dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Nowy Sącz Osiedle Przydworcowe

17 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Przydworcowe,Nowy Sącz

285 000 zł39 m² 7 389 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! Mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 38,57m2, zlokalizowane na II piętrze w IV piętrowym bloku na oś. Przydworcowym w Nowym Sączu. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Żółkiewskiego

Przydworcowe,Nowy Sącz

310 000 zł41 m² 7 639,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie z balkonem na osiedlu Przydworcowym. Powierzchnia mieszkania to 40,58 m2, usytuowane jest w bloku z cegły na II piętrze z przynależną piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Przydworcowe,Nowy Sącz

299 000 zł41 m² 7 365 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nowa niższa cena! Osiedle Przydworcowe Mieszkanie do wejścia o powierzchni 40,60 położone na II piętrze w IV piętrowym bloku z cegły. Składa się z dużego jasnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Przydworcowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

299 000 zł43 m² 7 015 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Pragnę przedstawić Państwu piękne komfortowe mieszkanie wykończone w modnym design do wejścia o powierzchni 42,64m2 położone na II w III piętrowym bloku znajdujące się na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Przydworcowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

750 000 zł170 m² 4 412 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Osiedle Przydworcowe Mamy do zaoferowania dom mieszkalny z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej o powierzchni 171m2 znajdujący się na działce 4 ary. Dom składa się z 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przydworcowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

265 000 zł48 m² 5 521 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 48m2 lokalizowane na II piętrze w II piętrowym bloku na os Przydworcowym w Nowym Sączu. W skład mieszkania wchodzą : Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przydworcowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

285 000 zł36 m² 7 849 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

PO generalnym remoncie atrakcyjne mieszkanie, gotowe do zamieszkania o powierzchni 36,31m2 zlokalizowane na II piętrze, w III-piętrowym bloku na os. Przydworcowym w Nowym Sączu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przydworcowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

242 000 zł39 m² 6 205 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 39m2 zlokalizowane na III piętrze, w IV piętrowym bloku na os. Przydworcowym. W skład mieszkania wchodzą: jeden duży pokój, ustawna duża kuchnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

275 000 zł37 m² 7 432 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

W naszej ofercie pojawiło się mieszkanie na osiedlu Przydworcowym o powierzchni 37m2 położone na parterze w bloku IV piętrowym. Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Przydworcowe,Nowy Sącz

265 000 zł37 m² 7 162 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 37m2 zlokalizowane na Parterze w Nowym Sączu na os. Przydworcowym przy ul. Grota Roweckiego. Do mieszkania przynależna piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przydworcowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

400 000 zł100 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 100m2 wraz z skosami położone na II piętrze w II piętrowej nowo wyremontowanej Kamienicy w Nowym Sączu na os.Przydworcowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Przydworcowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

329 000 zł66 m² 4 985 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 66m2 położone na III piętrze w bloku na oś. Przydworcowym w Nowym Sączu. 3 pokoje, wyposażona widna kuchnia, łazienka z wc, w pokojach na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Przydworcowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

310 000 zł66 m² 4 696,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż, własnościowe, dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią o powierzchni 66 m2 + 9,5 m2 piwnica. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze, w bloku, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Przydworcowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

259 000 zł37 m² 6 962 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 37,20 m2 zlokalizowane na II piętrze oś. Przydworcowym. W skład nieruchomości wchodzą 2pokoje z czego w jednym znajduje się aneks kuchenny, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przydworcowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

260 000 zł39 m² 6 667 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest Mieszkanie o powierzchni 39m na IV piętrze w IV piętrowym bloku na os.Przydworcowym w Nowym Sączu. Mieszkanie po generalnym remoncie, słoneczne z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przydworcowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

350 000 zł68 m² 5 147 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 68m2 zlokalizowane na I piętrze w Nowym Sączu na os.Przydworcowym. W skład mieszkania wchodzą: 3 osobne pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przydworcowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

335 000 zł66 m² 5 076 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 66m2 położone na I piętrze w bloku na os. Przydworcowym. W skład mieszkania wchodzą; salon z otwartą kuchnią, 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przydworcowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

350 000 zł68 m² 5 147 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Przestronne, jasne mieszkanie na I piętrze z dwoma balkonami! Os. Przydworcowe. Powierzchnia nieruchomości wynosi 68m2 i składa się z 3 pokoi (z czego 2 pokoje posiadają balkon),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przydworcowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

291 000 zł61 m² 4 799 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Przedmiotem sprzedaży jest Mieszkanie o powierzchni 60m2 położone na IV pietrze w IV kondygnacyjnym budynku na os.Przydworcowym. Mieszkanie przestronne, słoneczne o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przydworcowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

215 000 zł36 m² 5 972 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 36m2 usytuowane na II piętrze w IV piętrowym bloku na os.Przydworcowym w Nowym Sączu do którego jest przynależna piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przydworcowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

179 000 zł36 m² 4 911 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 36,45m2 położone na III piętrze w III piętrowym ocieplonym bloku mieszkalnym z cegły zlokalizowane na os.Przydworcowym , mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przydworcowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

