Dom Nowy Sącz

Nowy Sącz, małopolskie

  • 1 490 000 zł
  • 257,93 m²
  • 5 777 zł/m²

Zdjęcie

nieruchomości FR...

Skontaktuj się

Dom Nowy Sącz

Nowy Sącz, małopolskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

1 490 000 zł

257,93 m²

5 777 zł/m²

Dom Nowy Sącz

Zaktualizowane: 14 maja 2026

1 490 000 zł 257,93 m² 5 777 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
1 000 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
2013

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

1 000 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

2013

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 490 000 zł (5 777 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 257,93 m² (207,70 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi (3 sypialnie); stan: nowy wykończony
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2013
  •   technika budowy: murowana
  • Działka: 1 000 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz; ogrzewanie: gazowe
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (2 miejsca parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nowy Sącz / Paszyn
Dom dla osób szukających spokoju i ciszy

Urządzony, do wejścia
Działka 10 ar

Sprzedaż prowadzi Inez Fryźlewicz,
tel.  

Jako pośrednik działający na zleceniach wyłącznych, w imieniu właściciela proponuję:

dom położony na wzniesieniu z drogą dojazdową gminną, asfaltową, wąską. (...)

Agent

nieruchomości FRYŹLEWICZ

882 832...

882 832 050

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

nieruchomości FRYŹLEWICZ

882 832...

882 832 050

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

nieruchomości FRYŹLEWICZ

Zostaw telefon, oddzwonimy