Mieszkanie, ul. 1 Brygady
1 Brygady, Nowy Sącz, małopolskie
- 260 000 zł
- 35,71 m²
- 7 281 zł/m²
Mieszkanie, ul. 1 Brygady
1 Brygady, Nowy Sącz, małopolskie
zaktualizowane:
4 lipca 2023
Mieszkanie, ul. 1 Brygady
Zaktualizowane: 4 lipca 2023
260 000 zł 35,71 m² 7 281 zł/m²
1/4
2
-
-
do odświeżenia
Zobacz na mapie
Piętro:
1/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
do odświeżeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 260 000 zł (7 281 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 35,71 m², 2 pokoje; stan: do odświeżenia
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny
- Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Źródło: biuro nieruchomości: Biuro Nieruchomości MERITUM, zaktualizowane: 04.07.2023
- numer ogłoszenia: 3905
Lokalizacja
- Adres: 1 Brygady, Nowy Sącz, małopolskie
- Otoczenie: cicho (spokojna okolica)
Opis nieruchomości
POLECAMY!
Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 35.71m2 zlokalizowane na I piętrze w IV piętrowym bloku na os. I Brygady w Nowym Sączu.
W skład mieszkania wchodzi: Dwa pokoje, aneks kuchenny, łazienka wraz z WC, duży jasny przedpokój z szafą w zabudowie, oraz komfortowy przestronny balkon. W pokojach na podłogach panel, w kuchni oraz łazience płytki. Okna PCV oraz rolety, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne zostały wymienione na nowe. (...)