dowolna

Nowe domy Nowy Sącz

25 ogłoszeń

25 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rezydencje Starowiejska

Starowiejska,Nowy Sącz

Domy od 737 000 zł do 737 000 zł

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

 

Metraże:110 - 110 m²

Rezydencje Starowiejska to kameralne i zamknięte osiedle 10 budynków dwulokalowych oraz 8 budynków czterolokalowych. Inwestycja łączy niezwykle spokojny klimat z nowoczesnym charakterem. Każde.

Szczegóły inwestycji

Łazy Biegonickie 316

Łazy Biegonickie

Domy od 785 709 zł do 785 709 zł

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

 

Metraże:117 - 117 m²

Przedstawiamy Państwu unikalną inwestycję Łazy Biegonickie 316, składającą się z czterech nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej, położonych w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły inwestycji

690 000 zł116 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż domy w stanie deweloperskim Mystków 631, 106 m + ogródek + parking! 6 km od granicy Nowego Sącza. Ogrodzone z bramą wjazdową z wideo-domofonami. Na sprzedaż nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł126,46 m² 7 504,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:38 m²

Iconic Home to nowoczesny projekt mieszkaniowy, który przenosi klimat luksusowego kurortu do codziennego życia jego mieszkańców, zlokalizowany na osiedlu Wólki w Nowym Sączu, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

520 000 zł74,24 m² 7 004,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferta sprzedaży bez-czynszowych mieszkań, apartamentów I domów W chełmcu Luksusowe i energooszczędne mieszkania i domy przy ulicy Magazynowej w miejscowości Chełmiec na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Batalionów Chłopskich,Nowy Sącz

Domy od 74,24 m² do 75 m²

 

Termin realizacji:2024

 

Metraże:74,24 - 75 m²

Szczegóły inwestycji

850 000 zł137 m² 6 204,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Nieruchomości imperium ma przyjemność zaprezentować wygodne domy w zabudowie szeregowej z garażem w bryle z dużymi przeszkleniami firmy fakro drewniano-aluminiowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł107,85 m² 6 481,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szukasz swojego miejsca na ziemi? Czegoś nowoczesnego ale w spokojnym miejscu? Chcesz mieć szybki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco na te pytania.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł130 m² 6 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 130 m , usytuowany na wyjątkowo dużej działce ok. 10 arów, w prestiżowej i spokojnej części Nowego Sącza,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł106,70 m² 7 029,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Imperium Nieruchomości posiada w ofercie dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 106,7 m/2 z garażem położony w cichej okolicy z pięknymi widokami na oś Chruślice.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł126,46 m² 7 504,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:38 m²

Iconic Home to nowoczesny projekt mieszkaniowy, który przenosi klimat luksusowego kurortu do codziennego życia jego mieszkańców zlokalizowany na osiedlu Wólki w Nowym Sączu, przy ulicy Radzieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł89,71 m² 8 025,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący parterowy, o powierzchni 89,71 m , położony na 6-arowej działce w bardzo atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji w okolicach Librantowej/k. Nowego.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł115 m² 5 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż funkcjonalne domy w zabudowie bliźniaczej, położone w spokojnej i atrakcyjnej części Chełmca. Każdy segment o powierzchni użytkowej ok. 115 m usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł132 m² 5 151,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 132 m2 w cichej i spokojnej okolicy w Nowym Sączu na os Chruślice na działce10a. Całość ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł126,46 m² 7 504,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:38 m²

Iconic Home Twój prywatny resort na co dzień Wyobraź sobie miejsce, do którego wracasz każdego dnia i czujesz się jak na wakacjach. Iconic Home to wyjątkowa inwestycja stworzona dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł136,05 m² 4 696,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy do sprzedaży domy bliźniacze wraz z ogrodem w stanie deweloperskim. Bezczynszowe, o powierzchni użytkowej 100,75 m2 ( powierzchni całkowitej 136,05 m2). To wygodna przestrzeń na.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł122,40 m² 6 127,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:31 m²

Biuro Nieruchomości Imperium zaprasza do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej na oś Grunwaldzka. Jest to dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 122,40 m2 z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł126 m² 6 341,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Nowego Sącza na osiedlu Zawada. Budynek wykonany został z wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł109 m² 6 513,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowy, przytulny i nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 109 m2 z ogródkiem o powierzchni około2 ary zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł123 m² 8 008,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Nowy, wspaniały, nieduży dom zlokalizowany na kameralnym osiedlu nowoczesnych domów jednorodzinnych, nazwanym przez nas Zielonym Zakątkiem, z uwagi na położenie w wyjątkowo malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł125 m² 5 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą domów w zabudowie szeregowej o powierzchni 125 m2 zlokalizowanych w cichej i zielonej okolicy, jednocześnie w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

850 000 zł141,39 m² 6 011,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Biuro Nieruchomości Imperium zaprasza do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej na oś Grunwaldzka. Jest to dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 141,39 m2 z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł229,50 m² 3 464,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 106 m²

Ofertą sprzedaży jest dom jednorodzinny parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej 182,80 m2 oraz całkowitej 229,50 m2, posadowiony na działce o powierzchni 11,06 ar. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł89,10 m² 7 519,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta bez prowizji! Dom w zabudowie szeregowej narożny, z ogródkiem i miejscem postojowym. Na sprzedaż nowoczesny lokal mieszkalny narożny w zabudowie szeregowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł89,10 m² 6 958,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Oferta bez prowizji! Segment środkowy dwupoziomowy z ogródkiem i miejscem postojowym. Na sprzedaż nowoczesny lokal mieszkalny narożny w zabudowie szeregowej o powierzchni 89,1 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jasna

Chruślice,Nowy Sącz

670 000 zł125 m² 5 347,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Klimczak Nieruchomości prezentuje wyjątkową nieruchomość, która wyróżnia się nie tylko designem, ale i komfortem codziennego życia! Jeśli szukasz przestrzeni z charakterem, która będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jodłowa

Piątkowa,Nowy Sącz

750 000 zł110 m² 6 844,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Klimczak Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 106,76m2 który znajduje się przy ul. Jodłowej w Nowym Sączu. Nieruchomość wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wieniawy-Długoszowskiego

Gołąbkowice,Nowy Sącz

2 245 000 zł221 m² 10 167,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:657 m²

Nowoczesny dom z jacuzzi, siłownią i pełnym wyposażeniem w towarzystwie najbardziej prestiżowej dzielnicy Nowego Sącza - ul.Długoszowskiego Najważniejsze atuty: -Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

870 000 zł132 m² 6 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom w zabudowie wolnostojącej w Mystkowie o powierzchni 133 m2. Każdy z nich charakteryzuje się przestronnym, otwartym salonem - z dużymi oknami zapewniającymi doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Sącz

Wólki,Nowy Sącz

916 920 zł126 m² 7 250,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ogólne informacje na temat inwestycji: - projekt: iconic Home- 11 lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowej - stawka vat 8% - lokalizacja w prestiżowej dzielnicy Nowego Sącza - czas realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Sącz

Wólki,Nowy Sącz

916 920 zł126 m² 7 250,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Podbielowska

Poręba Mała,Nowy Sącz

560 000 zł166 m² 3 375,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 104 m²

Przedmiotowa nieruchomość położona jest w południowej części miasta przy drodze asfaltowej przy ul. Podbielowskiej osiedlu Poręba Mała. Dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym - co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

695 000 zł109 m² 6 376,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nowoczesny segment z widokiem na góry Wielopole k. Nowego Sącza Na sprzedaż ostatnie segmenty w kameralnej inwestycji w Wielopolu spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zawada,Nowy Sącz

745 000 zł126 m² 5 912,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:320 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Sącz

Poręba Mała,Nowy Sącz

1 250 000 zł209 m² 5 981 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 322 m²

Marzysz o domu, który nie tylko oferuje komfort, ale także bliskość natury i spokój dnia codziennego? Ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie! Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nowy Sącz

Stare Miasto,Nowy Sącz

870 000 zł108 m² 8 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Paszyn. Powierzchnia 108 m2 plus garaż w cenie 870000 zł. Przynależna działka do budynku ok 7 ar. Parter: - wiatrołap ( 5,1 m2) - komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kręta

Zawada,Nowy Sącz

875 000 zł132 m² 6 628,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej oraz wolnostojącej w bardzo dobrej lokalizacji Nowy Sącz ul Kręta dzielnica zawada , do każdego domu przynależy własny ogródek oraz 2 miejsca postojowe , także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Helena,Nowy Sącz

625 000 zł119 m² 5 235 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:192 m²

Nowa inwestycja osiedla zabudowań bliźniaczych! ostatnie dwa wolne domy! Kompleks stanowi zespół zabudowy jednorodzinnej składającej się z 6 budynków w układzie bliźniaczym zawierających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Jasna

Chruślice,Nowy Sącz

720 000 zł125 m² 5 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przedstawiamy Państwu nowoczesne domy na sprzedaż w stanie deweloperskim. Znajdujące się na prywatnym osiedlu przy ul. Jasnej w Nowym Sączu Budynki powstały w kameralnej inwestycja.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku