dowolna

Mieszkania z prawem własności Nowy Sącz - Lista ofert

123 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

123 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Wolności

Centrum,Nowy Sącz

739 000 zł50 m² 14 642,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 50,47 m2 wraz z przynależnym miejscem parkingowym w garażu podziemnym, usytuowane w nowoczesnym apartamentowcu z 2023 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Kochanowskiego,Nowy Sącz

348 000 zł59 m² 5 906 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow.58,92m2 położone na spokojnym i kameralnym osiedlu w Nowym Sączu przy ulicy Hallera. Kuchnia , 3 pokoje, przedpokój, łazienka, wc-osobno, balkon typu loggia ok 5m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Stefana Batorego

Szujskiego,Nowy Sącz

350 000 zł47 m² 7 375 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie spółdzielcze własnościowe, 47,46 m2 Al. Batorego w Nowym Sączu. Z przyjemnością prezentuję komfortowe, przytulne mieszkanie o powierzchni 47,46 m2 na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawiszy Czarnego

Nowy Sącz,małopolskie

465 000 zł58 m² 8 084,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Nowego Sącza - przy ul. Zawiszy Czarnego. Wykończone w spójnej kolorystyce szarości i betonu gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowy Sącz,małopolskie

425 000 zł60 m² 7 122,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przestronne i eleganckie mieszkanie na sprzedaż w Nowym Sączu ul. I Brygady, zlokalizowane na IV piętrze o łącznej powierzchni 59,67m oraz dostępnym miejscem parkingowym (forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Węgierska

Nowy Sącz,małopolskie

690 000 zł96 m² 7 213,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu nowoczesne apartamenty w stanie deweloperskim na sprzedaż. Znajdujące się na prywatnym osiedlu przy ul. Węgierskiej w Nowym Sączu. ,Bliska Węgierska' to kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lwowska

Chruślice,Nowy Sącz

535 000 zł73 m² 7 349 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie na ulicy Lwowskiej w Nowym Sączu o powierzchni 72,8 m2 z balkonem! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barbackiego

Wólki,Nowy Sącz

330 000 zł70 m² 4 714 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wólki -mieszkanie II poziomowe o pow.70m2 sprzedawane z Garażem murowanym położonym bezpośrednio pod blokiem. Mieszkanie składa się: salon z wyjściem na duży balkon, kuchnia jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowy Sącz,małopolskie

350 000 zł48 m² 7 292 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do zaoferowania mamy mieszkanie na ulicy Żółkiewskiego. Mieszkanie o powierzchni 48m2 znajdujące się na II w IV bloku z cegły. Składa się z 2 pokoi z czego jeden jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wałowa

Nowy Sącz,małopolskie

362 419 zł76 m² 4 779,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Duże mieszkanie w centrum, przy deptaku - brak ruchu samochodowego. Kolejną zaletą jest odległość zaledwie 200m do dworca kolejowego Nowy Sącz Miasto - od 2028r ma stąd jeździć szybki pociąg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łowiecka

Zabełcze,Nowy Sącz

480 000 zł74 m² 6 486,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezczynszowy nowoczesny apartament w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w otoczeniu zieleni oraz domów jednorodzinnych przy ul. Łowieckiej w Nowym Sączu. Powierzchnia użytkowa 75,00m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Axentowicza

Helena,Nowy Sącz

555 000 zł58 m² 9 617,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Jeśli szukasz przestrzeni z charakterem, która będzie spełnieniem marzeń o mieszkaniu idealnym - zatrzymaj się właśnie tutaj. Co oferujemy? Na sprzedaż narożne mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Nowy Sącz

Barskie,Nowy Sącz

435 000 zł56 m² 7 764 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwustronne mieszkanie 3-pokojowe z garażem murowanym na os. Barskim w Nowym Sączu. Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe, o powierzchni 56,03 m, położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowy Sącz,małopolskie

375 000 zł57 m² 6 596,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny usytuowany w kamienicy w ścisłym Centrum przy ul. Sobieskiego na I piętrze. Przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 56,85 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nawojowska

Nawojowska,Nowy Sącz

550 000 zł47 m² 11 777 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 47 m, położone na 3. piętrze nowoczesnego bloku przy ul. Nawojowskiej w Nowym Sączu. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Nowy Sącz

Nawojowska,Nowy Sącz

849 000 zł80 m² 10 679,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż gotowe do zamieszkania, starannie wykończone i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 79,5 m z dodatkowym poddaszem do zagospodarowania (ok. 50 m ). Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kunegundy

Nowy Sącz,małopolskie

340 000 zł49 m² 6 939 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 49m2, zlokalizowane na IV piętrze, w IV piętrowym bloku przy ul. Kunegundy w Nowym Sączu. W skład mieszkania wchodzą: duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Gołąbkowice,Nowy Sącz

387 500 zł48 m² 8 073 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow.48m2 położone na IIIP w wieżowcu na os. Gołąbkowice. kuchnia -oddzielna z oknem salon -duży ok 25m2 z wyjściem na balkon sypialnia ok 8m2 łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Kaduk,Nowy Sącz

315 000 zł37 m² 8 618 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,55m znajdujące się na drugim piętrze w apartamentowcu na osiedlu Kaduk w Nowym Sączu. W skład mieszkania wchodzą: -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Nowy Sącz,małopolskie

359 000 zł54 m² 6 690,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą ul. Paderewskiego, nowy Sącz Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,42 m , zlokalizowane na 4. piętrze w bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Gołąbkowice,Nowy Sącz

387 500 zł48 m² 8 073 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Nowy Sącz,małopolskie

790 000 zł73 m² 10 821,90 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż piękne nasłonecznione mieszkanie własnościowe przy ulicy Batalionów Chłopskich w Nowym Sączu. Powierzchnia mieszkania to 73m2 plus loggia o powierzchni ok.6m2. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nawojowska

Millenium,Nowy Sącz

445 000 zł56 m² 7 890,07 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zamieszkaj z widokiem ponad dachami Nowego Sącza! Wysoko, jasno i wygodnie to mieszkanie to idealne połączenie przestrzeni, funkcjonalności i świetnej lokalizacji. Każdy detal został tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowy Sącz,małopolskie

329 000 zł66 m² 4 984,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu mieszkanie z potencjałem: z widokiem na park i w doskonałej lokalizacji - centrum Nowego Sącza. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze ( poddasze) w 2piętrowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Nowy Sącz,małopolskie

385 000 zł94 m² 4 089,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Ofertą sprzedaży jest wydzielony lokal mieszkalny w domu jednorodzinnym z lat 30-tych na 1 piętrze o pow. 94,14 m2 po podłodze. Na powierzchnię mieszkania skłądaja się salon, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Barskie,Nowy Sącz

329 000 zł35 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow35m2 położone na iip w wieżowcu na os.Sucharskiego. Kuchnia-osobna , 2 pokoje, łazienka, wc-osobno, przedpokój piwnica. Mieszkanie wyposażone wolne od zaraz. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich

Szujskiego,Nowy Sącz

340 000 zł46 m² 7 472,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie (odrębna własność) w bloku przy ulicy 1 Pułku Strzelców Podhalańskich. Lokalizacja na osiedlu Szujskiego jest idealna dla osób chcących zamieszkać w centrum Nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wojska Polskiego,Nowy Sącz

265 000 zł35 m² 7 469 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,48 m2 zlokalizowane na II piętrze przy ul. I Brygady (os. Wojska Polskiego) w Nowym Sączu. Rozkład pomieszczeń: * hol, * oddzielna kuchnia, * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Barskie,Nowy Sącz

499 000 zł73 m² 6 835,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: budynek znajduje się przy ul. Armii Krajowej na osiedlu Gołąbkowice, jest to bardzo dobrze skomunikowana okolica. -blisko do Centrum 10min, -blisko uczelnie i szkoły, -szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 29 Listopada

Nawojowska,Nowy Sącz

429 000 zł48 m² 8 845,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Klimczak Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,57 m2 w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. 29 Listopada w Nowym Sączu. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Nowy Sącz,małopolskie

325 000 zł38 m² 8 552,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe 38m2,na parterze, z oddzielną kuchnią w pełni wyposażoną, w pokojach meble i wersalki, łazienka z prysznicem.Do mieszkania przynależy piwnica. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

448 600 zł64 m² 7 030,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle vivere to kameralna inwestycja zlokalizowana zaledwie 3,5km od centrum Nowego Sącza. Osiedle vivere to ponadstandardowy komfort w postaci m.in. dużych przestrzeni między budynkami oraz dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Barskie,Nowy Sącz

310 000 zł38 m² 8 158 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na ip w bloku os.Barskie. Kuchnia duża ustawna z oknem wyposażona w meble na wymiar. Dwa osobne pokoje , przedpokój, łazienka z wc, piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Centrum,Nowy Sącz

305 000 zł36 m² 8 472 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow.36m2 położone na III p w bloku przy ul. Lwowskiej w Nowym Sączu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, osobnej kuchni , łazienki z wc, balkonu, piwnicy. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rokitniańczyków

Wojska Polskiego,Nowy Sącz

419 000 zł55 m² 7 618,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

NA sprzedaż! Świetna oferta inwestycyjna ze względu bardzo dobrą lokalizację i bardzo duży potencjał! Komfortowe 3 pokojowe z przytulne mieszkanie przy ul. Rokitniańczyków Nowym Sączu os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wałowa

Nowy Sącz,małopolskie

320 809 zł59 m² 5 419,99 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Kochanowskiego,Nowy Sącz

260 000 zł38 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą addom idealne pod inwestycję lub dla siebie | 2 pokoje | kołłątaja | 38,2 m | parter Masz wizję własnego mieszkania? A może szukasz okazji inwestycyjnej blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wólki,Nowy Sącz

360 000 zł43 m² 8 411,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,8 m2 położony w Nowym Sączu na osiedlu Wólki. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni oraz łazienki z wc. Przebudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Nowy Sącz,małopolskie

260 000 zł38 m² 6 806,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealne pod inwestycję lub dla siebie | 2 pokoje | kołłątaja | 38,2 m | parter Masz wizję własnego mieszkania? A może szukasz okazji inwestycyjnej blisko centrum? To mieszkanie to prawdziwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wólki,Nowy Sącz

410 000 zł49 m² 8 401,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,8 m2 położone w Nowym Sączu na osiedlu Wólki. Lokal składa się z 2 pokoi, korytarza, werandy i łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Naściszowska

Nowy Sącz,małopolskie

620 000 zł62 m² 10 032 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Ostatnie wolne mieszkanie! Oferta mieszkań w stanie deweloperskim z miejscem parkingowym! Nowy Sącz ul: naściszowska Oferowane mieszkanie o powierzchni 61,80m2 z ogródkiem około 2,2.