dowolna

Mieszkania do remontu Nowy Sącz - Oferty sprzedaży i najmu

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Barskie

Barskie,Nowy Sącz

95 000 zł27 m² 3 518,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Powierzchnia - 27,80 m2, 1 pokój, 2 piętro w czteropiętrowym bloku z cegły Lokalizacja - Nowy Sącz, os. Barskie Proponowana cena sprzedaży - 95.000 zł/całość, 3.417 zł/m2 Stan prawny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Nowy Sącz

Nowa Kolonia,Nowy Sącz

60 000 zł22 m² 2 727,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie - sprzedaż Powierzchnia - 22 m2, 1 pokój, II piętro w dwupiętrowej kamienicy Lokalizacja - Nowy Sącz, nowa Kolonia Proponowana cena sprzedaży - 60.000 zł Stan prawny- własność lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barbackiego

Wólki,Nowy Sącz

193 000 zł53 m² 3 641,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Agencja Zgoda prowadzi sprzedaż atrakcyjnych mieszkań w budynku przy ul.Barbackiego 121 w Nowym Sączu. Lokalizacja w prestiżowej dzielnicy - Wólki, dobra komunikacja (w tym mpk),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

140 000 zł38 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie - sprzedaż Powierzchnia - 38 m2, 2 pokoje, IV piętro w czteropiętrowym bloku Lokalizacja Nowy Sącz, os. Grodzkie Proponowana cena sprzedaży - 240.000 zł/całość, 3.684zł/m2 Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubala

Barskie,Nowy Sącz

170 000 zł60 m² 2 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szujskiego

Szujskiego,Nowy Sącz

339 000 zł55 m² 6 163 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 55m2, zlokalizowane na II piętrze, w II piętrowym bloku na os. Szujskiego w Nowym Sączu. W skład mieszkania wchodzą: - pokój.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij