dowolna

Mieszkania w centrum Nowy Sącz - Oferty sprzedaży i najmu

82 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

82 ogłoszenia

339 000 zł38,80 m² 8 737,11 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Imperium zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w Nowym Sączu 38,8 m2 na oś Millenium. Mieszkanie znajduję się na parterze w 11 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

462 000 zł58 m² 7 965,52 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Naszą propozycją jest prestiżowa inwestycja na rynku nieruchomości w Nowym Sączu, znajdująca się na oś Gołąbkowickie to idealna lokalizacja dla ludzi, którzy cenią sobie zalety mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł45,76 m² 9 156,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Świetna propozycja dla rodziny szukającej komfortowego mieszkania blisko centrum miasta. Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie składające się z trzech pokoi, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Klimczak Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej na wynajem o powierzchni 50m2 w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Długoszowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

312 498 zł32,15 m² 9 720 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Prezentujemy Państwu mieszkania w stanie deweloperskim, w wyjątkowej inwestycji w Nowym Sączu - odbiór w IV kwartale 2027 roku Bez podatku pcc/ bez dodatkowych kosztów/ Prowizja 0%.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł100 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Niższa cena! 1711 M N. Sącz ul. Matejki, nowoczesny apartament na sprzedaż, 100m2, iiip, 3 pokoje, 2 balkony. Cena: 1 150 000 zł oferta na wyłączność! jedyna taka oferta W naszym biurze!.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł47,70 m² 5 136,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 33 m2 na os Szujskiego w Nowym Sączu. Do mieszkania przynależy duża komórka lokatorska - idealna na rowery, sprzęt, magazyn lub mały warsztat. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł52,37 m² 6 301,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nowa Oferta oferta sprzedaży mieszkania - nowy sącz osiedle Przydworcowe Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,26 m , zlokalizowane na 2. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł36 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia - duża i ustawna kawalerka w centrum Nowego Sącza - ul.Grota Roweckiego nr 4. Mieszkanie położone na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Świetna lokalizacja, zagospodarowane.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł79,24 m² 4 543 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o pow. 79,24m2 zlokalizowane na poddaszu w bloku w ścisłym Centrum Nowego Sącza. W skład mieszkania wchodzą: sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta naszego biura wzbogaciła się o Loftowy bezczynszowy lokal mieszkalny o powierzchni 40 m2 na parterze w kamienicy przy ul. Romanowskiego w ścisłym Centrum. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł72,37 m² 8 567,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Poszukujesz mieszkania do wejścia bez nakładów finansowych lub z braku czasu na remont. Ta oferta jest dla Ciebie. Przedmiotem sprzedaży jest spółdzielcze, własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł54 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją bloku w Centrum Nowego Sącza. Budowa rusza w 2 kwartale 2024 r. zakończenie IV kwartał 2025 r. Budynek o nowoczesnej architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł35 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż - 2 pokojowe mieszkanie 35 m2, IV piętro w czteropiętrowym bloku, nowy Sącz os.Barskie, ul.Broniewskiego, blok nr 10. Świetna lokalizacja, zagospodarowane duże osiedle, centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł51,94 m² 7 219,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Imperium zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w Nowym Sączu 51,94 m2 na oś Wólki. Mieszkanie znajduję się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Nowy Sącz,małopolskie

299 000 zł76 m² 3 934,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

1778M N. Sącz ul. Lwowska, udział wynoszący 2/16 części w kamienicy. Cena: 299 000 zł Na sprzedaż udział wynoszący 2/16 części w II- piętrowej kamienicy i działce o pow. 3,63.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł25,50 m² 11 725 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka o pow.25,50m2 położona na IIp w bloku w centrum miasta Nowego Sącza. Kuchnia w formie aneksu połączona z pokojem, łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł61,98 m² 8 389,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Nowy Sącz,małopolskie

225 000 zł40 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Przedmiotem sprzedaży jest własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego na I w kamienicy przy ulicy Kolejowej. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 40,5 m2 na którą się składa 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł44,56 m² 7 293,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Imperium zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w Nowym Sączu 44,56m2 na oś Wólki. Mieszkanie znajduję się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 600 zł58 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Klimczak Nieruchomości jako jedyne biuro sprzedaży dewelopera pik invest w ramach wyłącznego zlecenia ma przyjemność zaprezentować nowoczesne nieruchomości w standardzie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł58,10 m² 10 499,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro Nieruchomości Imperium ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży apartamentu o powierzchni 58,10 m2, usytuowane na I piętrze w bloku na os. Kaduk w Nowym Sączu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Gwardyjska

Nowy Sącz,małopolskie

670 680 zł69 m² 9 720 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja! promocyjna cena 9000 zł/m2. 1658M N. Sącz ul. Gwardyjska/ ok. Galerii Trzech Koron, mieszkanie w stanie deweloperskim, II piętro, 3-pokoje, pow.69 m2, balkon. Cena: 670 680 brutto.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł36 m² 9 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 36 m gotowa inwestycja z najemcą | stabilny dochód od pierwszego dnia Na sprzedaż ustawna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 36 m , zlokalizowana w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 804 zł47,80 m² 9 180 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

306 277 zł31,51 m² 9 720 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najnowsza inwestycja W nowym sączu! Nowoczesne apartamenty z widokiem na góry | Ogródki lub balkony | Garaż podziemny | ul. 5 kresowej, nowy Sącz Prezentowane mieszkanie (nr 03) z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Lwowska

Nowy Sącz,małopolskie

2 700 zł58 m² 46,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

012mw N. Sącz ul. Lwowska, 3 pokojowe bezczynszowe mieszkanie z dużym tarasem i ogrodem! 58 m2, parter, miejsce postojowe. Cena: 2700 zł Do wynajęcia mieszkanie o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł89,26 m² 7 058,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości imperium oferuje na sprzedaż apartament położony w ścisłym centrum Nowego Sącza o powierzchni całkowitej 77 m2. Lokal dwustronny, położony jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł62,83 m² 7 878,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł59 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł82 m² 8 121,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Cicha bezpieczna przystań dla rodziny, która chce żyć na uboczu miasta w otoczeniu przyrody w tym rzeki, a jednocześnie być blisko jego centrum. Mieszkanie to składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł54,71 m² 9 120,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Imperium oferuje Państwu mieszkanie w centrum Nowego Sącz 54 m2 o niskim czynszu ok 200 zł. Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w świetnej lokalizacji blisko.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł37 m² 11 351,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Biuro Nieruchomości Imperium ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 37 m2, usytuowane na III piętrze w IV piętrowym bloku na os. Sienkiewicza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

255 900 zł25,59 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją bloku w Centrum Nowego Sącza. Budowa rusza w II kwartale 2024 r. zakończenie IV kwartał 2025 r. Budynek o nowoczesnej architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł63 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

004mw, n. Sącz, wólki, wyposażone mieszkanie 3 pokojowe na wynajem, 63m2, II p Cena: 2400 zł Do wynajęcia bardzo ładne komfortowe mieszkanie o powierzchni 63m2 położone na drugim piętrze na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł67 m² 37,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

013mw N. Sącz ul. Jagiellońska, mieszkanie na wynajem w centrum miasta pow. 67,78 m2, 3 pokoje, balkon, miejsce parkingowe. Cena: 2500 zł Przedstawiamy Państwu najnowszą ofertę naszego biura, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

281 064 zł28,68 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł44,40 m² 11 126,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

_____________ Biuro Klimczak Nieruchomości prezentuje nietuzinkowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Nowym Sączu przy ul. Sienkiewicza. Nieruchomość niezwykle elegancka, funkcjonalna i z.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 522 zł47,05 m² 14 144,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowy budynek mieszkalny W samym centrum nowego sącza! -> sprzedaż Z rynku pierwotnego - brak podatku pcc 2% oraz brak prowizji! -> mieszkanie nowe, w stanie wykończonym "pod klucz" - gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł60 m² 8 833 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie w centrum Nowego Sącza 60 m Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m, zlokalizowane na parterze w centrum Nowego Sącza. To doskonała.