Mieszkanie Nowy Sącz

Nowy Sącz, małopolskie

  • 475 000 zł
  • 72,72 m²
  • 6 531,90 zł/m²

Zdjęcie

Iwona Kuruc

Skontaktuj się

Mieszkanie Nowy Sącz

Nowy Sącz, małopolskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

475 000 zł

72,72 m²

6 531,90 zł/m²

Mieszkanie Nowy Sącz

Zaktualizowane: 19 maja 2026

475 000 zł 72,72 m² 6 531,90 zł/m²

Piętro:
parter/2
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
garaż wolnostojący
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

parter/2

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 475 000 zł (6 531,90 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 72,72 m², 3 pokoje, 2 łazienki; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione
  • Budynek: dom wielorodzinny
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/2, dwustronne, dwupoziomowe, poddasze
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica, ogródek
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, suszarka, zmywarka, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem
  • Łazienka: wanna, prysznic, bidet
  • Media: gaz, siła; ogrzewanie: gazowe
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (2 miejsca parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

- Lokalizacja: NOWY SĄCZ
- Powierzchnia MIESZKANIA : 72,72MKW
- Media: prąd, gaz( płyta gazowa ), woda miejska
- Parter ( korytarz , salon z kuchnią , łazienka z wanną oraz dodatkowo spiżarka z piwnicą)

- Piętro ( 1 pokój oraz dodatkowy pokój na poddaszu i łazienka z prysznicem )

Dodatkowo właścicielka dzierżawi dwie działki które można sobie zagospodarować .

Mieszkanie w zabudowie segmentowej w miejscowości Nowy Sącz. (...)

Agent

Iwona Kuruc

530 167...

530 167 995

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

530 167...