dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Nowy Sącz - Oferty sprzedaży i najmu

139 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

139 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieniawy-Długoszowskiego

Gołąbkowice,Nowy Sącz

2 900 zł58 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, przestronne mieszkanie na parterze w nowo wybudowanym domu jednorodzinnym dwulokalowym. Duży, otwarty salon, kuchnia, sypialnia oraz okalający je piękny, nowoczesny taras tworzą świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Nowy Sącz,małopolskie

349 000 zł38 m² 9 242,58 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie | 37,76 m | ul. Jagiellońska| Nowy Sącz - Powierzchnia użytkowa: 37,76 m - Mieszkanie bezczynszowe - Rodzaj: mieszkanie w kamienicy, - media: wodociąg miejski, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batalionów Chłopskich

Barskie,Nowy Sącz

500 000 zł63 m² 7 936,51 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedane!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Konstanty

Wólki,Nowy Sącz

779 000 zł120 m² 6 491,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie | 120 m | ul. Konstanty | os. Wólki| Nowy Sącz - Powierzchnia użytkowa: 120 m powierzchni użytkowej - Rodzaj: mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, na 3 kondygnacjach. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grunwaldzka

Kaduk,Nowy Sącz

556 000 zł58 m² 9 553,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 58 m , wykończone w wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. Lokal położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Millenium,Nowy Sącz

283 000 zł38 m² 7 447 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena 285000 Mieszkanie o pow.38m2 położone na Milenium w wieżowcu na IXp. Kuchnia oddzielna , dwa pokoje, balkon duży typu loggia. Nowe okna dako w kolorze grafitowym z roletami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowy Sącz,małopolskie

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Przedmiotem wynajmu jest lokal mieszkalny o powierzchni 46 m2 na I piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Kraszewskiego. Na powierzchnię mieszkania składają się przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Partyzantów

Nowy Sącz,małopolskie

610 000 zł74 m² 8 243,24 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Sprzedam mieszkanie 74 m , 3 piętro. Odświeżone / wymalowane - od razu do zamieszkania. Wyposażone. Więcej info pod nr telefonu.   Piotr

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Gołąbkowice,Nowy Sącz

350 000 zł35 m² 9 861,93 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam na sprzedaż mieszkanie o pow 35.49m całkowicie wyremontowane w 2018 roku. Mieszkanie usytuowane na osiedlu Gołąbkowice przy ulicy Armii Krajowej. Chętnie zamienię na większe 72 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naściszowska

Nowy Sącz,małopolskie

320 000 zł37 m² 8 648,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 37 m2 usytuowany na III piętrze w bloku III piętrowym przy ulicy Naściszowskiej w pobliżu Galerii Trzy Korony. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Barskie,Nowy Sącz

278 000 zł36 m² 7 722 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,49 m, położone na 1. piętrze w bloku na os. Sucharskiego w Nowym Sączu. Mieszkanie składa się:2 pokoi, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barska

Barskie,Nowy Sącz

295 000 zł28 m² 10 483 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne, ciepłe mieszkanie o powierzchni 28,14m2, zlokalizowane na IV piętrze w IV piętrowym bloku przy ulicy Barskiej. W skład mieszkania wchodzą: - przedpokój - osobna jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lwowska

Chruślice,Nowy Sącz

295 000 zł36 m² 8 104 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 36,4m w Nowym Sączy przy ul. Lwowskiej. Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe z aneksem kuchennym. Znajdujące się na pierwszym piętrze w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konstanty

Wólki,Nowy Sącz

675 000 zł84 m² 8 083,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe 83,50 M2 z przynależnym ogródkiem i balkonem na osiedlu Wólki w Nowym Sączu. Mieszkanie składa się z: parter to :wiatrołap,otwarta kuchnia,salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

499 000 zł55 m² 9 120,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Nowego Sącza, na osiedlu Przydworcowym. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w zadbanym, ogrodzonym budynku z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nowy Sącz,małopolskie

620 000 zł69 m² 9 038 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

W naszej ofercie pojawiło się komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 68,60 m2 położone w kameralnym budynku na osiedlu zamkniętym w Chełmcu. Znajduje się na I pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Przydworcowe,Nowy Sącz

499 000 zł57 m² 8 754 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klimatyczne, dwustronne mieszkanie 57m2, 3-pokoje, os. Przydworcowe w Nowym Sączu. Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość, która łączy w sobie urok kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 29 Listopada

Nawojowska,Nowy Sącz

290 000 zł60 m² 4 794,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie z zasobów stbs o powierzchni 60,49m2 znajdujące się na nowoczesnym osiedlu przy ulicy 29 listopada. Nieruchomość składa się z 2 sypialni, salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Broniewskiego

Nowy Sącz,małopolskie

1 000 zł20 m² 50,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka o powierzchni 20 m2 zlokalizowana na I piętrze w bloku przy ul. Braniewskiego 18a w Nowym Sączu. Układ pomieszczeń: * przedpokój * aneks kuchenny wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Barskie,Nowy Sącz

345 000 zł48 m² 7 187,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu mieszkanie do remontu na sprzedaż o powierzchni 48m w Nowym Sączu przy ul. Broniewskiego To idealne miejsce zarówno do komfortowego życia, jak i pod inwestycję -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Nowy Sącz,małopolskie

2 000 zł49 m² 41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji do biura! mieszkanie wolne od 1 marca okazja! Nowa oferta wynajmu mieszkania własnościowego w nowoczesnym budownictwie z miejscem postojom w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Nowy Sącz,małopolskie

715 000 zł102 m² 6 996 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Nowa niższa cena! Komfortowe mieszkanie do wejścia w domu wielorodzinnym! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w budynku w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 102,20m2 z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kochanowskiego,Nowy Sącz

280 000 zł38 m² 7 368 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Pragnę przedstawić 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,10m2 położone na IV/IV piętrze znajdujące się w doskonałej lokalizacji os. Kochanowskiego. W pokojach i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Kochanowskiego,Nowy Sącz

1 600 zł49 m² 32,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 49m na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku przy ulicy Sikorskiego w Nowym Sączu. Mieszkanie (z balkonem) składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zdrojowa

Nowy Sącz,małopolskie

523 000 zł57 m² 9 232 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie z balkonem 1 piętro, 3 pokoje | Bez prowizji od kupującego. Na sprzedaż nowoczesne, bezczynszowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Millenium,Nowy Sącz

382 000 zł48 m² 7 958,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam lub zamienię na mniejsze. Na sprzedaż umeblowane mieszkanie własnościowe 3-pokojowe o powierzchni 48 m2. Położone jest na II piętrze w bloku IV-piętrowym na osiedlu Millenium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowy Sącz,małopolskie

398 000 zł60 m² 6 595,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia o powierzchni 60,34 m2 zlokalizowane w Nowym Sączu przy ul. Sucharskiego 11. Mieszkanie składa się z: * przestronnego salonu, *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

475 000 zł48 m² 9 895,83 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- miejscowość: nowy Sącz, ul. Sucharskiego - Powierzchnia domu: 48 mkw - Do dyspozycji duży balkon, - gotowe do Zamieszkania od Zaraz! Mieszkanie jest sprzedawane z pełnym wyposażeniem. Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

275 000 zł32 m² 8 593,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest część nieruchomość zabudowana domem jednorodzinnym w zabudowie wolnostojącej przeznaczonym na całoroczne zamieszkiwanie. Oferta dotyczy 1 lokalu mieszkalnego (w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. 29 Listopada

Nowy Sącz,małopolskie

269 000 zł57 m² 4 719,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję komfortowe i ustawne mieszkanie o powierzchni 57 m , położone w kameralnym, dwupiętrowym bloku z 2011 roku. Układ mieszkania: dwa przestronne pokoje, dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Centrum,Nowy Sącz

739 000 zł50 m² 14 642 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie o pow. 50,47 m2 usytuowane w nowoczesnym apartamentowcu z 2023 roku przy Alejach Wolności w Nowym Sączu. Lokal obejmuje: salon z aneksem kuchennym, sypialnię, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nadbrzeżna

Gołąbkowice,Nowy Sącz

355 000 zł36 m² 9 861,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie (posiadające założoną księgę wieczystą) 2 pokojowe o powierzchni 36 [m2] na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym. Do mieszkania przynależna piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje mjr. Henryka Sucharskiego

Nowy Sącz,małopolskie

2 000 zł48 m² 41,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest lokal mieszkalny o powierzchni 48,36 m2, usytuowany na IV piętrze bloku przy ulicy Sucharskiego. Blok usytuowany jest przy jednej z głównych ulic wśród bloków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konstanty

Wólki,Nowy Sącz

2 600 zł102 m² 25,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:nie

Zapraszam do wynajęcia pięknego mieszkania. Góra,dół, 6 pokoi+ 3 łazienki, 1 kuchnia. Bardzo wygodnie się mieszka. Lokalizacja idealna, zero stania w korkach, dojedziesz w każdą stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grunwaldzka

Kaduk,Nowy Sącz

556 000 zł58 m² 9 553,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | taras i ogródek | wysoki standard | przypisane miejsce parkingowe Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone, 3pokojowe mieszkanie 58.2m2, zlokalizowane na parterze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowy Sącz,małopolskie

396 000 zł60 m² 6 562,81 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Ofertą sprzedaży jest wyodrębniony na własność lokal mieszkalny z księgą wieczystą o powierzchni 60,34 m2, usytuowany w wieżowcu na osiedlu Sucharskiego na VIII piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Gołąbkowice,Nowy Sącz

459 000 zł60 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po remoncie | 60 m | Gołąbkowice, nowy Sącz Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Broniewskiego

Nowy Sącz,małopolskie

390 000 zł61 m² 7 253,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,00 m , położone na I piętrze w budynku zlokalizowanym przy ul. Broniewskiego w Nowym Sączu. Do lokalu przynależy piwnica ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Wojska Polskiego,Nowy Sącz

565 000 zł72 m² 7 847 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadzwoń , zapytaj o ofertę! 72m2 -iiip ,duży balkon typu loggia. Piękny duży apartament .Luksusowy. Zdjęcia i klucze w biurze. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naściszowska

Kochanowskiego,Nowy Sącz

1 700 zł39 m² 43,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie powierzchni 39 m2 zlokalizowane na IV piętrze (winda) przy ul. Naściszowskiej 46 w Nowym Sączu. Mieszkanie jest doskonałą ofertą dla osób szukających wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pijarska

Nowy Sącz,małopolskie

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przytulne mieszkanie 2-pokojowe na pierwszym piętrze, zlokalizowane w Nowym Sączu na ulicy Pijarskiej. Znajduje się w trzypiętrowym bloku na 1 piętrze, składa się z salonu,.