dowolna

Działki z dojazdem asfaltowym na sprzedaż i w dzierżawę Nowy Sącz

54 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

54 ogłoszenia

699 000 zł1 232 m² 567,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Imperium Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu do sprzedania działkę budowlaną położoną w Nowym Sączu na osiedlu Wólki. Działka o powierzchni 12,34 ar (wymiary działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 830 000 zł16 200 m² 113,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1,6152 ha w skład której wchodzi obszar leśny , około 36 ar , oraz działka budowlana. Sprzedaż dotyczy obszaru 5 działek. Nieruchomość usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł2 400 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 24ar, położona w Jamnicy (gm. Kamionka Wielka). Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka położona jest w terenie.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 012 m² 424,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki położonej w Nowym Sączu dzielnicy Poręba Mała o powierzchni 10ar. Działka budowlana o przeznaczeniu domów mieszkalnictwa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

399 000 zł1 750 m² 228 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości imperium ma przyjemność zaoferować Państwu działkę budowlaną z pięknymi widokami na panoramę Nowego Sącza- dzielnica Chruślice. Cicha i spokojna okolica, idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł2 200 m² 336,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka 22 ar - Nowy Sącz, os. Zawada | Idealna pod inwestycję lub zabudowę usługowo-mieszkaniową Na sprzedaż przestronna, płaska działka o powierzchni 22 ar, położona w Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł1 096 m² 369,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

033g Widokowa działka budowlana pow. 10,96 ar, rejon ul. Lwowskiej, nowy Sącz. Cena: 405 000 zł Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu, które łączy szybki dojazd do centrum z niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł3 866 m² 323 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 38.66ar usytuowana w Nowym Sączu. Działka objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 080 m² 277 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Działka budowlana 10,80 ar ul. Mizgałów, nowy Sącz Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 10,80 ar, położona w spokojnej i rozwijającej się okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł600 m² 333 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 6ar, położona na os. Zawada w Nowym Sączu- rejon ul. Bolesława Prusa. Działka płaska w kształcie prostokąt o wymiarach ok. dł. 30m.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 700 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 17 ar. w Marcinkowicach. Lekko nachylona w kształcie prostokąta.Dojazd drogą asfaltową. Media : prąd, woda, telefon. Cicha , spokojna okolica. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

245 400 zł16,36 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

- lokalizacja: nowy sącz (osiedle zabełcze ) - Powierzchnia: 1636mkw/ 16,36ar - Media: wodociąg gminny , Kanał w drodze , Prąd w sąsiedztwie, gaz w drodze - Przeznaczenie: tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

511 000 zł3 100 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 31ar w tym 17ar, działki przemysłowej. Zlokalizowana przy ul. Zakładników. Inwestycja godna uwagi Zapraszamy na prezentacje! Osoba prowadząca.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

2 599 000 zł32 800 m² 79,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 3,28 ha, położona w malowniczej wsi Bogusza, w gminie Kamionka Wielka, zaledwie kilka kilometrów od Nowego Sącza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

9 200 000 zł30 000 m² 306,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka pod usługi, logistykę, magazyny ( do 12 m wysokości) w Nowym Sączu o pow. 3 ha. Teren dobrze skomunikowany z dobrym dojazdem dla tir. Cena 9 200 000 zł. netto +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Ziołowa

Falkowa,Nowy Sącz

220 000 zł2 400 m² 92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! W naszej ofercie pojawiła się działka budowlana o powierzchni 24 ar znajdująca się na os. Falkowa jedna z bocznych uliczek ulicy Ziołowej. Działka płaska w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Lwowska

Nowy Sącz,małopolskie

220 000 zł1 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 10 ar położona w miejscowości Nowy Sącz, przy ul. Lwowskiej Działka leży zaraz obok drogi krajowej, do której jest bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Nawojowska

Nowy Sącz,małopolskie

1 130 000 zł2 610 m² 432,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bardzo atrakcyjna działka inwestycyjna z aktualnym planem zagospodarowania ( mieszkalny / usługowy) wysokość zabudowy 12 m.Bardzo dobra lokalizacja ( skrzyżowanie Nawojowska i 29-go Listopada).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowy Sącz

Kaduk,Nowy Sącz

229 000 zł1 015 m² 225,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlaną Lokalizacja - Nowy Sącz W pobliżu: - centrum miasta - Szkoła podstawowa - Sklepy - Kościół - Służba zdrowia Powierzchnia - 1015 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Nowy Sącz

Helena,Nowy Sącz

250 000 zł1 803 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 18ar zlokalizowana na oś.Helena w Nowym Sączu. Dojazd do nieruchomości droga asfaltową. Wymiary działki to-szerokość 18m,długość 100m.Brak miejscowego planu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

