dowolna

Nieruchomości Nowy Sącz - Oferty sprzedaży nieruchomości

403 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

403 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

315 000 zł61 m² 5 164 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 61 m2, usytuowane na X piętrze z windą w ocieplonym bloku, zlokalizowane na osiedlu Armii Krajowej, z pięknym widokiem na okolicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Millenium

Millenium,Nowy Sącz

230 000 zł48 m² 4 792 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 48m2 zlokalizowane w Nowym Sączu na oś.Millenium.W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje z panelami na podłodze,kuchnia w plytkach z jadalnią(kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

463 000 zł153 m² 3 026 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:150 m²

Przedmiotem sprzedaży jest kamienica w zwartej zabudowie o powierzchni 153 m2 położona na działce 1,5 ar w centrum miasta. Budynek parterowy, z przyziemiem od strony podwórza, ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zawada

Zawada,Nowy Sącz

359 000 zł97 m² 3 701 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Osiedle zawada/nawojowa Ostatni segment środkowy! Mam do zaoferowania Państwu ofertę segmentu środkowego w stanie deweloperskim w Okazyjnej Cenie! Powierzchnia nieruchomości to 82,2m2 dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kochanowskiego

Kochanowskiego,Nowy Sącz

265 000 zł38 m² 6 974 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż komfortowe po generalnym remoncie mieszkanie na os Kochanowskiego o powierzchni 38m2 znajdujące się na parterze w bloku IV piętrowym z cegły. Składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

51 900 zł712 m² 72,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bezpośrednio działka budowlana w Małopolsce, w gminie Łącko, w malowniczej i spokojnej miejscowości Wola Piskulina. Oferta dotyczy działki o powierzchni 712 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kusocińskiego

Nowy Sącz,małopolskie

125 000 zł44 m² 2 840,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Witam pilnie odsprzedam mieszkanie stbs mieszkanie w stanie bardzo dobrym umeblowane lodówka zmywarka indukcja wszystko w zabudowie w sypialni duże łóżko nowy materac salon narożnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szujskiego

Szujskiego,Nowy Sącz

240 000 zł50 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchniowi 50m2 usytuowane na I piętrze na osiedlu Szujskiego. W mieszkaniu została wymieniona instalacja wodno-kanalizacyjna i elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Podbielowska

Nowy Sącz,małopolskie

206 000 zł2 400 m² 86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 24ar położona w atrakcyjnej dzielnicy Nowego Sącza przy ul.Podbielowskiej. Działka płaska, wymiarowa, w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

128 000 zł44 m² 2 909 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie z zasobów stbs o powierzchni 44m2 usytuowane na III piętrze w III piętrowym bloku z pustaka zlokalizowane w Nowym Sączu na os.Błonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

1 150 000 zł1 005 m² 1 144,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Hale produkcyjno-magazynowe + dom z basenem na sprzedaż Nowy sącz/podrzecze. Oferujemy na sprzedaż obiekt mieszkalno- warsztatowo- magazynowo biurowy , położony w Podrzeczu (koło Nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szujskiego

Szujskiego,Nowy Sącz

249 000 zł38 m² 6 553 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja Wysoki Standard! Mieszkanie o powierzchni 38m2 zlokalizowane na III piętrze w bloku IV-piętrowym na os. Szujskiego w Nowym Sączu. W skład mieszkania wchodzą: duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

880 000 zł114 m² 7 719 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Nowa wyjątkowa oferta przestronnego, luksusowego, wykonanego z dbałością o każdy szczegół apartamentu w kamienicy o ciekawej architekturze znajdującego się w centrum Nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Kochanowskiego,Nowy Sącz

235 000 zł46 m² 5 109 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest słoneczne mieszkanie o powierzchni 46m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w IV piętrowym bloku na os.Kochanowskiego w Nowym Sączu. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

549 000 zł2 900 m² 189 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjnie położona działka budowlana! o powierzchni 29ar w kształcie prostokąta, płaska, słoneczna, zlokalizowana przy ul. Długoszowskiego w Nowym Sączu Dojazd do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Millenium,Nowy Sącz

235 000 zł48 m² 4 896 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Osiedle Millenium Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48m2 położone na IV/IV piętrze. Składa się z 3 pokoi, kuchni widnej, łazienki z wc, przedpokoju, balkonu typu loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

300 000 zł100 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta! nowe, bezczynszowe mieszkanie w centrum miasta o powierzchni 100 m2, w stanie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje, duża kuchnia, łazienka, wc, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

189 900 zł44 m² 4 284,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedmiot sprzedaży : mieszkanie z zasobu stbs Powierzchnia : 44,32 m2 Piętro : parter/3 Liczba pokoi : 2 Okna : plastikowe , rolety zewnętrzne Posadzka :panele , płytki Kuchnia : otwarta na salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

165 000 zł800 m² 206 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powszechni 8ar Nieruchomość położona jest w Nowym Sączu na Wólkach. Dojazd droga miejska ok 20 metrów utwardzoną. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Węgierska

Nowy Sącz,małopolskie

630 000 zł180 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prezentujemy państwu idealny dom do prowadzenia działalności! Dom o powierzchni 180m2 zlokalizowany na ul.Węgierskiej w Nowym Sączu.Nieruchomość po generalnym remoncie w wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

270 000 zł60 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 60m2 zlokalizowane na osiedlu Sucharskiego. Nieruchomość znajduje się na IV piętrze w bloku. W skład mieszkania wchodzą; salon z dużym balkonem, 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Broniewskiego

Barskie,Nowy Sącz

204 000 zł28 m² 7 333 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie własnościowe o powierzchni 27,82m2 zlokalizowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku na os. Barskim przy ul. Broniewskiego w Nowym Sączu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Grunwaldzka

Nowy Sącz,małopolskie

225 000 zł900 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka usługowa o powierzchni 9 ar zlokalizowana w okolicy ulicy Grunwaldzkiej w Nowym Sączu.Nieruchomość położona w miejscowym planie zagospodarowania jako tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

285 000 zł91 m² 3 132 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Centrum Nowego Sącza W naszej ofercie pojawiło się mieszkanie o powierzchni 91 m2 oraz dodatkowo strych o powierzchni 79,90, dwie piwnice o pow. 37,27m2 i dwie komórki o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Podbielowska

Nowy Sącz,małopolskie

209 000 zł1 620 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjnie położona działka budowlana! zlokalizowana w Willowej dzielnicy Nowego Sącza przy ul.Podbielowskiej działka o pow.16,20ar Działka płaska w kształcie kwadratu.Media:w granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tatrzańska

Nowy Sącz,małopolskie

187 450 zł33 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,60 m2 własnościowe z udziałem w działce, mieszczące się w budynku wielolokalowym (6 mieszkań) na działce w pełni ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szujskiego

Szujskiego,Nowy Sącz

248 000 zł38 m² 6 526 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W naszej ofercie ukazało się mieszkanie po generalnym remoncie znajdujące się na os. Szujskiego o powierzchni 38m2 położone na III/IV piętrze. Wchodząc do mieszkania ukazuje się nam piękne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

690 000 zł250 m² 2 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:850 m²

Na sprzedaż kamienica składająca się z czterech mieszkań, zlokalizowana w centrum Nowego Sącza na działce 8,50 arowej, każde mieszkanie wyposażone jest w niezależne wejście oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Grunwaldzka

Nowy Sącz,małopolskie

270 000 zł1 200 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana z przeznaczeniem zabudowy bliźniaczej i szeregowej o powierzchni 12 ar położona w Nowym Sączu przy ul.Grunwaldzkiej.Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Falkowa

Falkowa,Nowy Sącz

144 000 zł1 700 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 17ar położona na os. Falkowa. Dojazd drogą bitą. Działka lekko pochyła. Prąd i gaz do podłączenia. Cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

280 000 zł40 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:200 m²

Centrum W ofercie pojawił się dom w okazyjnej cenie znajdujący się w pobliżu Rynku w jednej z bocznych uliczek Lwowskiej. Nieruchomość o powierzchni 40m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

153 000 zł936 m² 163 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są działki budowlane o powierzchni 9.36 ar, 9.82 ar, 8.10 ar, 10.47 ar, 10.70 ar w cenie 16400 zł za 1 ar, zlokalizowane w Nowym Sączu. Działki w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kaduk

Kaduk,Nowy Sącz

285 000 zł49 m² 5 816 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest Mieszkanie o powierzchni 49m2 zlokalizowane na III piętrze w III piętrowym bloku na os. Kaduk. W skład mieszkania wchodzi: przedpokój, aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Millenium,Nowy Sącz

178 600 zł36 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta bez prowizji! Nowa inwestycja .Apartamenty Królewskie zlokalizowane przy ul.Emilii Plater (oś.Millenium). 27 mieszkań (powierzchnie od 35m2 - 65m2, parking podziemny, komórki lokatorskie. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Podwale

Nowy Sącz,małopolskie

939 000 zł146 m² 6 431,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Wyjątkowy dom Z widokiem na góry! Dom położony w centrum Nowego Sącza w otoczeniu terenów zielonych (lasów, rzeki Kamienica). Działka wokół domu starannie zagospodarowana, obsadzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

790 000 zł123 m² 6 422,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:608 m²

Sprzedam nowoczesny 2-letni dom parterowy 123 m2 z działką 608 m2 W Nowym Sączu os. Helena 2 km do Rynku Dom budowany w wysokim standardzie , z najlepszych materiałów Dom posiada:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

138 000 zł2 400 m² 58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 24 ar. w miejscowości Nowa Wieś. Media: prąd,gaz,telefon. Działka częściowo nachylona. Kanalizacja w trakcie. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

250 000 zł60 m² 4 167 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Okazja cenowa! Mieszkanie w budynku wielorodzinnym o powierzchni 60m2 znajdujące się na II piętrze. Składa się z dużej powierzchni, gdzie znajduje się salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Zabełcze

Zabełcze,Nowy Sącz

550 000 zł3 660 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta godna uwagi dla inwestora! Na sprzedaż działka budowlana o pow.36,64 Ar znajdująca się na os.Zabełcze w niedalekiej odległości od Centrum Nowego Sącza. Dojazd - drogą utwardzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Wólki

Wólki,Nowy Sącz

499 000 zł67 m² 7 448 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

W naszej ofercie pojawiło się mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Wólki na osiedlu zamkniętym Enklawa o powierzchni 67m2 położone na parterze w bloku 3 piętrowym. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

39 900 zł711 m² 56,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bezpośrednio działka budowlana w Małopolsce, w gminie Łącko, w malowniczej i spokojnej miejscowości Wola Piskulina. Oferta dotyczy działki o powierzchni 711 m2,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij