domu parterowego z użytkowym poddaszem o powierzchni 170 m2 na pięknej 26 ar działce w Nowy Sączu na oś Helena. W 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł180 m² 3 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 630 m²

Przestronny dom na dużej, płaskiej działce - idealny dla dwóch rodzin lub jako inwestycja Szukasz domu w dobrej lokalizacji Nowego Sącza przy ul. Łącznik, z dużą działką.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł345 m² 4 029 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 226 m²

Pragnę zaprezentować Państwu komfortowy, wolnostojący dom znajdujący się w prestiżowej i zacisznej dzielnicy Nowego Sącza Zawada. Dom o powierzchni całkowitej 345m2, użytkowej 245m2.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł106,78 m² 7 024 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa inwestycja! Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni: 106,78m2, dodatkowo przynależny ogród.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł277,53 m² 4 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Wyłączność! Nowa oferta już dostępna w naszym biurze. Pełne wyposażenie w cenie! Jeśli szukasz nieruchomości w prestiżowej dzielnicy Nowego Sącza to zdecydowanie dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 559 000 zł140 m² 11 135,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:321 m²

- miejscowość: nowy Sącz ul. Kręta - Powierzchnia domu: ok 140 mkw - Powierzchnia działki: 3,21 ar ogrodzona z pełnym zaaranżowaniem ogrodu - 5 pokoi - basen zasilany pompą ciepła, - media: woda.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł189 m² 2 804,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży połowę domu położonego w Nowym Sączu osiedle Kochanowskiego. Budynek podzielony w taki sposób żeby każdy z właścicieli posiada osobne wejście. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł141,39 m² 6 011,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Biuro Nieruchomości Imperium zaprasza do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej na oś Grunwaldzka. Jest to dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 141,39 m2 z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł160 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:9 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną w miejscowości Klęczany, w gminie Chełmiec, zaledwie 8km od Nowego Sącza w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł115 m² 5 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż funkcjonalne domy w zabudowie bliźniaczej, położone w spokojnej i atrakcyjnej części Chełmca. Każdy segment o powierzchni użytkowej ok. 115 m usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł110 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Super oferta- dom blizniak W nowym sączu + działka 5 ar Na sprzedaż dom w zabudowie blizniaczej położony w bardzo dobrej lokalizacji w niedalekiej odległości od ulicy Limanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł106,70 m² 7 029,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Imperium Nieruchomości posiada w ofercie dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 106,7 m/2 z garażem położony w cichej okolicy z pięknymi widokami na oś Chruślice.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł126,46 m² 7 504,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:38 m²

Iconic Home Twój prywatny resort na co dzień Wyobraź sobie miejsce, do którego wracasz każdego dnia i czujesz się jak na wakacjach. Iconic Home to wyjątkowa inwestycja stworzona dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł164,50 m² 7 598,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Biuro nieruchomości Imperium zachęca do zapoznania się z ofertą domu położonego w Nowym Sączu na oś Helena. Dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 135m2 (pow. całkowita 164m2).

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł147 m² 5 612 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 147m2 z garażem w bryle budynku oraz dużym ogrodem -działka 550m2 ekspozycja południowa. Dom położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł137 m² 6 204,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Nieruchomości imperium ma przyjemność zaprezentować wygodne domy w zabudowie szeregowej z garażem w bryle z dużymi przeszkleniami firmy fakro drewniano-aluminiowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł146 m² 8 219,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:446 m²

Biuro Nieruchomości Imperium ma przyjemność zaprezentować dom gotowy do wprowadzenia. Masz dość miejskiego zgiełku, szukasz swojego azylu, miejsca gdzie po całym dniu możesz się odprężyć to.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Kaduk,Nowy Sącz

375 000 zł55 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:612 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 55m2 na 6 ar działce na oś Kaduk w Nowym Sączu. Jest to dom parterowy budowany w latach 1955 r z bali, kryty dachówką układ.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł240 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom na przedmieściach Nowego Sącza. Okolica ulicy Gajowej w Chełmcu, sąsiedztwo Zielonego Gaju. Nieruchomość znajduje się pod adresem Świniarsko 332. 3 000 zł / m2! Na płaskiej działce 10 ar.