dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Nowy Sącz - Oferty sprzedaży i najmu

139 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

139 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 29 Listopada

Nowy Sącz,małopolskie

215 000 zł68 m² 3 161,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania partycypacja i prawo najmu mieszkanie z zasobów stbs Więcej informacji udzielę telefonicznie :   Do sprzedania nowoczesne mieszkanie, umeblowanie i wyposażone. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

266 000 zł34 m² 7 824 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem Sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 34m2 usytuowane na 4 piętrze w Nowym Sączu przy ul. Batorego. Mieszkanie bardzo jasne oraz przestronne zawiera dwa pokoje, kuchnie, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Brygady

Nowy Sącz,małopolskie

429 000 zł72 m² 5 990,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż (blok mieszkalny) w świetnej lokalizacji - Nowy Sącz ul. 1 brygady , powierzchnia mieszkania: 71,61 m2. Mieszkanie w stanie idealnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Centrum,Nowy Sącz

300 000 zł42 m² 7 143 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w samym centrum Nowego Sącza, o powierzchni 42 m. Lokal znajduję się na drugiej kondygnacji kamienicy znajdującej się na ul. Jagiellońskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Axentowicza

Helena,Nowy Sącz

460 000 zł77 m² 5 974,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Rezerwacja. Sprzedam 3-pokojowe (pierwotnie 4), bezczynszowe mieszkanie, w zabudowie szeregowej, na osiedlu Helena w Nowym Sączu (cisza, spokój a zarazem wszędzie blisko). Przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Gorzków

Gorzków,Nowy Sącz

279 000 zł41 m² 6 805 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy! Mieszkanie o powierzchni 41m2 zlokalizowane na II piętrze w IV piętrowym bloku na os. Gorzków w Nowym Sączu. W skład mieszkania wchodzą: 1 duży pokój, jasna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Kochanowskiego,Nowy Sącz

255 000 zł35 m² 7 376 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 34,57m2, usytuowane jest na 4 piętrze na os.Kochanowskiego. Mieszkanie posiada dwa pokoje, oddzielną kuchnie, łazienkę, przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Barskie

Barskie,Nowy Sącz

299 000 zł48 m² 6 165 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjnie zlokalizowane, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 48.5m2 położone na parterze na oś .Barskim, w zacisznej i bezpiecznej części osiedla, niecałe 100m. od Łubinki. Czynsz to ok. 360.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gorzków

Gorzków,Nowy Sącz

375 000 zł55 m² 6 818 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy! Mieszkanie o powierzchni 55m2 zlokalizowane na IV piętrze w IV piętrowym bloku na os. Gorzków w Nowym Sączu. W skład mieszkania wchodzą: 3 pokoje, jasna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Barskie

Barskie,Nowy Sącz

373 000 zł47 m² 7 936,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie-47m2 Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 47m2 usytuowane na pierwszym piętrze bloku. Lokalizacja: os. Barskie Nieruchomość położona jest w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Centrum,Nowy Sącz

285 000 zł42 m² 6 786 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 42m2 zlokalizowane w Centrum Nowego Sącza na parterze w ocieplonej kamienicy. Mieszkanie składa się z kuchni z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Barskie

Barskie,Nowy Sącz

235 000 zł27 m² 8 704 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy! Mieszkanie własnościowe o powierzchni 27m2 zlokalizowane na III piętrze w IV piętrowym bloku na os. Barskim w Nowym Sączu. W skład mieszkania wchodzą: 1 duży pokój wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kunegundy

Nowy Sącz,małopolskie

324 000 zł47 m² 6 894 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie własnościowe o powierzchni 47m2 zlokalizowane na II piętrze w IV piętrowym bloku, przy ulicy Kunegundy w Nowym Sączu. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

203 000 zł26 m² 7 889,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w centrum Nowego Sącza w stanie deweloperskim, bądź wyremontowanego pod klucz? Trafiłeś/aś idealnie! Ofertą sprzedaży jest własnościowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Przydworcowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

329 000 zł66 m² 4 985 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 66m2 położone na III piętrze w bloku na oś. Przydworcowym w Nowym Sączu. 3 pokoje, wyposażona widna kuchnia, łazienka z wc, w pokojach na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Millenium

Millenium,Nowy Sącz

359 000 zł48 m² 7 479 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

W naszej ofercie pojawiło się mieszkanie znajdujące się na os. Millenium. Położone na I piętrze w bloku IV piętrowym o powierzchni 48m2. Składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

250 000 zł32 m² 7 856,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Millenium

Millenium,Nowy Sącz

285 000 zł48 m² 5 938 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie do remontu o pow. 48m, usytuowane na II piętrze w wieżowcu z windą, na osiedlu Millenium. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wólki

Wólki,Nowy Sącz

2 500 zł98 m² 25,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-poziomowe komfortowe mieszkanie o powierzchni 97,9 m2 na os. Wólki z własnym ogródkiem o powierzchni ok. 1 ar. Wejście do mieszkania bezpośrednio z parkingu. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

255 000 zł38 m² 6 711 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 38m2 zlokalizowane na II piętrze w wyremontowanej kamienicy na osiedlu Św. Heleny w Nowym Sączu. W skład mieszkania wchodzą: - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kochanowskiego,Nowy Sącz

345 000 zł65 m² 5 332 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Os. Kochanowskiego W naszej ofercie pojawiło się mieszkanie własnościowe o powierzchni 64,7m2 położone na parterze w 3-pietrowym bloku z cegły. Składa się z dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje mjr. Henryka Sucharskiego

Nowy Sącz,małopolskie

330 000 zł60 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 - pokojowe mieszkanie (60 m2) w Nowym Sączu na osiedlu Sucharskiego. Mieszkanie znajduje się na III p. w wieżowcu z windą. Nieruchomość obejmuje: przedpokój, kuchnię, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Millenium

Millenium,Nowy Sącz

330 000 zł47 m² 6 949 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! Mieszkanie o powierzchni 47,49m2 zlokalizowane na IV piętrze w IV piętrowym bloku na os. Millenium w Nowym Sączu. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje, jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Nowy Sącz

Millenium,Nowy Sącz

198 000 zł20 m² 9 935 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na osiedlu Millenium w Nowym Sączu. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze o powierzchni 19,93m2. Kuchnia otwarta połączona z pokojem, umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kochanowskiego

Kochanowskiego,Nowy Sącz

260 000 zł75 m² 3 467 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie własnościowe, bezczynszowe z udziałem w gruncie i z księgą wieczystą o powierzchni 75m2 zlokalizowane na I piętrze w kamienicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Przydworcowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

310 000 zł66 m² 4 696,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż, własnościowe, dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią o powierzchni 66 m2 + 9,5 m2 piwnica. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze, w bloku, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Nowy Sącz,małopolskie

360 000 zł60 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 60m2 położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku, zlokalizowane przy ul. Lwowskiej w Nowym Sączu. Mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przydworcowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

105 000 zł35 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 35,3 m2 parter w 3 piętrowym ocieplonym budynku Nowy Sącz, os. Przydworcowe Dwa niezależne pokoje oraz jasna kuchnia Mieszkanie do remontu Okna zostały wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Nowy Sącz

205 000 zł57 m² 3 596,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Kamienicy w ścisłym centrum Nowego Sącza I pietro Mieszkanie po kapitalnym remoncie Wymienione wszystkie instalacje Gładzie na ścianach Nowe meble kuchenne z zabudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 29 Listopada

Nowy Sącz,małopolskie

135 000 zł60 m² 2 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Sprzedam mieszkanie z zasobow stbs ,29 listopada ,os.Blonia,mieszkanie usytuowane na 1 pietrze 60 m.Mieszkanie jest umeblowane ,posiada salon z kuchnia umeblowana ,dwa oddzielne pokoje ,mala osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kochanowskiego

Kochanowskiego,Nowy Sącz

73 000 zł26 m² 2 807,69 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na os. Kochanowskiego blisko centrum, szkół i sklepów. Pow. 25,5 m2, piętro 4/4, spółdzielcza własność, przynależna komórka lokatorska. Składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korzeniowskiego

Wojska Polskiego,Nowy Sącz

148 000 zł48 m² 3 083,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pierwsze piętro Mieszkanie standardowe. Czyste zadbane Budynek z lat 80 tych Loggia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Skargi

Nowy Sącz,małopolskie

176 000 zł83 m² 2 120,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania lokal mieszkalny przy ul. Piotra Skargi 8 w Nowym Sączu Mieszkanie wydzielone, pełna własność , założoną księga wieczystą I piętro, kamienica Wszystkie media, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Limanowskiego

Przydworcowe,Nowy Sącz

99 000 zł37 m² 2 675,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie W bardzo dobrej lokalizacji, nowy sącz 99000 pln Na sprzedaż mieszkanie o pow. 37m2, na 2 piętrze, w 4 piętrowym ocieplonym bloku z cegły, naprzeciwko hotelu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

179 000 zł52 m² 3 442,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne, słoneczne mieszkanie w ładnej kamienicy w samym centrum Nowego Sącza wysoki parter. W mieszkaniu znajdują się: - 2 pokoje (w dużym pokoju 2 okna), - duża, jasna kuchnia (także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grunwaldzka

Nowy Sącz,małopolskie

250 000 zł83 m² 3 012,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 3 -pokojowe bezczynszowe z garazem i pomieszczeniem gospodarczym, balkony 2, słoneczne, teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Limanowskiego

Przydworcowe,Nowy Sącz

119 000 zł37 m² 3 216,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie W bardzo dobrej lokalizacji, nowy sącz - 119000zl Na sprzedaż mieszkanie o pow. 37m2, na 2 pietrze, w 4 piętrowym ocieplonym bloku z cegły, blok naprzeciwko hotelu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich

Nowy Sącz,małopolskie

134 000 zł44 m² 3 018,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 44.40 m2 na parterze w 4 piętrowym bloku na os. Szujskiego. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz dużego przedpokoju. Dodatkowo mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

235 000 zł105 m² 2 238,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie w jednowpiętrowym 3 klatkowym bloku własnosciowe nie spułdzielcze .mieszkanie znajduje sie na parterze składa sie z 3 przestronnych pokoi, przedpokoju ,łazienki, osobno wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korzeniowskiego

Wojska Polskiego,Nowy Sącz

140 000 zł49 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 48,5 m2, znajdujące się na 4 piętrze, w cichym i spokojnym bloku na osiedlu Wojska Polskiego. Składa się z 2 pokoi, łazienki, osobno wc, kuchni, dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 29 Listopada

Nowy Sącz,małopolskie

100 000 zł44 m² 2 272,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania mieszkanie z zasobów stbs o pow. 44,44 m2, znajdujące się na trzecim piętrze. Na powierzchnię mieszkania składają się: kuchnia, dwa pokoje, przedpokój, łazienka z wc,.