dowolna

Mieszkania na sprzedaż Nowy Sącz - Oferty „sprzedam mieszkanie”

181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barbackiego

Wólki,Nowy Sącz

295 000 zł62 m² 4 758 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tyko u nas!słoneczne i umeblowane mieszkanie o powierzchni 62 m2 zlokalizowane na I piętrze w dzielnicy Nowego Sącza (wólki) ul.Barbackiego.W skład mieszkania wchodzą 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

140 000 zł55 m² 2 545 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie stbs o powierzchni 55m2 zlokalizowane na wyższym parterze w trzypiętrowym bloku na os. Błonie. W skład mieszkania wchodzą: 2 duże pokoje ( 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

261 738 zł48 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja mieszkań - gorzków W naszej ofercie pojawiły się nowa inwestycja mieszkań deweloperskich na os. Gorzków. Mieszkanie, które pragnę zaprezentować jest o powierzchni 48,47m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

307 206 zł57 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja mieszkań - gorzków W naszej ofercie pojawiły się nowa inwestycja mieszkań deweloperskich na os. Gorzków. Mieszkanie, które pragnę zaprezentować jest o powierzchni 56,89m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

245 484 zł45 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja mieszkań - gorzków W naszej ofercie pojawiły się nowa inwestycja mieszkań deweloperskich na os. Gorzków. Mieszkanie, które pragnę zaprezentować jest o powierzchni 45,46m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

330 912 zł61 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja mieszkań - gorzków W naszej ofercie pojawiły się nowa inwestycja mieszkań deweloperskich na os. Gorzków. Mieszkanie, które pragnę zaprezentować jest o powierzchni 61,28m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

189 000 zł59 m² 3 203 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 59m2 na parterze w kamienicy, w centrum Nowego Sącza. Pokój, salon z aneksem kuchennym, przedpokój, łazienka z wanną połączona z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Gorzków

Gorzków,Nowy Sącz

250 344 zł46 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja mieszkań - gorzków W naszej ofercie pojawiła się nowa inwestycja mieszkań deweloperskich na os. Gorzków. Mieszkanie, które pragnę zaprezentować jest o powierzchni 46,36m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gorzków

Gorzków,Nowy Sącz

345 000 zł55 m² 6 273 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 55m2 + 10m2 piwnica +30m2 garaż z kanałem usytuowane na III piętrze w IV piętrowym bloku mieszkalnym, zlokalizowane na os.Gorzków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przydworcowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

291 000 zł61 m² 4 799 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Przedmiotem sprzedaży jest Mieszkanie o powierzchni 60m2 położone na IV pietrze w IV kondygnacyjnym budynku na os.Przydworcowym. Mieszkanie przestronne, słoneczne o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

310 000 zł50 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie na parterze z ogródkiem! Osiedle zamknięte! Kuchnia w zabudowie wraz ze sprzętem agd! Jeśli szukasz takiego mieszkania ta oferta może Państwa zainteresować! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Graniczna

Nowy Sącz,małopolskie

275 000 zł55 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkania, które stają się domem. Nasza inwestycja zawsze realizowana jest z dobrej jakości materiałów: - pustak ceramiczny (czerwony) firmy leier - pełne deskowanie dachu - pokrycie dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przydworcowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

215 000 zł36 m² 5 972 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 36m2 usytuowane na II piętrze w IV piętrowym bloku na os.Przydworcowym w Nowym Sączu do którego jest przynależna piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Wojska Polskiego

Wojska Polskiego,Nowy Sącz

209 000 zł25 m² 8 360 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka o powierzchni 25m2 położona na parterze w Nowym Sączu na Osiedlu Wojska Polskiego. Mieszkanie w pełni umeblowane na wysoki standard, nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Kochanowskiego

Kochanowskiego,Nowy Sącz

174 000 zł26 m² 6 824 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Osiedle Kochanowskiego Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25,5m2 położone na III pietrze w IV piętrowym bloku. Mieszkanie po generalnym remoncie. Wymieniona cała instalacja elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 1 Brygady

Nowy Sącz,małopolskie

320 000 zł72 m² 4 444 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedażny jest mieszkanie o powierzchni 72m2 zlokalizowane na II piętrze w IV piętrowym bloku przy ul.1Brygady. W skład mieszkania wchodzą: 4 pokoje, kuchnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Millenium

Millenium,Nowy Sącz

220 000 zł37 m² 5 946 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest Mieszkanie o powierzchni 37m2 położone na III piętrze w IV piętrowym bloku na os.Millenium.W skład mieszkania wchodzą : 2 osobne pokoje,kuchnia,łazienka z WC.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

250 000 zł46 m² 5 495 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Chełmiec Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45,5m2 znajdująca się na I piętrze dwupiętrowego budynku wielorodzinnego. Składa się salonu z aneksem kuchennym i balkonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przydworcowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

179 000 zł36 m² 4 911 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 36,45m2 położone na III piętrze w III piętrowym ocieplonym bloku mieszkalnym z cegły zlokalizowane na os.Przydworcowym , mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szujskiego

Szujskiego,Nowy Sącz

246 584 zł47 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja! 0% prowizji od kupującego! Dwupiętrowy apartamentowiec z windą i miejscami postojowymi w garażu podziemnym na os. Szujskiego. Mieszkania o powierzchni od 47m2 do 66m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kochanowskiego

Kochanowskiego,Nowy Sącz

185 000 zł26 m² 7 255 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na osiedlu Kochanowskiego w Nowym Sączu Mieszkanie o powierzchni 25,5 m2 + piwnica. Mieszkanie położone na trzecim piętrze. Za oknem zieleń. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

204 999 zł43 m² 4 723,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z nami kupisz najtaniej, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 33 lata na rynku! Do sprzedania słoneczne, radosne i przytulne dwupokojowe mieszkalnie z widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Millenium

Millenium,Nowy Sącz

200 000 zł38 m² 5 309 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja!mieszkanie o powierzchni 38m2 zlokalizowane na IV piętrze w IV piętrowym bloku na os.Millenium. W skład mieszkania wchodzą:2 przestronne pokoje,jasna, oddzielna i ustawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kusocińskiego

Nawojowska,Nowy Sącz

189 000 zł63 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przedmiotem sprzedaży jest komfortowe mieszkanie z prawem własności (prawem wykupu : Wyodrębnianie na własność lokali mieszkalnych wybudowanych na wynajem przy wykorzystaniu kredytu udzielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Nowy Sącz,małopolskie

180 000 zł52 m² 3 462 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 52m2 znajdujące się na II piętrze w centrum Nowego Sącza przy ul.Lwowskiej.Mieszkanie składa się z 2 pokoi+łazienka z prysznicem i wc.Piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

206 000 zł44 m² 4 682 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Okazja!mieszkanie o powierzchni całkowitej 44,83 m2 na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku, położone blisko centrum. W skład mieszkania wchodzą: 2 przestronne pokoje, jasna, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojska Polskiego

Wojska Polskiego,Nowy Sącz

280 000 zł55 m² 5 091 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 55m2 zlokalizowane na III piętrze w III piętrowym bloku na os. Wojska Polskiego. W skład mieszkania wchodzą: półotwarta kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

300 000 zł49 m² 6 122 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Os. Gorzków Na sprzedaż luksusowe mieszkanie w bloku o powierzchni 49m2 znajdujące się na III/IV piętrze. Składa się z kuchni, salonu z balkonem i jadalnią, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

280 000 zł45 m² 6 159 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W naszej ofercie pojawiły się nowa inwestycja mieszkań deweloperskich na os. Gorzków. Mieszkanie, które pragnę zaprezentować jest o powierzchni 45,46m2, znajduje się na parterze. Jego atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Kochanowskiego,Nowy Sącz

285 000 zł45 m² 6 333 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 45m2 zlokalizowane na I piętrze w IV piętrowym bloku na os.Kochanowskiego. W skład mieszkania wchodzą: oddzielna jasna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Brygady

Wojska Polskiego,Nowy Sącz

190 000 zł34 m² 5 588 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest Mieszkanie o powierzchni 34m2 położone na III piętrze w IV piętrowym bloku zlokalizowane na os. Wojska Polskiego.W skład mieszkania wchodzi : 2 pokoje , kuchnia ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Naściszowska

Nowy Sącz,małopolskie

305 000 zł55 m² 5 517,37 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie w nowo wybudowanym, ogrodzonym 5 kondygnacyjnym nowoczesnym apartamentowcu z windą, wydzielonymi miejscami postojowymi na parkingu podziemnym oraz komórkami lokatorskimi. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grodzka

Centrum,Nowy Sącz

235 000 zł46 m² 5 108,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie bezczynszowe po remoncie, 46 m2 na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy. Składa się z 2 pokoi, dużej jasnej kuchni, przedpokoju i łazienki. Do mieszkania przynależy piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

195 000 zł38 m² 5 132 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Mieszkanie o powierzchni 38m2 zlokalizowane na II piętrze w IV piętrowym bloku blisko Centrum. W skład mieszkania wchodzą: przestronny salon z aneksem kuchennym,sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje mjr. Henryka Sucharskiego

Nowy Sącz,małopolskie

339 000 zł72 m² 4 694,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie spółdzielcze o powierzchni 72m2 zlokalizowane przy ul. Sucharskiego. Mieszkanie składa się z dużego salonu i 3 pokoi, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kleeberga

Nowy Sącz,małopolskie

320 000 zł67 m² 4 790,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ostatnie wolne mieszkanie! Zostało tylko 1 nowy bez-czynszowe apartament z ogródkiem i miejscem parkingowym w cenie, w pełnym stanie deweloperskim wewnątrz oraz na zewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Gołąbkowice

Gołąbkowice,Nowy Sącz

298 000 zł48 m² 6 169,77 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne widokowe mieszkanie. Sprzedaż lub zamiana na większe mieszkanie lub dom (nowy sącz , chełmiec). Sprzedam atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,3 m2 zlokalizowanego na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje mjr. Henryka Sucharskiego

Barskie,Nowy Sącz

298 000 zł50 m² 5 960 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne widokowe mieszkanie. Sprzedaż lub zamiana na większe mieszkanie lub dom (nowy sącz , chełmiec). Sprzedam atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,3 m2 zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kaduk

Kaduk,Nowy Sącz

164 000 zł37 m² 4 432 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas!mieszkanie do remontu o powierzchni około 37m2 zlokalizowane na II piętrze oś.Kaduk.W skład nieruchomości wchodzą 2 pokoje,przedpokój,kuchnia,łazienka z prysznicem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

200 000 zł46 m² 4 348 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Aleje Batorego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46m2 położone na IV/IV pietrze. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju i przestronnej piwnicy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

220 000 zł56 m² 3 929 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Centrum Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 56,4m2 położone na IV/IV piętrze w bloku. Składa się z 2 pokoi, balkonu, kuchni, łazienki, przedpokoju i piwnicy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij