dowolna

Mieszkania bezczynszowe Nowy Sącz - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Kochanowskiego,Nowy Sącz

288 000 zł52 m² 5 538 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 52m2 położone na II piętrze w bloku na os. Kochanowskiego. w skład mieszkania wchodzą: salon z otwartą kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 29 Listopada

Nowy Sącz,małopolskie

216 000 zł46 m² 4 696 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie własnościowe bezczynszowe o powierzchni 46m2 znajdujące się na trzecim piętrze bloku na osiedlu 29 Listopada. W skład mieszkania wchodzą: dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dunikowskiego

Helena,Nowy Sącz

1 650 zł85 m² 19,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bezczynszowe 78m2 na Helenie (2 km od rynku), składające się z 4 pokojów , kuchni otwartej na salon, przedpokoju, hallu, jasnej łazienki, garderoby. W pobliżu przystanek ok (200m),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Barbackiego

Wólki,Nowy Sącz

400 000 zł98 m² 4 081,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania mieszkanie bezczynszowe przy ulicy Barbackiego w Nowym Sączu, na nowym, ogrodzonym osiedlu, brama wjazdowa na pilot. Na terenie osiedla monitoring, parkingi, plac zabaw dla dzieci. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

243 000 zł60 m² 4 050 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super oferta! nowe, bezczynszowe mieszkanie w centrum miasta o powierzchni 60 m2, w stanie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje, kuchnia z jadalnią , łazienka, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zabełcze

Zabełcze,Nowy Sącz

430 000 zł137 m² 3 139 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Dwa bezczynszowe mieszkania położone na parterze w nowym budynku jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej. Budynek położony na 10 arowej działce w dzielnicy Zabełcze. Mieszkanie 82 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szurmiaka

Zawada,Nowy Sącz

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne 2 pokojowe mieszkanie bez czynszowe na ul. Szurmiaka. Dzielnica jest spokojna, cicha i bezpieczna. Wszędzie jest blisko, przystanek autobusowy 100m , sklepy spożywcze, biedronka 50m, auchan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

235 000 zł62 m² 3 790 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowe, bezczynszowe mieszkanie o pow. 62,2m2 na parterze w nowym budynku z 2009 roku, oddalone około 3 km od rynku w Nowym Sączu. W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dojazdowa

Nowy Sącz,małopolskie

158 965 zł36 m² 4 428 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowe bezczynszowe mieszkania przy ul. Dojazdowej W nowym sączu! Mieszkanie z balkonem o pow. 35.90m2 zlokalizowane na I piętrze w nowym apartamentowcu przy ul. Dojazdowej (aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

158 965 zł36 m² 4 428 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowe bezczynszowe mieszkania przy ul. Dojazdowej! nowe bezczynszowe mieszkania przy ul. Dojazdowej W nowym sączu! Mieszkanie z balkonem o pow. 35.90m2 zlokalizowane na II piętrze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dojazdowa

Nowy Sącz,małopolskie

349 810 zł79 m² 4 428 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowe bezczynszowe mieszkania przy ul. Dojazdowej W nowym sączu! Mieszkanie 4-pokojowe z balkonem o pow. 79m2 zlokalizowane na I piętrze w nowym apartamentowcu przy ul. Dojazdowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dojazdowa

Nowy Sącz,małopolskie

269 440 zł61 m² 4 428 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowe bezczynszowe mieszkania przy ul. Dojazdowej W nowym sączu! Mieszkanie 4-pokojowe z balkonem o pow. 60,85m2 zlokalizowane na II piętrze w nowym apartamentowcu przy ul. Dojazdowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wólki

Wólki,Nowy Sącz

243 000 zł43 m² 5 651 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 43m2 położone na parterze na os. Wólki. W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje, mały aneks kuchenny, łazienka oraz taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dojazdowa

Nowy Sącz,małopolskie

229 281 zł52 m² 4 428 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowe bezczynszowe mieszkania przy ul. Dojazdowej W nowym sączu! Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem o pow. 51,78m2 zlokalizowane na II piętrze w nowym apartamentowcu przy ul. Dojazdowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dojazdowa

Nowy Sącz,małopolskie

204 573 zł46 m² 4 428 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowe bezczynszowe mieszkania przy ul. Dojazdowej W nowym sączu! Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem o pow. 46,20m2 zlokalizowane na I piętrze w nowym apartamentowcu przy ul. Dojazdowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dojazdowa

Nowy Sącz,małopolskie

229 281 zł52 m² 4 428 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowe bezczynszowe mieszkania przy ul. Dojazdowej W nowym sączu! Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem o pow. 51,78m2 zlokalizowane na I piętrze w nowym apartamentowcu przy ul. Dojazdowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dojazdowa

Nowy Sącz,małopolskie

269 440 zł61 m² 4 428 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowe bezczynszowe mieszkania przy ul. Dojazdowej W nowym sączu! Mieszkanie 4-pokojowe z balkonem o pow. 60,85m2 zlokalizowane na I piętrze w nowym apartamentowcu przy ul. Dojazdowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

275 000 zł49 m² 5 612 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 położone na II piętrze na os. Błonie. Mieszkanie z pełnym wyposażeniem. W skład mieszkania wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wólki

