dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Nowy Sącz - Oferty sprzedaży i najmu

139 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

139 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rokitniańczyków

Wojska Polskiego,Nowy Sącz

389 000 zł60 m² 6 498,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Sprzedaż / mieszkanie / nowy sącz, ul.ROKITNIAŃCZYKÓW / 2 POKOJE / GOTOWE DO WPROWADZENIA OD ZARAZ Na sprzedaż jasne, ustawne mieszkanie przy ul. Rokitniańczyków w Nowym Sączu. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

433 908 zł64 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle vivere to kameralna inwestycja zlokalizowana na przedmieściach Nowego Sącza. Osiedle vivere to ponadstandardowy komfort w postaci m.in. dużych przestrzeni między budynkami oraz dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nawojowska

Millenium,Nowy Sącz

370 000 zł38 m² 9 736,84 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro klimczak nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe przytulne mieszkanie przy ul. Nawojowskiej w Nowym Sączu os. Millenium. Budynek: oferowana nieruchomość znajduje się na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Gołąbkowice,Nowy Sącz

479 000 zł72 m² 6 625,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne mieszkanie trzypokojowe w Nowym Sączu na osiedlu Gołąbkowice przy ul. Lwowskiej. Mieszkanie składa się z: - trzech niezależnych pokoi - salonu - kuchni - łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wólki,Nowy Sącz

310 000 zł43 m² 7 151,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,35 m2 położone w Nowym Sączu na zielonym osiedlu Wólki. Lokal jest w pełni wyposażony oraz gotowy do zamieszkania. Mieszkanie zostało oddane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Wojska Polskiego,Nowy Sącz

299 000 zł30 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na sprzedaż Wojska Polskiego Nowy Sącz Na drugim piętrze kameralnego czteropiętrowego bloku czeka przestrzeń zaprojektowana z dbałością o każdy detal. Przestrzeń w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Rurach

Kochanowskiego,Nowy Sącz

329 000 zł35 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

NA sprzedaż! Komfortowe 2-pokojowe przytulne mieszkanie przy ul. Na Rurach w Nowym Sączu osiedle Kochanowskiego Budynek Oferowana nieruchomość znajduje się na II piętrze w bloku IV piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rokitniańczyków

Wojska Polskiego,Nowy Sącz

799 000 zł95 m² 8 428,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Oferta naszego biura wzbogaciła się o odrębną własność lokalu mieszkalnego o powierzchni 94,8 m2 na II piętrze w niskim bloku przy ulicy Rokitniańczyków osiedle Wojska Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubala

Barskie,Nowy Sącz

359 000 zł60 m² 5 949,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedam jasne i przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,34 m2 położone na 3 piętrze w IV piętrowym bloku na osiedlu Barskim. Mieszkanie posiada duży salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Przydworcowe,Nowy Sącz

409 000 zł50 m² 8 211,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie świeżo po gruntownym remoncie o powierzchni 49,81m2 położone w Nowym Sączu przy ul. Żółkiewskiego W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Gołąbkowice,Nowy Sącz

359 000 zł48 m² 7 414,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 49m2 m2 położone w Nowym Sączu przy ul. Armii Krajowej os. Gołąbkowice. W skład mieszkania wchodzi: -korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Kochanowskiego,Nowy Sącz

340 000 zł45 m² 7 556 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Polecamy! W naszym biurze pojawiła się doskonała oferta mieszkania na sprzedaż, jeśli cenisz sobie bliskość do wszystkich niezbędnych placówkę ta oferta skierowana jest bez wątpienia właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Rurach

Barskie,Nowy Sącz

349 000 zł46 m² 7 570,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

NA sprzedaż! Komfortowe 2-pokojowe przytulne mieszkanie przy ul. Na Rurach w Nowym Sączu osiedle Barskie Budynek Oferowana nieruchomość znajduje się na III piętrze w bloku IV piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Gwardyjska

Centrum,Nowy Sącz

258 210 zł29 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy miejską inwestycję apartamentowca o nowoczesnej architekturze, która znajdować się będzie w centrum Nowego Sącza, w okolicach Galerii Trzy Korony /200m od Galerii/ przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Wojska Polskiego,Nowy Sącz

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 48,07 m2 przy ulicy Korzeniowskiego w Nowym Sączu. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku na os. Wojska Polskiego, bardzo blisko Szkoły Podstawowej nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

369 000 zł55 m² 6 709,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz powierzchni mieszkalnej lub pod działalność w atrakcyjnej lokalizacji miasta, ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiam nową ofertę mieszkania o pow. 55 m2, położonego na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich

Szujskiego,Nowy Sącz

399 000 zł48 m² 8 336,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 47,89m na osiedlu Józefa Szujskiego - ul. 1 pułku Strzelców Podhalańskich Jest ono położone na 4 piętrze w jednej z centralnych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubala

Barskie,Nowy Sącz

530 000 zł72 m² 7 361,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Nowym Sączu, na osiedlu Barskim, bez pośredników. Wnętrze jest w pełni wykończone i umeblowane. Znajduje się na pierwszym piętrze bloku z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nawojowska

Nawojowska,Nowy Sącz

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest wynajem mieszkania z balkonem usytuowane na I piętrze w bloku III piętrowym w nowym bloku przy ulicy Nawojowskiej o powierzchni 37 m2. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowy Sącz,małopolskie

1 200 zł37 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta naszego biura wzbogaciła się o mieszkanie własnościowe o powierzchni 36 m2 na IV piętrze przy ul. Lwowskiej. Na powierzchnię mieszkania składają się dwa pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejowa

Nowy Sącz,małopolskie

1 700 zł54 m² 31,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia o powierzchni ok 54 m2 na 2 piętrze (w dwupiętrowym bloku) przy ulicy sienkiewicza/kolejowa w Nowym Sączu. Lokal jest świeżo po remoncie w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Nawojowska,Nowy Sącz

233 000 zł47 m² 4 953,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie stbs Partycypacja Nowy Sącz, ul. Kusocińskiego świetna oferta! 47,04 m z dostępnym miejscem parkingowym. Ofertą jest piękne mieszkanie z zasobów stbs (przepisanie partycypacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich

Szujskiego,Nowy Sącz

449 000 zł58 m² 7 774,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż! Wyjątkowe mieszkanie w centralnej lokalizacji miasta! Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe przytulne mieszkanie przy ul. I Pułku Strzelców Podhalańskich w Nowym Sączu os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Kaduk,Nowy Sącz

355 000 zł49 m² 7 175 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 49,48 m, położone na 3. piętrze na osiedlu Kaduk w Nowym Sączu, jest na sprzedaż za cenę 375 000 zł. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowy Sącz,małopolskie

1 700 zł56 m² 30,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 56 m2 usytuowane na II piętrze w bloku IV piętrowym przy ulicy Hubala. Na powierzchnie mieszkania składają się 3 oddzielne pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

460 000 zł45 m² 10 222 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 45m2, własnościowe z założoną księgą wieczystą, zlokalizowane na parterze w III piętrowym bloku przy ul. 29 Listopada w Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Szkolna

Nowy Sącz,małopolskie

1 300 zł24 m² 53,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z oddzielną kuchnią W skład nieruchomości wchodzi: - duży pokój wyposażony w narożnik z funkcją spania, stół i krzesła, pojemna szafa z lustrami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Millenium,Nowy Sącz

329 000 zł49 m² 6 714 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie powierzchni 47,5m2 zlokalizowane na IV piętrze w IV piętrowym bloku na os .Millenium w Nowym Sączu. W skład mieszkania wchodzą: salon z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Barskie,Nowy Sącz

365 000 zł49 m² 7 448,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Dostepne od wiosny Mieszkanie do wejścia, dwustronne, jasne,dobrze utrzymane,ciepłe, uklad pomieszczen: korytarz z pojemną szafą i lustrem, po prawej przestronny salon ok 25 m.kw., po lewej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

569 000 zł72 m² 7 945,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 71,61 m na osiedlu Wojska Polskiego: jest ono położone na parterze w jednej z najbardziej spokojnych części miasta. Lokal składa się.