dowolna

Mieszkania w bloku Nowy Sącz - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

95 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Nowy Sącz,małopolskie

2 000 zł49 m² 41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji do biura! mieszkanie wolne od 1 marca okazja! Nowa oferta wynajmu mieszkania własnościowego w nowoczesnym budownictwie z miejscem postojom w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Matejki

Nowy Sącz,małopolskie

1 800 zł35 m² 51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do zaoferowania mamy mieszkanie do wynajęcia znajdujące się w niedalekiej odległości od Rynku w Nowym Sączu ul: matejki. Mieszkanie w bloku położone na IV pietrze w IV piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Nowy Sącz,małopolskie

579 000 zł62 m² 9 338,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem komfort domu w bloku! Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na parterze nowej inwestycji realizowanej od 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kochanowskiego,Nowy Sącz

280 000 zł38 m² 7 368 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Pragnę przedstawić 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,10m2 położone na IV/IV piętrze znajdujące się w doskonałej lokalizacji os. Kochanowskiego. W pokojach i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Kochanowskiego,Nowy Sącz

1 600 zł49 m² 32,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 49m na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku przy ulicy Sikorskiego w Nowym Sączu. Mieszkanie (z balkonem) składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Millenium,Nowy Sącz

382 000 zł48 m² 7 958,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam lub zamienię na mniejsze. Na sprzedaż umeblowane mieszkanie własnościowe 3-pokojowe o powierzchni 48 m2. Położone jest na II piętrze w bloku IV-piętrowym na osiedlu Millenium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowy Sącz,małopolskie

398 000 zł60 m² 6 595,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia o powierzchni 60,34 m2 zlokalizowane w Nowym Sączu przy ul. Sucharskiego 11. Mieszkanie składa się z: * przestronnego salonu, *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. 29 Listopada

Nowy Sącz,małopolskie

269 000 zł57 m² 4 719,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję komfortowe i ustawne mieszkanie o powierzchni 57 m , położone w kameralnym, dwupiętrowym bloku z 2011 roku. Układ mieszkania: dwa przestronne pokoje, dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nadbrzeżna

Gołąbkowice,Nowy Sącz

355 000 zł36 m² 9 861,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie (posiadające założoną księgę wieczystą) 2 pokojowe o powierzchni 36 [m2] na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym. Do mieszkania przynależna piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje mjr. Henryka Sucharskiego

Nowy Sącz,małopolskie

2 000 zł48 m² 41,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest lokal mieszkalny o powierzchni 48,36 m2, usytuowany na IV piętrze bloku przy ulicy Sucharskiego. Blok usytuowany jest przy jednej z głównych ulic wśród bloków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konstanty

Wólki,Nowy Sącz

2 600 zł102 m² 25,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:nie

Zapraszam do wynajęcia pięknego mieszkania. Góra,dół, 6 pokoi+ 3 łazienki, 1 kuchnia. Bardzo wygodnie się mieszka. Lokalizacja idealna, zero stania w korkach, dojedziesz w każdą stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowy Sącz,małopolskie

396 000 zł60 m² 6 562,81 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Ofertą sprzedaży jest wyodrębniony na własność lokal mieszkalny z księgą wieczystą o powierzchni 60,34 m2, usytuowany w wieżowcu na osiedlu Sucharskiego na VIII piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Gołąbkowice,Nowy Sącz

459 000 zł60 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po remoncie | 60 m | Gołąbkowice, nowy Sącz Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Broniewskiego

Nowy Sącz,małopolskie

390 000 zł61 m² 7 253,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,00 m , położone na I piętrze w budynku zlokalizowanym przy ul. Broniewskiego w Nowym Sączu. Do lokalu przynależy piwnica ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Wojska Polskiego,Nowy Sącz

565 000 zł72 m² 7 847 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadzwoń , zapytaj o ofertę! 72m2 -iiip ,duży balkon typu loggia. Piękny duży apartament .Luksusowy. Zdjęcia i klucze w biurze. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pijarska

Nowy Sącz,małopolskie

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przytulne mieszkanie 2-pokojowe na pierwszym piętrze, zlokalizowane w Nowym Sączu na ulicy Pijarskiej. Znajduje się w trzypiętrowym bloku na 1 piętrze, składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 29 Listopada

Nawojowska,Nowy Sącz

629 000 zł65 m² 9 989,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Idealna propozycja dla wymagającego singla lub pary, którzy cenią sobie komfort, nowoczesny design oraz dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej w spokojnej, zielonej okolicy. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowy Sącz,małopolskie

355 000 zł48 m² 7 340,78 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Ofertą sprzedaży jest lokal mieszkalny z księgą wieczystą o powierzchni 48,36 m2, usytuowany w wieżowcu na osiedlu Sucharskiego na VII piętrze. Mieszkanie rozkładowe składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barbackiego

Wólki,Nowy Sącz

730 000 zł75 m² 9 733,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w wysokim standardzie Na sprzedaż nowoczesne, elegancko wykończone mieszkanie w wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowy Sącz

Wojska Polskiego,Nowy Sącz

465 000 zł60 m² 7 733 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow.60,13 m2 położone na IIIp w bloku na os. Wojska Polskiego. Mieszkanie 3 pokojowe przerobione na 2pokoje i kuchnia połączona z salonem. W kuchni meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barbackiego

Wólki,Nowy Sącz

2 650 zł54 m² 49,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 54 m2 w Nowym Sączu, ul Barbackiego 121. Pierwsze piętro, dostępne od 01.02.2026. Wynajem 1900 zł + czynsz ok 750 zł w zależności ile osób będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowy Sącz,małopolskie

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem mieszkanie w Nowym Sączu na ul. Zawiszy Czarnego z możliwością najmu na minimum rok. Całość ma 38m2 plus 7m2 piwnicy. Składa się z przedpokoju, 2 pokojów (salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Kochanowskiego,Nowy Sącz

348 000 zł59 m² 5 906 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow.58,92m2 położone na spokojnym i kameralnym osiedlu w Nowym Sączu przy ulicy Hallera. Kuchnia , 3 pokoje, przedpokój, łazienka, wc-osobno, balkon typu loggia ok 5m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Przetakówka,Nowy Sącz

1 600 zł47 m² 33,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie powierzchni 47,2 m2 zlokalizowane na II piętrze przy ul. Dojazdowej 9 (osiedle Przetakówka) w Nowym Sączu. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Nowy Sącz,małopolskie

220 000 zł25 m² 8 907 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka 24,7m2 z balkonem ul. Armii Krajowej w Nowym Sączu. Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na 7 piętrze w wieżowcu z windą, przy ulicy Armii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na parterze w bardzo dobrej, dogodnej lokalizacji w Nowym Sączu. Wyposażenie mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Stefana Batorego

Szujskiego,Nowy Sącz

350 000 zł47 m² 7 375 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie spółdzielcze własnościowe, 47,46 m2 Al. Batorego w Nowym Sączu. Z przyjemnością prezentuję komfortowe, przytulne mieszkanie o powierzchni 47,46 m2 na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawiszy Czarnego

Nowy Sącz,małopolskie

465 000 zł58 m² 8 084,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Nowego Sącza - przy ul. Zawiszy Czarnego. Wykończone w spójnej kolorystyce szarości i betonu gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowy Sącz,małopolskie

425 000 zł60 m² 7 122,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przestronne i eleganckie mieszkanie na sprzedaż w Nowym Sączu ul. I Brygady, zlokalizowane na IV piętrze o łącznej powierzchni 59,67m oraz dostępnym miejscem parkingowym (forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lwowska

Chruślice,Nowy Sącz

535 000 zł73 m² 7 349 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie na ulicy Lwowskiej w Nowym Sączu o powierzchni 72,8 m2 z balkonem! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barbackiego

Wólki,Nowy Sącz

330 000 zł70 m² 4 714 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wólki -mieszkanie II poziomowe o pow.70m2 sprzedawane z Garażem murowanym położonym bezpośrednio pod blokiem. Mieszkanie składa się: salon z wyjściem na duży balkon, kuchnia jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowy Sącz,małopolskie

350 000 zł48 m² 7 292 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do zaoferowania mamy mieszkanie na ulicy Żółkiewskiego. Mieszkanie o powierzchni 48m2 znajdujące się na II w IV bloku z cegły. Składa się z 2 pokoi z czego jeden jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Przydworcowe,Nowy Sącz

1 350 zł50 m² 27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz -50m2 położone na iiip w bloku na os .Przydworcowym. Mieszkanie umeblowane ,jasne. Kuchnia w meblach ze sprzętem agd. Pokoje -szafy ,łożka Czynsz ok 550zł w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 29 Listopada

Nawojowska,Nowy Sącz

2 600 zł64 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Wyjątkowe 3-pokojwe, nowoczesne- mieszkanie o powierzchni 64,91 m - położone na IV piętrze w IV piętrowym budynku z windą i zielonym tarasem na dachu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 29 Listopada

Nawojowska,Nowy Sącz

1 850 zł49 m² 38,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Klimczak Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 48,57 m2 w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. 29 Listopada w Nowym Sączu. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamenhofa

Nowy Sącz,małopolskie

1 700 zł52 m² 32,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest lokal mieszkalny położony w bloku na I piętrze w IV piętrowym przy ulicy Zamenhofa. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,5 m2. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Nowy Sącz

Barskie,Nowy Sącz

435 000 zł56 m² 7 764 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwustronne mieszkanie 3-pokojowe z garażem murowanym na os. Barskim w Nowym Sączu. Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe, o powierzchni 56,03 m, położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nawojowska

Nawojowska,Nowy Sącz

550 000 zł47 m² 11 777 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 47 m, położone na 3. piętrze nowoczesnego bloku przy ul. Nawojowskiej w Nowym Sączu. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Nowy Sącz,małopolskie

279 000 zł38 m² 7 303,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

To wyjątkowe mieszkanie łączy w sobie wygodę lokalizacji, funkcjonalny układ oraz przytulną atmosferę, której trudno się oprzeć. Idealne zarówno dla osób poszukujących pierwszego mieszkania,.