dowolna

Nieruchomości Nowy Sącz - Oferty sprzedaży nieruchomości

403 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

403 ogłoszenia

110 000 zł2 400 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 24ar, położona w Jamnicy (gm. Kamionka Wielka). Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka położona jest w terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 444 zł48,54 m² 11 340,01 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Funkcjonalny, 2-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, łazienką i loggią. Lokal znajduje się w inwestycji Aleje Wolności 16 w Nowym Sączu. Istnieje możliwość zakupu komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 838 zł42,04 m² 12 959,99 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 354 zł57,42 m² 11 570,08 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Funkcjonalny, 3-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w inwestycji Aleje Wolności 16 w Nowym Sączu. Istnieje możliwość zakupu komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

210 000 zł1 045 m² 201 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 10,45ar położona w Nowym Sączu na os. Zabełcze. Działka położona jest w odległości 4km od sądeckiego rynku. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł52,37 m² 6 301,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nowa Oferta oferta sprzedaży mieszkania - nowy sącz osiedle Przydworcowe Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,26 m , zlokalizowane na 2. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł46,27 m² 7 023,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Imperium zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 34 m2 na os 29 Listopada w Nowym Sączu. Mieszkanie na 1 piętrze w niskim budynku, parking dla.

Szczegóły ogłoszenia

722 000 zł3 866 m² 187 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam inwestorów do zapoznaniem się z ofertą! Działka o powierzchni 3866m2 w Nowym Sączu os. Helena z możliwością realizacji różnych form mieszkaniowych; szeregowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł100,13 m² 5 683 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2024

Lokale gotowe do sprzedaży! Do sprzedania 2 poziomowe mieszkanie (lokal mieszkalny) o pow. 100,13m2 położone na I piętrze oraz poddaszu w nowo wybudowanym budynku mieszkalnym(4 lokale).

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł50,95 m² 7 262,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości imperium ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,95 m2 położone na 4 piętrze w IV piętrowym bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł470 m² 2 872,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:953 m²

Oferujemy Państwu komfortowy dom wolnostojący o powierzchni całkowite 470m2 usytuowany na działce o powierzchni 950 m2 położony w prestiżowej dzielnicy Nowego Sącza osiedle Wólki.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł47,70 m² 5 136,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 33 m2 na os Szujskiego w Nowym Sączu. Do mieszkania przynależy duża komórka lokatorska - idealna na rowery, sprzęt, magazyn lub mały warsztat. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

592 726 zł78,82 m² 7 519,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkania w kameralnej inwestycji - Nowy Sącz, os. Mała Poręba Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę nowych, przestronnych mieszkań w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł204 m² 107,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem oferty jest działka rod zlokalizowana na terenie Ogródków Działkowych "malwa" w Nowym Sączu na os. Wólki przy ul. Jadwigi Wolskiej. Dużym atutem jest dogodna lokalizacja - tuż pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 830 000 zł16 200 m² 113,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1,6152 ha w skład której wchodzi obszar leśny , około 36 ar , oraz działka budowlana. Sprzedaż dotyczy obszaru 5 działek. Nieruchomość usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 181 zł57,19 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Imperium serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji mieszkań w świetnej lokalizacji Nowego Sącza. Gwarantujemy łatwy dostęp do komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł36 m² 9 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 36 m gotowa inwestycja z najemcą | stabilny dochód od pierwszego dnia Na sprzedaż ustawna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 36 m , zlokalizowana w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł40 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Przedmiotem sprzedaży jest własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego na I w kamienicy przy ulicy Kolejowej. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 40,5 m2 na którą się składa 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 700 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 17 ar. w Marcinkowicach. Lekko nachylona w kształcie prostokąta.Dojazd drogą asfaltową. Media : prąd, woda, telefon. Cicha , spokojna okolica. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł898 m² 423,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ekskluzywna Inwestycja w Sercu Nowego Sącza - ul. Jamnicka. Twoje Miejsce na Prestiżową Przyszłość! Marzysz o życiu w harmonii z naturą, nie rezygnując z bliskości miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 040 m² 202 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 10,40ar położona w Nowym Sączu na os. Zabełcze. Działka położona jest w odległości 4km od sądeckiego rynku. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 636 m² 208 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowy Sącz, działka 16,36 ar Dla zabudowy jednorodzinnej w tym bliźniaczej i dla zabudowy wielorodzinnej Sprzedaż prowadzi Inez Fryźlewicz tel.   Jako pośrednik działający na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł100 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Bezczynszowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 100m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

306 277 zł31,51 m² 9 720 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najnowsza inwestycja W nowym sączu! Nowoczesne apartamenty z widokiem na góry | Ogródki lub balkony | Garaż podziemny | ul. 5 kresowej, nowy Sącz Prezentowane mieszkanie (nr 03) z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł56,08 m² 9 985,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania bezczynszowego zlokalizowanego w Nowym Sączu na osiedlu Helena. Mieszkanie jest zlokalizowane w zacisznej dzielnicy o powierzchni 56,08.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 850 m² 140,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w Nowym Sączu przy ul. Jodłowej, lekko nachylona z widokiem na pobliskie góry. Działka w spokojnej i pięknej okolicy domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 951 m² 92,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane z niezagrożonym widokiem! Przedmiotem sprzedaży są piękne, widokowe działki budowlane położone w miejscowości w gminie Chełmiec, miejscowości Biczyce.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł160 m² 3 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwóch mieszkań w Nowym Sączu na osiedlu Wólki. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Są to 2 mieszkania na tym samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 680 zł69 m² 9 720 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja! promocyjna cena 9000 zł/m2. 1658M N. Sącz ul. Gwardyjska/ ok. Galerii Trzech Koron, mieszkanie w stanie deweloperskim, II piętro, 3-pokoje, pow.69 m2, balkon. Cena: 670 680 brutto.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł196,83 m² 3 703,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:533 m²

Uwaga! nowa niższa cena! 729000 zł! Biuro Nieruchomości gcn Gorlice, ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej, usytuowanego, w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł51,94 m² 7 219,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Imperium zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w Nowym Sączu 51,94 m2 na oś Wólki. Mieszkanie znajduję się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł1 630 m² 550,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana usytuowana na osiedlu Wólki. Powierzchnia działki to 16,3 ar, wymiary działki 68x27 m. Działka ogrodzona, dojazd do działki z głównej asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł44 m² 10 181,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku z cegły, w ścisłym centrum miasta przy ul. Matejki. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł177,80 m² 5 905,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:8 m²

Biuro klimczak Nieruchomości oferuje na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny, położony w spokojnej okolicy w miejscowości Nowy Sącz, przy ulicy Sportowej - idealny dla rodziny ceniącej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł62,83 m² 7 878,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Naszą propozycją jest prestiżowa inwestycja na rynku nieruchomości w Nowym Sączu, znajdująca się na oś Gołąbkowickie to idealna lokalizacja dla ludzi, którzy cenią sobie zalety mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł47,49 m² 8 633,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Imperium zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w Nowym Sączu na osiedlu Millenium. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł60 m² 8 833 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie w centrum Nowego Sącza 60 m Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m, zlokalizowane na parterze w centrum Nowego Sącza. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 740 zł62 m² 10 963,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z inwestycją mieszkania w bloku 62 m2 na parterze z ogródkiem .Inwestycja ruszyła w 2023 r planowane zakończenie jest w 3 kwartał 2025. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł37 m² 7 027 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m, położone na 3. piętrze w bloku przy ul. Broniewskiego w Nowym Sączu. Lokal wymaga kapitalnego remontu, co daje możliwość pełnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

673 000 zł88 m² 7 647,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Biuro Nieruchomości Imperium zaprasza do prezentacji oferty domu w stanie deweloperskim położonym w Nowym Sączu na os Zawada. Dom o powierzchni użytkowej 88 m2 z ogródkiem z 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł175 m² 6 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Przedstawiamy nowoczesny, całkowicie umeblowany dom położony w cichej i spokojnej dzielnicy Nowego Sącza. Powierzchnia użytkowa wynosi 170 m2 (po podłogach 250 m2). Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł130 m² 6 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 130 m , usytuowany na wyjątkowo dużej działce ok. 10 arów, w prestiżowej i spokojnej części Nowego Sącza,.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł178,54 m² 4 228,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowy dom wolnostojący z widokową działką o pow.11ar. Boguszowa k. Piątkowej | 5 minut od Nowego Sącza. Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny położony w miejscowości.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij