dowolna

Nieruchomości Nowy Sącz - Oferty sprzedaży nieruchomości

403 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

403 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Wolności

Centrum,Nowy Sącz

309 000 zł46 m² 6 718 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dla osób, które pragną by ich wymarzone mieszkanie było blisko centrum miasta, na jednej z bardziej znanych ulic Nowego Sącza, a jednocześnie oczekują ciszy i spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Nowy Sącz,małopolskie

350 000 zł35 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie po generalnym remoncie z ogródkiem! Pragnę przedstawić na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35m2 położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

319 000 zł39 m² 8 179 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z widokiem na Tatry ul. Nawojowska, nowy Sącz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni 39 m, położonego na IX piętrze wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Millenium,Nowy Sącz

319 000 zł38 m² 8 395 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po idealne pod inwestycje. Mieszkanie o pow.38m2 położone na os. Millenium w Nowym Sączu. Kuchnia, dwa pokoje, przedpokój, łazienka z wc , balkon typu loggia. Okna Dako.-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orkana

Wólki,Nowy Sącz

319 000 zł76 m² 4 201,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:419 m²

Idealna propozycja dla osób poszukujących wymarzonego domku z ogródkiem, nie wyprowadzając się z miasta. Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż niewielki, drewniany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje mjr. Henryka Sucharskiego

Barskie,Nowy Sącz

480 000 zł60 m² 7 954,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu wyremontowane mieszkanie o powierzchni 60,34 m w Nowym Sączu przy ul. Aleje mjr. Henryka Sucharskiego To idealne miejsce zarówno do komfortowego życia, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Wolności

Centrum,Nowy Sącz

310 000 zł44 m² 7 058 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 43,92 m w Nowym Sączu, al. Wolności Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 43,92 m, zlokalizowane na IV piętrze w bloku przy Al. Wolności w Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Nowy Sącz,małopolskie

279 000 zł38 m² 7 303,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Twoje Marzenie o Idealnym Mieszkaniu Zaczyna Się Tutaj! Marzysz o przestrzeni, którą zaaranżujesz dokładnie tak, jak chcesz? Szukasz inwestycji z ogromnym potencjałem? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ruchu Ludowego

Nowy Sącz,małopolskie

1 320 000 zł209 m² 6 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 322 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom z panoramicznym widokiem na Nowy Sącz Beskid Sądecki Nowy Sącz, ul. Ruchu Ludowego Mam przyjemność przedstawić Państwu nowoczesną i komfortową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wólki,Nowy Sącz

1 250 000 zł94 m² 13 231,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowy apartament z prywatnym ogrodem na osiedlu Wólki w Nowym Sączu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu, który łączy w sobie nowoczesność, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Sącz

Poręba Mała,Nowy Sącz

625 000 zł143 m² 4 379,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:883 m²

Nieruchomość położona w drugiej linii zabudowy, w malowniczej dzielnicy Nowego Sącza Poręba Mała. W pobliżu Szkoły Podstawowej, przystanku autobusowego, sklepu spożywczego. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sportowa

Nowy Sącz,małopolskie

999 000 zł177 m² 5 644 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:828 m²

Dom o pow.177m2 położony na działce 8ar w Nowym Sączu ul.Sportowa. Dom parterowy z użytkowym poddaszem, budowany z maxa ocieplony (styropianem 15cm). Parter: wiatrołap, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nawojowska,Nowy Sącz

650 000 zł52 m² 12 548,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam nowe mieszkanie własnościowe, położone w Nowym Sączu przy ul. Nawojowskiej o powierzchni 51,80 m. Mieszkanie znajduje się na trzecim, ostatnim piętrze bloku z windą. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krajewskiego

Nawojowska,Nowy Sącz

700 000 zł120 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na spokojnej ulicy w centrum Nowego Sącza! Niewątpliwym atutem jest jego lokalizacja, dzięki której możesz spokojnie zrelaksować się w zaciszu ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Grunwaldzka

Kaduk,Nowy Sącz

1 700 000 zł351 m² 4 848 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 165 m²

Na sprzedaż działka o pow. 3165 m 2 , o wymiarach 44m x 72m, w całości ogrodzona, wjazd tir bezpośrednio z drogi asfaltowej. Działka zabudowana dwoma budynkami: 1. biurowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Nowy Sącz

Zawada,Nowy Sącz

820 000 zł5 300 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna na sprzedaż Zawada, 53 ary, możliwość budowy 5 budynków! Szukasz atrakcyjnej nieruchomości pod inwestycję? Ta oferta to strzał w dziesiątkę! Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Ogrodowa

Wólki,Nowy Sącz

39 000 zł312 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa działka rod znajdująca się w Ogródkach Działkowych ,dunajec " w Nowym Sączu przy ul. Ogrodowej Powierzchnia działki: 3,12 ar Kształt działki: kwadrat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Millenium,Nowy Sącz

445 000 zł65 m² 6 890,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania bardzo atrakcyjne mieszkanie w Nowym Sączu na Osiedlu Millenium przy ul. Konopnickiej. Mieszkanie położone na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym, posiada 3 pokoje, dużą kuchnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Helena,Nowy Sącz

679 000 zł110 m² 6 145,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Idealna oferta dla osób, które cenią sobie wygodę, komfort oraz dużą przestrzeń, a centrum miasta chcą mieć na wyciągnięcie ręki. Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę, przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Millenium,Nowy Sącz

347 000 zł47 m² 7 306,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na czwartym piętrze, które oferuje komfort życia w sercu miasta. Choć budynek nie dysponuje windą, to właśnie te ostatnie piętro zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Nowy Sącz

455 000 zł57 m² 7 982,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Lokal: historyczny charakter, nowoczesne możliwości Zabytkowa kamienica z 1930 r. po kompleksowym remoncie: odnowiona elewacja i klatka schodowa prestiż na pierwszy rzut oka. Winda dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowy Sącz,małopolskie

350 000 zł47 m² 7 501,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Nowa niższa cena! Przedmiotem sprzedaży jest wyodrębniony na własność lokal mieszkalny o powierzchni 46,66 m2 na II piętrze w bloku IV piętrowym przy ulicy Młodzieżowej bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rejtana

Millenium,Nowy Sącz

379 000 zł47 m² 7 980,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Klimczak Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować najnowszą ofertę na rynku: na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na parterze o powierzchni użytkowej 47,49 m znajdujące się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Centrum,Nowy Sącz

339 000 zł49 m² 6 918,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta idealna dla osób chcących mieszkać blisko centrum miasta, by w pełni korzystać z jego udogodnień. Na sprzedaż nieruchomość położona w bliskiej odległości od centrum Nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Chruślice,Nowy Sącz

399 000 zł58 m² 6 878 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - nowy sącz, ul. Lwowska Cena: 399 000 zł Powierzchnia: 58,1 m2 Lokalizacja: nowy Sącz, ul. Lwowska Piętro: 2 z 3 Miejsce postojowe w cenie. Na sprzedaż komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Nowy Sącz,małopolskie

400 000 zł47 m² 8 511 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 47 m parter, ul. Broniewskiego, nowy Sącz Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 47 m, usytuowane na parterze 4-piętrowego bloku przy ul. Broniewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rejtana

Nowy Sącz,małopolskie

480 000 zł65 m² 7 419 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 64,7 m składa się z trzech przestronnych pokoi oraz kuchni połączonej z jadalnią. Okna wykonane są z pcv, co zapewnia dobrą izolację termiczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Prusa

Zawada,Nowy Sącz

910 000 zł174 m² 5 229,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:436 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zlokalizowana na osiedlu Zawada (obręb 116) w Nowym Sączu składająca się z budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Sącz

Barskie,Nowy Sącz

450 000 zł70 m² 6 429 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Super oferta! Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 70m2, zlokalizowanej w Nowym Sączu na os. Barskim na działce o powierzchni 5ar, obsadzonej krzewami ozdobnymi. Rok budowy 1970r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje mjr. Henryka Sucharskiego

Barskie,Nowy Sącz

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferta sprzedaży mieszkania Homeland Premium Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 48,36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Gołąbkowice,Nowy Sącz

419 000 zł73 m² 5 755,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż! Świetna oferta inwestycyjna ze względu bardzo dobrą lokalizację i bardzo duży potencjał! Mam przyjemność przedstawić najnowszą ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

450 000 zł458 m² 983 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 4,58ar z budynkiem mieszkalnym oraz zaczętą budową, zlokalizowana blisko centrum miasta Nowego Sącza. Dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barska

Nowy Sącz,małopolskie

349 000 zł66 m² 5 310 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie do remontu I piętro, ul. Barska, nowy Sącz Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 65,72 m, zlokalizowane na I piętrze w bloku przy ul. Barskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Kamienna

Jamnica,Nowy Sącz

491 000 zł944 m² 520,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka inwestycyjna ul. Kamienna, nowy Sącz 944 m | Media | bi idealna pod stację paliw, myjnię lub halę usługową! - Lokalizacja: ul. Kamienna, nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Tłoki

Wólki,Nowy Sącz

270 600 zł902 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż sześć działek budowlanych, położonych w Nowym Sączu! Przedmiotami sprzedaży jest sześć działek położonych przy ul. Tłoki w miejscowości Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

700 000 zł240 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Witam na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 240 m2, zlokalizowany w Nowym Sączu na osiedlu Poręba mała. Działka ma powierzchnie 34 ary, na której znajdują się dwa budynki gospodarcze ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Prusa

Zawada,Nowy Sącz

1 100 000 zł194 m² 5 670,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 402 m²

Taki dom to marzenie wielu rodzin. Nie musisz szukać dalej. To idealne miejsce dla osób szukających równowagi między miejskim komfortem a bliskością natury. Ta prestiżowa lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Millenium,Nowy Sącz

336 000 zł39 m² 8 660 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow.38.80m2 położone na IV p w wieżowcu z windą na Millenium. Mieszanie składa się z : kuchni, 2 pokoi, przedpokoju, łazienki z wc, balkonu typu loggia, piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Chruślice,Nowy Sącz

450 000 zł72 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 72m znajdujące się na trzecim piętrze bloku przy ul. Lwowskiej w Nowym Sączu. W skład mieszkania wchodzą: - kuchnia w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Romanowskiego

Stare Miasto,Nowy Sącz

456 000 zł57 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Wolności

Centrum,Nowy Sącz

435 000 zł45 m² 9 731,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najnowsza Oferta! idealna opcja inwestycyjna - mieszkanie po generalnym remoncie! Biuro Klimczak Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 44,7m2.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij