dowolna

Domy z garażem Nowy Sącz - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

76 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

76 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

949 000 zł126,46 m² 7 504,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:38 m²

Iconic Home to nowoczesny projekt mieszkaniowy, który przenosi klimat luksusowego kurortu do codziennego życia jego mieszkańców, zlokalizowany na osiedlu Wólki w Nowym Sączu, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł116,90 m² 7 177,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej | 116,9 m | ogród | 2 miejsca postojowe Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 116,9 m , położony na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł143,10 m² 9 084,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 061 m²

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji. Zdjęcia zamieszczone w ogłoszeniu przedstawiają aktualny, rzeczywisty stan nieruchomości nie są to wizualizacje. Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł125 m² 6 392 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:306 m²

Na sprzedaż nieruchomość w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim: -Metraż: 125 m -powierzchnia działki: 304 m -liczba pokoi: 5 -rok budowy: 2026 Charakterystyka ekologiczna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

1 390 000 zł345 m² 4 029 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 226 m²

Pragnę zaprezentować Państwu komfortowy, wolnostojący dom znajdujący się w prestiżowej i zacisznej dzielnicy Nowego Sącza Zawada. Dom o powierzchni całkowitej 345m2, użytkowej 245m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł269 m² 4 386,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:762 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 269 m (powierzchnia użytkowa: 141 m ), zlokalizowany na cenionym osiedlu Wólki w Nowym Sączu, przy ul. Ogrodowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł164,50 m² 7 598,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Biuro nieruchomości Imperium zachęca do zapoznania się z ofertą domu położonego w Nowym Sączu na oś Helena. Dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 135m2 (pow. całkowita 164m2).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł137 m² 6 204,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Nieruchomości imperium ma przyjemność zaprezentować wygodne domy w zabudowie szeregowej z garażem w bryle z dużymi przeszkleniami firmy fakro drewniano-aluminiowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł180 m² 18,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:326 m²

001dw N Sącz os. Kochanowskiego, dom w zabudowie bliźniaczej na wynajem, pow. całkowita 180 m2, działka 3,26 ar, garaż. Cena: 3300 zł Przedstawiamy Państwu najnowszą ofertę naszego biura,.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł50 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:270 m²

Biuro nieruchomości Imperium ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż parterowy dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Nowy Sącz, w atrakcyjnej i spokojnej dzielnicy Stara.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł250 m² 5 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:793 m²

Najważniejsze cechy prezentowanej nieruchomości: - pełne wyposażenie - możliwość natychmiastowego użytkowania nieruchomości; - lokalizacja bezpośrednio przy Parku Strzeleckim idealnym miejscu do.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł229 m² 4 148 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:363 m²

Dom dla rodziny, dwa mieszkania a może kancelaria ? więc patrz: dzielnica willowa - róg ulicy Sienkiewicza i Szujskiego. 200 m od budynku zus. Bez prowizji Stan domu: bardzo dobry. Główny.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł146 m² 8 219,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:446 m²

Biuro Nieruchomości Imperium ma przyjemność zaprezentować dom gotowy do wprowadzenia. Masz dość miejskiego zgiełku, szukasz swojego azylu, miejsca gdzie po całym dniu możesz się odprężyć to.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł132,80 m² 6 468,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony dom w zabudowie szeregowej, gotowy do zamieszkania od zaraz bez dodatkowych nakładów finansowych. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 109,8.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł107,85 m² 6 481,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szukasz swojego miejsca na ziemi? Czegoś nowoczesnego ale w spokojnym miejscu? Chcesz mieć szybki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco na te pytania.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł217 m² 4 101,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:412 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Nieruchomość spełnia warunki uzyskania Rodzinnego Kredytu Mieszkaniowego dzięki temu zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł106,70 m² 7 029,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Imperium Nieruchomości posiada w ofercie dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 106,7 m/2 z garażem położony w cichej okolicy z pięknymi widokami na oś Chruślice.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł180 m² 3 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 630 m²

Przestronny dom na dużej, płaskiej działce - idealny dla dwóch rodzin lub jako inwestycja Szukasz domu w dobrej lokalizacji Nowego Sącza przy ul. Łącznik, z dużą działką.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł175 m² 6 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Przedstawiamy nowoczesny, całkowicie umeblowany dom położony w cichej i spokojnej dzielnicy Nowego Sącza. Powierzchnia użytkowa wynosi 170 m2 (po podłogach 250 m2). Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł121,50 m² 5 753 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:499 m²

Dom wolnostojący 109 m Nowy Sącz, ul. Tarnowska. Na sprzedaż funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 109 m, zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych części.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

649 000 zł147 m² 4 414,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy do sprzedaży: budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej. Pow. użytkowa 147m2, pow. całkowita: 201,19m2. Położony na działce ogrodzonej o pow. 4 arów. Lokalizacja: nowy Sącz ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł126,46 m² 7 504,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:38 m²

Iconic Home to nowoczesny projekt mieszkaniowy, który przenosi klimat luksusowego kurortu do codziennego życia jego mieszkańców zlokalizowany na osiedlu Wólki w Nowym Sączu, przy ulicy Radzieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł385,55 m² 3 242 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Polecamy Państwu przestronny dom w niedalekiej odległości od ścisłego centrum Nowego Sącza. Nieruchomość jest bardzo funkcjonalna, a doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł252,70 m² 5 500,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:810 m²

Dom z potencjałem w prestiżowej lokalizacji - Gorzków, nowy Sącz! Marzysz o przestrzeni, komforcie i możliwości czerpania realnych zysków z wynajmu? Albo szukasz domu dla dwoch.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł143 m² 6 083,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:406 m²

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą naszego biura dom wolnostojący dwa niezależne mieszkania nowym sączu na osiedlu gołąbkowice Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł106,78 m² 7 024 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa inwestycja! Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni: 106,78m2, dodatkowo przynależny ogród.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł105 m² 6 657,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie blizniaczej położony w spokojnej części miasta osiedle Nawojowska Nieruchomość o powierzchni 105 m2, usytuowany na działce 4 ary. Dom przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł277,53 m² 4 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Wyłączność! Nowa oferta już dostępna w naszym biurze. Pełne wyposażenie w cenie! Jeśli szukasz nieruchomości w prestiżowej dzielnicy Nowego Sącza to zdecydowanie dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł209 m² 3 588,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Wnętrze nieruchomości nosi cechy charakterystyczne dla twórczości Wojciecha Pietrzyka,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł225 m² 2 711,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

- lokalizacja: nowy Sącz - Powierzchnia działki: 10.5ar - Powierzchnia domu: 225mkw - Parter: przedpokój, kuchnia, salon, sypialnia oraz łazienka - Piętro: cztery pokoje (w tym dwa z balkonem),.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł220 m² 3 995,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Tylko u Nas - Dom wolnostojący 220 m2 przy galerii Gołąbkowice na 5 arowej działce z możliwością usług. W skład domu wchodzi: parter: wiatrołap, hol, łazienka, wc, kuchnia ze stołem.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł240 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom na przedmieściach Nowego Sącza. Okolica ulicy Gajowej w Chełmcu, sąsiedztwo Zielonego Gaju. Nieruchomość znajduje się pod adresem Świniarsko 332. 3 000 zł / m2! Na płaskiej działce 10 ar.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł398 m² 3 241 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:622 m²

Oferta na wyłączność. Do sprzedania dom wolnostojący 3 kondygnacyjny o pow. użytkowej ok 300m2 usytuowany na działce 6,22 ar w Nowy Sączu na os. Gorzków. Pierwsza kondygnacja wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł196,83 m² 3 703,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:533 m²

Uwaga! nowa niższa cena! 729000 zł! Biuro Nieruchomości gcn Gorlice, ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej, usytuowanego, w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł250 m² 2 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

- lokalizacja -ścisłe centrum Nowego Sącza - Dwie kondygnacje po ok. 60 m + piwnica + poddasze - Działka ok. 4 ar - Duży potencjał inwestycyjny - Możliwość wydzielenia kilku lokali pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł147 m² 5 612 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 147m2 z garażem w bryle budynku oraz dużym ogrodem -działka 550m2 ekspozycja południowa. Dom położonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł305 m² 5 246 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny wolnostojący o pow. użytkowej 191m2, zlokalizowany na działce o pow. 10ar w okolicy ul. Grunwaldzkiej w Nowym Sączu. Dom parterowy z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł141,30 m² 5 590,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:730 m²

190D N.Sącz os. Helena- urokliwy dom na sprzedaż, 4 pokoje, pow. całkowita. 141,30 m2, działka o pow. 7,30 ar! Cena: 790 000 zł Szukasz domu, który możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł237,83 m² 4 835,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Dom gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż budynek wolnostojący o powierzchni użytkowej 237,83 m2 z garażem (24,12 m2) posadowiony na 11 arowej działce, zlokalizowany w Nowym Sączu okolice.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł239 m² 3 723,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalny jednorodzinny, w zabudowie bliźniaczej, piętrowy, z użytkowym poddaszem. Powierzchnia całkowita 239 m2 oraz użytkowa to 139,5 m2. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł126,46 m² 7 504,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:38 m²

Iconic Home Twój prywatny resort na co dzień Wyobraź sobie miejsce, do którego wracasz każdego dnia i czujesz się jak na wakacjach. Iconic Home to wyjątkowa inwestycja stworzona dla osób, które.