dowolna

Mieszkania z garażem Nowy Sącz - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

36 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

36 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

295 000 zł38 m² 7 763,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do kupienia mieszkanie 38 m2 z dwoma piwnicami na III piętrze niedaleko galerii 3 korony. W mieszkaniu znajduje się: osoby pokój sypialny Łazienka z prysznicem Otwarty salon Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe mieszkanie w Nowym Sączu przy ul. Tarnowskiej (posiadamy kilka mieszkań na wynajem w tej lokalizacji, również z ogródkiem i balkonem). Do wynajęcia nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł57 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na osiedlu Helena w Nowym Sączu, w kameralnym budynku czterorodzinnym. Nieruchomość idealna dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

850 000 zł100 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania klasy premium Tworzymy przestrzenie, które inspirują Architektura Design Komfort Pierwsze takie mieszkania na rynku 100 m zaprojektowane z myślą o tych, którzy chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

789 000 zł155,79 m² 5 064,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1989

Dom czy mieszkanie? Na Wólkach nie musisz wybierać. 155 m z ogrodem, 7 minut rowerem od Rynku. Większość osób szukających nieruchomości w Nowym Sączu staje przed trudnym wyborem: albo dom.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

2 500 zł48,13 m² 51,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

011mw N. Sącz Aleje Wolności, 2- pokojowe mieszkanie, pow. 48,13m2, ip, miejsce postojowe. Cena: 2500 zł Do wynajęcia nowocześnie zaprojektowane, bezczynszowe mieszkanie o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł95,40 m² 6 499 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 poziomowe mieszkanie (lokal mieszkalny) o pow. 94,50m2 położony w 5 lokalowym budynku mieszkalnym w Nowym Sączu w okolicy ul. Zielonej. Mieszkanie bez czynszowe- opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł60,80 m² 4 359 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie stbs, 60,8m2 z tarasem i ogródkiem os. 29 listopada w Nowym Sączu. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie z zasobów stbs o powierzchni 60,8m2, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł58,38 m² 7 690,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tylko u nas - Do kupienia mieszkanie na poddaszu na zamkniętym osiedlu w centrum miasta przy Ul. Grodzkiej 1c. W mieszkaniu znajduje się: duży salon Sypialnia Osobna kuchnia która może.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

306 277 zł31,51 m² 9 719,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Najnowsza inwestycja W nowym sączu! 1731M- ul. 5 kresowej, mieszkanie w stanie deweloperskim, parter, 2 pokoje, pow. 31,51 m2, ogródek. Cena: 306 277 zł brutto O % prowizji! Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł172,83 m² 8 621,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości imperium oferuje na sprzedaż bezczynszowy apartament położony w ścisłym centrum Nowego Sącza o powierzchni 173 m2, lokal dwustronny, położony jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł39,20 m² 8 163,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| mieszkanie w doskonałej lokalizacji - osiedle Barskie, nowy Sącz Mam przyjemność zaproponować Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

485 460 zł35,96 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji! nowa inwestycja aleje wolności! 1613 M 1 -pokojowe mieszkanie! Ip, pow.35,96 m2. Cena: 485 460 zł brutto nowe mieszkania W stanie deweloperskim! Mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł47,56 m² 38,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, położone na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Kaduk. Mieszkanie składa się z przedpokoju , salonu z balkonem, kuchni otwartej na.

Szczegóły ogłoszenia

428 000 zł53,53 m² 7 996 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Komfortowe mieszkanie o pow. 53,53m2 położone w kamienicy na os. Kochanowskiego w Nowym Sączu. Mieszkanie bezczynszowe po kapitalnym remoncie przeprowadzonym.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł62 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez Prowizji od Kupującego! Na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m, znajdujące się na I piętrze w nowoczesnym apartamentowcu na osiedlu Kochanowskiego w Nowym Sączu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł56,43 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie z 2014 r o pow. 56,43 m2 Ip. z działką 1,29 ar w Apartamentowcu przy ul. Axentowicza w Nowym Sączu. W skład mieszkania wchodzą salon (14,66 m2).

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł76 m² 8 026,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Biuro Nieruchomości imperium ma przyjemność zaoferować Państwu ofertę bezczynszowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 56,08 m2 + około 20 m2 zagospodarowanego poddasza zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

358 955 zł39,23 m² 9 150,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ostatnie mieszkania na sprzedaż! 1792M- n. Sącz os. Millenium, mieszkanie w stanie deweloperskim z ogródkiem, parter, 2 pokoje, pow. 39,23 m2. Cena: 358 955 brutto O % prowizji! Nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł100,13 m² 5 683 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2024

Lokale gotowe do sprzedaży! Do sprzedania 2 poziomowe mieszkanie (lokal mieszkalny) o pow. 100,13m2 położone na I piętrze oraz poddaszu w nowo wybudowanym budynku mieszkalnym(4 lokale).

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

650 000 zł62 m² 10 484 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez Prowizji od Kupującego! Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m, położone na parterze nowoczesnego apartamentowca z windą na osiedlu Kochanowskiego w Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł62 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z inwestycją mieszkania w bloku 62 m2 na 1 piętrze. Inwestycja ruszyła w 2023 r planowane zakończenie jest w 3 kwartał 2025. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 379 zł49,95 m² 12 420 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Klimczak Nieruchomości prezentuje nowoczesne i eleganckie apartamenty przy ul. Aleje Wolności w Nowym Sączu - idealne połączenie komfortu, funkcjonalności i doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Gwardyjska

Nowy Sącz,małopolskie

670 680 zł69 m² 9 720 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja! promocyjna cena 9000 zł/m2. 1658M N. Sącz ul. Gwardyjska/ ok. Galerii Trzech Koron, mieszkanie w stanie deweloperskim, II piętro, 3-pokoje, pow.69 m2, balkon. Cena: 670 680 brutto.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 740 zł62 m² 10 963,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z inwestycją mieszkania w bloku 62 m2 na parterze z ogródkiem .Inwestycja ruszyła w 2023 r planowane zakończenie jest w 3 kwartał 2025. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł142,25 m² 4 148 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow. 142,25m2 w budynku dwulokalowym na os. Biegonice w Nowym Sączu. Lokal znajduję się na niskim parterze oraz parterze. Na I poziomie znajdują się kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

306 277 zł31,51 m² 9 720 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najnowsza inwestycja W nowym sączu! Nowoczesne apartamenty z widokiem na góry | Ogródki lub balkony | Garaż podziemny | ul. 5 kresowej, nowy Sącz Prezentowane mieszkanie (nr 03) z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

270 000 zł59,82 m² 4 513,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Polecamy! 1789M Nowy Sącz- ul. 29 Listopada- stbs, mieszkanie 3-pokojowe, pow. 59,82 m2, miejsce postojowe, balkon. Cena: 270 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest cesja praw do 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł54,83 m² 4 559,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Polecamy! 1794M Nowy Sącz- ul. Kusocińskiego- stbs, mieszkanie 2-pokojowe, pow. 54,83 m2, miejsce postojowe, balkon. Cena: 250 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest cesja praw do dwupokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł82 m² 8 121,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Cicha bezpieczna przystań dla rodziny, która chce żyć na uboczu miasta w otoczeniu przyrody w tym rzeki, a jednocześnie być blisko jego centrum. Mieszkanie to składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 181 zł57,19 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Imperium serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji mieszkań w świetnej lokalizacji Nowego Sącza. Gwarantujemy łatwy dostęp do komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Jamnicka

Nowy Sącz,małopolskie

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 100 m z ogrodem i miejscem w garażu na parterze. Lokalizacja: ul. Jamnicka w Nowym Sączu Cena wynajmu: 3500+ kaucja Powierzchnia: 100 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

435 600 zł44 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł53,42 m² 14 957 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53,42 m, usytuowane w nowoczesnym apartamentowcu z 2021 roku przy Alejach Wolności w Nowym Sączu. Lokal został przearanżowany.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Jamnicka

Nowy Sącz,małopolskie

523 000 zł74,70 m² 7 001 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 74,70m2 zlokalizowane w okolicy ul. Jamnickiej w Nowym Sączu. W skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, oraz przynależna piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł248 m² 3 165 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupoziomowe, bezczynszowe położone na parterze I i II piętrze plus poddasze w bliźniaku na os. Biegonice. Do mieszkania przynależy garaż. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Nowy Sącz,małopolskie

534 000 zł59 m² 8 991,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z balkonem o powierzchni 59,39 m2 zlokalizowane w Nowym Sączu przy ul. Rokitniańczyków 32. Lokal usytuowany jest na II piętrze w IV piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dobrzańskiego

Nowy Sącz,małopolskie

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od zaraz gotowe do wprowadzenia się bez dodatkowych kosztów i remontów. Do wynajęcia nowe, nigdy wcześniej niezamieszkane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowy Sącz,małopolskie

564 000 zł62 m² 9 096,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe mieszkanie z dwoma balkonami komfort i przestrzeń. Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na pierwszym piętrze nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nowy Sącz,małopolskie

620 000 zł69 m² 9 038 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

W naszej ofercie pojawiło się komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 68,60 m2 położone w kameralnym budynku na osiedlu zamkniętym w Chełmcu. Znajduje się na I pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Nowy Sącz,małopolskie

2 000 zł49 m² 41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji do biura! mieszkanie wolne od 1 marca okazja! Nowa oferta wynajmu mieszkania własnościowego w nowoczesnym budownictwie z miejscem postojom w garażu podziemnym.