Dom
Ogrodowa, Wólki, Nowy Sącz, małopolskie
- 1 180 000 zł
- 269 m²
- 4 386,62 zł/m²
Grzegorz Pasiut
Skontaktuj się
Dom
Ogrodowa, Wólki, Nowy Sącz, małopolskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Dom
Zaktualizowane: 12 maja 2026
1 180 000 zł 269 m² 4 386,62 zł/m²
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
dom wolnostojący
6
762 m²
garaż w bryle budynku
1983
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
6Powierzchnia działki:
762 m²Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynkuRok budowy:
1983Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 1 180 000 zł (4 386,62 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 269 m² (141 m² powierzchni użytkowej), 6 pokoi (4 sypialnie), 2 łazienki; stan: wysoki standard
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1983
- technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: blacha
- instalacje: stan dobry; okna: nowe / wymienione, plastikowe
- Działka: 762 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica, strych
- Wyposażenie: dom umeblowany, pralka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: oddzielna, z oknem
- Łazienka: wanna, prysznic
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: własne, centralne ogrzewanie, kominek, gazowe
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Audyt energetyczny: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (2 miejsca parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Esencja Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: 48/13144/ODS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Ogrodowa 63, Wólki, Nowy Sącz, małopolskie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, rzeka
- cicho
Opis nieruchomości
Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 269 m² (powierzchnia użytkowa: 141 m²), zlokalizowany na cenionym osiedlu Wólki w Nowym Sączu, przy ul. Ogrodowej.