dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Nowy Sącz Osiedle Wólki

34 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

34 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Wólki,Nowy Sącz

588 000 zł205 m² 2 868 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowa niższa cena! W naszej ofercie pojawił się segment środkowy 3 kondygnacyjny położony w pożądanej dzielnicy Nowego Sącza Wólki. Powierzchnia całkowita nieruchomości wynosi 205m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowy Sącz

Wólki,Nowy Sącz

610 000 zł205 m² 2 969,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalny 3 piętrowy w zabudowie szeregowej na osiedlu Wólki o powierzchni całkowitej 205,40 m2 i użytkowej 182,30 m2 usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wólki

Wólki,Nowy Sącz

435 000 zł75 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 75m2 usytuowane na I Piętrze w dwupiętrowym bloku w prestiżowej dzielnicy Wólki. Budynek jest oddalony od głównej drogi, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Wólki

Wólki,Nowy Sącz

23,75 zł/m²40 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Przedmiotem wynajmu jest lokal usługowo - handlowy na osiedlu Wólki w Nowym Sączu. Lokal o powierzchni 40 m2 znajduje się na parterze budynku mieszkalno - handlowo - usługowego, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Wrześniowska

Wólki,Nowy Sącz

56 000 zł430 m² 130,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam ogródek działkowy rod, nowy Sącz Wólki - 4,3 ara Sprzedam prawa do użytkowania działki rod przy ul. Wrześniowskiej. Działka o powierzchni 4,3 ara, ogrodzona, obsadzona tujami, kwiatami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Wólki

Wólki,Nowy Sącz

275 000 zł820 m² 335 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 8,2ar, zlokalizowana na os. Wólki w Nowym Sączu. Media: dostępne przy granicy działki. Działka o regularnym kształcie, zbliżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wólki

Wólki,Nowy Sącz

23 zł/m²40 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjny lokal na wynajem o powierzchni 40 m2, położony na parterze, w budynku na os. Wólki w Nowym Sączu. W skład lokalu wchodzi: jedno duże pomieszczenie, zaplecze socjalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wólki

Wólki,Nowy Sącz

650 000 zł77 m² 8 464 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

PO generalnym remoncie atrakcyjne mieszkanie, gotowe do zamieszkania w pełni wyposażone, umeblowane o powierzchni 76,80m2 zlokalizowane na parterze, w IV-piętrowym bloku na os. Wólki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Wolskiej

Wólki,Nowy Sącz

8 000 zł210 m² 38,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki w konkursie ofert, prawo do dzierżawy działki nr 34 o powierzchni 210 m2 wraz z całym wyposażeniem i nasadzeniami, znajdującej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wólki

Wólki,Nowy Sącz

2 500 zł98 m² 25,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-poziomowe komfortowe mieszkanie o powierzchni 97,9 m2 na os. Wólki z własnym ogródkiem o powierzchni ok. 1 ar. Wejście do mieszkania bezpośrednio z parkingu. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barbackiego

Wólki,Nowy Sącz

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 50m2 zlokalizowane na I piętrze oś.Wólki. W skład Nieruchomości wchodzi: przedpokój, aneks kuchenny, salon, sypialnia, piwnica, balkon. Teren na którym znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstanty

Wólki,Nowy Sącz

1 800 zł106 m² 16,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu komfortowe mieszkanie na oś. Wólki. Mieszkanie jest duże, dwupoziomowe, 102 m2, gotowe do zamieszkania. Bardzo ładne i zadbane, składa się z : - 6 pokoi, - kuchnia, - 3 łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konstanty

Wólki,Nowy Sącz

430 000 zł106 m² 4 056,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1995

Do sprzedaży mieszkanie dwupoziomowe. Bardzo ładne, zadbane. W znakomitej lokalizacji oś. Wólki, ul. B.A.Konstanty. Mieszkanie składa się z: - 6 pokoi (4 dół, 2góra), - 3 łazienki, - 1 kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wolskiej

Wólki,Nowy Sącz

435 000 zł859 m² 506,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Dzialka budowlana uzbrojona,polozona w sasiedztwie Parku Strzeleckiego,blisko rzeki Dunajec oraz terenow rekreacyjnych. Proszę kontaktować się przez aplikację Whats up z niżej podanym numerem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wólki

Wólki,Nowy Sącz

337 000 zł54 m² 6 292 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 53,56 m2. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym i monitorowanym osiedlu Wólki. Położone jest na trzecim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Wólki

Wólki,Nowy Sącz

185 000 zł1 400 m² 132 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 14 ar położona na os. Wólki w Nowym Sączu. Działka w kształcie prostokąta, płaska, nasłoneczniona. Znajduje się w III linii zabudowy. Droga dojazdowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wólki

Wólki,Nowy Sącz

700 000 zł270 m² 2 593 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 270m2 ,działce prawie 4 Arowej, położony na Os. Wólki Dom piętrowy z użytkowym poddaszem , podpiwniczony. Składający się z: -5pokoi -dużej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Wólki,Nowy Sącz

160 000 zł800 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka znajdująca się na os. Wólki o powierzchni 8 ar. Teren płaski, niezabudowany, nieogrodzony. Media: prąd, kanalizacja miejska, wodociągi do podciągnięcia około 100m, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wólki

Wólki,Nowy Sącz

600 000 zł145 m² 4 138 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

W naszej ofercie pojawił się segment środkowy na osiedlu Wólki o powierzchni użytkowej 125.60m2 położony na 3,30 ar działce. Na parterze znajduje się widna kuchnia, salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podmłynie

Wólki,Nowy Sącz

2 100 zł53 m² 39,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie szuka pierwszego najemcy, w Nowym Sączu na ul. Podmłynie 23 A. To piękne, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Wólki

Wólki,Nowy Sącz

499 000 zł67 m² 7 448 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

W naszej ofercie pojawiło się mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Wólki na osiedlu zamkniętym Enklawa o powierzchni 67m2 położone na parterze w bloku 3 piętrowym. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barbackiego

Wólki,Nowy Sącz

295 000 zł62 m² 4 758 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tyko u nas!słoneczne i umeblowane mieszkanie o powierzchni 62 m2 zlokalizowane na I piętrze w dzielnicy Nowego Sącza (wólki) ul.Barbackiego.W skład mieszkania wchodzą 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Wólki

Wólki,Nowy Sącz

1 550 zł63 m² 24,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 62,85m , trzy pokojowe z dużym aneksem kuchennym oraz ogromnym balkonem (10m ). Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze, w budynku umiejscowionym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Wólki

Wólki,Nowy Sącz

199 000 zł700 m² 284 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 7 ar położona na os. Wólki. Dojazd do działki drogą asfaltową i na ostatnim odcinku utwardzoną. Wszystkie media przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barbackiego

Wólki,Nowy Sącz

33 000 zł30 m² 1 100 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż garaż murowany o powierzchni 30 m2 położony przy ul. Barbackiego (wólki). Zapraszamy na prezentację! Osoba prowadząca Paulina, tel. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barbackiego

Wólki,Nowy Sącz

268 000 zł63 m² 4 265 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie o powierzchni 62,83 m2 zlokalizowane na I piętrze w dzielnicy Nowego Sącza (wólki) ul.Barbackiego.W skład mieszkania wchodzą 3 Pokoje,kuchnia z meblami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wólki

Wólki,Nowy Sącz

355 000 zł57 m² 6 228 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 57m2 położone na II piętrze w nowym bloku na os. Wólki. W skład mieszkania wchodzą: salon z otwartą kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wólki

Wólki,Nowy Sącz

305 000 zł63 m² 4 857 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,80m2 położone na I piętrze na os. Wólki. W cenie garaż murowany(z prądem) oraz działka rekreacyjna 4 ar z domkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wólki

Wólki,Nowy Sącz

220 000 zł41 m² 5 366 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 41m2 położone na I piętrze w bloku na os. Wólki. W skład mieszkania wchodzi: salon z otwartą kuchnią, sypialnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wólki

Wólki,Nowy Sącz

259 000 zł59 m² 4 390 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 47m2( po podłodze 59m2!) położone na III piętrze w bloku na os. Wólki. W skład mieszkania wchodzą salon z otwartą kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wólki

Wólki,Nowy Sącz

3 000 000 zł340 m² 8 824 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Na sprzedaż nieruchomość mieszkalno-usługowa położona na osiedlu Wólki. W ofercie tej znajdują się na sprzedaż dwa domy oraz działka o powierzchni ponad 68 ar. Pierwszy dom pietrowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, Wólki

Wólki,Nowy Sącz

1 500 000 zł4 000 m² 375 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie pojawiła się działka idealna pod inwestycje np pod zabudowę bliźniaczą znajdująca się na w prestiżowej i pożądanej dzielnicy Wólki. Działka o powierzchni 40 ar,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Wólki

Wólki,Nowy Sącz

240 000 zł1 200 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 12 ar położona na osieddlu Wólki. Media: prąd, gaz, kanalizacja oraz woda miejska na działce. Ogrodzona, płaska w kształcie prostokąta. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wólki

Wólki,Nowy Sącz

227 000 zł40 m² 5 675 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 40,10 m2, os. Wólki położone na drugim piętrze. Lokal składa się z sypialni, salonu, osobnej kuchni, łazienki, balkonu. Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wólki

Wólki,Nowy Sącz

216 000 zł44 m² 4 925 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 43,86 położone na parterze w bloku na os.Wólki. W skład mieszkania wchodzi: salon z otwartą kuchnią, wc, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wólki

Wólki,Nowy Sącz

210 000 zł38 m² 5 455 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 38,5 m2 (po podłodze ok. 50m2) położone na parterze na os. Wólki. W skład mieszkania wchodzi salon z otwartą kuchnią, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wólki

Wólki,Nowy Sącz

597 000 zł200 m² 2 985 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedmiotem sprzedaży jet dom w zabudowie szeregowej na oś. Wólki o powierzchni 200 m2 i działce 8 ar. Parter: salon, kuchnia, jadalnia, toaleta. I piętro: pokój, garderoba. II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wólki

Wólki,Nowy Sącz

175 000 zł36 m² 4 861 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 36m2 położone na II piętrze w bloku na os. Wólki. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje, kuchnia, łazienka oraz balkon. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wólki

Wólki,Nowy Sącz

410 000 zł120 m² 3 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

Wólki W naszej ofercie pojawił się na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 120m2 położony na działce 6,30ar. Składa się z Parter: salon (25m2), kuchni (16m2), przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Wólki

Wólki,Nowy Sącz

1 500 000 zł4 000 m² 375 zł/m²

 

 

 

Wólki,Nowy Sącz

3 000 000 zł340 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij