dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Nowy Sącz

472 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

472 ogłoszenia

Lokal użytkowy Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

32 zł/m²250 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Okazja! Na wynajem pomieszczenie zlokalizowane w bardzo dobrej okolicy Nowego Sączu przy ul.Zielonej dwa pomieszczenia 250m2 i 60 m2, łazienka, korytarz oraz balkon. Ściany w gładzi, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 635 zł49,32 m² 11 570,05 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Funkcjonalny, 3-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w inwestycji Aleje Wolności 16 w Nowym Sączu. Istnieje możliwość zakupu komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 176 zł45,43 m² 11 340 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Funkcjonalny, 2-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w inwestycji Aleje Wolności 16 w Nowym Sączu. Istnieje możliwość zakupu komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 734 zł42,04 m² 11 340,01 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Funkcjonalny, 2-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, łazienką i loggią. Lokal znajduje się w inwestycji Aleje Wolności 16 w Nowym Sączu. Istnieje możliwość zakupu komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

498 000 zł873 m² 570,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowy Sącz, ul. Grunwaldzka. Atrakcyjna działka o pow. 873 m 2 , pod zabudowę mieszkalno- usługową. Działka w centrum miasta. Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł51,31 m² 4 872,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Imperium Nieruchomości ma przyjemność zaoferować budynek usługowy o powierzchni całkowitej 51,31 m2, przylegającej bezpośrednio do drogi asfaltowej. Budynek umiejscowiony jest na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł40,12 m² 3 988 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania lokal o pow. całkowitej 40,12m2, położony na parterze w budynku jedno piętrowym na os. Zabełcze w Nowym Sączu.W skład lokalu wchodzi pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Limanowskiego

Nowy Sącz,małopolskie

750 000 zł110 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Super oferta- dom blizniak W nowym sączu + działka 5 ar Na sprzedaż dom w zabudowie blizniaczej położony w bardzo dobrej lokalizacji w niedalekiej odległości od ulicy Limanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł59,98 m² 8 319,44 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Imperium Nieruchomości ma przyjemność zaoferować mieszkanie o powierzchni całkowitej 59,98 m2 usytuowane na II piętrze w IV piętrowym bloku zlokalizowane w Nowym Sączu na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najnowsza oferta na wyłączność! Atrakcyjne mieszkanie 48m2 , po remoncie ulica Limanowskiego Nowy Sącz Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 48m2 , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł69,08 m² 6 644,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament O powierzchni 69,08M2 + poddasze O wysokości 3,8m, pozwalające na powieszenie powierzchni O dodatkowe 58M2 pełnowartościowego mieszkania. Inwestycja "brzezna Residence", brzezna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

960 000 zł142,60 m² 6 732 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:913 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 142,60 m, usytuowany na działce o powierzchni 9,13 ara na osiedlu Grodzkim w Nowym Sączu. Budynek został wzniesiony w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Lwowska

Nowy Sącz,małopolskie

538 000 zł80 m² 6 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 80m2, z poddaszem użytkowym częściowo podpiwniczony, po kapitalnym remoncie w samym centrum Nowego Sącza składa się: z salonu, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł50 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:270 m²

Biuro nieruchomości Imperium ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż parterowy dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Nowy Sącz, w atrakcyjnej i spokojnej dzielnicy Stara.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł71 m² 49,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu nowoczesny apartament na wynajem. Znajdujące się na prywatnym osiedlu przy ul. Węgierskiej w Nowym Sączu. Apartament to idealne rozwiązanie dla osób szukających komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Nowy Sącz,małopolskie

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest lokal mieszkalny o powierzchnii 60 m2, znajdujący się w bloku 4 piętrowym na III piętrze. Na powierzchnię mieszkania składają się trzy oddzielne pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł83,50 m² 8 083,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z dużym, narożnym ogródkiem, położone w bardzo dobrej lokalizacji osiedle Wólki w Nowym Sączu. Lokal o powierzchni 83,58.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł48,80 m² 7 377,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 48,8 m2 położone w Nowym Sączu na osiedlu Wólki. Atuty i standard: - kameralny budynek przy ślepej ulicy w otoczeniu domów.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł2 342 m² 379,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży: działkę budowlaną nr 297/2 o pow. 23,42 ar. Lokalizacja: nowy Sącz ul. Ruczaj. Nieruchomość niezabudowana. Posiada aktualny plan zagospodarowania przestrzennego: 5 mn (55).

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł85,10 m² 5 581,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Imperium Nieruchomości ma przyjemność zaoferować budynek usługowy o powierzchni całkowitej 85,10 m2. Budynek jest na osiedlu Gorzków w Nowym Sączu. Lokal mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł250 m² 5 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:793 m²

Najważniejsze cechy prezentowanej nieruchomości: - pełne wyposażenie - możliwość natychmiastowego użytkowania nieruchomości; - lokalizacja bezpośrednio przy Parku Strzeleckim idealnym miejscu do.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł1 415 m² 260,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o pow. 14,15 ar, znajdująca się na osiedlu Zawada. Kształtem zbliżona do prostokąta ze ściętymi rogami od strony drogi. Najdłuższy bok ma.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

44,71 zł/m²85 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Ofertą wynajmu jest lokal o powierzchni użytkowej ok 80-90m2 na parterze w piętrowym budynku handlowo-usługowym. Na powierzchnię lokalu składają się duży hall, korytarz, 3 oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą, ul. Sienkiewicza

Nowy Sącz,małopolskie

950 000 zł229 m² 4 148 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:363 m²

Dom dla rodziny, dwa mieszkania a może kancelaria ? więc patrz: dzielnica willowa - róg ulicy Sienkiewicza i Szujskiego. 200 m od budynku zus. Bez prowizji Stan domu: bardzo dobry. Główny.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł146 m² 8 219,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:446 m²

Biuro Nieruchomości Imperium ma przyjemność zaprezentować dom gotowy do wprowadzenia. Masz dość miejskiego zgiełku, szukasz swojego azylu, miejsca gdzie po całym dniu możesz się odprężyć to.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł46,89 m² 9 597 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,89 m, parter/iv p., z 5-metrową loggią, os. Kochanowskiego, nowy Sącz. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, jasnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł60,13 m² 7 484 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow.60,13 m2 położone na IIIp w bloku na os. Wojska Polskiego. Mieszkanie 3 pokojowe przerobione na 2pokoje i kuchnia połączona z salonem. W kuchni meble.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł1 400 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż malownicza działka budowlana o powierzchni 14 ar, osiedle Biegonice. Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki o ogromnym potencjale, położonej w urokliwej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł58,38 m² 7 690,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tylko u nas - Do kupienia mieszkanie na poddaszu na zamkniętym osiedlu w centrum miasta przy Ul. Grodzkiej 1c. W mieszkaniu znajduje się: duży salon Sypialnia Osobna kuchnia która może.

Szczegóły ogłoszenia

187 440 zł1 562 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Super oferta! Działki budowlane z widokiem na góry tylko 5 km od Nowego Sącza Przedstawiamy najnowszą ofertę naszego biura: atrakcyjne działki budowlane o powierzchni od 9,52 ar do 16,37 ar.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł132,80 m² 6 468,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony dom w zabudowie szeregowej, gotowy do zamieszkania od zaraz bez dodatkowych nakładów finansowych. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 109,8.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł107,85 m² 6 481,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szukasz swojego miejsca na ziemi? Czegoś nowoczesnego ale w spokojnym miejscu? Chcesz mieć szybki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco na te pytania.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł44,97 m² 7 783 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Nowy Sącz na Starym Mieście, ul. Matejki 27 Mieszkanie na I piętrze kamienicy. Duży balkon. Miejsce parkingowe. 44,97 m2 wyodrębnionej własności Sprzedaż prowadzi: inez Fryźlewicz tel. 882 832.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł58,20 m² 9 364,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż - 58,2 m z ogródkiem i tarasem na zamkniętym osiedlu Nowy Sącz, ul. Grunwaldzka 60 Osiedle zamknięte i monitorowane Prywatne miejsce postojowe przypisane do mieszkania Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

306 277 zł31,51 m² 9 719,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Najnowsza inwestycja W nowym sączu! 1731M- ul. 5 kresowej, mieszkanie w stanie deweloperskim, parter, 2 pokoje, pow. 31,51 m2, ogródek. Cena: 306 277 zł brutto O % prowizji! Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 757 zł39,29 m² 14 145 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowy budynek mieszkalny W samym centrum nowego sącza! -> sprzedaż Z rynku pierwotnego - brak podatku pcc 2% oraz brak prowizji! -> mieszkanie nowe, w stanie wykończonym "pod klucz" - gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł217 m² 4 101,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:412 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Nieruchomość spełnia warunki uzyskania Rodzinnego Kredytu Mieszkaniowego dzięki temu zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł130 m² 6 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 130 m , usytuowany na wyjątkowo dużej działce ok. 10 arów, w prestiżowej i spokojnej części Nowego Sącza,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł106,70 m² 7 029,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Imperium Nieruchomości posiada w ofercie dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 106,7 m/2 z garażem położony w cichej okolicy z pięknymi widokami na oś Chruślice.

Szczegóły ogłoszenia

1 525 000 zł7 500 m² 203 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Super oferta! Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka usługowo-budowlana o powierzchni 75ar, zlokalizowana w Nowym Sączu na osiedlu Helena. Teren płaski w kształcie prostokąta. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł180 m² 3 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 630 m²

Przestronny dom na dużej, płaskiej działce - idealny dla dwóch rodzin lub jako inwestycja Szukasz domu w dobrej lokalizacji Nowego Sącza przy ul. Łącznik, z dużą działką.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł175 m² 6 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Przedstawiamy nowoczesny, całkowicie umeblowany dom położony w cichej i spokojnej dzielnicy Nowego Sącza. Powierzchnia użytkowa wynosi 170 m2 (po podłogach 250 m2). Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł68,71 m² 8 150,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pragniesz uwolnić się od rosnących czynszów za mieszkania zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży bezczynszowych apartamentów o powierzchni 68,71 m2 zlokalizowanych na oś.