Wólki,Nowy Sącz

265 000 zł47 m² 5 638 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 47m2 położone na II piętrze w bloku na os. Wólki. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

340 000 zł64 m² 5 313 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przedmiotem sprzedaży jest komfortowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 położone na IV piętrze w bloku na os. Błonie. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

135 000 zł34 m² 3 971 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 34m2 położone na II piętrze w kamienicy na os. Przydworcowym. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

225 000 zł46 m² 4 891 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie bez czynszowe o powierzchni 46m2 w Chełmcu z ogródkiem 2 ary. Kuchnia,jadalnia, dwa pokoje, łazienka z wc, przedpokój. Na podłogach panele oraz płytki , ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 29 Listopada

Nowy Sącz,małopolskie

195 000 zł48 m² 4 063 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe własnościowe mieszkanie o pow. 48m2 zlokalizowane na II piętrze przy il. 20 Listopada. 2 pokoje (możliwość wyodrębnienia dodatkowego małego pokoju), kuchnia, łazienka z wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kochanowskiego

Nowy Sącz,małopolskie

299 000 zł86 m² 3 484 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest 4 pokojowe mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 85,81 m2 na 3 piętrze 3-piętrowego apartamentowca w Nowym Sączu, w okolicy ul. Lwowskiej. Kuchnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

134 000 zł48 m² 2 792 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow.48m2 w samym centrum miasta Nowego Sącza.Kuchnia , dwa pokoje, przedpokój, łazienka z WC.Na podłogach panele, ściany w gładziach -malowane.Kuchnia w nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

212 298 zł52 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji od kupującego oraz bez 2% opłaty skarbowej. Piękne mieszkania w nowoczesnym stylu , bezczynszowe ul. Dojazdowej w Nowym Sączu. Mieszkania 2, 3 lub 4 pokojowe, z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

189 000 zł54 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 54m2 położone na II piętrze w kamienicy na os. Przydworcowym. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

196 000 zł56 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 56m2 położone na II piętrze w kamienicy na os. Przydworcowym. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Centrum,Nowy Sącz

299 000 zł85 m² 3 517,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

DO sprzedania piękne mieszkanie bez czynszowe o pow. 85m2 usytuowane na 3 piętrze w bloku. Nieruchomość składa się z: -4 pokoi ( z jednego zrobiona garderoba) -przestronnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kaduk

Kaduk,Nowy Sącz

280 000 zł82 m² 3 415 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kaduk- bezczynszowe mieszkanie o pow.82m2 na położone na parterze w dwupiętrowym bloku budowanym z cegły, docieplonym. 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, 2balokony, piwnica, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

320 000 zł80 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2016

Apartamenty Do sprzedaży mieszkania bezczynszowe na osiedlu Błonia w Nowym Sączu w okolicach Miejskiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Stan deweloperski. W skład mieszkania wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

192 000 zł48 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedaży mieszkania bezczynszowe na osiedlu Błonia w Nowym Sączu w okolicach Miejskiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Stan deweloperski. Mieszkania 48 m2 znajdują się na parterze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Waryńskiego

Nowy Sącz,małopolskie

235 000 zł70 m² 3 357 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 70m2 usytuowane na II piętrze bloku przy ul. Waryńskiego. Częściowo umeblowane, w budynku po generalnym remoncie. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

270 000 zł73 m² 3 698,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest bezczynszowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 72 m2 położone na I piętrze w apartamentowcu na os. Błonia. W skład mieszkania wchodzą 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

238 000 zł70 m² 3 375,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest bezczynszowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 70,5 m2 położone na I piętrze w apartamentowcu na os. Błonia. W skład mieszkania wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

221 000 zł65 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest bezczynszowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 65 m2 położone na parterze w apartamentowcu na os. Błonia. W skład mieszkania wchodzą 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Nowy Sącz,małopolskie

160 000 zł56 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne i przestronne bezczynszowe mieszkanie o pow. 56m2, na I piętrze kamienicy przy ul. Lwowskiej, w centrum miasta. 2 duże pokoje z możliwością zrobienia aneksu kuchennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Heleny

Nowy Sącz,małopolskie

315 000 zł65 m² 4 846,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie komfortowo wyposażone bezczynszowe o powierzchni 65m2 położone na II p. w budynku 5 rodzinnym na osiedlu św. Heleny. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

231 000 zł68 m² 3 397,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest bezczynszowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 68 m2 położone na parterze w apartamentowcu na os. Błonia. W skład mieszkania wchodzą 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kunegundy

Centrum,Nowy Sącz

380 000 zł96 m² 3 958,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bez czynszowe , ogrzewane - piec dwufunkcyjny gazowy. nowy parkiet dębowy, otwory dzwiowe - wiedeńskie , nowa elektryka , nowe centralne i kan. nowe tynki .Wszystko po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lwowska

Nowy Sącz,małopolskie

83 000 zł31 m² 2 677,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Super okazja! Bezczynszowe mieszkanie o pow. 31m2, na I piętrze kamienicy przy ul. Lwowskiej, w centrum miasta. Widna kuchnia, duży pokój (możliwość zrobienia antresoli), łazienka.