dowolna

Nieruchomości Nowy Sącz - Oferty sprzedaży nieruchomości

403 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

403 ogłoszenia

699 000 zł105 m² 6 657,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie blizniaczej położony w spokojnej części miasta osiedle Nawojowska Nieruchomość o powierzchni 105 m2, usytuowany na działce 4 ary. Dom przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł4 105 m² 233,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz gruntu z ogromnym potencjałem komercyjnym? Ta oferta to strzał w dziesiątkę! Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 41 arów, zlokalizowana w drugiej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł1 096 m² 369,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

033g Widokowa działka budowlana pow. 10,96 ar, rejon ul. Lwowskiej, nowy Sącz. Cena: 405 000 zł Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu, które łączy szybki dojazd do centrum z niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł75,89 m² 7 893 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 75 m , położone na 1 piętrze zadbanego bloku przy ul. Limanowskiego w Nowym Sączu. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

699 000 zł1 232 m² 567,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Imperium Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu do sprzedania działkę budowlaną położoną w Nowym Sączu na osiedlu Wólki. Działka o powierzchni 12,34 ar (wymiary działki.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł63,32 m² 7 106,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o pow. 63,32 m2, znajdujące się na Ip. w bloku 4-piętrowym przy ul. Lwowskiej. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł122 m² 7 868,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Klimczak Nieruchomości ma ogromna przyjemność zaprezentować nietuzinkową nieruchomość na sprzedaż - Nowoczesny bliźniak z 2018r. w prestiżowej lokalizacji - ul. Stadnickich, nowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł5 300 m² 264,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

- lokalizacja- zeleznikowa Wielka - Powierzchnia - 5300m2 - Media -prąd, gaz - Przeznaczenie -realizacja różnorodnych projektów budowlanych tj. dom jednorodzinny, bliźniak oraz w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł349,91 m² 2 844 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:731 m²

Nowy Sącz, osiedle Wojska Polskiego okazyjne dwa budynki mieszkalno - usługowe 394.91 m2 + prywatny parking na ok. 8 samochodów tylko 2.520 zł za m2! W imieniu właściciela, sprzedaż na zleceniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

447 480 zł50,85 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Klimczak Nieruchomości jako jedyne biuro sprzedaży dewelopera pik invest w ramach wyłącznego zlecenia ma przyjemność zaprezentować nowoczesne nieruchomości w standardzie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł38,90 m² 7 172,24 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia! 1790M Nowy Sącz os. Millenium 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż, pow. 38,90 m2, II p, piwnica, balkon. Cena: 279 000 zł Przedstawiamy Państwu najnowszą ofertę naszego biura,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł137 m² 6 204,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Nieruchomości imperium ma przyjemność zaprezentować wygodne domy w zabudowie szeregowej z garażem w bryle z dużymi przeszkleniami firmy fakro drewniano-aluminiowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 300 m² 52,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność dostępna tylko W naszym biurze! zukasz spokoju, pięknej okolicy, a jednocześnie bliskości miasta idealnego miejsca pod dom? Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

462 000 zł58 m² 7 965,52 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Naszą propozycją jest prestiżowa inwestycja na rynku nieruchomości w Nowym Sączu, znajdująca się na oś Gołąbkowickie to idealna lokalizacja dla ludzi, którzy cenią sobie zalety mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 080 m² 277 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Działka budowlana 10,80 ar ul. Mizgałów, nowy Sącz Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 10,80 ar, położona w spokojnej i rozwijającej się okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł3 866 m² 323 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 38.66ar usytuowana w Nowym Sączu. Działka objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł2 127 m² 110,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlano-usługowa i siedliskowa przy ul. Pajora w Nowym Sączu. Powierzchnia działki to 21,27 ar. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł60,80 m² 4 359 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie stbs, 60,8m2 z tarasem i ogródkiem os. 29 listopada w Nowym Sączu. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie z zasobów stbs o powierzchni 60,8m2, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 053 m² 218,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 10,53 ara, położona w miejscowości Poręba Mała (nowy Sącz). Nieruchomość ma kształt zbliżony do kwadratu, jest płaska, co znacznie.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł55 m² 4 363,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Biuro Nieruchomości imperium oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m2 w Nowym Sączu na osiedlu 29 Listopada z zasobów stbs. Układ pomieszczeń: jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 196 zł60,37 m² 9 179,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Prezentujemy Państwu mieszkania w stanie deweloperskim, w wyjątkowej inwestycji w Nowym Sączu - odbiór w IV kwartale 2027 roku Bez podatku pcc/ bez dodatkowych kosztów/ Prowizja 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł126 m² 6 341,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Nowego Sącza na osiedlu Zawada. Budynek wykonany został z wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł61,98 m² 8 873,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł54,71 m² 9 120,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Imperium oferuje Państwu mieszkanie w centrum Nowego Sącz 54 m2 o niskim czynszu ok 200 zł. Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w świetnej lokalizacji blisko.

