dowolna

Mieszkania umeblowane Nowy Sącz - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

100 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

100 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rokitniańczyków

Wojska Polskiego,Nowy Sącz

465 000 zł64 m² 7 265,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane w Nowym Sączu na osiedlu Wojska Polskiego, przy ul. Rokitniańczyków. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Nowy Sącz,małopolskie

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem zlokalizowane na osiedlu Gołąbkowice o powierzchni 50m2. Mieszkanie jest po generalnym remoncie urządzone w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zielona

Kaduk,Nowy Sącz

630 000 zł95 m² 6 603,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 poziomowe mieszkanie (lokal mieszkalny) o pow. 94,50m2 położony w 5 lokalowym budynku mieszkalnym w Nowym Sączu w okolicy ul. Zielonej. Mieszkanie bez czynszowe- opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Nowy Sącz,małopolskie

325 000 zł48 m² 6 771 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania Państwu 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane przy ul. Armii Krajowej w Nowym Sączu. Nieruchomość jest położona na 10 piętrze w bloku o powierzchni 48m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barska

Nowy Sącz,małopolskie

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy do zaoferowania Państwu dwupokojowe mieszkanie na wynajem zlokalizowane przy ul. Barskiej w Nowym Sączu. Nieruchomość jest położona na pierwszym piętrze w bloku o powierzchni 39m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Westerplatte

Westerplatte,Nowy Sącz

339 000 zł35 m² 9 685,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Obniżka ceny! Mieszkanie na sprzedaż o pow. 35 m2, położone na II piętrze w bloku przy ul. Westerplatte w Nowym Sączu. Mieszkanie składa się z: - 2 oddzielnych pokoi, - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Freislera

Gorzków,Nowy Sącz

560 000 zł60 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu 3 - pokojowe, komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 60,13 m2, usytuowane na I piętrze, niskiego czteropiętrowego bloku, zlokalizowane na spokojnym, pełnym zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowy Sącz,małopolskie

3 000 zł116 m² 26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie w budynku w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 116m2 po generalnym remoncie. Budynek znajduje się w pobliżu ulicy Węgierskiej. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkolna

Nowy Sącz,małopolskie

435 000 zł54 m² 8 055,56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu nowoczesne i jasne mieszkanie na sprzedaż położone na 3 piętrze w bloku. Zlokalizowane przy ulicy Szkolnej w Nowym Sączu. Dwustronne mieszkanie jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje mjr. Henryka Sucharskiego

Nowy Sącz,małopolskie

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60 m2 zlokalizowane w Nowym Sączu przy Al. Sucharskiego Na powierzchnię mieszkania składają się: - przestronny salon z wnęką na jadalnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowy Sącz

Barskie,Nowy Sącz

395 000 zł61 m² 6 475 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Polecamy! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,34m2, zlokalizowane na VIII piętrze w wieżowcu na oś. Sucharskiego w Nowym Sączu. W skład mieszkania wchodzi: jasna kuchnia, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Nowy Sącz

385 000 zł59 m² 6 558,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,7 m2 usytuowane na II piętrze budynku wybudowanym w 2008 roku. Lokalizacja w samym sercu Nowego Sącza - ul. Jana III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korzeniowskiego

Wojska Polskiego,Nowy Sącz

459 000 zł60 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie dla pary lub rodziny o powierzchni 60 m2 zlokalizowane w Nowym Sączu przy ul. Korzeniowskiego (osiedle Wojska Polskiego). Gotowe do wprowadzenia. Na powierzchnie mieszkania składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nawojowska

Nawojowska,Nowy Sącz

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest wynajem mieszkania z ogródkiem usytuowane na parterze w bloku III piętrowym w nowym bloku przy ulicy Nawojowskiej o powierzchni 38 m2. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gołąbkowice,Nowy Sącz

309 000 zł48 m² 6 438 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Oferta tylko W naszym biurze! Pragnę zaprezentować mieszkanie o powierzchni 48m2 położone na IV piętrze w wieżowcu z windą. Składa się z sypialni, dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

270 000 zł62 m² 4 354,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie zasobów stbs o powierzchni 61,86 m2, zlokalizowanego na I piętrze dwupiętrowego bloku przy ul. 29 Listopada. Dwa duże jasne pokoje, osobna kuchnia, łazienka z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gorzków,Nowy Sącz

3 800 zł100 m² 38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję Państwu urokliwe, w pełni wyposażone mieszkanie w domu wolnostojącym, położonym w dogodnej lokalizacji miasta. Komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rokitniańczyków

Wojska Polskiego,Nowy Sącz

389 000 zł60 m² 6 498,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Sprzedaż / mieszkanie / nowy sącz, ul.ROKITNIAŃCZYKÓW / 2 POKOJE / GOTOWE DO WPROWADZENIA OD ZARAZ Na sprzedaż jasne, ustawne mieszkanie przy ul. Rokitniańczyków w Nowym Sączu. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nawojowska

Millenium,Nowy Sącz

370 000 zł38 m² 9 736,84 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro klimczak nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe przytulne mieszkanie przy ul. Nawojowskiej w Nowym Sączu os. Millenium. Budynek: oferowana nieruchomość znajduje się na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Gołąbkowice,Nowy Sącz

479 000 zł72 m² 6 625,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne mieszkanie trzypokojowe w Nowym Sączu na osiedlu Gołąbkowice przy ul. Lwowskiej. Mieszkanie składa się z: - trzech niezależnych pokoi - salonu - kuchni - łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wólki,Nowy Sącz

310 000 zł43 m² 7 151,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,35 m2 położone w Nowym Sączu na zielonym osiedlu Wólki. Lokal jest w pełni wyposażony oraz gotowy do zamieszkania. Mieszkanie zostało oddane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żółkiewskiego

Przydworcowe,Nowy Sącz

1 400 zł35 m² 40,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Klimczak Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 34,6m2 w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Żółkiewskiego w Nowym Sączu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Rurach

Kochanowskiego,Nowy Sącz

329 000 zł35 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

NA sprzedaż! Komfortowe 2-pokojowe przytulne mieszkanie przy ul. Na Rurach w Nowym Sączu osiedle Kochanowskiego Budynek Oferowana nieruchomość znajduje się na II piętrze w bloku IV piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Przydworcowe,Nowy Sącz

409 000 zł50 m² 8 211,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie świeżo po gruntownym remoncie o powierzchni 49,81m2 położone w Nowym Sączu przy ul. Żółkiewskiego W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Gołąbkowice,Nowy Sącz

359 000 zł48 m² 7 414,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 49m2 m2 położone w Nowym Sączu przy ul. Armii Krajowej os. Gołąbkowice. W skład mieszkania wchodzi: -korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Rurach

Barskie,Nowy Sącz

349 000 zł46 m² 7 570,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

NA sprzedaż! Komfortowe 2-pokojowe przytulne mieszkanie przy ul. Na Rurach w Nowym Sączu osiedle Barskie Budynek Oferowana nieruchomość znajduje się na III piętrze w bloku IV piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Wojska Polskiego,Nowy Sącz

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 48,07 m2 przy ulicy Korzeniowskiego w Nowym Sączu. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku na os. Wojska Polskiego, bardzo blisko Szkoły Podstawowej nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

369 000 zł55 m² 6 709,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz powierzchni mieszkalnej lub pod działalność w atrakcyjnej lokalizacji miasta, ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiam nową ofertę mieszkania o pow. 55 m2, położonego na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich

Szujskiego,Nowy Sącz

399 000 zł48 m² 8 336,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 47,89m na osiedlu Józefa Szujskiego - ul. 1 pułku Strzelców Podhalańskich Jest ono położone na 4 piętrze w jednej z centralnych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubala

Barskie,Nowy Sącz

530 000 zł72 m² 7 361,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Nowym Sączu, na osiedlu Barskim, bez pośredników. Wnętrze jest w pełni wykończone i umeblowane. Znajduje się na pierwszym piętrze bloku z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Brygady

Wojska Polskiego,Nowy Sącz

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego w Nowym Sączu przy ul. 1 brygady, os. Wojska Polskiego. Szczegóły nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 38 m2 mieści się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nawojowska

Nawojowska,Nowy Sącz

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest wynajem mieszkania z balkonem usytuowane na I piętrze w bloku III piętrowym w nowym bloku przy ulicy Nawojowskiej o powierzchni 37 m2. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowy Sącz,małopolskie

1 200 zł37 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta naszego biura wzbogaciła się o mieszkanie własnościowe o powierzchni 36 m2 na IV piętrze przy ul. Lwowskiej. Na powierzchnię mieszkania składają się dwa pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejowa

Nowy Sącz,małopolskie

1 700 zł54 m² 31,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia o powierzchni ok 54 m2 na 2 piętrze (w dwupiętrowym bloku) przy ulicy sienkiewicza/kolejowa w Nowym Sączu. Lokal jest świeżo po remoncie w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Nawojowska,Nowy Sącz

233 000 zł47 m² 4 953,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie stbs Partycypacja Nowy Sącz, ul. Kusocińskiego świetna oferta! 47,04 m z dostępnym miejscem parkingowym. Ofertą jest piękne mieszkanie z zasobów stbs (przepisanie partycypacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich

Szujskiego,Nowy Sącz

449 000 zł58 m² 7 774,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż! Wyjątkowe mieszkanie w centralnej lokalizacji miasta! Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe przytulne mieszkanie przy ul. I Pułku Strzelców Podhalańskich w Nowym Sączu os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowy Sącz,małopolskie

1 700 zł56 m² 30,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 56 m2 usytuowane na II piętrze w bloku IV piętrowym przy ulicy Hubala. Na powierzchnie mieszkania składają się 3 oddzielne pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Szkolna

Nowy Sącz,małopolskie

1 300 zł24 m² 53,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z oddzielną kuchnią W skład nieruchomości wchodzi: - duży pokój wyposażony w narożnik z funkcją spania, stół i krzesła, pojemna szafa z lustrami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Barskie,Nowy Sącz

365 000 zł49 m² 7 448,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Dostepne od wiosny Mieszkanie do wejścia, dwustronne, jasne,dobrze utrzymane,ciepłe, uklad pomieszczen: korytarz z pojemną szafą i lustrem, po prawej przestronny salon ok 25 m.kw., po lewej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gołąbkowice,Nowy Sącz

335 000 zł48 m² 6 918,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe, dwustronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48,42 m , zlokalizowane na parterze czteropiętrowego bloku mieszkalnego przy ulicy Armii Krajowej w Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Barskie,Nowy Sącz

1 650 zł47 m² 35,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Szukasz fajnego,czystego mieszkania z bezproblemowym włascicielami i w świetnej lokalizacji? Umeblowane i gotowe do wejścia(od polowy. listopada).