dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Nowy Sącz - Lista ogłoszeń

98 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

98 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Węgierska

Dąbrówka,Nowy Sącz

3 000 zł71 m² 42,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Klimczak Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu eleganckiego mieszkania o podwyższonym standardzie, usytuowanego na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Węgierskiej w Nowym Sączu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konstanty

Wólki,Nowy Sącz

2 600 zł102 m² 25,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:nie

Zapraszam do wynajęcia pięknego mieszkania. Góra,dół, 6 pokoi+ 3 łazienki, 1 kuchnia. Bardzo wygodnie się mieszka. Lokalizacja idealna, zero stania w korkach, dojedziesz w każdą stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grunwaldzka

Kaduk,Nowy Sącz

556 000 zł58 m² 9 553,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | taras i ogródek | wysoki standard | przypisane miejsce parkingowe Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone, 3pokojowe mieszkanie 58.2m2, zlokalizowane na parterze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowy Sącz,małopolskie

396 000 zł60 m² 6 562,81 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Ofertą sprzedaży jest wyodrębniony na własność lokal mieszkalny z księgą wieczystą o powierzchni 60,34 m2, usytuowany w wieżowcu na osiedlu Sucharskiego na VIII piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Broniewskiego

Nowy Sącz,małopolskie

390 000 zł61 m² 7 253,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,00 m , położone na I piętrze w budynku zlokalizowanym przy ul. Broniewskiego w Nowym Sączu. Do lokalu przynależy piwnica ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pijarska

Stare Miasto,Nowy Sącz

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro Klimczak Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 1 pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 37m2 w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Pijarskiej w Nowym Sączu. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 29 Listopada

Nawojowska,Nowy Sącz

629 000 zł65 m² 9 989,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Idealna propozycja dla wymagającego singla lub pary, którzy cenią sobie komfort, nowoczesny design oraz dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej w spokojnej, zielonej okolicy. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowy Sącz,małopolskie

355 000 zł48 m² 7 340,78 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Ofertą sprzedaży jest lokal mieszkalny z księgą wieczystą o powierzchni 48,36 m2, usytuowany w wieżowcu na osiedlu Sucharskiego na VII piętrze. Mieszkanie rozkładowe składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konopnickiej

Millenium,Nowy Sącz

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Klimczak Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nieruchomość naprawdę godną uwagi - 3 pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 48m2 w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Marii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barbackiego

Wólki,Nowy Sącz

2 650 zł54 m² 49,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 54 m2 w Nowym Sączu, ul Barbackiego 121. Pierwsze piętro, dostępne od 01.02.2026. Wynajem 1900 zł + czynsz ok 750 zł w zależności ile osób będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Przetakówka,Nowy Sącz

1 600 zł47 m² 33,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie powierzchni 47,2 m2 zlokalizowane na II piętrze przy ul. Dojazdowej 9 (osiedle Przetakówka) w Nowym Sączu. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

2 300 zł47 m² 48,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedmiotem ogłoszenia jest duże przestronne mieszkanie na wynajem, po generalnym remoncie w centrum Nowego Sącza. - 47,49 mkw - 3 pokoje - balkon - duża piwnica (o dodatkowej powierzchni 15 mkw) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawiszy Czarnego

Nowy Sącz,małopolskie

465 000 zł58 m² 8 084,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Nowego Sącza - przy ul. Zawiszy Czarnego. Wykończone w spójnej kolorystyce szarości i betonu gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wałowa

Nowy Sącz,małopolskie

362 419 zł76 m² 4 779,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Duże mieszkanie w centrum, przy deptaku - brak ruchu samochodowego. Kolejną zaletą jest odległość zaledwie 200m do dworca kolejowego Nowy Sącz Miasto - od 2028r ma stąd jeździć szybki pociąg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowy Sącz

Centrum,Nowy Sącz

2 500 zł100 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bez czynszowe, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 100 m2 położone na III piętrze w III piętrowym budynku w centrum miasta Nowego Sącza os. Grodzkie. Mieszkanie składa się: aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Axentowicza

Helena,Nowy Sącz

555 000 zł58 m² 9 617,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Jeśli szukasz przestrzeni z charakterem, która będzie spełnieniem marzeń o mieszkaniu idealnym - zatrzymaj się właśnie tutaj. Co oferujemy? Na sprzedaż narożne mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 29 Listopada

Nawojowska,Nowy Sącz

1 850 zł49 m² 38,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Klimczak Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 48,57 m2 w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. 29 Listopada w Nowym Sączu. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Węgierska

Dąbrówka,Nowy Sącz

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowy, nowoczesny apartament przy ul. Węgierskiej w Nowym Sączu! Przedmiotem wynajmu jest komfortowe, przestronny apartament o powierzchni 60 m , położone na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowy Sącz,małopolskie

375 000 zł57 m² 6 596,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny usytuowany w kamienicy w ścisłym Centrum przy ul. Sobieskiego na I piętrze. Przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 56,85 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nawojowska

Nawojowska,Nowy Sącz

550 000 zł47 m² 11 777 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 47 m, położone na 3. piętrze nowoczesnego bloku przy ul. Nawojowskiej w Nowym Sączu. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Nowy Sącz

Nawojowska,Nowy Sącz

849 000 zł80 m² 10 679,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż gotowe do zamieszkania, starannie wykończone i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 79,5 m z dodatkowym poddaszem do zagospodarowania (ok. 50 m ). Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barska

Nowy Sącz,małopolskie

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Przedstawiam ofertę mieszkania na wynajem: lokalizacja: spokojne i dobrze skomunikowane osiedle przy ul. Barskiej 14 Metraż: funkcjonalne 49 mkw. Piętro: 2 wygodny dostęp! Układ pomieszczeń: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Grunwaldzka

Kaduk,Nowy Sącz

1 250 zł25 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Super oferta w świetnej cenie! Przedmiotem wynajmu jest wyjątkowe mieszkanie o powierzchni ok. 25m2 znajdujące się na wysokim parterze przy ul. Grunwaldzkiej w Nowym Sączu. Opis mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kusocińskiego

Błonie,Nowy Sącz

309 000 zł55 m² 5 623,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta naszego biura wzbogaciła się o mieszkanie o powierzchni 55,95 m2 położone na osiedlu Błonie na I piętrze w bloku III piętrowym przy ulicy Kusocińskiego. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Millenium,Nowy Sącz

355 000 zł47 m² 7 475,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47,49 m , znajdujące się na Osiedlu Millenium przy ul. Królowej Jadwigi. Układ mieszkania: korytarz, kuchnia, salon, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nawojowska

Millenium,Nowy Sącz

445 000 zł56 m² 7 890,07 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zamieszkaj z widokiem ponad dachami Nowego Sącza! Wysoko, jasno i wygodnie to mieszkanie to idealne połączenie przestrzeni, funkcjonalności i świetnej lokalizacji. Każdy detal został tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podmłynie

Wólki,Nowy Sącz

2 600 zł54 m² 48,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia! 3 pokojowe mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Nowego Sącza ul. Podmłynie os. Wólki. Najważniejsze informacje: mieszanie o powierzchni całkowitej 53,58 m2 (powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowy Sącz,małopolskie

329 000 zł66 m² 4 984,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu mieszkanie z potencjałem: z widokiem na park i w doskonałej lokalizacji - centrum Nowego Sącza. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze ( poddasze) w 2piętrowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Nowy Sącz,małopolskie

385 000 zł94 m² 4 089,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Ofertą sprzedaży jest wydzielony lokal mieszkalny w domu jednorodzinnym z lat 30-tych na 1 piętrze o pow. 94,14 m2 po podłodze. Na powierzchnię mieszkania skłądaja się salon, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jadwigi

Millenium,Nowy Sącz

1 800 zł57 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy Sącz, os. Millenium mieszkanie 3-pokojowe z balkonem i piwnicą, 57 m Do wynajęcia funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni około 57 m , położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wojska Polskiego,Nowy Sącz

265 000 zł35 m² 7 469 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,48 m2 zlokalizowane na II piętrze przy ul. I Brygady (os. Wojska Polskiego) w Nowym Sączu. Rozkład pomieszczeń: * hol, * oddzielna kuchnia, * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Barskie,Nowy Sącz

499 000 zł73 m² 6 835,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: budynek znajduje się przy ul. Armii Krajowej na osiedlu Gołąbkowice, jest to bardzo dobrze skomunikowana okolica. -blisko do Centrum 10min, -blisko uczelnie i szkoły, -szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podmłynie

Wólki,Nowy Sącz

549 000 zł54 m² 10 246,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga! Możliwość zakupu nieruchomości za 520 000 zł (bez stałej zabudowy - kuchni, łazienki i szaf) duży potencjał do urządzenia według własnego stylu! Jako jedyne biuro klimczak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 29 Listopada

Nawojowska,Nowy Sącz

429 000 zł48 m² 8 845,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Klimczak Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,57 m2 w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. 29 Listopada w Nowym Sączu. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

448 600 zł64 m² 7 030,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle vivere to kameralna inwestycja zlokalizowana zaledwie 3,5km od centrum Nowego Sącza. Osiedle vivere to ponadstandardowy komfort w postaci m.in. dużych przestrzeni między budynkami oraz dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zakamienica

Nowy Sącz,małopolskie

1 950 zł42 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, umeblowane mieszkanie w centrum do wynajęcia! Usytuowane w kameralnym budynku, powierzchnia 42m2, 2gie piętro, dwa oddzielne pokoje, balkon, przedpokój z szafą i szafką na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

679 000 zł110 m² 6 173 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Oferta godna uwagi! Apartament z pełnym wyposażeniem wraz z tarasem i ogrodem o powierzchni 110 m2, zlokalizowane na II piętrze w II piętrowym budynku pięciorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wałowa

Nowy Sącz,małopolskie

320 809 zł59 m² 5 419,99 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Naściszowska

Nowy Sącz,małopolskie

620 000 zł62 m² 10 032 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Ostatnie wolne mieszkanie! Oferta mieszkań w stanie deweloperskim z miejscem parkingowym! Nowy Sącz ul: naściszowska Oferowane mieszkanie o powierzchni 61,80m2 z ogródkiem około 2,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nowy Sącz,małopolskie

269 000 zł57 m² 4 719,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedmiotem sprzedaży jest prawo partycypacji do lokalu mieszkalnego przy ul. 29 Listopada. Mieszkanie z zasobów stbs o powierzchni 57m2 usytuowane jest na II piętrze w bloku II piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Kochanowskiego,Nowy Sącz

495 000 zł58 m² 8 495 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 58,27 m, położone na I piętrze w bloku na osiedlu Kochanowskiego. Mieszkanie sprzedawane z całym wyposażeniem,.