dowolna

Nieruchomości Nowy Sącz - Oferty sprzedaży nieruchomości

403 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

403 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Nowy Sącz,małopolskie

1 250 000 zł200 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:735 m²

Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący o powierzchni użytkowej około 200 m2 zlokalizowany w Nowym Sączu przy ulicy Jastrzębiej. Budynek umiejscowiony jest na działce o powierzchni 7,36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje mjr. Henryka Sucharskiego

Barskie,Nowy Sącz

329 000 zł60 m² 5 471,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Biuro Klimczak Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ul. Sucharskiego w Nowym Sączu z przeznaczeniem do remontu. Powierzchnia i układ mieszkania: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Grodzka

Szujskiego,Nowy Sącz

2 000 000 zł301 m² 6 650,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 m²

Biuro az nieruchomości , oferuje na sprzedaż kamienicę położoną w Nowym Sączu, przy ulicy Grodzkiej 18. Idealnie skomunikowane miejsce pod względem dojazdu. Sprzedaż obejmuje lokale na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nawojowska

Zawada,Nowy Sącz

900 000 zł124 m² 7 258,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:749 m²

Atrakcyjna oferta Przedmiotem oferty jest: dom jednorodzinny wolnostojący w Nowym Sączu przy ul. Nawojowskiej (osiedle Zawada) jednej z najpopularniejszych i najlepiej skomunikowanych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Nowy Sącz,małopolskie

349 000 zł38 m² 9 242,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie | 37,76 m | ul. Jagiellońska| Nowy Sącz - Powierzchnia użytkowa: 37,76 m - Mieszkanie bezczynszowe - Rodzaj: mieszkanie w kamienicy, - media: wodociąg miejski, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zdrojowa

Nowy Sącz,małopolskie

535 000 zł48 m² 11 153 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie bezczynszowe z ogródkiem, 47,97 m, parter. Na sprzedaż nowoczesne, nowe mieszkanie o powierzchni 47,97 m, położone na parterze w kameralnej, nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

2 599 000 zł32 800 m² 79,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 3,28 ha, położona w malowniczej wsi Bogusza, w gminie Kamionka Wielka, zaledwie kilka kilometrów od Nowego Sącza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gwardyjska

Kochanowskiego,Nowy Sącz

899 000 zł219 m² 4 108,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:531 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni niespełna 220 m2 położonego w centrum Nowego Sącza przy ul. Gwardyjskiej. Lokalizacja Dom zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

460 000 zł56 m² 8 280,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam/ wynajmę przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 55,55 m , położone na 3. piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy, przy ul. Aleje Batorego w Nowym Sączu doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

9 200 000 zł30 000 m² 306,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka pod usługi, logistykę, magazyny ( do 12 m wysokości) w Nowym Sączu o pow. 3 ha. Teren dobrze skomunikowany z dobrym dojazdem dla tir. Cena 9 200 000 zł. netto +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Brygady

Wojska Polskiego,Nowy Sącz

569 000 zł72 m² 7 902,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Wyjątkowa oferta w spokojnej części Nowego Sącza mieszkanie po generalnym remoncie, urządzone ze smakiem i dbałością o detale. Funkcjonalny układ i wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wiśniowieckiego

Gorzków,Nowy Sącz

2 490 000 zł288 m² 8 645,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 063 m²

Do sprzedania budynek handlowo/usługowo/produkcyjny w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Wiśniowieckiego (450m od obwodnicy Nowego Sącza, w sąsiedztwie m.in: Ramex, Skoda, Auchan, Merkury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Gorzków,Nowy Sącz

606 000 zł67 m² 9 044,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Witam, sprzedam mieszkanie, dwa słowa na wstępie: 1. Jeżeli jesteś pośrednikiem, możesz wystawić to mieszkanie na sprzedaż, ile zapłaci Ci kupujący Twoja sprawa. Jeżeli ja mam płacić to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Browarna

Wojska Polskiego,Nowy Sącz

420 000 zł54 m² 7 820 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 53,71 m, położone przy ul. Browarnej, na parterze w kameralnym, dwupiętrowym bloku. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Centrum,Nowy Sącz

249 000 zł34 m² 7 324 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja nowa cena! Mieszkanie o pow.34m2 położone na IIIP w centrum miasta Nowego Sącza. Kuchnia, bardzo duży pokój z możliwością wydzielenia sypialni, łazienka z wc, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nowy Sącz

Poręba Mała,Nowy Sącz

230 000 zł1 053 m² 218 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 10,53 ara, położona w miejscowości Poręba Mała (nowy Sącz). Nieruchomość ma kształt zbliżony do kwadratu, jest płaska, co znacznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nawojowska

Millenium,Nowy Sącz

430 000 zł56 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne i bardzo zadbane mieszkanie położone na 9-tym piętrze wieżowca na osiedlu Millenium w Nowym Sączu. Najważniejsze atuty nieruchomości: powierzchnia: 56,4 m 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowy Sącz

Zabełcze,Nowy Sącz

199 500 zł1 460 m² 136,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka - widokowa zabełcze, nowy sącz panorama tatr W cenie Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Nowy Sącz,małopolskie

534 000 zł59 m² 8 991,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z balkonem o powierzchni 59,39 m2 zlokalizowane w Nowym Sączu przy ul. Rokitniańczyków 32. Lokal usytuowany jest na II piętrze w IV piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowy Sącz,małopolskie

429 000 zł60 m² 7 189,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 59,67 m2 usytuowane na II piętrze w bloku IV piętrowym przy ulicy Hubala. Na powierzchnie mieszkania składają się 3 oddzielne pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jasna

