Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://nowy-sacz.nieruchomosci-online.pl/wolskiej-park.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i41003.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://nowy-sacz.nieruchomosci-online.pl/wolskiej-park.html
https://nowy-sacz.nieruchomosci-online.pl/wolskiej-park.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i41003.html

Termin realizacji
październik 2026
Ceny
od 10 600 zł/m²
Metraże
od 29,98 do 62,02 m²
Liczba pokoi
od 1 do 4
Miejsca postojowe
garaż

Termin realizacji

październik 2026

Ceny

od 10 600 zł/m²

Metraże

od 29,98 do 62,02 m²

Liczba pokoi

od 1 do 4

Miejsca postojowe

garaż

1 pokój

od 334 560 zł

2 pokoje

od 359 760 zł

3 pokoje

od 511 272 zł

4 pokoje

od 647 978 zł

Inwestycja realizowana przez:

Green-Park Sp. z o.o.

Biuro sprzedaży

Jana Pawła II 23 (pok.209)

Nowy Sącz 33-300

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieWirtualna wizyta34 48,73 m² 10 800 zł/m² 2/3 2 526 284 zł
MieszkanieWirtualna wizyta
526 284 zł 48,73 m²
10 800 zł/m² 2 pok.
34

Mieszkanie02 48,73 m² 10 800 zł/m² parter/3 2 526 284 zł
Mieszkanie
526 284 zł 48,73 m²
10 800 zł/m² 2 pok.
02

Mieszkanie07 47,34 m² 10 800 zł/m² parter/3 3 511 272 zł
Mieszkanie
511 272 zł 47,34 m²
10 800 zł/m² 3 pok.
07

Mieszkanie10 56,59 m² 10 600 zł/m² parter/3 3 599 854 zł
Mieszkanie
599 854 zł 56,59 m²
10 600 zł/m² 3 pok.
10

Mieszkanie12 61,13 m² 10 600 zł/m² parter/3 4 647 978 zł
Mieszkanie
647 978 zł 61,13 m²
10 600 zł/m² 4 pok.
12

Mieszkanie14 59,47 m² 10 600 zł/m² parter/3 3 630 382 zł
Mieszkanie
630 382 zł 59,47 m²
10 600 zł/m² 3 pok.
14

Mieszkanie16 49,55 m² 10 800 zł/m² parter/3 3 535 140 zł
Mieszkanie
535 140 zł 49,55 m²
10 800 zł/m² 3 pok.
16

Mieszkanie18 51,12 m² 10 600 zł/m² 1/3 2 541 872 zł
Mieszkanie
541 872 zł 51,12 m²
10 600 zł/m² 2 pok.
18

Mieszkanie23 47,34 m² 10 800 zł/m² 1/3 3 511 272 zł
Mieszkanie
511 272 zł 47,34 m²
10 800 zł/m² 3 pok.
23

Mieszkanie35a 29,98 m² 12 000 zł/m² 2/3 1 359 760 zł
Mieszkanie
359 760 zł 29,98 m²
12 000 zł/m² 1 pok.
35a

Inwestycja realizowana przez:

Green-Park Sp. z o.o.

Biuro sprzedaży

Jana Pawła II 23 (pok.209)

Nowy Sącz 33-300

793 970...

793 970 974

788 970 970

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij