dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Nowy Sącz - Lista ogłoszeń

98 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

98 ogłoszeń

630 000 zł89,26 m² 7 058,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości imperium oferuje na sprzedaż apartament położony w ścisłym centrum Nowego Sącza o powierzchni całkowitej 77 m2. Lokal dwustronny, położony jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł62,83 m² 7 878,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Naszą propozycją jest prestiżowa inwestycja na rynku nieruchomości w Nowym Sączu, znajdująca się na oś Gołąbkowickie to idealna lokalizacja dla ludzi, którzy cenią sobie zalety mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł59 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją bloku w Centrum Nowego Sącza. Budowa rusza w 2 kwartale 2024 r. zakończenie IV kwartał 2025 r. Budynek o nowoczesnej architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł54,83 m² 4 559,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Polecamy! 1794M Nowy Sącz- ul. Kusocińskiego- stbs, mieszkanie 2-pokojowe, pow. 54,83 m2, miejsce postojowe, balkon. Cena: 250 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest cesja praw do dwupokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

499 000 zł54,71 m² 9 120,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Imperium oferuje Państwu mieszkanie w centrum Nowego Sącz 54 m2 o niskim czynszu ok 200 zł. Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w świetnej lokalizacji blisko.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł37 m² 11 351,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Biuro Nieruchomości Imperium ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 37 m2, usytuowane na III piętrze w IV piętrowym bloku na os. Sienkiewicza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

255 900 zł25,59 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją bloku w Centrum Nowego Sącza. Budowa rusza w II kwartale 2024 r. zakończenie IV kwartał 2025 r. Budynek o nowoczesnej architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł56,08 m² 9 985,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania bezczynszowego zlokalizowanego w Nowym Sączu na osiedlu Helena. Mieszkanie jest zlokalizowane w zacisznej dzielnicy o powierzchni 56,08.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł63 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

004mw, n. Sącz, wólki, wyposażone mieszkanie 3 pokojowe na wynajem, 63m2, II p Cena: 2400 zł Do wynajęcia bardzo ładne komfortowe mieszkanie o powierzchni 63m2 położone na drugim piętrze na.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Jamnicka

Nowy Sącz,małopolskie

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 100 m z ogrodem i miejscem w garażu na parterze. Lokalizacja: ul. Jamnicka w Nowym Sączu Cena wynajmu: 3500+ kaucja Powierzchnia: 100 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł67 m² 37,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

013mw N. Sącz ul. Jagiellońska, mieszkanie na wynajem w centrum miasta pow. 67,78 m2, 3 pokoje, balkon, miejsce parkingowe. Cena: 2500 zł Przedstawiamy Państwu najnowszą ofertę naszego biura, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł30 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bez prowizji do biura! Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe położone na parterze w bloku na os. Kaduk Kuchnia połączona z salonem, sypialnia, łazienka z wc. Kuchnia wyposażona w kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Jamnicka

Nowy Sącz,małopolskie

523 000 zł74,70 m² 7 001 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 74,70m2 zlokalizowane w okolicy ul. Jamnickiej w Nowym Sączu. W skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, oraz przynależna piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł248 m² 3 165 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupoziomowe, bezczynszowe położone na parterze I i II piętrze plus poddasze w bliźniaku na os. Biegonice. Do mieszkania przynależy garaż. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł60 m² 8 833 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie w centrum Nowego Sącza 60 m Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m, zlokalizowane na parterze w centrum Nowego Sącza. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł58,02 m² 8 014 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na ul. Dunajcowej W nowym sączu! 0% Prowizji od Kupującego! Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Zapraszamy Państwa do odkrycia nowej, unikalnej inwestycji mieszkaniowej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy Sącz, centrum (okolice Alei, ok. Długosza) wynajmę bezpośrednio mieszkanie 2 pokojowe, kuchnia, łazienka, przedpokój, balkon o powierzchni ok. 45 m2. Mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowy Sącz

Szujskiego,Nowy Sącz

495 000 zł97 m² 5 121,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w kamienicy, usytuowane na pierwszym piętrze (poddasze). Lokal o powierzchni całkowitej ok. 90 m , z uwagi na skosy powierzchnia użytkowa wynosi ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje mjr. Henryka Sucharskiego

Barskie,Nowy Sącz

329 000 zł60 m² 5 471,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Biuro Klimczak Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ul. Sucharskiego w Nowym Sączu z przeznaczeniem do remontu. Powierzchnia i układ mieszkania: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Nowy Sącz,małopolskie

349 000 zł38 m² 9 242,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie | 37,76 m | ul. Jagiellońska| Nowy Sącz - Powierzchnia użytkowa: 37,76 m - Mieszkanie bezczynszowe - Rodzaj: mieszkanie w kamienicy, - media: wodociąg miejski, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zdrojowa

Nowy Sącz,małopolskie

535 000 zł48 m² 11 153 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie bezczynszowe z ogródkiem, 47,97 m, parter. Na sprzedaż nowoczesne, nowe mieszkanie o powierzchni 47,97 m, położone na parterze w kameralnej, nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Barskie,Nowy Sącz

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Klimczak Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni ok. 38m2 w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Lwowskiej w Nowym Sączu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

460 000 zł56 m² 8 280,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam/ wynajmę przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 55,55 m , położone na 3. piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy, przy ul. Aleje Batorego w Nowym Sączu doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Gorzków,Nowy Sącz

606 000 zł67 m² 9 044,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Witam, sprzedam mieszkanie, dwa słowa na wstępie: 1. Jeżeli jesteś pośrednikiem, możesz wystawić to mieszkanie na sprzedaż, ile zapłaci Ci kupujący Twoja sprawa. Jeżeli ja mam płacić to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Nowy Sącz,małopolskie

534 000 zł59 m² 8 991,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z balkonem o powierzchni 59,39 m2 zlokalizowane w Nowym Sączu przy ul. Rokitniańczyków 32. Lokal usytuowany jest na II piętrze w IV piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieniawy-Długoszowskiego

Gołąbkowice,Nowy Sącz

2 900 zł58 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, przestronne mieszkanie na parterze w nowo wybudowanym domu jednorodzinnym dwulokalowym. Duży, otwarty salon, kuchnia, sypialnia oraz okalający je piękny, nowoczesny taras tworzą świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Nowy Sącz,małopolskie

349 000 zł38 m² 9 242,58 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Konstanty

Wólki,Nowy Sącz

779 000 zł120 m² 6 491,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie | 120 m | ul. Konstanty | os. Wólki| Nowy Sącz - Powierzchnia użytkowa: 120 m powierzchni użytkowej - Rodzaj: mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, na 3 kondygnacjach. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowy Sącz,małopolskie

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Przedmiotem wynajmu jest lokal mieszkalny o powierzchni 46 m2 na I piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Kraszewskiego. Na powierzchnię mieszkania składają się przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

1 000 zł36 m² 28 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia na ul. Westerplatte w Nowym Sączu. Z przyjemnością prezentuję Państwu funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 35,6m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

499 000 zł55 m² 9 120,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Nowego Sącza, na osiedlu Przydworcowym. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w zadbanym, ogrodzonym budynku z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nowy Sącz,małopolskie

620 000 zł69 m² 9 038 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

W naszej ofercie pojawiło się komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 68,60 m2 położone w kameralnym budynku na osiedlu zamkniętym w Chełmcu. Znajduje się na I pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Przydworcowe,Nowy Sącz

499 000 zł57 m² 8 754 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klimatyczne, dwustronne mieszkanie 57m2, 3-pokoje, os. Przydworcowe w Nowym Sączu. Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość, która łączy w sobie urok kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 29 Listopada

Nawojowska,Nowy Sącz

290 000 zł60 m² 4 794,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie z zasobów stbs o powierzchni 60,49m2 znajdujące się na nowoczesnym osiedlu przy ulicy 29 listopada. Nieruchomość składa się z 2 sypialni, salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Broniewskiego

Nowy Sącz,małopolskie

1 000 zł20 m² 50,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka o powierzchni 20 m2 zlokalizowana na I piętrze w bloku przy ul. Braniewskiego 18a w Nowym Sączu. Układ pomieszczeń: * przedpokój * aneks kuchenny wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Nowy Sącz,małopolskie

2 000 zł49 m² 41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji do biura! mieszkanie wolne od 1 marca okazja! Nowa oferta wynajmu mieszkania własnościowego w nowoczesnym budownictwie z miejscem postojom w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Nowy Sącz,małopolskie

715 000 zł102 m² 6 996 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Nowa niższa cena! Komfortowe mieszkanie do wejścia w domu wielorodzinnym! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w budynku w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 102,20m2 z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Nowy Sącz

Kochanowskiego,Nowy Sącz

579 000 zł62 m² 9 339 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta mieszkań w stanie deweloperskim. Nowy Sącz os. Kochanowskiego Oferowane mieszkanie o powierzchni 62m2 z ogródkiem o powierzchni 2 ar położone na parterze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Kochanowskiego,Nowy Sącz

1 600 zł49 m² 32,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 49m na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku przy ulicy Sikorskiego w Nowym Sączu. Mieszkanie (z balkonem) składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zdrojowa

Nowy Sącz,małopolskie

523 000 zł57 m² 9 232 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie z balkonem 1 piętro, 3 pokoje | Bez prowizji od kupującego. Na sprzedaż nowoczesne, bezczynszowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Węgierska

Dąbrówka,Nowy Sącz

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Klimczak Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na wynajem nowoczesne mieszkanie w standardzie premium o powierzchni 60 m zlokalizowane na I piętrze przy ul. Węgierskiej.