dowolna

Nieruchomości Nowy Sącz - Oferty sprzedaży nieruchomości

403 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

403 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konstanty

Wólki,Nowy Sącz

675 000 zł84 m² 8 083,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe 83,50 M2 z przynależnym ogródkiem i balkonem na osiedlu Wólki w Nowym Sączu. Mieszkanie składa się z: parter to :wiatrołap,otwarta kuchnia,salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

499 000 zł55 m² 9 120,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Nowego Sącza, na osiedlu Przydworcowym. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w zadbanym, ogrodzonym budynku z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Zawada,Nowy Sącz

1 390 000 zł345 m² 4 029 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 226 m²

Pragnę zaprezentować Państwu komfortowy, wolnostojący dom znajdujący się w prestiżowej i zacisznej dzielnicy Nowego Sącza Zawada. Dom o powierzchni całkowitej 345m2, użytkowej 245m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nowy Sącz,małopolskie

620 000 zł69 m² 9 038 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

W naszej ofercie pojawiło się komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 68,60 m2 położone w kameralnym budynku na osiedlu zamkniętym w Chełmcu. Znajduje się na I pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Ziołowa

Falkowa,Nowy Sącz

220 000 zł2 400 m² 92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! W naszej ofercie pojawiła się działka budowlana o powierzchni 24 ar znajdująca się na os. Falkowa jedna z bocznych uliczek ulicy Ziołowej. Działka płaska w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Przydworcowe,Nowy Sącz

499 000 zł57 m² 8 754 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klimatyczne, dwustronne mieszkanie 57m2, 3-pokoje, os. Przydworcowe w Nowym Sączu. Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość, która łączy w sobie urok kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 29 Listopada

Nawojowska,Nowy Sącz

290 000 zł60 m² 4 794,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie z zasobów stbs o powierzchni 60,49m2 znajdujące się na nowoczesnym osiedlu przy ulicy 29 listopada. Nieruchomość składa się z 2 sypialni, salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Lwowska

Nowy Sącz,małopolskie

220 000 zł1 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 10 ar położona w miejscowości Nowy Sącz, przy ul. Lwowskiej Działka leży zaraz obok drogi krajowej, do której jest bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Nawojowska

Nowy Sącz,małopolskie

1 130 000 zł2 610 m² 432,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bardzo atrakcyjna działka inwestycyjna z aktualnym planem zagospodarowania ( mieszkalny / usługowy) wysokość zabudowy 12 m.Bardzo dobra lokalizacja ( skrzyżowanie Nawojowska i 29-go Listopada).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowy Sącz

Kaduk,Nowy Sącz

229 000 zł1 015 m² 225,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlaną Lokalizacja - Nowy Sącz W pobliżu: - centrum miasta - Szkoła podstawowa - Sklepy - Kościół - Służba zdrowia Powierzchnia - 1015 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wieniawy-Długoszowskiego

Gołąbkowice,Nowy Sącz

2 245 000 zł221 m² 10 167,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:657 m²

Nowoczesny dom z jacuzzi, siłownią i pełnym wyposażeniem w towarzystwie najbardziej prestiżowej dzielnicy Nowego Sącza - ul.Długoszowskiego Najważniejsze atuty: -Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

1 200 000 zł210 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

- miejscowość: podegrodzie (gmina Podegrodzie) - Powierzchnia domu: 210 mkw - Powierzchnia działki: 8 ar - Podjazd i przestrzeń wokół domu wyłożone kostką brukową - Garaż w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Barskie,Nowy Sącz

345 000 zł48 m² 7 187,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu mieszkanie do remontu na sprzedaż o powierzchni 48m w Nowym Sączu przy ul. Broniewskiego To idealne miejsce zarówno do komfortowego życia, jak i pod inwestycję -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gwardyjska

Kochanowskiego,Nowy Sącz

950 000 zł219 m² 4 342,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:531 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni niespełna 220 m2 położonego w centrum Nowego Sącza przy ul. Gwardyjskiej. Lokalizacja Dom zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Nowy Sącz,małopolskie

715 000 zł102 m² 6 996 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Nowa niższa cena! Komfortowe mieszkanie do wejścia w domu wielorodzinnym! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w budynku w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 102,20m2 z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Nowy Sącz

Kochanowskiego,Nowy Sącz

579 000 zł62 m² 9 339 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta mieszkań w stanie deweloperskim. Nowy Sącz os. Kochanowskiego Oferowane mieszkanie o powierzchni 62m2 z ogródkiem o powierzchni 2 ar położone na parterze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Nowy Sącz,małopolskie

579 000 zł62 m² 9 338,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem komfort domu w bloku! Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na parterze nowej inwestycji realizowanej od 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kochanowskiego,Nowy Sącz

280 000 zł38 m² 7 368 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Pragnę przedstawić 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,10m2 położone na IV/IV piętrze znajdujące się w doskonałej lokalizacji os. Kochanowskiego. W pokojach i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Matejki

Nowy Sącz,małopolskie

399 000 zł96 m² 4 156,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:314 m²

Dom z duszą, działka z potencjałem, sąsiedztwo pełne historii - wszystko to razem tworzy miejsce absolutnie wyjątkowe. Jeśli szukasz lokalizacji, która łączy styl, prestiż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Nowy Sącz

Helena,Nowy Sącz

250 000 zł1 803 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 18ar zlokalizowana na oś.Helena w Nowym Sączu. Dojazd do nieruchomości droga asfaltową. Wymiary działki to-szerokość 18m,długość 100m.Brak miejscowego planu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zdrojowa

Nowy Sącz,małopolskie

523 000 zł57 m² 9 232 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie z balkonem 1 piętro, 3 pokoje | Bez prowizji od kupującego. Na sprzedaż nowoczesne, bezczynszowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Lwowska

Nowy Sącz,małopolskie

165 000 zł852 m² 194 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferta na wyłączność atrakcyjnie położona działka budowlana! o powierzchni 8,52ar, zlokalizowana przy ul. Lwowskiej. Media: prąd w granicy działki, gaz w pobliżu, teren płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Górki Zawadzkie

Nowy Sącz,małopolskie

829 000 zł129 m² 6 426,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom mieszkalny | 129 m | ul. Górki Zawadzkie, nowy Sącz - Powierzchnia użytkowa: 129 m - Powierzchnia działki: 10 ar - Rodzaj: dom mieszkalny jednorodzinny dwukondygnacyjny - Garaż:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Millenium,Nowy Sącz

382 000 zł48 m² 7 958,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam lub zamienię na mniejsze. Na sprzedaż umeblowane mieszkanie własnościowe 3-pokojowe o powierzchni 48 m2. Położone jest na II piętrze w bloku IV-piętrowym na osiedlu Millenium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowy Sącz,małopolskie

398 000 zł60 m² 6 595,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia o powierzchni 60,34 m2 zlokalizowane w Nowym Sączu przy ul. Sucharskiego 11. Mieszkanie składa się z: * przestronnego salonu, *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tarnowska

Nowy Sącz,małopolskie

699 000 zł122 m² 5 753 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:499 m²

Dom wolnostojący 109 m Nowy Sącz, ul. Tarnowska Na sprzedaż funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 109 m, zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Śniadeckich

Nowy Sącz,małopolskie

799 000 zł250 m² 3 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:890 m²

Wyłącznie W naszym biurze! Centrum Nowego Sącza! Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 250m2 użytkowej 170m2 usytuowany na 9 arowej działce przy ul: śniadeckich. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

475 000 zł48 m² 9 895,83 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- miejscowość: nowy Sącz, ul. Sucharskiego - Powierzchnia domu: 48 mkw - Do dyspozycji duży balkon, - gotowe do Zamieszkania od Zaraz! Mieszkanie jest sprzedawane z pełnym wyposażeniem. Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

275 000 zł32 m² 8 593,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest część nieruchomość zabudowana domem jednorodzinnym w zabudowie wolnostojącej przeznaczonym na całoroczne zamieszkiwanie. Oferta dotyczy 1 lokalu mieszkalnego (w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. 29 Listopada

Nowy Sącz,małopolskie

269 000 zł57 m² 4 719,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję komfortowe i ustawne mieszkanie o powierzchni 57 m , położone w kameralnym, dwupiętrowym bloku z 2011 roku. Układ mieszkania: dwa przestronne pokoje, dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Jadwigi

Centrum,Nowy Sącz

6 990 000 zł1 927 m² 3 627,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:6 370 m²

Wyjątkowy obiekt z historią zlokalizowany jest w centrum Nowego Sącza przy ulicy Królowej Jadwigi. Oryginalny budynek o powierzchni 1927m2 znajduje się na działce o powierzchni ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Baczyńskiego

Zawada,Nowy Sącz

1 490 000 zł177 m² 8 418,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:776 m²

Nowoczesny dom przy ul. Kamila Baczyńskiego Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu nieruchomość, która łączy w sobie współczesny design, funkcjonalność i doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Centrum,Nowy Sącz

739 000 zł50 m² 14 642 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie o pow. 50,47 m2 usytuowane w nowoczesnym apartamentowcu z 2023 roku przy Alejach Wolności w Nowym Sączu. Lokal obejmuje: salon z aneksem kuchennym, sypialnię, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowy Sącz

Wólki,Nowy Sącz

939 000 zł180 m² 5 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom mieszkalny | 180 m | os. Wólki, nowy Sącz - Powierzchnia użytkowa: 180 m - Powierzchnia działki: 289 m - Rodzaj: dom mieszkalny jednorodzinny trzykondygnacyjny, w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nadbrzeżna

Gołąbkowice,Nowy Sącz

355 000 zł36 m² 9 861,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie (posiadające założoną księgę wieczystą) 2 pokojowe o powierzchni 36 [m2] na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym. Do mieszkania przynależna piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Sącz

Wólki,Nowy Sącz

1 199 000 zł200 m² 5 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej (część narożna) w prestiżowej lokalizacji Nowego Sącza! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i komfortowego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stadnickich

Poręba Mała,Nowy Sącz

1 490 000 zł205 m² 7 268,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 167 m²

Reprezentacyjny dom w Nowym Sączu Poręba Mała Komfort, prestiż i inwestycyjny potencjał w jednym miejscu - Sprzedaż bezpośrednia! Nowy Sącz Poręba Mała, ul. Stadnickich Cena: 1 490.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

870 000 zł132 m² 6 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom w zabudowie wolnostojącej w Mystkowie o powierzchni 133 m2. Każdy z nich charakteryzuje się przestronnym, otwartym salonem - z dużymi oknami zapewniającymi doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grunwaldzka

Kaduk,Nowy Sącz

556 000 zł58 m² 9 553,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | taras i ogródek | wysoki standard | przypisane miejsce parkingowe Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone, 3pokojowe mieszkanie 58.2m2, zlokalizowane na parterze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowy Sącz,małopolskie

396 000 zł60 m² 6 562,81 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Ofertą sprzedaży jest wyodrębniony na własność lokal mieszkalny z księgą wieczystą o powierzchni 60,34 m2, usytuowany w wieżowcu na osiedlu Sucharskiego na VIII piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Gołąbkowice,Nowy Sącz

459 000 zł60 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po remoncie | 60 m | Gołąbkowice, nowy Sącz Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 4. piętrze.