dowolna

Mieszkania w bloku Nowy Sącz - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

93 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

93 ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Nowy Sącz,małopolskie

450 000 zł63,32 m² 7 106,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o pow. 63,32 m2, znajdujące się na Ip. w bloku 4-piętrowym przy ul. Lwowskiej. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł38,80 m² 8 737,11 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Imperium zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w Nowym Sączu 38,8 m2 na oś Millenium. Mieszkanie znajduję się na parterze w 11 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł57,47 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Nowym Sączu ul. Szujskiego 18 Lokalizacja: nowy Sącz, ul. Szujskiego 18- piętro: 1/3 - Powierzchnia: 57,47 m2 - Balkon: tak Opis mieszkania: mieszkanie po gruntownym.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł45,76 m² 9 156,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Świetna propozycja dla rodziny szukającej komfortowego mieszkania blisko centrum miasta. Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie składające się z trzech pokoi, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

280 000 zł35,90 m² 7 799 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o pow35,9m2 położone na iiip w bloku przy ul. Lwowskiej. Kuchnia -oddzielna, 2 pokoje, przedpokój, łazienka z wc ,piwnica. Mieszkanie słoneczne, ustawne w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł38,80 m² 8 737 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 38,80m2 2pok. parter z loggia na os. Millenium w Nowym Sączu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, jasnej kuchni, łazienki z wc. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł60,40 m² 8 692 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 60,4 m2, 3-pokojowe z balkonem os. Gołąbkowice w Nowym Sączu. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w wieżowcu z windą. Dwustronny układ zapewnia świetne doświetlenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iszkowskiego

Nowy Sącz,małopolskie

135 000 zł40,01 m² 3 374,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! 1795M Nowy Sącz- ul. Iszkowskiego-, mieszkanie z zasobów stbs, pow. 40,01 m2, balkon, piwnica. Cena: 135 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest cesja praw do mieszkania z zasobów stbs.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł36 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia - duża i ustawna kawalerka w centrum Nowego Sącza - ul.Grota Roweckiego nr 4. Mieszkanie położone na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Świetna lokalizacja, zagospodarowane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

468 000 zł72,68 m² 6 439,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Biuro Nieruchomości Imperium ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży apartamentu o powierzchni 72,68 m2 usytuowanego na IV piętrze w IV piętrowym bloku na os. Przydworcowym Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł79,24 m² 4 543 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o pow. 79,24m2 zlokalizowane na poddaszu w bloku w ścisłym Centrum Nowego Sącza. W skład mieszkania wchodzą: sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł72,37 m² 8 567,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Poszukujesz mieszkania do wejścia bez nakładów finansowych lub z braku czasu na remont. Ta oferta jest dla Ciebie. Przedmiotem sprzedaży jest spółdzielcze, własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł50,95 m² 7 262,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości imperium ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,95 m2 położone na 4 piętrze w IV piętrowym bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł54 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją bloku w Centrum Nowego Sącza. Budowa rusza w 2 kwartale 2024 r. zakończenie IV kwartał 2025 r. Budynek o nowoczesnej architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł46,27 m² 7 023,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Imperium zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 34 m2 na os 29 Listopada w Nowym Sączu. Mieszkanie na 1 piętrze w niskim budynku, parking dla.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł35 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż - 2 pokojowe mieszkanie 35 m2, IV piętro w czteropiętrowym bloku, nowy Sącz os.Barskie, ul.Broniewskiego, blok nr 10. Świetna lokalizacja, zagospodarowane duże osiedle, centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł51,94 m² 7 219,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Imperium zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w Nowym Sączu 51,94 m2 na oś Wólki. Mieszkanie znajduję się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł37 m² 7 027 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m, położone na 3. piętrze w bloku przy ul. Broniewskiego w Nowym Sączu. Lokal wymaga kapitalnego remontu, co daje możliwość pełnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł47 m² 27,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia M2 po odświeżeniu o powierzchni użytkowej 47 m2 na dzielnicy Barskie. W skład nieruchomości wchodzi: pokój, łazienka wanna osobna kuchnia salon piwnica. Mieszkanie w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł25,50 m² 11 725 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka o pow.25,50m2 położona na IIp w bloku w centrum miasta Nowego Sącza. Kuchnia w formie aneksu połączona z pokojem, łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł59,67 m² 6 687 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Do sprzedania mieszkanie (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego) o pow. 59,67m2, położone na IV piętrze bloku w Nowym Sączu na os. Sucharskiego. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł48 m² 6 146 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie do generalnego remontu o powierzchni 48m2, znajdujący się na 3 piętrze w bloku na osiedlu Przydworcowym. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie, w skład którego wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł49 m² 7 959,18 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na osiedlu Gołąbkowice. Mieszkanie położone jest na 11 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie kilka lat temu przeszło generalny remont. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł44,56 m² 7 293,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Imperium zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w Nowym Sączu 44,56m2 na oś Wólki. Mieszkanie znajduję się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł57,60 m² 34,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 57,6 m2 zlokalizowane w Nowym Sączu na osiedlu Barskim. Lokal dostępny od czerwca 2026 r. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł42 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowość tylko U nas! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku osiedle Szujskiego salon osobna sypialnia kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł49,66 m² 8 014 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow 56,82 m2 (49,66m2 użytkowe) położone na parterze w bloku ivp na os. Przydworcowym. Kuchnia duża wyposażona w meble w zabudowie ze sprzętem agd oraz stół.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

346 995 zł35,05 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Imperium serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji mieszkań w świetnej lokalizacji Nowego Sącza. Gwarantujemy łatwy dostęp do komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł55 m² 4 163,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedstawiamy Państwu piękne mieszkanie stbs (sądeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego) o łącznej powierzchni 55,10 m . Mieszkanie znajduje się przy ul. Janusza Kusocińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł30 m² 9 967 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow.30m2 położone na parterze w niskim bloku okolice Wólek. Kuchnia połączona z salonem w formie aneksu, jedna duża sypialnia ,łazienka z wc, schowek. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł27,39 m² 8 397 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal o powierzchni 27,39 m, formalnie użytkowy, z powodzeniem wykorzystywany jako mieszkanie idealna propozycja inwestycyjna pod wynajem. Nieruchomość ma funkcjonalny układ,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł160 m² 3 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwóch mieszkań w Nowym Sączu na osiedlu Wólki. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Są to 2 mieszkania na tym samym.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł62,60 m² 8 753,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,6 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1995 roku, przy ul. Batalionów Chłopskich. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł58,10 m² 10 499,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro Nieruchomości Imperium ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży apartamentu o powierzchni 58,10 m2, usytuowane na I piętrze w bloku na os. Kaduk w Nowym Sączu.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł45,78 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o pow. 45,78m2, zlokalizowane przy Alei Wolności w Nowym Sączu. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym- w skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 38m2 2 pok. Ip./IVp. na os. Kochanowskiego w Nowym Sączu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, aneksu kuchennego, łazienki wraz z wc.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł47,86 m² 7 918,93 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

- miejscowość: nowy Sącz, ul. 1 pułku Strzelców Podhalańskich - Powierzchnia mieszkania: 47,86 mkw - Przynależna piwnica - Miejsca postojowe ogólnie dostępne -mieszkanie jest gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł36 m² 9 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 36 m gotowa inwestycja z najemcą | stabilny dochód od pierwszego dnia Na sprzedaż ustawna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 36 m , zlokalizowana w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł50 m² 7 780 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży: mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym o pow. ok 50m2 11 piętro w budynku 11 piętrowym z windą. Lokalizacja: nowy Sącz , os. Armii Krajowej Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

270 000 zł59,82 m² 4 513,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Polecamy! 1789M Nowy Sącz- ul. 29 Listopada- stbs, mieszkanie 3-pokojowe, pow. 59,82 m2, miejsce postojowe, balkon. Cena: 270 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest cesja praw do 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł72,76 m² 5 483,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,76 m, położone na osiedlu Gorzków , na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku. Opis mieszkania: -Trzy niezależne pokoje ustawne, dobrze.