210 000 zł35 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 35m2 zlokalizowane na III piętrze w IV piętrowym bloku na Os.Przydworcowym. W skład mieszkania wchodzą: 1 pokój, duża jasna kuchnia, przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przydworcowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

186 000 zł46 m² 4 043 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Mieszkanie o powierzchni 46m2 zlokalizowane na IV piętrze w IV piętrowym bloku na Os.Przydworcowym. W skład mieszkania wchodzą: 3pokoje, kuchnia otwarta na salon, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przydworcowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

160 000 zł38 m² 4 211 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedam jest mieszkanie o powierzchni 38m2 na I piętrze w bloku czteropiętrowym na os.Przydworcowym. Mieszkanie składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żółkiewskiego

Przydworcowe,Nowy Sącz

1 100 zł52 m² 21,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe, kompletnie wyposażone - do zamieszkania od zaraz. Łazienka po remoncie, nowe: pralka, wanna oraz cała armatura. Zlokalizowane w Nowym Sączu przy ul. Zółkiewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Przydworcowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

350 000 zł180 m² 1 944 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:480 m²

Oś.Przydworcowe dom podpiwniczony w całości o pow.180m2 na działce 4.8ar. Budowany z cegły, kryty blachą (wymienianą 2 lata temu). Wykonana została również nowa elewacja zewnętrzna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przydworcowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

200 000 zł45 m² 4 444 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 45m2 położone na II piętrze w bloku na os. Przydworcowym.W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje, jasna kuchnia, łazienka z WC oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Limanowskiego

Przydworcowe,Nowy Sącz

175 000 zł62 m² 2 822,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Przydworcowym, znajduje się na 3 piętrze, na poddaszu ze skosami, w bloku budowanym z cegły. Posiada klimatyzację zamontowaną rok temu. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przydworcowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

147 000 zł33 m² 4 454,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania własnościowe mieszkanie o powierzchni 33 m2położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym, ocieplonym bloku, zlokalizowane w ścisłym centrum, przy Alejach Stefana Batorego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Przydworcowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

196 000 zł56 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 56m2 położone na II piętrze. Składa się z 3 pokoi, otwartej kuchni, łazienki, wc oraz piwnicy. Mieszkanie po kapitalnym remoncie wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przydworcowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

135 000 zł34 m² 3 970,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 34,14m2 położone na II piętrze. Składa się z 2 pokoi, otwartej kuchni, łazienki, wc oraz piwnicy. Mieszkanie po kapitalnym remoncie wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przydworcowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

205 000 zł45 m² 4 555,56 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż umeblowane, gotowe do wejścia mieszkanie o pow.45m2 położone w bloku na Os. Przydworcowym, usytuowane na III piętrze. Nieruchomość składa się z: -dwóch pokoi -kuchni -łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przydworcowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

175 000 zł49 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do wejścia! o pow.49 m2 położone na os. Przydworcowym , usytuowane na II piętrze. Nieruchomość składa się z: -dwóch pokoi -kuchni -łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przydworcowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

126 000 zł36 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na os. Przydworcowym, usytuowane na parterze w bloku. Nieruchomość składa się z: - 2 pokoi -kuchni -łazienki -przedpokoju Na podłogach panele, linoleum, w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przydworcowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

550 zł36 m² 15,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Uwaga mieszkanie tylko dla studentek lub pań pracujących! Do wynajęcia mieszkanie na os. Przydworcowym, usytuowane na parterze w bloku. Nieruchomość składa się z: - 2 pokoi -kuchni -łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przydworcowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

115 000 zł41 m² 2 804,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 41m2 położone na trzecim piętrze w bloku trzypiętrowym na osiedlu Przydworcowym. Nieruchomość składa się z:- dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przydworcowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

133 000 zł36 m² 3 694,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osiedle Przydworcowe Mieszkanie o powierzchni 36,18m2 położone na parterze w bloku czteropiętrowym. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz piwnicy (8m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przydworcowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

145 000 zł49 m² 2 959,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow.49m2 na trzecim piętrze w bloku z cegły na Oś.Przydworcowym. Kuchnia-widna, dwa pokoje, łazienka z wc, balkon, przedpokój.Kuchnia w starszych meblach. Nowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przydworcowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

113 500 zł37 m² 3 067,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 37m2 Nowy Sącz oś. Przydworcowe. Mieszkanie jest w bloku na wysokim parterze. Kuchnia jasna, łazienka i b.duży pokój z dwoma oknami. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Stefana Batorego

Przydworcowe,Nowy Sącz

178 000 zł60 m² 2 966,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe o pow. 60m2 II piętro w budynku 4 pietrowym ocieplonym Nowy Sącz, os Przydworcowe Aleje Batorego Nowe okna Dobry układ pomieszczeń, ustawna , duża kwadratowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przydworcowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

152 000 zł50 m² 3 040 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o pow. 50m2 Lokalizacja: nowy Sącz, os. Przydworcowe III piętro Mieszkanie posiada balkon Nowe okna Parkiet w bardzo dobrym stanie Wymienione drzwi wewnętrzne.