dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Nowy Sącz - Oferty sprzedaży i najmu

139 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

139 ogłoszeń

240 000 zł55 m² 4 363,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Biuro Nieruchomości imperium oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m2 w Nowym Sączu na osiedlu 29 Listopada z zasobów stbs. Układ pomieszczeń: jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł45,76 m² 9 156,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Świetna propozycja dla rodziny szukającej komfortowego mieszkania blisko centrum miasta. Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie składające się z trzech pokoi, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł51 m² 31,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowo urządzone mieszkanie M2 na wysokim parterze o powierzchni użytkowej 50 m2 na osiedlu Gorzków. W mieszkaniu znajdują się: 1) sypialnia lub pokój dla dzieci, 2) łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

428 000 zł53,53 m² 7 996 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Komfortowe mieszkanie o pow. 53,53m2 położone w kamienicy na os. Kochanowskiego w Nowym Sączu. Mieszkanie bezczynszowe po kapitalnym remoncie przeprowadzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

675 000 zł65,25 m² 10 344,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Super oferta! 1727M N .Sącz ul. Paderewskiego, mieszkanie z funkcją działalności gospodarczej! pow. 65,25 m2, 3 pokoje, komórka lokatorska! Cena: 675 000 zł Przedstawiamy Państwu najnowszą.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł56,08 m² 9 985,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania bezczynszowego zlokalizowanego w Nowym Sączu na osiedlu Helena. Mieszkanie jest zlokalizowane w zacisznej dzielnicy o powierzchni 56,08.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł58 m² 7 327,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji. Zdjęcia zamieszczone w ogłoszeniu przedstawiają aktualny, rzeczywisty stan nieruchomości nie są to wizualizacje. Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł124,85 m² 5 286,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Imperium oferuje Państwu na sprzedaż całe piętro w kamienicy. Bezczynszowe mieszkanie na parterze , w rewelacyjnej lokalizacji Nowego Sącz o powierzchni 84,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł38,90 m² 7 172,24 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia! 1790M Nowy Sącz os. Millenium 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż, pow. 38,90 m2, II p, piwnica, balkon. Cena: 279 000 zł Przedstawiamy Państwu najnowszą ofertę naszego biura,.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł27,39 m² 8 397 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal o powierzchni 27,39 m, formalnie użytkowy, z powodzeniem wykorzystywany jako mieszkanie idealna propozycja inwestycyjna pod wynajem. Nieruchomość ma funkcjonalny układ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Nowy Sącz,małopolskie

299 000 zł76 m² 3 934,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

1778M N. Sącz ul. Lwowska, udział wynoszący 2/16 części w kamienicy. Cena: 299 000 zł Na sprzedaż udział wynoszący 2/16 części w II- piętrowej kamienicy i działce o pow. 3,63.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Nowy Sącz,małopolskie

650 000 zł58,24 m² 11 161 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowy Sącz, apartamentowiec przy Alejach Wolności 15 W sąsiedztwie Plant Apartament już urządzony, do zamieszkania z niskim czynszem 58,24 m2 balkon winda I piętro Jako pośrednik.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł54,83 m² 4 559,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Polecamy! 1794M Nowy Sącz- ul. Kusocińskiego- stbs, mieszkanie 2-pokojowe, pow. 54,83 m2, miejsce postojowe, balkon. Cena: 250 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest cesja praw do dwupokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Nowy Sącz,małopolskie

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest lokal mieszkalny o powierzchnii 60 m2, znajdujący się w bloku 4 piętrowym na III piętrze. Na powierzchnię mieszkania składają się trzy oddzielne pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

362 000 zł60,13 m² 6 020 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o pow.60,13m2 położone na IVp /IVp w bloku na os. Sucharskiego. Kuchnia ustawna z oknem, salon, sypialnia, pokój mniejszy. Mieszkania wymaga remontu. Bardzo dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł38,10 m² 7 060 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwustronne, 38,10 m2, 2-pokojowe, os. Kochanowskiego. Przedstawiam Państwu mieszkanie spółdzielcze, własnościowe położone na IV piętrze w bloku IV piętrowym ( IV piętro jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł45,65 m² 6 987,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Jeśli szukasz miejsca, które łączy wygodę życia w centrum miasta z cisza, zielenią i spokojem kameralnego osiedla, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Nowy Sącz,małopolskie

269 000 zł57 m² 4 719,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedmiotem sprzedaży jest prawo partycypacji do lokalu mieszkalnego przy ul. 29 Listopada. Mieszkanie z zasobów stbs o powierzchni 57m2 usytuowane jest na II piętrze w bloku II piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł46,89 m² 9 597 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,89 m, parter/iv p., z 5-metrową loggią, os. Kochanowskiego, nowy Sącz. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, jasnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł150 m² 5 320 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Przedstawiamy Państwu najnowszą ofertę naszego biura bezczynszowe mieszkanie na sprzedaż 100 m2 powierzchni mieszkalnej (+50 m2 dodatkowych metrów do zagospodarowania poddasza) zlokalizowane w Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł36 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia - duża i ustawna kawalerka w centrum Nowego Sącza - ul.Grota Roweckiego nr 4. Mieszkanie położone na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Świetna lokalizacja, zagospodarowane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Nowy Sącz,małopolskie

450 000 zł63,32 m² 7 106,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o pow. 63,32 m2, znajdujące się na Ip. w bloku 4-piętrowym przy ul. Lwowskiej. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł57,30 m² 8 202,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości jaką jest mieszkanie 50 m2 na parterze w 4 piętrowym bloku, położone na oś Przydworcowym w Nowym Sączu. Stan nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł120 m² 6 491,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie | 120 m | ul. Konstanty | os. Wólki| Nowy Sącz - Powierzchnia użytkowa: 120 m powierzchni użytkowej - Rodzaj: mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, na 3 kondygnacjach. -.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł36 m² 9 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 36 m gotowa inwestycja z najemcą | stabilny dochód od pierwszego dnia Na sprzedaż ustawna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 36 m , zlokalizowana w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Matejki

Nowy Sącz,małopolskie

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

009 mw N. Sącz, nowoczesna kawalerka 35 m po remoncie | Centrum ul. Matejki, cena: 1600 zł Przedstawiamy Państwu najnowszą ofertę naszego biura, przestronne mieszkanie o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł67 m² 37,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

013mw N. Sącz ul. Jagiellońska, mieszkanie na wynajem w centrum miasta pow. 67,78 m2, 3 pokoje, balkon, miejsce parkingowe. Cena: 2500 zł Przedstawiamy Państwu najnowszą ofertę naszego biura, na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

475 000 zł72,72 m² 6 531,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- lokalizacja: nowy sącz - Powierzchnia mieszkania : 72,72mkw - Media: prąd, gaz( płyta gazowa ), woda miejska - Parter ( korytarz , salon z kuchnią , łazienka z wanną oraz dodatkowo spiżarka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iszkowskiego

Nowy Sącz,małopolskie

135 000 zł40,01 m² 3 374,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! 1795M Nowy Sącz- ul. Iszkowskiego-, mieszkanie z zasobów stbs, pow. 40,01 m2, balkon, piwnica. Cena: 135 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest cesja praw do mieszkania z zasobów stbs.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł27 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia Kawalerka 27m2 zlokalizowana na 2 piętrze Mieszkanie nowe, kompletnie wykończone i wyposażone w nowy sprzęt agd (pralka, lodówka, piekarnik, zmywarka, płyta indukcyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł35,90 m² 7 799 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o pow35,9m2 położone na iiip w bloku przy ul. Lwowskiej. Kuchnia -oddzielna, 2 pokoje, przedpokój, łazienka z wc ,piwnica. Mieszkanie słoneczne, ustawne w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Nowy Sącz,małopolskie

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta naszego biura wzbogaciła się o Loftowy bezczynszowy lokal mieszkalny o powierzchni 40 m2 na parterze w kamienicy przy ul. Romanowskiego w ścisłym Centrum. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł44,40 m² 11 126,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

_____________ Biuro Klimczak Nieruchomości prezentuje nietuzinkowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Nowym Sączu przy ul. Sienkiewicza. Nieruchomość niezwykle elegancka, funkcjonalna i z.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł51,94 m² 7 219,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Imperium zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w Nowym Sączu 51,94 m2 na oś Wólki. Mieszkanie znajduję się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Lwowska

Nowy Sącz,małopolskie

2 700 zł58 m² 46,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

012mw N. Sącz ul. Lwowska, 3 pokojowe bezczynszowe mieszkanie z dużym tarasem i ogrodem! 58 m2, parter, miejsce postojowe. Cena: 2700 zł Do wynajęcia mieszkanie o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł41,15 m² 70,47 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

007mw N. Sącz ul. Piłsudskiego, nowoczesne mieszkanie na wynajem, 41,15 m2, ivp, 2 pokoje, balkon, miejsce postojowe. Cena: 2900 zł Do wynajęcia bezczynszowe mieszkanie o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł59,67 m² 6 687 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Do sprzedania mieszkanie (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego) o pow. 59,67m2, położone na IV piętrze bloku w Nowym Sączu na os. Sucharskiego. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł82 m² 8 121,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Cicha bezpieczna przystań dla rodziny, która chce żyć na uboczu miasta w otoczeniu przyrody w tym rzeki, a jednocześnie być blisko jego centrum. Mieszkanie to składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

492 000 zł47,30 m² 10 401,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w Nowym Sączu. Mieszkanie znajduje się w dobrej lokalizacji, blisko komunikacji miejskiej. Nieopodal jest szkoła, żłobek,.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł49 m² 7 959,18 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na osiedlu Gołąbkowice. Mieszkanie położone jest na 11 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie kilka lat temu przeszło generalny remont. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł172,83 m² 8 621,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości imperium oferuje na sprzedaż bezczynszowy apartament położony w ścisłym centrum Nowego Sącza o powierzchni 173 m2, lokal dwustronny, położony jest na pierwszym piętrze.