2 599 000 zł32 800 m² 79,24 zł/m²

 

 

 

Falkowa,Nowy Sącz

210 000 zł2 400 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 24ar położona w Nowym Sączu na os.Falkowa. Działka płaska w kształcie nieregularnego prostokąta o wymiarach około 40mx 80m, dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Nawojowska

Zawada,Nowy Sącz

6 000 000 zł3 500 m² 1 714,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania działka usługowa (powierzchnia działki ok. 35a) zabudowana dwoma budynkami usługowymi o powierzchni odpowiednio ok. 1100 m2 oraz 520 m2. Budynki w bardzo dobry stanie technicznym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zdrojowa

Przetakówka,Nowy Sącz

299 000 zł3 068 m² 97,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa działka rolno-budowlana zlokalizowana w Nowym Sączu, przy ul. Zdrojowej. Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Dunajcowa

Stare Miasto,Nowy Sącz

275 000 zł1 100 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż ostatnia działka budowlana w 3 linii zabudowy w niezwykle atrakcyjnej dzielnicy Nowego Sącza na ul. Dunajcowej. Działka usytuowane praktycznie w centrum miasta ale w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Łącznik

Nowy Sącz,małopolskie

420 000 zł1 232 m² 340,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlaną położoną w cichej okolicy ale z bardzo dobrym dostępem do wielu udogodnień. Działka w kształcie prostokąta ogrodzona z dwóch stron.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Dunajcowa

Helena,Nowy Sącz

350 000 zł1 015 m² 344,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy Państwu wyjątkową działkę budowlaną w Nowym Sączu przy ul. Dunajcowej os. Helena. Najczęściej wybierana okolica wśród klientów ze względu na łatwy i szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jamnicka

Gołąbkowice,Nowy Sącz

365 000 zł780 m² 467,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 7,80ar - ul. Jamnicka. Działka o numerze 3/9 leży w obrębie 0058 - miejscowy zagospodarowania przestrzennego Nowy Sącz - 32:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Podmłynie

Wólki,Nowy Sącz

42 000 zł352 m² 119,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem oferty jest działka rod zlokalizowana na terenie Ogródków Działkowych w Nowym Sączu na os. Wólki przy ul. Podmłynie. Działka ma powierzchnię 352 m2 i jest zabudowana domkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Lwowska

Nowy Sącz,małopolskie

290 000 zł1 000 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Świetny potencjał inwestycyjny! działka komercyjna przy ul. Lwowskiej w Nowym Sączu w pierwszej linii zabudowy, wjazd bezpośrednio z drogi krajowej, duże natężenie ruchu. Potencjalnemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Ogrodowa

Wólki,Nowy Sącz

39 000 zł312 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa działka rod znajdująca się w Ogródkach Działkowych ,dunajec " w Nowym Sączu przy ul. Ogrodowej Powierzchnia działki: 3,12 ar Kształt działki: kwadrat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

450 000 zł458 m² 983 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 4,58ar z budynkiem mieszkalnym oraz zaczętą budową, zlokalizowana blisko centrum miasta Nowego Sącza. Dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. 29 Listopada

Nawojowska,Nowy Sącz

190 000 zł900 m² 211,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro az Nieruchomości poleca działkę rod przy ulicy 29 listopada w Nowym Sączu. Działka ma powierzchnię 9 a i kształtem przypomina literę L. Cały teren jest płaski, zakrzewiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Radziecka

Wólki,Nowy Sącz

43 000 zł324 m² 132,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem oferty jest działka rod zlokalizowana na terenie Ogródków Działkowych "dunajec" w Nowym Sączu przy ul. Radzieckiej. Działka ma powierzchnię 324 m2 i jest zabudowana domkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Lwowska

Nowy Sącz,małopolskie

5 100 zł2 400 m² 2,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia działka o powierzchni ok. 2400 m (40 60 m), położona przy ruchliwej ulicy Lwowskiej w Nowym Sączu. Idealna lokalizacja do prowadzenia działalności tymczasowej przez 1 2 lata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zagranicznik

Poręba Mała,Nowy Sącz

320 000 zł1 410 m² 226,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 14 arów położona w Porębie Małej przy ulicy Zagranicznik w Nowym Sączu. To doskonała oferta dla osób poszukujących miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

295 000 zł1 206 m² 244,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedaż bez pośredników, bezpośrednio od właściciela Idealna lokalizacja *położona w spokojnej, zielonej okolicy z dala od zgiełku miasta *sąsiedztwo wyłącznie domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Nawojowska

Zawada,Nowy Sącz

345 000 zł1 423 m² 242,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa działka budowlana w miejscowości Nowy Sącz, przy ul. Nawojowskiej Nieruchomość nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.