Chruślice,Nowy Sącz

670 000 zł125 m² 5 347,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Klimczak Nieruchomości prezentuje wyjątkową nieruchomość, która wyróżnia się nie tylko designem, ale i komfortem codziennego życia! Jeśli szukasz przestrzeni z charakterem, która będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Osiedlowa

Zawada,Nowy Sącz

945 000 zł180 m² 5 264,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:426 m²

Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Nowy Sącz, pow. nowosądecki, gm. Nowy Sącz opis domu Na sprzedaż oferujemy przytulny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Nowy Sącz,małopolskie

349 000 zł38 m² 9 242,58 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Librantowska

Barskie,Nowy Sącz

367 000 zł1 631 m² 225,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nowy Sącz - 2 działki budowlane w otoczeniu lasu 16,31 i 13,86 arów Lokalizacja: nowy Sącz, ul. Librantowska 49.637024, 20.717593 Powierzchnia: Działka 9/27: 1386 m2 Działka 9/28: 1631 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batalionów Chłopskich

Barskie,Nowy Sącz

500 000 zł63 m² 7 936,51 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedane!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Konstanty

Wólki,Nowy Sącz

779 000 zł120 m² 6 491,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie | 120 m | ul. Konstanty | os. Wólki| Nowy Sącz - Powierzchnia użytkowa: 120 m powierzchni użytkowej - Rodzaj: mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, na 3 kondygnacjach. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grunwaldzka

Kaduk,Nowy Sącz

556 000 zł58 m² 9 553,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 58 m , wykończone w wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. Lokal położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Millenium,Nowy Sącz

283 000 zł38 m² 7 447 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena 285000 Mieszkanie o pow.38m2 położone na Milenium w wieżowcu na IXp. Kuchnia oddzielna , dwa pokoje, balkon duży typu loggia. Nowe okna dako w kolorze grafitowym z roletami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Partyzantów

Nowy Sącz,małopolskie

610 000 zł74 m² 8 243,24 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Sprzedam mieszkanie 74 m , 3 piętro. Odświeżone / wymalowane - od razu do zamieszkania. Wyposażone. Więcej info pod nr telefonu.   Piotr

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona

Biegonice,Nowy Sącz

395 000 zł3 001 m² 131,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

! na sprzedaż działka przemysłowa! Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Zakładników w Nowym Sączu. Kształt: prostokąt Ukształtowanie: teren zróżnicowany Powierzchnia: 3000m2 *ok. 1400m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jodłowa

Piątkowa,Nowy Sącz

750 000 zł110 m² 6 844,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Klimczak Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 106,76m2 który znajduje się przy ul. Jodłowej w Nowym Sączu. Nieruchomość wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Gołąbkowice,Nowy Sącz

350 000 zł35 m² 9 861,93 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam na sprzedaż mieszkanie o pow 35.49m całkowicie wyremontowane w 2018 roku. Mieszkanie usytuowane na osiedlu Gołąbkowice przy ulicy Armii Krajowej. Chętnie zamienię na większe 72 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naściszowska

Nowy Sącz,małopolskie

320 000 zł37 m² 8 648,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 37 m2 usytuowany na III piętrze w bloku III piętrowym przy ulicy Naściszowskiej w pobliżu Galerii Trzy Korony. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Nowy Sącz,małopolskie

116 000 zł24 m² 4 833,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Poszukujesz nieruchomości pod inwestycję? Zależy Ci na świetnej lokalizacji tak aby budynek był widoczny bezpośrednio z głównej ulicy? Świetnie trafiłeś! Mam coś dla Ciebie! Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Barskie,Nowy Sącz

278 000 zł36 m² 7 722 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,49 m, położone na 1. piętrze w bloku na os. Sucharskiego w Nowym Sączu. Mieszkanie składa się:2 pokoi, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zakole

Dąbrówka,Nowy Sącz

1 090 000 zł158 m² 6 876,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Funkcjonalny układ, wysoki standard wykończenia i lokalizacja z doskonałym dostępem do infrastruktury miejskiej tworzą idealne miejsce do życia dla rodziny. Każdy detal tej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barska

Barskie,Nowy Sącz

295 000 zł28 m² 10 483 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne, ciepłe mieszkanie o powierzchni 28,14m2, zlokalizowane na IV piętrze w IV piętrowym bloku przy ulicy Barskiej. W skład mieszkania wchodzą: - przedpokój - osobna jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Juranda

Zawada,Nowy Sącz

1 390 000 zł350 m² 3 971,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 226 m²

Komfortowy dom rodzinny z dwoma garażami i wyjątkowym ogrodem w prestiżowej dzielnicy Nowego Sącza. Odkryj idealne miejsce dla swojej rodziny w przestronnym i eleganckim domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Promienna

Piątkowa,Nowy Sącz

255 000 zł1 622 m² 157,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 16 arów budowlana W pięknej lokalizacji z przepięknym widokiem na okoliczne pasma górskie! Zależy Ci na zieleni, widokach i nieuciążliwym sąsiedztwie a zarazem na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowy Sącz,małopolskie

564 000 zł62 m² 9 096,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe mieszkanie z dwoma balkonami komfort i przestrzeń. Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na pierwszym piętrze nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lwowska

Chruślice,Nowy Sącz

295 000 zł36 m² 8 104 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 36,4m w Nowym Sączy przy ul. Lwowskiej. Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe z aneksem kuchennym. Znajdujące się na pierwszym piętrze w zadbanej kamienicy.