Mieszkanie, ul. Matejki
Matejki, Nowy Sącz, małopolskie
- 2 400 zł
- 59 m²
- 40,68 zł/m²
Monika Morawska
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Matejki
Matejki, Nowy Sącz, małopolskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Mieszkanie, ul. Matejki
Zaktualizowane: 20 maja 2026
2 400 zł 59 m² 40,68 zł/m²
1
3
-
-
-
Zobacz na mapie
Piętro:
1Liczba pokoi:
3Umeblowane:
-Stan mieszkania:
-Kaucja:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 2 400 zł / miesiąc
- Charakterystyka mieszkania: 59 m², 3 pokoje, 1 łazienka
- Budynek: rok budowy: 2025 (blok w nowym budownictwie)
- Rozkład mieszkania: piętro 1, jednopoziomowe
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: KLIMCZAK NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: KN822983
Lokalizacja
- Adres: Matejki, Nowy Sącz, małopolskie
Opis nieruchomości
Do wynajęcia - komfortowy apartament w centrum Nowego Sącza.
Oferujemy na wynajem przestronny i funkcjonalny apartament położony na I piętrze nowoczesnego budynku z windą, w doskonałej lokalizacji przy ul. Matejki 29 w Nowym Sączu.
Mieszkanie składa się z:
-2 niezależnych sypialni,
-salonu z aneksem kuchennym,
-łazienki z prysznicem,
-korytarza z dużą szafą w zabudowie,
dodatkowo do mieszkania przynależy komórka lokatorska. (...)
533 865...
533 865 580