dowolna

Luksusowe mieszkania Nowy Sącz - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

51 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

51 ogłoszeń

630 000 zł89,26 m² 7 058,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości imperium oferuje na sprzedaż apartament położony w ścisłym centrum Nowego Sącza o powierzchni całkowitej 77 m2. Lokal dwustronny, położony jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł62,83 m² 7 878,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Naszą propozycją jest prestiżowa inwestycja na rynku nieruchomości w Nowym Sączu, znajdująca się na oś Gołąbkowickie to idealna lokalizacja dla ludzi, którzy cenią sobie zalety mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł59 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją bloku w Centrum Nowego Sącza. Budowa rusza w 2 kwartale 2024 r. zakończenie IV kwartał 2025 r. Budynek o nowoczesnej architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 181 zł57,19 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Imperium serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji mieszkań w świetnej lokalizacji Nowego Sącza. Gwarantujemy łatwy dostęp do komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł37 m² 11 351,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Biuro Nieruchomości Imperium ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 37 m2, usytuowane na III piętrze w IV piętrowym bloku na os. Sienkiewicza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

255 900 zł25,59 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją bloku w Centrum Nowego Sącza. Budowa rusza w II kwartale 2024 r. zakończenie IV kwartał 2025 r. Budynek o nowoczesnej architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł56,08 m² 9 985,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania bezczynszowego zlokalizowanego w Nowym Sączu na osiedlu Helena. Mieszkanie jest zlokalizowane w zacisznej dzielnicy o powierzchni 56,08.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł55,55 m² 8 730,87 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Imperium Nieruchomości ma przyjemność zaoferować na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje o powierzchni całkowitej 55,55 m2, użytkowej 50m2 w Nowym Sączu na osiedlu Przydworcowym położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

435 600 zł44 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 522 zł47,05 m² 14 144,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowy budynek mieszkalny W samym centrum nowego sącza! -> sprzedaż Z rynku pierwotnego - brak podatku pcc 2% oraz brak prowizji! -> mieszkanie nowe, w stanie wykończonym "pod klucz" - gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy Sącz, centrum (okolice Alei, ok. Długosza) wynajmę bezpośrednio mieszkanie 2 pokojowe, kuchnia, łazienka, przedpokój, balkon o powierzchni ok. 45 m2. Mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Gorzków,Nowy Sącz

606 000 zł67 m² 9 044,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Witam, sprzedam mieszkanie, dwa słowa na wstępie: 1. Jeżeli jesteś pośrednikiem, możesz wystawić to mieszkanie na sprzedaż, ile zapłaci Ci kupujący Twoja sprawa. Jeżeli ja mam płacić to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nawojowska

Millenium,Nowy Sącz

430 000 zł56 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne i bardzo zadbane mieszkanie położone na 9-tym piętrze wieżowca na osiedlu Millenium w Nowym Sączu. Najważniejsze atuty nieruchomości: powierzchnia: 56,4 m 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Nowy Sącz,małopolskie

534 000 zł59 m² 8 991,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z balkonem o powierzchni 59,39 m2 zlokalizowane w Nowym Sączu przy ul. Rokitniańczyków 32. Lokal usytuowany jest na II piętrze w IV piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowy Sącz,małopolskie

429 000 zł60 m² 7 189,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 59,67 m2 usytuowane na II piętrze w bloku IV piętrowym przy ulicy Hubala. Na powierzchnie mieszkania składają się 3 oddzielne pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dobrzańskiego

Nowy Sącz,małopolskie

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od zaraz gotowe do wprowadzenia się bez dodatkowych kosztów i remontów. Do wynajęcia nowe, nigdy wcześniej niezamieszkane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Nowy Sącz,małopolskie

2 250 zł48 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertą wynajmu jest komfortowe mieszkanie o powierzchni ok 48 m2, znajdujący się na V piętrze pięciopiętrowego, nowego bloku przy ul. Lwowskiej. Na powierzchnię lokalu mieszkalnego składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieniawy-Długoszowskiego

Gołąbkowice,Nowy Sącz

2 900 zł58 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, przestronne mieszkanie na parterze w nowo wybudowanym domu jednorodzinnym dwulokalowym. Duży, otwarty salon, kuchnia, sypialnia oraz okalający je piękny, nowoczesny taras tworzą świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batalionów Chłopskich

Barskie,Nowy Sącz

500 000 zł63 m² 7 936,51 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedane!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Konstanty

Wólki,Nowy Sącz

779 000 zł120 m² 6 491,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie | 120 m | ul. Konstanty | os. Wólki| Nowy Sącz - Powierzchnia użytkowa: 120 m powierzchni użytkowej - Rodzaj: mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, na 3 kondygnacjach. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grunwaldzka

Kaduk,Nowy Sącz

556 000 zł58 m² 9 553,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 58 m , wykończone w wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. Lokal położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowy Sącz,małopolskie

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Przedmiotem wynajmu jest lokal mieszkalny o powierzchni 46 m2 na I piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Kraszewskiego. Na powierzchnię mieszkania składają się przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Gołąbkowice,Nowy Sącz

350 000 zł35 m² 9 861,93 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam na sprzedaż mieszkanie o pow 35.49m całkowicie wyremontowane w 2018 roku. Mieszkanie usytuowane na osiedlu Gołąbkowice przy ulicy Armii Krajowej. Chętnie zamienię na większe 72 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

499 000 zł55 m² 9 120,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Nowego Sącza, na osiedlu Przydworcowym. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w zadbanym, ogrodzonym budynku z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Centrum,Nowy Sącz

739 000 zł50 m² 14 642 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie o pow. 50,47 m2 usytuowane w nowoczesnym apartamentowcu z 2023 roku przy Alejach Wolności w Nowym Sączu. Lokal obejmuje: salon z aneksem kuchennym, sypialnię, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje mjr. Henryka Sucharskiego

Nowy Sącz,małopolskie

2 000 zł48 m² 41,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest lokal mieszkalny o powierzchni 48,36 m2, usytuowany na IV piętrze bloku przy ulicy Sucharskiego. Blok usytuowany jest przy jednej z głównych ulic wśród bloków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Wojska Polskiego,Nowy Sącz

565 000 zł72 m² 7 847 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadzwoń , zapytaj o ofertę! 72m2 -iiip ,duży balkon typu loggia. Piękny duży apartament .Luksusowy. Zdjęcia i klucze w biurze. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naściszowska

Kochanowskiego,Nowy Sącz

1 700 zł39 m² 43,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie powierzchni 39 m2 zlokalizowane na IV piętrze (winda) przy ul. Naściszowskiej 46 w Nowym Sączu. Mieszkanie jest doskonałą ofertą dla osób szukających wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 29 Listopada

Nawojowska,Nowy Sącz

629 000 zł65 m² 9 989,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Idealna propozycja dla wymagającego singla lub pary, którzy cenią sobie komfort, nowoczesny design oraz dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej w spokojnej, zielonej okolicy. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barbackiego

Wólki,Nowy Sącz

730 000 zł75 m² 9 733,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w wysokim standardzie Na sprzedaż nowoczesne, elegancko wykończone mieszkanie w wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Wolności

Centrum,Nowy Sącz

739 000 zł50 m² 14 642,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 50,47 m2 wraz z przynależnym miejscem parkingowym w garażu podziemnym, usytuowane w nowoczesnym apartamentowcu z 2023 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowy Sącz,małopolskie

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem mieszkanie w Nowym Sączu na ul. Zawiszy Czarnego z możliwością najmu na minimum rok. Całość ma 38m2 plus 7m2 piwnicy. Składa się z przedpokoju, 2 pokojów (salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na parterze w bardzo dobrej, dogodnej lokalizacji w Nowym Sączu. Wyposażenie mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawiszy Czarnego

Nowy Sącz,małopolskie

465 000 zł58 m² 8 084,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Nowego Sącza - przy ul. Zawiszy Czarnego. Wykończone w spójnej kolorystyce szarości i betonu gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamenhofa

Nowy Sącz,małopolskie

1 700 zł52 m² 32,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest lokal mieszkalny położony w bloku na I piętrze w IV piętrowym przy ulicy Zamenhofa. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,5 m2. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowy Sącz,małopolskie

375 000 zł57 m² 6 596,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny usytuowany w kamienicy w ścisłym Centrum przy ul. Sobieskiego na I piętrze. Przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 56,85 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Nowy Sącz

Nawojowska,Nowy Sącz

849 000 zł80 m² 10 679,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż gotowe do zamieszkania, starannie wykończone i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 79,5 m z dodatkowym poddaszem do zagospodarowania (ok. 50 m ). Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Wolności

Centrum,Nowy Sącz

2 800 zł42 m² 67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament położony przy ulicy Aleje Wolności w centrum miasta Nowego Sącza. Kuchnia połączona z salonem w formie aneksu, jedna sypialnia półotwarta, przedpokój, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Nowy Sącz,małopolskie

790 000 zł73 m² 10 821,90 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż piękne nasłonecznione mieszkanie własnościowe przy ulicy Batalionów Chłopskich w Nowym Sączu. Powierzchnia mieszkania to 73m2 plus loggia o powierzchni ok.6m2. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jadwigi

Millenium,Nowy Sącz

1 800 zł57 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy Sącz, os. Millenium mieszkanie 3-pokojowe z balkonem i piwnicą, 57 m Do wynajęcia funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni około 57 m , położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Nowy Sącz

Centrum,Nowy Sącz

3 500 zł57 m² 61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament z miejscem postojowym w garażu podziemnym położony na Al.Wolności w centrum miasta Nowego Sącza. Kuchnia połączona z salonem w formie aneksu, jedna sypialnia,.