Szczegóły ogłoszenia

428 000 zł53,53 m² 7 996 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Komfortowe mieszkanie o pow. 53,53m2 położone w kamienicy na os. Kochanowskiego w Nowym Sączu. Mieszkanie bezczynszowe po kapitalnym remoncie przeprowadzonym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Budowlana działka z panoramą Nowego Sącza Można kupić mniej lub dużo więcej Osiedle Poręba Mała Sprzedaż prowadzi Inez Fryźlewicz tel.   Jako pośrednik działający na.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł953 m² 3 357,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem sprzedaży jest kamienica o powierzchni 1684 m2, mieszcząca się w Nowym Sączu przy deptaku na ul. Jagiellońskiej (skrzyżowanie z ul. Wałową). Budynek został wybudowany na.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł239 m² 3 723,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalny jednorodzinny, w zabudowie bliźniaczej, piętrowy, z użytkowym poddaszem. Powierzchnia całkowita 239 m2 oraz użytkowa to 139,5 m2. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tylko u Nas - Do Kupienia duża działka budowlana o powierzchni prawie 20 Arów na Małej Porębie ul. Stadnickich. Położenie: widokowa, niedaleko szkoły. Kształt działki: zbliżona do.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł48,07 m² 6 844 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Mieszkanie 48,07 m | 2 pokoje | loggia 5 m | os. Barskie | Nowy Sącz Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,07 m zlokalizowane na osiedlu Barskim w Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Tylko u Nas - Dom wolnostojący 220 m2 przy galerii Gołąbkowice na 5 arowej działce z możliwością usług. W skład domu wchodzi: parter: wiatrołap, hol, łazienka, wc, kuchnia ze stołem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Tylko U nas! Wyjątkowe, nowoczesne i bezczynszowe - dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50.43 m - położone na III piętrze w III piętrowym budynku przy ul. Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł136,05 m² 4 696,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy do sprzedaży domy bliźniacze wraz z ogrodem w stanie deweloperskim. Bezczynszowe, o powierzchni użytkowej 100,75 m2 ( powierzchni całkowitej 136,05 m2). To wygodna przestrzeń na.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł38,80 m² 7 474,23 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38,80 m2, położone na IX piętrze, w X piętrowym bloku z windą na osiedlu Millenium w Nowym Sączu. Rozkład pomieszczeń: *.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł30 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do sprzedania lokal handlowo - usługowo/ biurowy o pow. 30m2 składający się z trzech pomieszczeń - sali obsługi, pom. socjalnego, szatni, toalety. Lokal usytuowany na parterze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł45,65 m² 6 987,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Jeśli szukasz miejsca, które łączy wygodę życia w centrum miasta z cisza, zielenią i spokojem kameralnego osiedla, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł39 m² 8 333 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 39 m, położonego na III piętrze w budynku przy ul. Lwowskiej. Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł132 m² 5 151,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 132 m2 w cichej i spokojnej okolicy w Nowym Sączu na os Chruślice na działce10a. Całość ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

362 000 zł60,13 m² 6 020 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o pow.60,13m2 położone na IVp /IVp w bloku na os. Sucharskiego. Kuchnia ustawna z oknem, salon, sypialnia, pokój mniejszy. Mieszkania wymaga remontu. Bardzo dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł120 m² 6 491,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie | 120 m | ul. Konstanty | os. Wólki| Nowy Sącz - Powierzchnia użytkowa: 120 m powierzchni użytkowej - Rodzaj: mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, na 3 kondygnacjach. -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł62 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z inwestycją mieszkania w bloku 62 m2 na 1 piętrze. Inwestycja ruszyła w 2023 r planowane zakończenie jest w 3 kwartał 2025. Budynek.