dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż i na wynajem od ręki Nowy Sącz

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

435 000 zł94,50 m² 4 603,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 94,6 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze budynku w samym centrum miasta przy ulicy Długosza. Do lokalu przynależy jest udział.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł51,35 m² 8 276,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o powierzchni 51,35 m2 położony w Nowym Sączu na osiedlu Wólki. Lokal składa się z przestronnego pomieszczenia typu open-space, komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Długosza

Nowy Sącz,małopolskie

94 zł/m²17 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 17m2 i 20m2, położone na I piętrze, w budynku z windą przy ul. Długosza w Nowym Sączu. Do dyspozycji Najemcy: dwa gabinety, poczekalnia,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł81 m² 5 555,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości imperium oferuje Państwu na sprzedaż lokal handlowo-usługowy , położony w Nowym Sączu , przy ulicy Kunegundy. Lokal posadowiony jest na działce 314 m2 , powierzchnia 81 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lokal handlowy klimatyzowany

Nowy Sącz,małopolskie

15 zł/m²720 m² 10 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia funkcjonalny lokal handlowo-biurowy o powierzchni 720 m zlokalizowany w Nowym Sączu przy ul. Zielonej. Idealny dla firm poszukujących przestrzeni z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Długosza

Nowy Sącz,małopolskie

38 zł/m²104 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal na wynajem o powierzchni 104m2, położony na II piętrze, w budynku z windą przy ul. Długosza w Nowym Sączu. Do dyspozycji Najemcy: 4 pomieszczenia biurowe/gabinety,.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł34 m² 1 911,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż 2 wolnostojące budynki zlokalizowane w centrum osiedla Wojska Polskiego w Nowym Sączu przy ul. Rokitniańczyków. Doskonała lokalizacja w centrum osiedla gwarantuje bardzo duży.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²90 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronny lokal 90 m2- os. Helena. Na wynajem przestronny lokal użytkowy o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, idealny pod działalność usługową lub handlową. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

52,63 zł/m²38 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal użytkowy o bardzo dobrym standardzie, położony w kamienicy z 1920 roku przy ul. Pijarskiej w Nowym Sączu o powierzchni 38 m . Lokal dostępny od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

83,33 zł/m²42 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na wynajem lokal w C.H. Gołąbkowice z przeznaczeniem handlowo-usługowym o powierzchni 45 m2. Świetna lokalizacja: poziom -1 (przy głównym wejściu z parkingu podziemnego do budynku).

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł48,80 m² 7 377,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o powierzchni 48,8 m2 położony w Nowym Sączu na osiedlu Wólki. Atuty i standard - Stan "wchodzisz i pracujesz" - lokal nie wymaga żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²200 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

004lw N. Sącz ul. Kunegundy/ przestronny lokal 200 m parter. Cena: 7000 zł Szukasz idealnego miejsca na siedzibę swojej firmy, przedszkole lub biuro? Mamy dla Ciebie ofertę w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Nowy Sącz,małopolskie

35 zł/m²150 m² 5 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty jest lokal biurowy w wysokim standardzie o powierzchni 150 m2 zlokalizowany na I piętrze w budynku biurowym przy ul. Jana Długosza 69 w Nowym Sączu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Hoffmanowej

Nowy Sącz,małopolskie

42,37 zł/m²45 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal na parterze o powierzchni ok. 44,84 m2 zlokalizowany w Nowym Sączu przy ulicy Hoffmanowej na skrzyżowaniu z Rynkiem Głównym. Składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Gwardyjska

Nowy Sącz,małopolskie

19 zł/m²129 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjny lokal na wynajem o powierzchni 129,44 m2, położony na parterze, w budynku przy ul. Gwardyjskiej w Nowym Sączu. W skład lokalu wchodzi: dwa pomieszczenia, jedno pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem, Aleje Wolności

Nowy Sącz,małopolskie

58,57 zł/m²21 m² 1 230 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal w centrum Nowego Sącza. Idealna lokalizacja na prowadzenie działalności biurowej i usługowej, bardzo duże natężenie ruchu w okolicy dworca autobusowego oraz widoczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Wólki,Nowy Sącz

150 000 zł37 m² 4 032,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Świeżo wykończony lokal typu open space, gotowy do wejścia. Szukasz reprezentacyjnej przestrzeni w świetnym standardzie? Ofertowany lokal użytkowy o powierzchni 37,2 m mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Rynek

Centrum,Nowy Sącz

27,66 zł/m²47 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Wynajmę lokal usługowo-biurowy Rynek (ścisłe centrum). Powierzchnia 47 m2 znajdujący się na parterze kamienicy Rynek 18.Wejście przez klatkę schodową (lokal znajduje się w podwórku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

26 zł/m²47 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowy do wynajęcia o powierzchni 47 m, zlokalizowany w centrum Nowego Sącza. Znajduje się na parterze budynku i posiada dużą witrynę, co zapewnia dobrą widoczność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Wólki,Nowy Sącz

477 000 zł51 m² 9 289,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Błonie,Nowy Sącz

50 zł/m²100 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W naszej ofercie pojawił się lokal do wynajęcia na os. Błonie o powierzchni 100m. Znajduje się w budynku szeregowym na parterze z wejściem od ulicy. Lokal do wykończenia przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Węgierska

Nowy Sącz,małopolskie

100,59 zł/m²68 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę lokal w topowej lokalizacji! Galeria Sandecja | 67,6 m Galeria Sandecja to gwarancja dużego ruchu i doskonałej lokalizacji dla Twojego biznesu! - Wysoka frekwencja klientów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Węgierska

Nowy Sącz,małopolskie

100,05 zł/m²19 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Wynajmę lokal w Galerii Sandecja Galeria Sandecja | 18,99 m Oferujemy lokal w świetnej lokalizacji z dużym przepływem klientów! - Wysoka frekwencja klientów - Dogodna przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Węgierska

Nowy Sącz,małopolskie

99,93 zł/m²30 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Lokal w Galerii Sandecja Galeria Sandecja | 30,02 m Zainwestuj w lokal w dynamicznie działającej Galerii Sandecja! To przestrzeń z potencjałem na Twój sklep, salon lub punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Prusa

Zawada,Nowy Sącz

44,87 zł/m²156 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę luksusowy lokal usługowy 156 m2 na piętrze nad kliniką medyczną. Niezależna klatka schodowa do wejścia do lokalu na piętrze. Witryna możliwa do oklejenia. Duże przeszklenia pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleje Wolności

Centrum,Nowy Sącz

51,79 zł/m²19 m² 984 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

45 zł/m²110 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy do wynajęcia 110 m, ogrzewany, parter, ogrodzony teren z parkingiem** Oferuję na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 110 m, usytuowany na parterze budynku. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem, ul. Prusa

Zawada,Nowy Sącz

46,51 zł/m²86 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Luksusowo wykończone dwa lokale usługowe (86m2 i 70m2) możliwość wynajmu obu jednocześnie, na piętrze nad kliniką medyczną - osobne wejście, niezależna klatka schodowa. Osoby zainteresowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Gołąbkowice,Nowy Sącz

28,55 zł/m²92 m² 2 615 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem najmu jest umeblowany lokal biurowo-usługowy stanowiący 1 piętro budynku o łącznej powierzchni 106 m2 w skład którego wchodzą: - 4 oddzielne pomieszczenia (w tym 2 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Grunwaldzka

Nawojowska,Nowy Sącz

54,72 zł/m²212 m² 11 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem nowo wybudowany budynek z dużym parkingiem, ogrodzony i pełną infrastrukturą. Powierzchnia użytkowa do wynajęcia łącznie 210m2. Wysokości pomieszczeń 3m, parter - 100m2 Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Wólki,Nowy Sącz

410 000 zł49 m² 8 401,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o powierzchni 48,8 m2 położony w Nowym Sączu na osiedlu Wólki. Lokal składa się z 2 pomieszczeń biurowych, komunikacji (recepcji), werandy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Wólki,Nowy Sącz

360 000 zł43 m² 8 411,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o powierzchni 42,8 m2 położony w Nowym Sączu na osiedlu Wólki. Lokal składa się z 2 pomieszczeń biurowych, pomieszczenia socjalnego oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

10 zł/m²1 500 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia obiekt produkcyjno-handlowo-usługowo-biurowy w spokojnej okolicy na uboczu miasta Oferujemy do wynajęcia przestronny obiekt usytuowany na działce o powierzchni 60 arów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

14,52 zł/m²31 m² 450 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia małe lokale. Na zdjęciach osobny lokal 31m2 składający się z dużego jasnego gabinetu, poczekalni, pomieszczenia przygotowawczego z kuchnią i toalety. W dzwiach rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Węgierska

Nowy Sącz,małopolskie

63 zł/m²160 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bez prowizji.Lokal handlowo-usługowy o powierzchni około 160m2 zlokalizowany przy ul.Węgierskiej.Nieruchomość położona na 20-arowej utwardzonej działce z dostępem dla samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Gołąbkowice,Nowy Sącz

119,04 zł/m²26 m² 3 095 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaże w bryle budynku

Lokal w C.H. Gołąbkowice z przeznaczeniem handlowo-usługowym o powierzchni 26m2 na wynajem. Czynsz miesięczny w wysokości 3095 zł netto + vat 23% Świetna lokalizacja: poziom 0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Lwowska

Nowy Sącz,małopolskie

46 zł/m²54 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal po generalnym remoncie, handlowo - usługowy o pow. 54m2, zlokalizowany na parterze w samym centrum Nowego Sącza, z bezpośrednim wejściem od ul. Lwowskiej. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

41 zł/m²31 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta bez prowizji! Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 31,35m2 położony na parterze w kamienicy. Wejście do lokalu z drogi głównej ulica Lwowska przez bramę. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Krakowska

Nowy Sącz,małopolskie

46,67 zł/m²60 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal przy głównej drodze (ul. Krakowska 80) miejsce bardzo znane w Nowym Sączu (dawniej Bajkoland). Lokal składa się z 3 pomieszczeń i zaplecza socjalnego. Przy lokalu duży parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Beliny-Prażmowskiego

Gołąbkowice,Nowy Sącz

62 zł/m²94 m² 5 828 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal w C.H. Gołąbkowice z przeznaczeniem handlowo-usługowym o powierzchni 94m2 na wynajem. Wymiary ok 6x16 m. Czynsz miesięczny w wysokości 5828zł netto + vat 23% Brak dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Stare Miasto,Nowy Sącz

19 zł/m²50 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne lokale biurowe/gabinetowe w samym sercu Nowego Sącza. Z przyjemnością prezentujemy lokal na wynajem na wysokim parterze kamienicy, usytuowanej w centrum Nowego Sącza, tuż obok.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij