dowolna

Mieszkania na sprzedaż Nowy Sącz - Oferty „sprzedam mieszkanie”

181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kochanowskiego

Kochanowskiego,Nowy Sącz

136 000 zł26 m² 5 333 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka o powierzchni 25,5m2 zlokalizowane na IV piętrze w IV piętrowym bloku na oś.Kochanowskiego. W skład mieszkania wchodzą: przedpokój, aneks kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przydworcowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

210 000 zł35 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 35m2 zlokalizowane na III piętrze w IV piętrowym bloku na Os.Przydworcowym. W skład mieszkania wchodzą: 1 pokój, duża jasna kuchnia, przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Nowy Sącz,małopolskie

220 000 zł38 m² 5 789 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 38m2 zlokalizowane na parterze w IV piętrowym bloku w Nowym Sączu na ul.Broniewskiego. W skład mieszkania wchodzą: 2pokoje, jasna kuchnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

279 000 zł66 m² 4 195,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Apartamenty z Ogrodami - park stadnickich - ostatni wolny apartament w domu nr 1 mała poręba, nowy Sącz. Apartament nr 1.2 piętro 66,50 m2 z osobnym wejściem + duży osobno wydzielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długosza

Nowy Sącz,małopolskie

214 900 zł56 m² 3 810 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 56,40m2 zlokalizowane na IV piętrze w IV piętrowym bloku na ul. Długosza. W skład mieszkania wchodzą:2pokoje, duża kuchnia, przedpokój, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

180 000 zł25 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie. Wymienione wszystkie instalacje, okna i drzwi. W bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Trzy Korony (ul. Broniewskiego). Jeden pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tarnowska

Nowy Sącz,małopolskie

317 000 zł67 m² 4 746 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Budynki wykonane technologią tradycyjną, budowane z pustaka ceramicznego leier, praktycznie płaski dach - stropodach (żelbed,blachana okuciach). Ściany budynków ocieplone styropianem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

288 000 zł55 m² 5 261 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 54,74 m2 w tym 7,47m2 piwnica. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze. Za oknem zieleń. Balkon francuski. Świetna lokalizacja : obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Nowy Sącz

247 000 zł37 m² 6 676 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja Wysoki Standard! Mieszkanie o powierzchni 37m2 zlokalizowane na I piętrze w IV piętrowym bloku (blisko Centrum) Mieszkanie jest po generalnym remoncie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Wolności

Nowy Sącz,małopolskie

196 000 zł52 m² 3 781,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania bez pośredników. Przedmiotem sprzedaży jest własnościowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 51,83 m2 (w tym piwnica ok 7 m2). Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Browarna

Wojska Polskiego,Nowy Sącz

125 000 zł38 m² 3 319,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie na 4 piętrze. Do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

149 000 zł53 m² 2 811 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie z zasobów stbs o powierzchni 53m2 usytuowane na I piętrze w Nowym Sączu na os.Błonie.W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje, kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

310 000 zł45 m² 6 889 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Sadyba Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45m2 położona na parterze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przydworcowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

186 000 zł46 m² 4 043 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Mieszkanie o powierzchni 46m2 zlokalizowane na IV piętrze w IV piętrowym bloku na Os.Przydworcowym. W skład mieszkania wchodzą: 3pokoje, kuchnia otwarta na salon, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gołąbkowice

Gołąbkowice,Nowy Sącz

325 000 zł60 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 60m2, 3 pok. os. Gołąbkowice Sprzedam mieszkanie spółdzielcze własnościowe |powierzchnia : 60 m2 Piętro : 1/4 Liczba pokoi: 3 Okna : plastikowe , żaluzje Posadzka : parkiet dębowy , gres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Millenium

Millenium,Nowy Sącz

229 000 zł48 m² 4 771 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Mieszkanie o powierzchni 48m2 zlokalizowane na IV piętrze w IV piętrowym bloku na os.Millenium. W skład mieszkania wchodzą: 3pokoje (największy z wyjściem na zadaszony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Barskie

Barskie,Nowy Sącz

280 000 zł48 m² 5 833 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle Barskie Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 48m2 znajdujące się na I/IV pietrze. Składa się z 2 pokoi, salonu z aneksem kuchennym, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gołąbkowice

Gołąbkowice,Nowy Sącz

290 000 zł48 m² 6 042 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Os. Gołąbkowice Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 48m2 położone na VI/VI piętrze w bloku z windą. Składa się z salonu z aneksem kuchennym (kuchnia wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

175 000 zł38 m² 4 605 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 38m2, położone na parterze kamienicy blisko centrum miasta. Mieszkanie składa się z otwartej na salon kuchni oraz sypialni.Mieszkanie jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

274 000 zł53 m² 5 170 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zawada Na sprzedaż mieszkanie w budynku szeregowym o powierzchni 53m2 znajdujący się na 1 piętrze. Składa się z przedsionka (1,40m2), przedpokoju (7,74m2), salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

265 000 zł49 m² 5 408 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Mieszkanie o powierzchni 49m2 zlokalizowane na X piętrze w wieżowcu z windą na Os.Sucharskiego. W skład mieszkania wchodzą: 3pokoje, jasna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Westerplatte

Westerplatte,Nowy Sącz

310 000 zł62 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ciepłe, zadbane, gotowe do wejścia. Oddzielna kuchnia i łazienka. Woda ciepła miejska. Bardzo duży balkon wyłożony płytkami. Wspólnota mieszkaniowa ( czynsz ok 800 zł plus energia ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

210 000 zł36 m² 5 833 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 36 m2 znajdujące się w Nowym Sączu (okolice Centrum). Mieszkanie usytuowane na I piętrze, składa się z 2 pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Millenium

Millenium,Nowy Sącz

239 000 zł48 m² 4 979 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Mieszkanie o powierzchni około 48m2 zlokalizowane na I piętrze w bloku (oś. Millenium). W skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje(jeden z wyjściem na balkon),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. 29 Listopada

Nowy Sącz,małopolskie

280 000 zł45 m² 6 161 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 45,45m2 znajdujące się w Nowym Sączu os.Błonie usytuowane na parterze budynku mieszkalnego. Teren wokół budynku jest ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

180 000 zł38 m² 4 737 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie pojawiła się oferta mieszkania w centrum- rynek o powierzchni 38m2 po remoncie. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym i łazienki z wanną z wc. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przydworcowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

160 000 zł38 m² 4 211 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedam jest mieszkanie o powierzchni 38m2 na I piętrze w bloku czteropiętrowym na os.Przydworcowym. Mieszkanie składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gołąbkowice

Gołąbkowice,Nowy Sącz

180 000 zł48 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja!mieszkanie o powierzchni 48m2, zlokalizowane na VII piętrze w wieżowcu z windą na os. Gołąbkowice.W skład mieszkania wchodzą:2 pokoje,jasna kuchnia,łazienka, WC,przedpokój,duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Gołąbkowice,Nowy Sącz

358 000 zł60 m² 5 935 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania własnościowe mieszkanie o powierzchni 60,32 m2 z kompletnym wyposażeniem i umeblowaniem na osiedlu Gołąbkowice, przy ulicy Armii Krajowej - VI piętro. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Barskie,Nowy Sącz

255 000 zł48 m² 5 304,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m 3 piętro w 4-piętrowym bloku z płyty, bez windy, z lat 90-tych Nowy Sącz, barskie, ul. Batalionów Chłopskich Balkon, piwnica, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kochanowskiego

Kochanowskiego,Nowy Sącz

150 000 zł26 m² 5 882 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 25,5m2 położony na III pietrze w IV piętrowym budynku na os. Kochanowskiego. W skład mieszkania wchodzą 1 pokój, kuchnia, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Kochanowskiego,Nowy Sącz

215 000 zł45 m² 4 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja!mieszkanie o powierzchni 44,94m2 zlokalizowane na IV piętrze w IV piętrowym bloku na os.Kochanowskiego.Mieszkanie środkowe z balkonem.W skład mieszkania wchodzą :2 pokoje,kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

192 000 zł46 m² 4 174 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Grodzka Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46m2 znajdujące się na IV/IV pietrze. Składa się z 2 sypialni i pokoju z balkonem otwartego na kuchnię, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

240 000 zł62 m² 3 871 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkania w nowo wybudowanym budynku położone na os. Błonie o pow. 62m2 usytuowane na parterze Składające się z: -salonu z aneksem kuchennym -osobnej sypialni -łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kaduk

Kaduk,Nowy Sącz

270 000 zł53 m² 5 136 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 52,57 zlokalizowane na oś.Kaduk.Nieruchomość położona na parterze z bardzo dużym tarasem.Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym ,sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Kochanowskiego

Kochanowskiego,Nowy Sącz

489 000 zł150 m² 3 260 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament o powierzchni użytkowej 150 m2 usytuowany na I piętrze w budynku dwu-mieszkaniowym z działką przynależącą ogrodzony z bramą wjazdową położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Centrum,Nowy Sącz

155 000 zł35 m² 4 388 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie własnościowe o powierzchni 35,32m2 w kamienicy, nowy Sącz, blisko centrum Piętro : 1 Liczba pokoi : 1 Przedpokój Kuchnia : oddzielna Łazienka : płytki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kaduk

Kaduk,Nowy Sącz

329 000 zł57 m² 5 772 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Mieszkanie bez-czynszowe wysoki standard. Świeżo po remoncie o pow. 57 m2 położone na os. Kaduk usytuowane na parterze w 12-letnim budynku. Nieruchomość składa się z: -dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Barskie

Barskie,Nowy Sącz

285 000 zł48 m² 5 938 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na oś. Barskim o powierzchni 48m2 zlokalizowane na parterze w czteropiętrowym bloku. W skład nieruchomości wchodzą: kuchnia, przedpokój, 2 pokoje, duży balkon, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wojska Polskiego

Wojska Polskiego,Nowy Sącz

215 000 zł48 m² 4 505 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 47,72 zlokalizowane na III piętrze w bloku oś.Wojska Polskiego.W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje(na podłodze mozaika w dobrym stanie,na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Nowy Sącz,małopolskie

250 000 zł94 m² 2 660 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie bezczynszowe, dwupoziomowe, w domu wielorodzinnym w ok licy ul. Zielonej. W mieszkaniu znajdują się trzy pokoje, kuchnia, dwie łazienki oraz balkon.