Mieszkanie, ul. Reja

Reja, Przydworcowe, Nowy Sącz, małopolskie

  • 570 000 zł
  • 73,34 m²
  • 7 772,02 zł/m²

Zdjęcie

Małgorzata

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Reja

Reja, Przydworcowe, Nowy Sącz, małopolskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

570 000 zł

73,34 m²

7 772,02 zł/m²

Mieszkanie, ul. Reja

Zaktualizowane: 18 maja 2026

570 000 zł 73,34 m² 7 772,02 zł/m²

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
1994
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

1994

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 570 000 zł (7 772,02 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 73,34 m², 4 pokoje; stan: bardzo dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1994
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4, narożne
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Media: ogrzewanie: centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 18.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 73,34 m², położone na ul. Reja na Osiedlu Przydworcowym.

Mieszkanie składa się z czterech oddzielnych pokoi, osobnej kuchni, łazienki oraz oddzielnego WC. Posiada duży balkon oraz piwnicę. Lokal jest narożny i bardzo dobrze doświetlony. Dodatkowym atutem jest to, że mieszkanie jest wyjątkowo ciepłe. Nadaje się do zamieszkania od razu.

Blok z 1994 roku, wykonany z cegły. (...)

Agent

Małgorzata

786 486...

786 486 959

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Małgorzata

786 486...

786 486 959

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości