Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://nowy-sacz.nieruchomosci-online.pl/rezydencje-starowiejska.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i27065.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://nowy-sacz.nieruchomosci-online.pl/rezydencje-starowiejska.html
https://nowy-sacz.nieruchomosci-online.pl/rezydencje-starowiejska.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i27065.html

Ceny/metr od
od 6 700 zł/m²
Metraże
od 58 do 110 m²
Liczba pokoi
od 3 do 5
Miejsca postojowe
na podjazdach

Stan inwestycji

oddana do użytku

Ceny/metr od

od 6 700 zł/m²

Metraże

od 58 do 110 m²

Liczba pokoi

od 3 do 5

Miejsca postojowe

na podjazdach

6 nieruchomości w tej inwestycji

Inwestycja realizowana przez:

Kajman Invest Sp. z o.o.

Artur Bochniarz

ul. Lachów Sadeckich ul. Starowiejska

Nowy Sącz 33-300

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

DomWirtualna wizyta5 110 m² 6 700 zł/m² 5 737 000 zł
DomWirtualna wizyta
737 000 zł 110 m²
6 700 zł/m² 5 pok.
5

Mieszkanie12A 58,32 m² 11 985,60 zł/m² 1/1 3 699 000 zł
Mieszkanie
699 000 zł 58,32 m²
11 985,60 zł/m² 3 pok.
12A

DomSprzedaneWirtualna wizyta7 110 m² 5
Dom SprzedaneWirtualna wizyta
110 m²
5 pok.
7

DomSprzedaneWirtualna wizyta3 110 m² 5
Dom SprzedaneWirtualna wizyta
110 m²
5 pok.
3

DomSprzedane3 110 m² 5
Dom Sprzedane
110 m²
5 pok.
3

MieszkanieSprzedane11A 58,32 m² 1/1 3
Mieszkanie Sprzedane
58,32 m²
3 pok.
11A

Inwestycja realizowana przez:

Kajman Invest Sp. z o.o.

Artur Bochniarz

ul. Lachów Sadeckich ul. Starowiejska

Nowy Sącz 33-300

787 611...

787 611 712

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij