dowolna

Kawalerki Nowy Sącz - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

24 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

24 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Przydworcowe,Nowy Sącz

299 000 zł41 m² 7 365 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nowa niższa cena! Osiedle Przydworcowe Mieszkanie do wejścia o powierzchni 40,60 położone na II piętrze w IV piętrowym bloku z cegły. Składa się z dużego jasnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Piątkowa

Piątkowa,Nowy Sącz

160 000 zł34 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

Kawalerka typu studio nowa do wejścia! Mamy do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 33,60 m2 położone w budynku wolnostojącym znajdujące się w Piątkowej około 4 km od Rynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Lwowska

Nowy Sącz,małopolskie

1 000 zł28 m² 36,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest lokal mieszkalny na poddaszu o powierzchni użytkowej 27,56 m2 i całkowitej 45 m2, usytuowany na II piętrze w budynku mieszkalno - biurowym przy ulicy Lwowskiej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lwowska

Nowy Sącz,małopolskie

139 000 zł32 m² 4 344 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32m2, zlokalizowane na I piętrze w jednopiętrowej kamienicy w Centrum Nowego Sącza. Rozkład pomieszczeń: - duzy pokój z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Lwowska

Nowy Sącz,małopolskie

1 200 zł28 m² 43,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jagiellońska

Nowy Sącz,małopolskie

1 250 zł26 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jagiellońskiej blisko centrum. Dobrze skomunikowane, w sąsiedztwie park, restauracje, urzędy itp. Powierzchnia całkowita wynosi 26m2 wraz z piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Nowy Sącz

Barskie,Nowy Sącz

200 000 zł24 m² 8 333 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka o powierzchni 24m2 zlokalizowane na 3 piętrze, w IV piętrowym bloku na os. Sucharskiego w Nowym Sączu. Czynsz ok. 100zł. Ogrzewanie miejskie. miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Nowy Sącz,małopolskie

259 348 zł28 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta bez prowizji! Nowa inwestycja na os. 29 Listopada komfortowych apartamentów w 4-kondygnacyjnym apartamentowcu z windą oferuje mieszkania o powierzchni od 28,19m2 do 59m2. Oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Armii Krajowej

Nowy Sącz,małopolskie

215 000 zł24 m² 8 958 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polcamy!na sprzedaż kawalerka z pięknym widokiem na okoliczne góry o powierzchni 24m2, zlokalizowane na VII piętrze w wieżowcu z windą przy ul. Armii Krajowej w Nowym Sączu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lwowska

Kochanowskiego,Nowy Sącz

125 000 zł34 m² 3 676,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 1 piętrowej, odnowionej kamienicy usytuowanej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Matejki

Nowy Sącz,małopolskie

1 500 zł35 m² 43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy do zaoferowania luksusowe mieszkanie po generalnym remoncie znajdujące się przy ulicy Matejki. Mieszkanie o powierzchni 35m2 znajdujące się na IV/IV piętrze w bloku z cegły. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przydworcowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

285 000 zł36 m² 7 849 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

PO generalnym remoncie atrakcyjne mieszkanie, gotowe do zamieszkania o powierzchni 36,31m2 zlokalizowane na II piętrze, w III-piętrowym bloku na os. Przydworcowym w Nowym Sączu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Matejki

Nowy Sącz,małopolskie

285 000 zł42 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie o powierzchni 42 m2 usytuowane na parterze w wyremontowanej kamienicy w Centrum. Na powierzchnię mieszkania składa się 1 pokój, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

1 500 zł35 m² 43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W naszej ofercie pojawiło się komfortowe mieszkanie do wynajęcia znajdujące się w centrum Nowego Sącza. Mieszkanie o powierzchni 35m2 położone na IV z IV piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Barskie

Barskie,Nowy Sącz

242 000 zł27 m² 8 963 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

PO remoncie atrakcyjne mieszkanie, gotowe do zamieszkania o powierzchni 27m2 zlokalizowane na I piętrze, w IV-piętrowym bloku na os. Barskim w Nowym Sączu. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przydworcowe

Przydworcowe,Nowy Sącz

242 000 zł39 m² 6 205 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 39m2 zlokalizowane na III piętrze, w IV piętrowym bloku na os. Przydworcowym. W skład mieszkania wchodzą: jeden duży pokój, ustawna duża kuchnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

95 000 zł31 m² 3 065 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Polecamy! Mieszkanie o powierzchni 31m2 z zasobów stbs zlokalizowane na III piętrze, w III piętrowym bloku w Nowym Sączu na ul. 29 Listopada. W skład mieszkania wchodzą: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

1 300 zł40 m² 33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m2 zlokalizowane na parterze w centrum Nowego Sącza .W skład mieszkania wchodzi : pokój ,aneks kuchenny ,łazienka z wc .Odstępne 1300zł,kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

2 400 zł65 m² 37 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia po raz pierwszy przestronny i jasny, nowy dwupoziomowy apartament bezczynszowy o powierzchni 65m2 (plus klatka schodowa zamykana z balkonem), usytuowany na 1-wszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podwale

Nowy Sącz,małopolskie

166 500 zł30 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka usytuowana w przyziemiu. Położona na cichym i spokojnym osiedlu, przy ul. Podwale w Nowym Sączu. Kawalerka świeżo po remoncie 30m , w skład wchodzi umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Romanowskiego

Nowy Sącz,małopolskie

269 000 zł38 m² 7 605,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro az Nieruchomości, przedstawia mieszkanie na sprzedaż , po generalnym remoncie, położone w Nowym Sączu , przy ulicy Mieczysława Romanowskiego. Mieszkanie na 1 piętrze kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Nowy Sącz

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Nowy Sącz

282 000 zł37 m² 7 622 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

W naszej ofercie pojawiło się mieszkanie po generalnym remoncie w kamienicy w bliskiej odległości od Plant o powierzchni 37m2 znajdujące się na I pietrze. Składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Kochanowskiego

Kochanowskiego,Nowy Sącz

244 000 zł26 m² 9 385 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy! Mieszkanie bardzo ciche, ciepłe i słoneczne, ekspozycja południowa z widokiem na zieleń, o powierzchni 26 m2 zlokalizowane na I piętrze, w IV piętrowym bloku na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

269 000 zł38 m² 7 079 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest bezczynszowe mieszkanie w centrum Nowego Sącza, o powierzchni 38m2. Lokal znajduję się na pierwszej kondygnacji w kamienicy. Lokal składa się z: - dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Gorzków

Gorzków,Nowy Sącz

279 000 zł41 m² 6 805 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy! Mieszkanie o powierzchni 41m2 zlokalizowane na II piętrze w IV piętrowym bloku na os. Gorzków w Nowym Sączu. W skład mieszkania wchodzą: 1 duży pokój, jasna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Centrum,Nowy Sącz

285 000 zł42 m² 6 786 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 42m2 zlokalizowane w Centrum Nowego Sącza na parterze w ocieplonej kamienicy. Mieszkanie składa się z kuchni z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Barskie

Barskie,Nowy Sącz

235 000 zł27 m² 8 704 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy! Mieszkanie własnościowe o powierzchni 27m2 zlokalizowane na III piętrze w IV piętrowym bloku na os. Barskim w Nowym Sączu. W skład mieszkania wchodzą: 1 duży pokój wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

203 000 zł26 m² 7 889,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w centrum Nowego Sącza w stanie deweloperskim, bądź wyremontowanego pod klucz? Trafiłeś/aś idealnie! Ofertą sprzedaży jest własnościowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

250 000 zł32 m² 7 856,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

255 000 zł38 m² 6 711 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 38m2 zlokalizowane na II piętrze w wyremontowanej kamienicy na osiedlu Św. Heleny w Nowym Sączu. W skład mieszkania wchodzą: - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Nowy Sącz

Millenium,Nowy Sącz

198 000 zł20 m² 9 935 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na osiedlu Millenium w Nowym Sączu. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze o powierzchni 19,93m2. Kuchnia otwarta połączona z pokojem, umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

98 000 zł40 m² 2 450 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie z balkonem o powierzchni 40m2 położone na iip. w bloku ivp. na os. Przydworcowym w Nowym Sączu. W skład mieszkania wchodzą 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kochanowskiego

Kochanowskiego,Nowy Sącz

88 000 zł26 m² 3 450,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka o wysokim standardzie na IV p. w czteropiętrowym bloku z cegły na Os. Kochanowskiego. 1 pokój połączony z kuchnią, łazienka, przedpokój, piwnica. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

103 000 zł37 m² 2 783,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 37m2 na II piętrze w czteropiętrowym ocieplonym bloku z cegły. 1 duży pokój, widna kuchnia, łazienka, przedpokój, piwnica, balkon. Kuchnia po generalnym remoncie. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kochanowskiego

Kochanowskiego,Nowy Sącz

73 000 zł26 m² 2 807,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 25,5m2 położone na IV piętrze znajdujące się na os. Kochanowskiego.Duży pokój z kuchnią otwartą, przedpokój, łazienka. W pokoju panele podłogowe,kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Lwowska

Barskie,Nowy Sącz

800 zł28 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowa kawalerka o powierzchni 28m2 przy ulicy Lwowskiej. Mieszkanie umeblowane, po generalnym remoncie - nowe okna pcv, drzwi wejściowe antywłamaniowe. Składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

63 000 zł19 m² 3 315,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja.Mieszkanie o powierzchni 19 m2, położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku. Blok budowany z cegły i ocieplony zlokalizowany na osiedlu Przydworcowym w Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sienkiewicza

Nowy Sącz,małopolskie

92 000 zł33 m² 2 787,88 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 33m2 na parterze w dwupiętrowej, 4-lokalowej kamienicy z cegły. 1 pokój, duża kuchnia, łazienka, wc. W pokoju na podłodze parkiet w dobrym stanie, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

78 000 zł25 m² 3 120 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 25 m2 zlokalizowane na parterze na Oś.Barskim. Kuchnia, pokój,przedpokój i łazienka z wc. Do mieszkania przynależy piwnica. W pokoju na podłodze panele, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Broniewskiego

Nowy Sącz,małopolskie

95 000 zł28 m² 3 392,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 28m2 na II piętrze w czteropiętrowym bloku na ul. Broniewskiego. 1 duży pokój, jasna kuchnia, łazienka, przedpokój, kratka balkonowa, piwnica. W pokoju na podłodze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij