dowolna

Mieszkania nad rzeką Nowy Sącz - Na sprzedaż i na wynajem

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Lwowska

Nowy Sącz,małopolskie

1 000 zł28 m² 36,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest lokal mieszkalny na poddaszu o powierzchni użytkowej 27,56 m2 i całkowitej 45 m2, usytuowany na II piętrze w budynku mieszkalno - biurowym przy ulicy Lwowskiej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piątkowa

Piątkowa,Nowy Sącz

319 000 zł56 m² 5 696,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie własnościowe, bezczynszowe o powierzchni 56,48m2, wyremontowane do wejścia, usytuowane w budynku wolnostojącym w Nowym sączu/piątkowa. Na 56,48m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje mjr. Henryka Sucharskiego

Barskie,Nowy Sącz

320 000 zł50 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Perfekcyjne mieszkanie dla osób ceniących sobie spokój oraz dobre rozwiązania komunikacyjne. Okolica: mieszkanie znajduje się na spokojnym, przestronnym osiedlu. W okolicy dwa duże place zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Lwowska

Nowy Sącz,małopolskie

1 200 zł28 m² 43,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dunikowskiego

Helena,Nowy Sącz

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Мы также говорим на русском! Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu apartament w inwestycji z 2011r położony w zielonej i spokojnej okolicy, otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Barskie,Nowy Sącz

460 zł35 m² 13,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wypłacalnym i spokojnym wynajmę długoterminowo, bez pośredników mieszkanie 35 m2 w pobliżu Galerii Trzy Korony, na IV piętrze w bloku przy ul. Broniewskiego w Nowym Sączu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Browarna

Wojska Polskiego,Nowy Sącz

480 000 zł68 m² 7 058,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania mieszkanie własnościowe o powierzchni 67,79 m2 w Nowym Sączu na oś. Wojska Polskiego. Mieszkanie składa się z otwartego salonu połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wojska Polskiego

Wojska Polskiego,Nowy Sącz

270 000 zł35 m² 7 686 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! Mieszkanie o powierzchni 35,13 m2 (wg kw) zlokalizowane na II piętrze, w IV piętrowym bloku na os. Wojska Polskiego w Nowym Sączu. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dunikowskiego

Helena,Nowy Sącz

690 000 zł110 m² 6 244,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Мы также говорим на русском! Czy marzysz o mieszkaniu w zielonej i spokojnej okolicy, otoczonej górami a do tego w wyższym standardzie nieopodal centrum?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Piątkowa

Piątkowa,Nowy Sącz

195 000 zł35 m² 5 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zostały jeszcze tylko 4 mieszkania! Ofertą sprzedaży są 4 apartamenty wyremontowane do wejścia, o powierzchni od 35m2-58m2. Mieszkania usytuowane w budynku wolnostojącym, czterokondygnacyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Brygady

Wojska Polskiego,Nowy Sącz

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest mieszkanie usytuowane na IV piętrze w bloku IV piętrowym na osiedlu Wojska Polskiego o powierzchni 60 m2. Na powierzchnię mieszkania składają się salon, 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kochanowskiego,Nowy Sącz

339 000 zł38 m² 8 921 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Os. Kochanowskiego Mamy do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 38m2 położone na III piętrze w bloku IV piętrowym. Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Browarna

Millenium,Nowy Sącz

474 999 zł74 m² 6 375,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Cena ważna do 19.09.2022 Do sprzedania mieszkanie 74,5 m2 po generalnym remoncie na ul. Browarnej w Nowym Sączu w cichej spokojnej okolicy, osiedle z dużą ilością zieleni, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dmowskiego

Nowy Sącz,małopolskie

365 000 zł59 m² 6 196,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Osiedle apartamenty dmowskiego! ostatnie wolne mieszkanie z tarasem, strychem, miejscem postojowym i własną niezależną klatką schodową. Komfortowe nowe bezczynszowe, klimatyzowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podwale

Nowy Sącz,małopolskie

166 500 zł30 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka usytuowana w przyziemiu. Położona na cichym i spokojnym osiedlu, przy ul. Podwale w Nowym Sączu. Kawalerka świeżo po remoncie 30m , w skład wchodzi umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wałowa

Nowy Sącz,małopolskie

302 000 zł57 m² 5 601,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż cztery mieszkanie, świeżo po remoncie, znajdujące się w odnowionej kamienicy, położonej na ul. Wałowej 1 , przy skrzyżowaniu z ulicą Jagiellońską- centrum Nowego Sącza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Nowy Sącz

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy do zaoferowania luksusowe mieszkanie po generalnym remoncie znajdujące się przy ulicy Matejki. Mieszkanie o powierzchni 35m2 znajdujące się na IV/IV piętrze w bloku z cegły. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Browarna

Nowy Sącz,małopolskie

567 500 zł74 m² 7 617,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Do sprzedania mieszkanie 74,5 m2 po generalnym remoncie na ul. Browarnej w Nowym Sączu w cichej spokojnej okolicy, osiedle z dużą ilością zieleni, w pobliżu znajduje się market,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Nowy Sącz,małopolskie

330 000 zł60 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 - pokojowe mieszkanie (60 m2) w Nowym Sączu na osiedlu Sucharskiego. Mieszkanie znajduje się na III p. w wieżowcu z windą. Nieruchomość obejmuje: przedpokój, kuchnię, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Nowy Sącz,małopolskie

259 000 zł42 m² 6 166,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest własnościowe, dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 42 m2, zlokalizowane na 1 piętrze Ul. Jagiellońskiej w Nowym Sączu. Okna drewniane stare, z ekspozycją na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstanty

Wólki,Nowy Sącz

1 800 zł106 m² 16,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu komfortowe mieszkanie na oś. Wólki. Mieszkanie jest duże, dwupoziomowe, 102 m2, gotowe do zamieszkania. Bardzo ładne i zadbane, składa się z : - 6 pokoi, - kuchnia, - 3 łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konstanty

Wólki,Nowy Sącz

430 000 zł106 m² 4 056,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1995

Do sprzedaży mieszkanie dwupoziomowe. Bardzo ładne, zadbane. W znakomitej lokalizacji oś. Wólki, ul. B.A.Konstanty. Mieszkanie składa się z: - 6 pokoi (4 dół, 2góra), - 3 łazienki, - 1 kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojska Polskiego

Wojska Polskiego,Nowy Sącz

280 000 zł55 m² 5 091 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

W naszej ofercie pojawiło się mieszkanie znajdujące się na os. Wojska Polskiego o powierzchni 55m2 położone na III/III piętrze. Składa się z kuchni wraz z jadalnią, 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje mjr. Henryka Sucharskiego

Gołąbkowice,Nowy Sącz

550 zł35 m² 15,57 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie o pow. 35,33m2 w bloku na VI piętrze, umeblowane i wyposażone w sprzęt agd, ciepła woda i co miejskie, łazienka wc oddzielnie. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Brygady

Wojska Polskiego,Nowy Sącz

650 zł40 m² 16,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia mieszkanie w bloku na ul. I Brygady (os. Wojska Polskiego) 2 pokoje, kuchnia, lazienka, balkon, piwnica, parkiet, centralne ogrzewanie. Spokojna okolica, duzo zieleni, place zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubala

Barskie,Nowy Sącz

800 zł48 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe 48m2, umeblowane, osiedle Barskie, ulica Hubala. Odstępne 800zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Browarna

Nowy Sącz,małopolskie

185 000 zł65 m² 2 846,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Posiadam do sprzedania mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 65 m2 plus pomieszczenie w piwnicy. Usytuowane jest na parterze trzypiętrowego budynku przy ul. Browarnej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barbackiego

Wólki,Nowy Sącz

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osiedle wólki - willowa dzielnica Nowego Sącza - do wynajęcia ładne, przestronne i zadbane mieszkanie w nowoczesnym budownictwie (z cegły) o powierzchni 50 m2 na którą składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wałowa

Centrum,Nowy Sącz

100 zł61 m² 1,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do kapitalnego remontu. Trzeba wymienić okna i pociągnąć co. Możliwość podpięcia się do co całej kamienicy. Możliwość trwałej, kilkuletniej umowy za symboliczny czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje mjr. Henryka Sucharskiego

Gołąbkowice,Nowy Sącz

600 zł35 m² 16,98 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest 2-pokojowe mieszkanie o pow. 35,33m2 w bloku na Vi piętrze na osiedlu Sucharskiego, umeblowane i wyposażone w agd(lodówka). Mieszkanie posiada telefon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Partyzantów

Nowy Sącz,małopolskie

160 000 zł48 m² 3 309,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo dobra lokalizacja. Balkon zabezpieczony rozsuwaną kratą w cichej okolicy i dobrym sąsiedztwie, blisko do sklepów, apteki, przychodni, szkoły, poczty, kościół w budowie. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Gorzków,Nowy Sącz

205 000 zł60 m² 3 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Właściciel sprzeda bezpośrednio: do sprzedania 3-pokojowe własnościowe mieszkanie w Nowym Sączu ( os. Gorzków) 60m , 1 piętro, balkon, wymienione okna, łazienka i wc osobno, do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barska

Barskie,Nowy Sącz

195 000 zł60 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży mieszkania na oś. Hubala w Nowym Sączu - 60m2 - na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki, wc /osobno/ oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wojska Polskiego

Wojska Polskiego,Nowy Sącz

180 000 zł72 m² 2 488,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

duży balkon+ piwnica z oknem jasna,wc- osobne pomieszczenie, bardzo dobra lokalizacja/ blisko szkoła, przychodnia zdrowia,slepy oraz Lidl, przystaneki autobusowe, dużo zieleni, parking obok bloku/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Gołąbkowice,Nowy Sącz

500 zł50 m² 10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe + kuchnia, łazienka oraz duży balkon. Łączna powierzchnia 50m2. 15 minut piechotą od rynku. W promieniu 100m basen, siłownia, fitness, solarium, markety Carrefour,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Nowy Sącz,małopolskie

192 000 zł48 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

P.H.U."Długosz" Deweloper Nowo budowane mieszkania Nowy Sącz, ul. Grunwaldzka. Oferta sprzedaży bez-czynszowych mieszkań. Cena 4000 zł brutto za 1 m 2. Więcej szczegółów na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wojska Polskiego

Wojska Polskiego,Nowy Sącz

180 000 zł48 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie po remoncie w wysokim standarcie wyposazone lub nie - kwestia do uzgodnienia(cena w zwiazku z tym tez). WC i lazienka oddzielne, duzy przestronny salon, mozliwosc.